Booknetic: WordPressi kohtumised ja kasti broneerimine

Booknetic: WordPressi kohtumised ja kasti broneerimine

Tugeva broneerimissüsteemi lisamine oma WordPressi saidile on vaeva nii algajatele kui ka proffidele. Kui peaksite broneerimissüsteemi nullist koodi kodeerima, võtab see tõenäoliselt kuud, kui mitte aastaid. Ja see oleks mõttetus, eriti kui ratas on juba leiutatud ja olemas hämmastavad pluginad nagu Booknetic.


Booknetic on fantastiline kohtumiste ja broneerimise pistikprogramm WordPressi saitidele. See on ideaalne lahendus sellistele ettevõtetele nagu hotellid, spordisaalid, salongid, spaad, advokaadibürood, remonditöökojad ja muu teenuspõhine ettevõte. Pistikprogramm võimaldab teie väljavaadetel kohtumisi broneerida ja tasuda.

Lava taga, Bookneetiline kaasas intuitiivne armatuurlaud, mis muudab teie broneeringute haldamise uskumatult lihtsaks. Saate hõlpsasti luua teenuseid, lisada töötajaid, valida mitu asukohta, lisada makseväravaid ja teha palju muud. Teisisõnu on see ideaalne WordPressi broneerimisplugin algajale, kes ei koodi.

Ja tänases ülevaates postitame lähemalt, mis paneb Booknetici linnukese märkima. Puudutame saadaolevaid funktsioone ja proovime pistikprogrammi proovida – nii teate, mida oodata. Kui see kõlab hästi, sukeldugem kohe sisse.

Mis on Booknetic?

raamatuneetiline WordPressi pistikprogramm

Mis on Booknetic ja kust see tuli? Lihtsamalt öeldes on Booknetic WordPressi veebisaitide klanitud, kuid võimas broneerimise pistikprogramm. See on veteranide arendajate vaimusünnitus FS kood (koos nende populaarsetega FS-i plakat automaatse postituse pistikprogramm).

Pistikprogramm ilmus 2. oktoobril 2019, mis tähendab, et see on kirjutamise ajal suhteliselt uus. See tähendab, et tulevikus on palju arenguruumi ja paremaid funktsioone. Sellegipoolest on Booknetic üks lihtsamaid ajastamise pistikprogramme, mida eales oma broneeringute veebisaidil kasutate.

Arvestades seda, et oleme minevikus läbi vaadanud palju muid WordPressi broneeringu pluginaid, pole Bookneticul erinevalt mõnedest konkurentidest funktsiooni paistetus. See tähendab, et saate hõlpsasti kasutatava broneeringu plugina, mis on ka ülikiire.

Booknetic on esmaklassiline pistikprogramm, mis tähendab, et te ei saa seda praegu veebisaidilt WordPress.org alla laadida. Kui nad vabastavad tulevikus tasuta versiooni, värskendan postitust vastavalt. Kui soovite proovida veekogusid, pakuvad need teile fantastilisi võimalusi Bookneetiline demo ametlikul veebisaidil.

Nüüd, kui me teame, millega teeme koostööd, avastame, mida Booknetic oma funktsioonide osas pakub.

Bookneetilised omadused

raamatuneetilised omadused

Booknetic WordPressi pistikprogramm sisaldab piisava hulga tööriistu, et kena broneerimissüsteem kiiresti tööle saada. Bookneticu installimisel kohtleb teid fantastiline funktsioonide komplekt, sealhulgas, kuid mitte ainult:

 • Mobiili jaoks valmis ja reageeriv disain, mis tähendab, et teie broneeringute veebisait näeb hea välja mitme seadme puhul
 • Algajasõbralik – Bookneticut on hämmastavalt lihtne seadistada ja kohandada mis tahes ettevõtte jaoks
 • Pukseerimisvormi koostaja, mis võimaldab teil vaikimisi broneerimisvormile lisada lisavälju
 • Üksikasjalikud aruanded koos kasutatavate andmetega, mis aitavad teil äriga kursis olla
 • Kohandatavad e-posti ja SMS-teavitused teie klientidele ja töötajatele
 • Tugi PayPali, Stripe ja WooCommerce maksetele
 • Üksikasjalik dokumentatsioon ja suurepärane isikupärane tugi
 • Voogesitatud broneerimisleht, mis vähendab põrkemäärasid
 • Täisautomaatne – määrake üks kord ja säästke töötunde
 • Lisage piiramatu arv töötajaid
 • Mitu valuutavalikut
 • Lisage piiramatu arv teenuseid
 • Piiramatu kategooria
 • Suur UI kõikvõimalik
 • Jne

Demo testimine on ainus viis, kuidas saada hea tunne, mida oodata. Aga sina tunned mind; Installisin täisversiooni, et saaksin katsetada kõiki detaile viimase pikslini. Ma ei saa seda aidata ��

Siit ma leidsin.

