Elegantsete teemade ülevaade

Elegantne kujundus on Nick Roachi omandis ja hallatav Premium WordPressi teema liikmelisuse sait, millel pole mitte ainult premium-teemade parimat pakkumist, vaid ka mõned parimatest ja ainulaadsematest kujundustest. Erinevalt teistest premium-teema saitidest, kus saate sirvida paljusid premium-teemasid ja neid eraldi osta (kõrge hinnaga), saate Elegant Themes-is liikmelisuse programmiga liitudes juurde tonni premium-malle..


Olen umbes aasta aega olnud Elegant Themes liige ja ma armastan neid väga. Kõik nende teemaväljaanded on olnud fantastilised ja need on minu veebisaitide hämmastavaks muutmise palju lihtsamaks teinud. Ja kuna ma olen selle veebisaidi fänn, arvasin, et on aeg kirjutada Elegant Themes Review.

Kui elegantsed teemad toimivad

Elegantsete kujunduste hinnasiltNagu ma ütlesin, töötab Elegant Themes liikmelisuse põhimõttel. Maksate 39 dollarit ja pääsete juurde kõikidele eelmistele ja tulevastele teemadele, mis on teie liikmeks oleku ajal välja töötatud (iga aasta pikendamiseks peate maksma 39 dollarit). Kui olete liige, saate sirvida ja alla laadida mis tahes teema saidil.

See muudab elegantsed kujundused üheks või tõenäoliselt kõige soodsamaks kohaks Premium-teemade saamiseks. Paljudes teistes kohtades maksate ainult ühe teema eest üle 30 dollari, siin saate aga umbes 40 (ja rohkem, kui uusi ilmub).

Miks ma liitusin

Algselt liitusin ma Elegantsete Teemadega, kuna otsisin teemat, mida WPExploreri käivitamiseks kasutada, ja sel ajal polnud ma kuigi palju veebiarendajaid. Nüüd olen muidugi kujundanud ja programmeerinud oma teema (kui ringi vaadata, märkate, kui konkreetne kõik minu saidi vajadustele vastab).

Igatahes, ma liitusin ja laadisin tegelikult alla teema nimega “egallery”, mida hakkasin kasutama WPExploreris ja mis mulle väga meeldis. Sel ajal polnud Nick Roach ePaneli välja töötanud, kuid teema tuli ikkagi administraatori paneeli mõningatest päris lahedatest kohandamistest, see töötas hästi kohe karbist välja ja nägi hea välja.

Hiljem võttis WPExplorer.com pöörde ja sai rohkem teemaesitluseks ja ajaveebisaidiks. Nii et liitusin Affiliate Programmiga, et hakata natuke raha teenima.

Kas see oli seda väärt

Kas see oli seda väärt? Lihtsamalt öeldes, jah. Alustuseks oli see ülimalt taskukohane viis oma ajaveebide jaoks suurepäraste premium-teemade saamiseks. Teiseks, Nick Roach teeb nende teemadega hämmastavat tööd ja tema teemade tahaulatusse süvenemine aitas mul õppida päris vahvaid veebidisaini / kodeerimise trikke. Viimaseks on sidusprogramm olnud üsna edukas. Ma ei soovita mitte ainult tõeliselt suurepärast toodet, vaid saan selle eest ka natuke raha. Ja Elegant Themes pakub ülikõrge väljamakse 50%.

Mis on lahe elegantsete teemade kohta

Hind

Ma olen sellest juba rääkinud, aga lihtsalt selleks, et seda natuke rohkem jõustada. Elegantsed kujundused pakuvad teile tõenäoliselt kõigi aegade parimat Premium-teema pakkumist.

Kujundus

Kas olete teemad läbi vaadanud? Nad on vingeid. Paistab, et Nick Roach on veebidisaini trendide osas alati kõverjoonest ees. Iga tema poolt vabastatud teema on täidetud üli modernsete tehnikate ja funktsionaalsusega. Nad mitte ainult ei näe välja suurepärased, vaid ka töötavad.

ePanel

Minu jaoks pole see nii suur asi, kuid paljudele teile, kes ei soovi kogu koodi kaevamist ja muutmist segaseks ajada, on igal Elegantsete Teemade teemal “ePanel”, mis on Nick Roachi kohandatud, ülivõimas ja ilus teema administraatori paneel. Siit saate teha oma teema jaoks kõikvõimalikke muudatusi, samuti keelata ja lubada teema teatud funktsioonid.

Elegantsed teemad ePanel

Lühikoodid

Elegantsed teemad on viimasel ajal hõlmanud tohutut loetelu kõigi nende teemade lühikoode, mis võimaldavad teil oma tavalise postituse kaudu hõlpsalt oma saidile lisada lahedaid nuppe, liugureid, vahekaardiga sisu, veerge, sisu, sotsiaalmeediat, tööriistade näpunäiteid ja palju muud. toimetaja. See tähendab, et saate oma saidi muuta AWESOME, ilma et peaksite suurt osa koodist puudutama või HTML-režiimis töötama.

Elegantsed kujundused - lühikesed koodid

Teema lokaliseerimine

Kõik teemad on lokaliseeritud hõlpsaks ja täielikuks tõlkimiseks teie emakeelde. Komplekti kuuluvate .mo- ja .po-failide abil saate teema hõlpsalt mõnda teise keelde tõlkida (vaikimisi on need inglise keeles) ning teemadele on juba mõne keele eeltõlkefailid lisatud, et seda veelgi lihtsamaks muuta.

Tugi ja värskendused

Hästi kodeeritud ja ilusa WordPressi teema omamine ei tähenda tegelikult midagi, kui te pole pikaealisuse tagamiseks kindlustatud. WordPress muudab pidevalt ja ajakohastab oma platvormi, mis tähendab, et peate pidevalt veenduma, et teie wp-teema on ajakohane ja sellel on kõik uusimad funktsioonid ja kõige ajakohasem kood. Elegantse teema kasutamine on nutikas valik, kuna nad värskendavad ja lisavad pidevalt kõiki oma teemasid, nii et te ei pea seda tegema.

Ja kui olete WordPressi ja / või veebiarenduse algaja, siis ärge kartke. Elegantsetel teemadel on suurepärane tugisüsteem, kuhu saate sisestada kõik probleemid, mis teil kontokonsoolil on, ja Elegantne personal aitab teid probleemide lahendamisel. Olete tõenäoliselt varem kasutanud tasuta teemat, sattunud mõne teema juurde ja proovinud ühendust võtta tasuta teema arendajaga, kuid pole neist kunagi midagi kuulnud. See on probleem vabade teemadega … nad ei paku peaaegu kunagi tuge ega abi. Kuid elegantsete teemade abil saate veenduda, et teie veebisait või ajaveeb tõuseb ja töötab sujuvalt.

55+ teemad

Erinevalt paljudest muudest wp-teemade saitidest ei maksa te ainult ühe saadava teema eest 55 teemat pluss lisatasu tugi ja värskendused. See on väga hea pakkumine.

Kas te pole liige? Liituge elegantsete teemadega

Kui te ei ole liige, on aeg üle minna ja vaadata, mida nad endast kujutavad. Ja kui sa seda armastad, siis tule tagasi ja anna mulle sellest teada, sama asi, kui sa seda vihkad.
Liitu elegantsete teemadega

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map