DE: Kommentaarid WordPressi kommentaaride pistikprogrammi ülevaade

Kommenteerimissüsteemid on WordPressi valdkonnas igavesed vaidlused. Enamasti vaevavad nad ebakõlasid, häid süsteeme jubedate kasutajaliidestega, ülikõrgete kasutajaliidestega, kuid kohutavate kommertsvõimalustega ja muidugi tasuta valikuid reklaamidega, välja arvatud juhul, kui uuendate. Selline on WordPressi kommenteerimissüsteemide maailm. See ei tohiks olla probleem, kui mitte see, et WordPressi tavaline kommenteerimissüsteem jätab palju soovida. Kui ma arvasin, et kõik on kadunud ja peaksin olema tänulik, kui Disqus (reklaamiga täidetud) oli parim võimalus kommentaarimissüsteemi jaoks, tutvustati mulle DE: Kommentaarid.


DE: Kommentaarid on uus WordPressi kommenteerimise pistikprogrammi alternatiiv. Hind on umbes õige ja esitlus tundub olevat parem kui Disqus. Süsteem põhineb põhilisel WordPressi kommenteerimissüsteemil. See salvestab kõik kommentaarid teie kohalikku andmebaasi, toimides vaikimisi WordPressi paremate omadustega taaskehana, lubades palju paremat jõudlust ja kommentaaride käsitlemist.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

DE: Kommenteerib lisandmoodulit WordPress

Pistikprogrammi hinnakujundus jaguneb kolmeks erinevaks plaaniks. 1 saidi litsents õiglase hinnaga 50 dollarit aastas ja 3 ja 10 saidi litsents palju kõrgema hinnasildiga. Saate DE-d proovida: Kommentaaride reaalajas demo, kuid kui loete pidevalt, uurime tõesti, kuidas plugin töötab.

Selle ülevaate jaoks vaatame üle ühe saidi litsentsi. Pistikprogrammi aktiveerimise protsess on üsna lihtne. Saate võtme lihtsalt armatuurlaual DE-s: Kommenteerige ja aktiveerige see pistikprogrammis see võti – see on! Ilma varjatud linkide ja lisareklaamideta – lihtsalt ideaalselt töötav plugin, mis muudab teie kommentaarid.

DE: kommenteerib WordPressi kommenteerimisfunktsioone

Peamine taustprogramm koosneb erinevatest suvanditest, mida saab konfigureerida DE eeliste kasutamiseks: Kommentaarid.

Saate muuta põhivärvi, lubada väliseid URL-e, kommentaaride arvu ja isegi piltide üleslaadimist.

Pistikprogramm vajab automaatseks suhtlusvõrgu sisselogimiseks WP Social’i, sarnaselt Disquse toiminguga. Ainus erinevus on see, et te ise kontrollite sisselogimist, nii et peate kõik sotsiaalsed võrgustikud käsitsi konfigureerima. See on ulatuslik protsess, kuid see on seda väärt, kui soovite kasutaja sisselogimist täielikult kontrollida, selle asemel, et lasta välisel kommenteerimissüsteemil seda teie eest kontrollida..

Vaiketellimis- ja teavitussüsteemi saab kohandada, kuid pistikprogrammil pole veel ühtegi meetodit, kuidas SMTP-d käsitsi nende e-kirjade saatmiseks konfigureerida. See muutub probleemiks, kuna enamiku e-kirjade puhul kuvatakse vaikimisi teema, millel kuvatakse DE: Kommentaaride logo ja tundub, et see siseneb mõne e-posti teenuse rämpsposti kausta, peamiselt seetõttu, et e-kirjad saadetakse PHP funktsioon. Sellise funktsiooni võiks tulevikus lisada, kuid konkreetset ajakava meil pole.

Iga sotsiaalse võrgu konfigureerimine WP Socialis on DE korrektseks toimimiseks vajalik: Kommentaareplugin. DE: Kommentaar pakub ka märkimissüsteemi, mis on suurepärane edasise suhtluse edendamiseks teie saidi külastajatega ja nende vahel.

