Elementori 2.0 ülevaade: veebikujunduse näo muutmine

Elementori 2.0 ülevaade: veebikujunduse näo muutmine

Selles Elementori ülevaates võtame vaatluse alla selle tuntud leheehitaja pistikprogrammi ja selle hiljutise väljaande Elementor 2.0. Ükskõik, kas soovite kohandada paari veebilehte või kavandada täiesti uut saiti, on Elementor 2.0 uuel versioonil tööriistad ja funktsioonid, mis aitavad teil oma loovat visiooni realiseerida.


Lugege edasi, et saada lisateavet Elementori pakutavate võimaluste kohta ja saada põhjalikumat teavet Elementor 2.0 välja antud uusimate funktsioonide kohta. Kaalume ka Elementor Pro versiooniuuenduse eeliseid. Ja lisafunktsioonid, mida see lisatasu laiend pakub. Alustame…

Sissejuhatus Elementorisse

Elementor

Neile teist, kes pole Elementorit kasutanud ja pistikprogrammist vähe teavad, alustame selle lahenduse kiire sissejuhatusega ja kaalume selle pakutavat..

Elementor on populaarne WordPressi leheehitaja pistikprogramm, mis hämmastavalt käivitati alles veidi vähem kui kaks aastat tagasi. Selle ajaga on Elementorist saanud tõsine konkurent leheehitajate pistikprogrammide maailmas. See pakub muljetavaldavat kogemust ja laialdasi funktsioone, mille tulemuseks on pidevalt kasvav kliendibaas.

Elementor toetab mõlemat a tasuta ja nende pistikprogrammi esmaklassiline versioon. Elementor Pro on tasuta pistikprogrammi laiendus ja pakub täiustatud tööriistu töövoo parandamiseks ning konversioonide ja müügi suurendamiseks. Elementori Pro-versioonist räägime artiklis edasi. Vaatame nüüd aga seda, mida tasuta Elementori tuumikversioon pakub …

Elemendi omadused

Elementor sisaldab intuitiivset pukseerimisredaktorit, mis võimaldab kasutajatel WordPressis hõlpsalt kujundada või kohandada mis tahes lehte või kohandatud postitustüüpi. Ja seda kõike ilma koodirida puudutamata. Kõiki kohandamisi saab teha saidi esiosas, nii et näete, kuidas teie lehe kujundus toimub reaalajas.

Elementori mallikogu sisaldab üle 300 kaunilt kujundatud malli, mille hulgast valida, mis on loodud mis tahes tööstuse ja nišši jaoks. Kui mall on valitud, annab Elementori redaktor teile suure kontrolli kõigi stiilidetailide üle. Malle ja lehe kujundusi saab salvestada ja taaskasutada, samuti eksportida teistel veebisaitidel kasutamiseks.

Elementor pakub tasuta ka täielikku vidinate paketti. Need vidinad töötavad reaalajas lehtede koostaja sees, võimaldades teil oma lehtedele lõpmatuid kujundusvõimalusi lisada. Siin on vaid mõned vidinad, mida saate oma lehtedel kasutada …

 • Pildigalerii.
 • Pildikarussell.
 • Google kaardid.
 • Nupud.
 • Video.

Kolmandate osapoolte vidinad ja pistikprogrammid saab manustada ka Elementori lehe koostajasse. Seetõttu saate end ümbritseda kõigi oma lemmikkujunduselementidega.

Siin on mõned muud peamised omadused mida Elementor pakub …

 • Totaalne kohandamine paigutuse järgi.
 • Video taustad.
 • Reaalajas redigeerimine.
 • Pildi ja galerii valguskast.
 • 800+ Google’i fonti.
 • Sihtlehe kujundus.
 • Mobiilne redigeerimine.
 • Arendaja sõbralik.

Elementor pakub ka ulatuslikku tuge, sealhulgas videoõpetusi ja põhjalikke artikleid. Need õpetavad samm-sammult, kuidas seda pistikprogrammi kasutada uimastatavate veebisaitide loomiseks.

Nii et nüüd teame natuke Elementorist ja mõningatest funktsioonidest, mida see oma tasuta põhiversiooniga kaasab. Vaatame järgnevalt Elementor 2.0 hiljutist väljaannet ja uurige, millised tööriistad ja funktsioonid on sellele juba funktsioonirikkale pistikprogrammile lisatud.

