Dirigendi ülevaade: teist tüüpi WordPressi kujunduse koostaja

Dirigent on WordPressi plugin alates Matt Medeiros , mille eesmärk on lubada teil seda teha luua rikkalikke sisupaigutusi ilma kodeeringut tegemata. Loomisprotsess toimub reaalajas eelvaate kaudu, mis annab teile reaalse ettekujutuse sellest, kuidas teie lõpptoode välja näeb, kui selle kallal töötate.


Dirigent võimaldab teil valida saadaolevate paigutuste hulgast ja seejärel paigutada selle paigutuse koos sisuga. See sisu võib olla teie veebisaidi postituste ja lehtede kujul või mis tahes teie saidil aktiivse vidina kujul.

Selle pistikprogrammi üheks suurepäraseks kasutuseks on kohandatud lehtede paigutuse loomine, mis konkreetsete kategooriate või postitustüüpide sisu lisamine. Kui soovite teatud viisil kuvada valiku oma postitusi või tooteid ühel lehel, siis on Dirigendi eesmärk eemaldada palju valu ja vaeva, mis muidu läheks teie enda kohandatud arhiivilehe või kodulehe paigutuse kodeerimiseks..

See pole aga kõik, mida dirigent saab teha, nii et lugege edasi, et saada WordPressi põneva sisupaigutuse loomise tööriista täielik madalaim maht.

Mida saate dirigendiga teha?

Dirigendit võiks kirjeldada järgmiselt lehekomplekti tööriist WordPressi jaoks. Kuid selle funktsioonid muudavad selle erinevat tüüpi pistikprogrammiks lisaks paljudele teistele juba turul olevatele leheehitaja võimalustele.

Ehkki seda ei ole kaasas sihtlehe mallide ja tohutu lohistatavate elementide koguga, mis on leitud mõne muu lehe ehitaja pistikprogrammi kaudu, on Dirigendil erinev funktsioonide komplekt ja kasutusviisid, mis muudavad selle sama väärtuslikuks.

Kohandatud sisu kuvade loomine

Paigutuste loomisel ei loo Dirigent ratast uuesti ja kasutab hoopis intuitiivset WordPressi kohandajat. Kohandaja kaudu saate nüüd luua kohandatud paigutusi ja seejärel valida, millist sisu nendes paigutustes kuvada.

Juhi kohandaja väljund väike

See võib olla hiljutiste konkreetsete postituste loetelu teatud postitüübi või taksonoomia sisu, või veel palju muud.

Kohandatud väljade, postitüüpide ja taksonoomiate tugi

Võite isegi kuvage kohandatud väljade sisu paigutuses, mis on midagi, mis on tõeliselt kasulik kõigile, kes töötavad oma kohandatud väljadega või nendega, mis on osa muudest pistikprogrammidest, mis neil on nende veebisaidil aktiivsed.

Juhi kuva seaded

Samuti saate palju kasulikke juhtelemente, mis määravad, kui palju ja millises vormingus sisu sisu paigutuses kuvada. See hõlmab seda, kas kuvada postituse esiletõstetud pilt – ja kui jah, siis millises suuruses – ning ka postituse kogu sisu, ainult katkend või ainult pealkiri ja veel mõned muud võimalused.

Lisaks võivad olla kõik elemendid, mille valite kuvamiseks lohistati ja pandi oma kohale vajaliku paigutuse saamiseks.

Reaalajas reaalajas eelvaade

Paigutuse koostamisel ja koos sisuga täidetakse kogu protsess WordPressi kohandaja kaudu. See tähendab saate reaalajas oma lehe kuvatava vaate eelvaate. See reaalajas eelvaade eemaldab õnneks vajaduse säästa, vahetada vahekaarte ja värskendada, mis on leitud muudest WordPressi ehitajariistadest.

Kas soovite luua oma kohandatud kodulehe paigutus mis näitab kohe teie parimat sisu uutele külastajatele või peate looma oma kategooria või postituse tüüpi arhiivilehed, Dirigent annab teile selleks vajalikud tööriistad, ilma et oleks vaja ühtegi koodi otse redigeerida.