Samuti on oluline rõhutada, et arendaja toetab ja värskendab nende pistikprogrammi aktiivselt. Oleme selle ülevaatuse ajal paar korda kontaktis olnud ja on seisukohal, et lähitulevikus ilmub plugina uus ja täpsustatud versioon..

DE: Kommentaarid frontendi funktsiooni ja disaini kohta

Liikudes – kui kommentaarid on aktiveeritud, näete seda vaikepaigutusena oma postitustes ja lehtedel, kus kommentaarid on lubatud.

Samuti on oluline kaaluda, kui lihtne on pistikprogrammi CSS-koodi näpistada, et see oleks paremini esindatud. Ainult CSS-klassi sildistamine ja selle lisamine WordPressi vaikeseadesse CSS Customize (Kohandamine) on enam kui piisav, et oma välimust kiiresti muuta (märkus: arendaja täiustab järgmisel väljaandel kohandamist ka enamate võimalustega)..

Vastamisvalikud näevad suurepärased välja, selgete + ja – võimalustega kommentaari hääletamiseks üles või alla. Lisaks võimaldab see kommentaare, haldus- ja kohandatud märke otse jagada.

Nii näeb see välja laiendatud vestluse korral.

Ja nii näeb see välja väga ulatuslikul vestlusel Youtube Embedsiga.

DE: Kommentaarid WordPress Comments Performance

Süsteemi jõudlus on lihtsalt hämmastav. DE: Kommentaare ei huvita, kui palju teil postitust kommenteeritakse, kuna tundub, et kogu töö toimub vaikimisi loodud WordPressi kommentaarsüsteemil põhinevalt. Andmebaasi ressursid on minimaalsed kui DE: Kommentaarid salvestavad ainult lisahääletuste ja märkide väärtused ning ülejäänu laaditakse WordPressi vaikekommentaaridena, kuhu on sisse ehitatud parem stiil.

DE: Kommentaarid on sama kiired kui tavalised WordPressi kommentaarid ja näivad olevat isegi kiiremad kui Disqus (isegi peksid seda UI esitlusel).

DE: Kommentaarid WordPressi kommentaarid rämpspost

Kuna see on plugin, mis põhineb WordPressi põhikommentaaridel, on ta toetanud kõigi WordPressi kõige tuntumate rämpsposti pluginate toe. Selle ülevaate jaoks olen kasutanud Akismet, mis on sertifitseeritud töötama DE-ga peaaegu õigesti: Kommentaarid. Samuti avaldas arendaja oma kavatsust tulevikus toetada rohkem rämpsposti filtri pistikprogramme.

Lõplikud mõtted DE kohta: kommentaarid

DE: Kommentaarid on suurepärane alternatiiv tavalistele WordPressi kommentaaridele õiglase hinnaga. Pistikprogramm töötab ootuspäraselt ja lisaks PHP-posti funktsioonile lisaks väikestele puudustele, on see kujunemas üheks peamiseks kommenteerimisvõimaluseks. Pistikprogramm on ilusama väljanägemisega kui Disqus (minu arvates), sellega on lihtne töötada ja see suurendas ka suhtlust ajaveebis, mida ma selle arvustuse jaoks katsetasin. DE: Kommentaarid on stiilimiseks ka palju vähem kohmakad kui Disqus, lihtsamate klasside ja hõlpsasti töötava ülesehitusega.

DE: Kommentaaridel ei ole tasuta taset ja seega ei sisalda see mingit administraatori paneeli reklaami. See on hea pluss, kuna arendaja keskendub ainult arendamisele, selle asemel, et hallata erinevaid vabu valikuid. See hõlbustab ka kliendisaitide valge sildi lisamist, kuna seal pole pidevat uuendamise teadet ega muud versiooni.

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mida arvate DE-st: kommentaarid? Kas teil on selle vinge uue süsteemi kohta küsimusi? Kuulame neid allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map