DesktopServeri ülevaade: käivitage WordPressi kohalikud installid hõlpsalt

Igal WordPressi arendajal on oma tööriistad, pluginad ja protsessid, mis muudavad nende elu lihtsamaks ja säästavad aega saitide arendamisel või haldamisel. Üks, mida kuulete ikka ja jälle, on DesktopServer. Lühidalt – DesktopServer loob teie arvutis veebiserverikeskkonna ja võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt lokaliseerida WordPress-saite üles kerida. Selle lõi ServerPress ja see on saadaval nii Maci kui ka PC jaoks tasuta ja esmaklassilises versioonis.


Hankige töölaua server →

Enne DesktopServerit peaksite installima MAMP, WAMP või XAMPP ja konfigureerima need ise iga uue saidi jaoks, mida soovite käivitada (redigeerida hostifaili, luua andmebaasi jne). Eriti arendajate jaoks pole see eriti kasutajasõbralik protsess, eriti kui soovite käitada mitut saiti. Isegi arendajatele, kellel pole probleeme portsude, andmebaaside jms otsimisega, on DesktopServer eelistatud, kuna see muudab protsessi palju kiiremaks. DS saab uue hiireklõpsu ja mõne sekundi jooksul luua uue saidi. See installib kõik vajalikud WordPressi failid ja loob teile andmebaasi. Kuid just seal algab vinge.

Miks käivitada WordPress lokaalselt?

töölaua-server-kohalikud-saidid

Mittearendajatele annab teie saidi kohaliku versiooni omamine liivakasti – turvalise ala, kus saate oma saidiga mängida. Saate proovida pistikprogramme, muuta teemasid jne, ilma et häiriksite oma aktiivset saiti. Võite proovida uusimat WordPressi versiooniuuendust ja ennetavalt uurida, kas see põhjustab teie saidi jaoks laastamist. Te ei pea enam värskendamisnuppu kartma, sest olete selleks ette valmistunud!

Arendajate jaoks võimaldab kohalik keskkond enne kohandamis- või reaalserverisse tõukamist oma kohandatud koodi kirjutada ja testida. Tööd saate teha ka ilma Interneti-ühenduseta.

Teisene eelis on kõigi nende saitide kohalik varundamine, millel olete töötanud. See on mugav, kui klient tuleb tagasi mõne probleemi või uue ülesandega – teil on oma arendus- ja testimiskeskkond valmis minema. Kuna neid saite ei leidu Internetis, ei pea te turvalisuse tagamiseks nende hooldamise ja värskendamise pärast muretsema.

Kavandid

töölaua-server-projekt

Võimalik, et teil on lemmik pluginaid või konfiguratsioone, mida soovite kasutada peaaegu kõigil teie loodud WordPressi saitidel. DesktopServeri mustandfunktsioon võimaldab teil seda baaskonfiguratsiooni luua nii, et uue saidi loomisel on sellel juba olemas kõik pluginad, mida soovite kasutada, mis säästab teie lisaaega.

Importige olemasolev sait

Mitu korda ei ehita saiti täiesti nullist – sa töötad saidiga, mis on juba Internetis aktiivne, ja soovid viia selle kohalikku keskkonda, et sellega mängida või teha mõned muudatused ilma kauboi kodeerimiseta ‘. Seal on arvukalt pistikprogramme, näiteks paljundusaparaat, BackWPUp ja teised, mida saate oma aktiivsel saidil käitada, et luua kogu saidi, sealhulgas andmebaasi, ZIP-fail. DesktopServeri impordifunktsioon ühildub paljudega neist, võimaldades teil hõlpsalt oma olemasoleva saidi kohalikku seadistusse tuua ja sellega kohe tööle asuda..

töölaua-server-kiire juurutamineOtsene juurutamine

Pärast uue hajusa kohaliku saidi ehitamist peate selle serverisse tagasi varuma. Selleks on arvukalt võimalusi, sealhulgas pluginate ja / või käsitsitöö kasutamine. Kuid DS-i esmaklassilisel versioonil on otsese juurutamise funktsioon, mis lihtsustab protsessi. See sobib eriti hästi mittearendajate jaoks.

Toeta vingeid inimesi

DesktopServeri meeskond on otse vinge. Teadaolevalt on DesktopServeri arendaja Stephen Carnam kutsunud inimesi isiklikult, et aidata neil probleemidest välja tulla (tean, sest kui olin uus kasutaja, kutsus ta mind appi, nädalavahetusel mitte vähem) ja pakub suurepärast tuge. Need tüübid on WordPressi kogukonna aktiivsed liikmed ja lihtsalt rokivad. Nii et saate mitte ainult suurepärase toote, vaid toetate ka suurepärast meeskonda.

See pole veel kõik

Ma ei ole kõiki funktsioone siin detailselt katnud, kuid selleks, et anda teile ettekujutus, mida DesktopServer veel teha saab – saate ka: ühe nupuvajutusega teha oma olemasolevatest kohalikest saitidest koopia, jagada kohalikku saiti integreerige DesktopServer mobiilsideseadmetes testimiseks LAN-i kaudu ning Dreamweaveri ja Coda2 reaalajas eelvaate funktsioonid.

Proovige seda tasuta

DesktopServer on saadaval nii tasuta kui ka esmaklassilises maitses. Tasuta versioonil pole kõiki funktsioone, kuid see sobib mõne kasutaja jaoks. Arendajad või mitut saiti haldavad inimesed soovivad tõenäoliselt saada Premium-versiooni (mille hind on praegu 99,95 dollarit).

Laadige alla töölaua server →

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map