Elementor 2.0 uued omadused

Veebruaris hakkas välja käima Elementori meeskond Elementor 2.0. Iga uue funktsiooni väljalaskega loodavad nad lahendada probleemid, millega WordPressi kasutavad inimesed veebisaitide kujundamisel ja kohandamisel iga päev kokku puutuvad. Milliseid funktsioone on tutvustatud ja kuidas need Elementori kogemust paremaks muudavad?

Elementide plokid

Plokid

Üks esimesi funktsioone, mis Elementor 2.0 alt välja anti, oli Elementide plokid. See täiesti tasuta funktsioon pakub paindlikku viisi lehtede kiireks ja tõhusaks ehitamiseks.

Plokid on sisuliselt eelnevalt kujundatud sektsioonid, mis koos moodustavad terviklikke lehti. Sirvige ja filtreerige erinevaid saadaolevaid kujundusvalikuid ning lisage seejärel sobivad nupud vaid ühe nupuvajutusega oma veebisaidi igale lehele. See annab teile rohkem paindlikkust kui lehe mallid, kuid siiski piisavalt kujunduslikku tuge, et teie aega kokku hoida ja tagada kasutajasõbraliku, professionaalse ja atraktiivse veebisaidi loomine.

Iga plokki saab kohandada, võimaldades teil sisu muuta ja oma mõtted ja ideed kiiresti veebisaidiks muuta. Ja plokid on eelseatud vidina- ja paigutusseadetega, nii et saate lihtsalt keskenduda disainiprotsessile ja mitte muretseda lehe ehitamise tehniliste aspektide pärast. Seejärel saab plokke salvestada ja uuesti kasutada erinevatel lehtedel.

Lehe loomiseks plokkide valimine ja valimine pole lihtsalt lõbus viis kujundamiseks. Plokid sujuvamaks muudavad teie töövoo ja haldavad teie loomise protsessi, mille tulemuseks on valmis ja tipptasemel lehed, mis pole üldse vajalikud.

Praegu on plokkide raamatukogus saadaval 253 erinevat tüüpi plokki, mis jagunevad 15 kategooriasse, sealhulgas Hind, Meeskond, Iseloomustused, Portfoolio, Kutse tegevusele ja Telli. Elementori meeskond lisab aja jooksul ka selle raamatukogu, tagades, et olenemata teie projektist leidub sobivaid plokke.

Elemendi arendaja API

Arendaja API

Aprillis teatas Elementor oma uuest Arendajate keskus Elementori arendajatele. See on uus sait ja tõeliselt muljetavaldav ressurss – see, millel on suur mõju kõigile WordPressi arendajatele, kes soovivad laiendada Elementorit või integreerida see tooteks.

Arendajate keskusel on kaks sektsiooni …

Vaatame mõlemat üksikasjalikumalt …

Elementide arendaja ressursid

Arendajate ressursikeskus sisaldab samm-sammult juhendeid, õpetusi ja koodinäiteid, mis selgitavad, kuidas arendajad saavad luua klientidele oma Elementori laiendusi või kohandatud lahendusi. Seal on nii teavet pluginate kui ka teema arendajate jaoks, samuti teavet hiljutiste WordPressi kodeerimisstandardite ja uusimate parimate tavade kohta.

Elemendi koodi viide

Elementori koodiviidete dokumentide abil saate kiiresti teada, mida iga Elementori funktsioon, klass, meetod ja konks teeb. Siin saate hõlpsalt otsida koodi viitest, et leida konkreetne kood, mida uuendatakse automaatselt iga uue Elementori versiooni väljaandega. Elementori meeskond plaanib lähitulevikus ka koodiviidetele lisada katkendid ja koodinäited.

Kui olete WordPressi pistikprogramm või teema arendaja, on Elemenori arendajate keskus hindamatu ressurss ja seda tasub vaadata.

Elementor Pro 2.0 – teemaehitaja

Teemaehitaja Elementor 2.0

Elementor Pro 2.0 väljaandmisel on selle lehe ehitaja pistikprogramm täiendatud teemaehitaja võimalused. Siiani pole Elementor Pro redigeerija abil olnud võimalik kohandada oma teema teatud alasid, nagu päis, jalus, üksikpostitus ja arhiiv.

Elementor Pro Theme Builder on laiendanud mallide kontseptsiooni ja võtnud kasutusele uued mallitüübid teie saidi päiste, jalusete ja muude alade jaoks. See võimaldab nüüd Elementori pukseerimisredaktori abil kujundada ja kohandada oma veebisaidi kõiki osi, mitte ainult sisualasid. Nii et jäta koodiga hüvasti!