Kuvage kõik aktiivsed vidinad

Lisaks sellele, et saate sisestada dirigendi vidinad oma paigutusse, et oma veebisaidi mitmesugustest allikatest sisu juurde tõmmata, saate ka sisestage vidinad mis on teie saidil aktiivsed.

Juhi sisestamise vidin

See hõlmab mitte ainult tavalisi WordPressi vidinaid, vaid ka muude kasutatavate pistikprogrammide vidinaid. See annab teile palju valikuid selle kohta, millist tüüpi sisu oma paigutustes kuvada.

Õmblusteta integratsioonid

Nagu dirigent hõlmab integreerimine populaarse WooCommerce poe ehitaja pistikprogrammiga, saate seda kasutada kohandatud lehepaigutuste loomiseks, et näidata oma tooteid soovitud viisil. See hõlmab visuaalseid juhtelemente, et valida, millist teavet nende toodete hulgast kuvada, näiteks hind, kaal või muu, mida kohandatud väljadel hoitakse.

Dirigendile on juba saadaval ka mitmeid lisandmooduleid. Üks neist võimaldab seda integreerida Genesise raamistiku teemaga AgentPress. See meeldib kõigile, kes WordPressiga kinnisvara veebisaiti ehitavad.

Seda väärib ka mainimine Dirigent töötab kõigi WordPressidega teema. Pistikprogramm võtab lihtsalt valitud teema stiili, et kohandatud paigutused sujuvalt ülejäänud veebisaidiga integreerida..

Kuidas ma dirigenti kasutasin

Oma WordPressi veebisaidil olin hiljuti hakanud töötama kohandatud postitustüüpidega ja olin loonud uue postitustüübi teatud tüüpi avaldatava sisu kuvamiseks.

Siis tahtsin looge arhiivileht mis kuvaksid minu külastajatele kõik selle postitustüübi viimased postitused. Siiski soovisin, et see arhiivileht erineks tavalisest arhiivilehest, mida minu valitud teema kasutab.

Mul oli kaks peamist võimalust: kodeerida uus leht ise või palgata arendaja. Kuna ma pole just kodeerija, oli see ülesanne, mille olin vihmaseks päevaks tagumisele põletile pannud.

Dirigendi kohandatud arhiivi leht

Pärast Dirigendile kätt saamist suutsin ma aga kiiresti kiiresti hakkama saada loo minu enda kohandatud arhiivileht kuvada seda tüüpi uusimaid postitusi just nii, nagu ma tahtsin. Lisaks võiksin seda protsessi korrata ja luua kohandatud arhiivilehti minu saidil kasutatavate kategooriate, siltide ja muude kohandatud taksonoomiate jaoks, ilma et oleks vaja palgata välist abi või süveneda oma teema koodi.

See on dirigendi jaoks ainult üks kasutusala ja ma olen kindel, et leiate ka palju teisi, kuid minu jaoks õigustaks see ainuüksi vastuvõtu hinda.

Järeldus

Esmapilgul võib tunduda, et dirigendil puuduvad WordPressi teiste ehitajariistade tähelepanu köitvad omadused. Siiski on oluline seda meeles pidada see on teist tüüpi tööriist, ja võib-olla selline, mis meeldib rohkem neile, kes on juba mõnda aega WordPressi kasutanud ja kasutavad mõnda selle täiustatud funktsiooni, näiteks kohandatud postitustüübid, kohandatud taksonoomiad ja kohandatud väljad ning kes soovivad kiiret ja lihtsat viisi seda tüüpi sisu kuvamiseks nende enda kohandatud paigutustes.

Ükskõik, kas olete asjatundlik arendaja, kes soovib aega kokku hoida, või keegi, kes peab looma oma sisukad küljendused, ilma et peaksite kodeerima õppima. Dirigent on tööriist, mida peaksite kindlasti lähemalt uurima.

Lisateavet dirigendi kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map