Elementor Pro Theme Builder töötab mis tahes WordPressi teemaga ja võimaldab teil oma veebisaidi kõiki aspekte visuaalselt üles ehitada. Dünaamiliste mallide abil saate oma sisu jaoks raamistiku luua ja seejärel kogu oma saidil rakendada. Seejärel täidetakse mallid ühe klõpsuga teie veebisaidi dünaamilise sisuga.

Elementor Pro 2.0 pakub ka 25+ päise- ja jalusplokid, ning kleepuva päisefunktsiooni, mis aitab teil alustada. Teema päis ja jalus ei piira teid enam. Nüüd saate kasutada Elementori plokke stiilsete ja pilkupüüdvate kujunduste loomiseks, mis sobivad ülejäänud veebisaidi kaubamärgiga.

Elementor Pro 2.0 – funktsioonid veel alles

Ikka selleks, et tulla

Nagu me varem mainisime, võetakse Elementor 2.0 kasutusele järk-järgult. Ja Elementor Pro 2.0 jaoks on veel funktsioone.

WooCommendi integreerimine peaks varsti meiega toimuma, andes Elementori redigeerija kaudu võimsa kujunduskontrolli teie WooCommerce poe, tootelehtede ja muude e-kaubanduse elementide üle. Vidinate hulgas on …

 • WooCommerce Products Widget – kuvage ja filtreerige oma saidil oma WooCommerce tooteid.
 • WooCommerce’i kategooriate vidin – valige, milliseid tootekategooriaid kuvatakse.
 • Woo Elementide vidin – lisage oma saidile e-kaubanduse lehed, sealhulgas ostukorvi leht, üksiku toote leht, kassas leht ja palju muud.
 • Woo Lisa ostukorvi vidin – kuvage nupp „Lisa ostukorvi”.

Need integreerimised muudavad Elementori täiuslikuks tööriistaks e-kaubanduse saidi kujundamisel teie täpsetele spetsifikatsioonidele.

Laiaulatuslik toetus on ka alles Täpsemad kohandatud väljad (ACF) ja tööriistakomplekt. Selle funktsionaalsuse abil saate luua ACF-is või tööriistakomplektis sisuväljad ja seejärel visuaalselt need suvalisele lehele lisada. Mis arendajate jaoks seal väljas võib olla mänguvahetaja.

Kas peaksite üle minema Elementor Pro-le?

Elementor Pro

Olles tutvunud tähelepanuväärse teemaehitaja kohta, mille Elementori meeskond on integreerinud Elementor Pro laiendusse, samuti nurga taga asuvatesse WooCommerce, ACF ja Toolset integratsioonidesse, võib teil tekkida küsimus, kas peaksite versioonile Pro üle minema.

Vaatame siis kiirelt, mida veel Elementor Pro pakub …

 • Pro-mallid – saate valida tipptasemel pro-mallide hulgast.
 • Vormid – kujundage ja lisage kontaktvorme, tellimisvorme, sisselogimisvorme ja palju muud.
 • Meediumid – piltide ja videoesitlus vidina Carousel või Slides abil.
 • Kohandatud CSS – lisage oma kood ja vaadake seda reaalajas redaktoris toimimas.
 • Integratsioonid – hõlpsalt integreerige MailChimpi, Facebook SDK, reCAPTCHA ja Adobe TypeKitiga, kui nimetada mõnda.
 • Sotsiaalmeedia – lisage jagamisnuppe, sotsiaalseid ikoone, Facebooki integratsioone ja palju muud.

Elementor Pro kasutajad saavad kasu ka ööpäevaringsest klienditoest. Saate kiiresti abi kõigis tekkivates küsimustes ja vastused küsimustele. Ilmselt on Elementor Pro tähelepanuväärne tööriist ja kui suhtute oma veebisaidi kujunduse kvaliteeti tõsiselt, peaks Pro-le üleminek olema teie radaril..

Lõplikud mõtted Elementor 2.0 kohta

Nagu näete, on Elementor 2.0 uhke muljetavaldav. Elementori plokkidest ja arendaja API-st kuni fantastiliselt uue Elementor Pro 2.0 teemaehitaja ja täiustatud integratsioonini muudab Elementor veebidisaini. See, et Elementori pistikprogramm on kohustuslik kõigile, kes veebisaiti kujundavad või kohandavad, on iseenesestmõistetav – kuid kas valite tasuta või premium-versiooni?

Kas teil on küsimusi uue Elementor 2.0 väljalaske kohta? Küsige julgelt ära allolevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map