Kuidas installida Booknetic WordPressi pistikprogramm

booknetic WordPressi kohtumiste kavandamise pistikprogramm

Pidage meeles, et Booknetic on esmaklassiline pistikprogramm. Täisversioon on saadaval Envatol ühekordse hinnaga 79 dollarit. See on see Regulaarne litsents, mis hõlmab ühte WordPressi saiti. Arendajad pakuvad Laiendatud litsentsi hinnaga viis WordPressi saiti on 349 dollarit. Otsige oma ettevõtte jaoks sobivat plaani.

Booknetic on Envatol praegu populaarne ja seda tutvustati CodeCanyon’is. Iga kava hõlmab kuuekuulist spetsiaalset tuge ja elukestvaid värskendusi. Pärast Bookneticu ostmist saate Envato’st alla laadida ZIP-kausta koos vastavate failide ja litsentsiga. Ekstrakteerige kaust arvutisse ja leidke Booknetic ZIP-fail.

Seejärel logige sisse oma WordPressi administraatorialasse ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus, nagu allpool näidatud.

kuidas installida uus WordPressi pistikprogramm

Järgmisena klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu, valige arvutis Booknetic ZIP-fail ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd, nagu rõhutame järgmises ekraanil.

bukneti üleslaadimine

Plugina aktiveerimine:

kuidas aktiveerida raamatuneetiline plugin

Pärast aktiveerimist klõpsake nuppu Bookneetiline üksus oma WordPressi administraatori menüüs:

Booknetic plugin WordPressi menüüpunkt

Sisestage järgmisel ekraanil oma ostukood ja valige, kuidas te Bookneticust kuulsite (vihje: WPExploreri ajaveebist), sisestage oma e-posti aadress ja klõpsake nuppu Installi nagu allpool üksikasjalikult kirjeldame.

raamatuneetiline ostukood

Niipea kui litsents on kinnitatud, suunatakse teid ümber kenale Bookneticu armatuurlauale, mida on näidatud allpool.

raamatuneetiline armatuurlaud

Kuid nagu näete, pole meil veel midagi toimumas. Lisage mõned teenused, töötajad, asukohad ja üldiselt testige, mida Booknetic saab teha.

Kuidas konfigureerida Bookneticut

Kui olete sellega kaugele jõudnud, pole teil aega raisata. Alustame teie ettevõtte asukoha, töötajate ja mõne teenuse lisamisega.

Ettevõtte asukoha (te) lisamine

Liikuge lehele Asukohad, nagu on näidatud järgmisel pildil.

Pärast seda klõpsake nuppu Lisage asukoht nupp:

Sisestage ilmuvas hüpikmenüüs oma asukoha üksikasjad ja klõpsake nuppu Lisage asukoht nuppu, nagu allpool näidatud.

Meie spordisaali näite jaoks lisasin kaks asukohta: New York ja Atlanta ��

asukohad raamatupidamises

Nüüd, kui meil on süsteemis meie ettevõtte asukohad, lisage mõned töötajad.

Töötajate lisamine

Klõpsake nuppu Töötajad vahekaart, nagu allpool näidatud.

töötajate lisamine raamatupidamisse

Järgmisena vajutage nuppu Lisage personal nupp:

Sisestage oma töötajate andmed ja klõpsake nuppu Lisage personal nuppu.

Ärge unustage ülaltoodud hüpikmenüüst oma töötajate jaoks ajakavasid seada. Läksin edasi ja lisasin meie spordisaali kaks treenerit.

Siiani on nii hea, kõik näeb hea välja. Minu asukohtades ja töötajates on ajakavad, eripäevad ja pühad. Nüüd lisage mõned teenused.

Teenuste lisamine

Klõpsake nuppu Teenused vahekaart, nagu allpool näidatud.

raamatunetiliste teenuste lisamine

Booknetic võimaldab teil oma teenuste jaoks kategooriaid luua. Iga kategooria alla saate lisada alamkategooriaid ja teenuseid vastavalt oma vajadustele. Sellegipoolest klõpsake nuppu pluss (+) ikooni kõrval Kategooriad nagu allpool esile tõstame.

raamatupidamisteenuste armatuurlaud

Järgmisena sisestage oma kategooria nimi ja klõpsake linnukese ikooni:

Pärast seda klõpsake pluss (+) ikooni oma vastloodud kategooria all:

teenuse lisamine raamatupidamise broneerimise pistikprogrammi

See avab pisikese kasti, mis võimaldab teil lisada kategooria või teenuse, nagu allpool näidatud.

Kuna mul pole muud kategooriat vaja, läksin edasi ja tabasin nuppu Teenindus nuppu, mis avab kasti, et saaksite lisateavet lisada:

Kõik on otsekohene. Saate hõlpsasti lisada teenuse nime, hinna, tagatisraha, personali, ajakava ja lisad.

Meie näite jaoks lõin kategooria nimega Spordisaaliteenused, ja kategooria alla lisasin kaks teenust, s.t.., Üks-ühele koolitus ja Rühmatreeningud. Minu teenuste ekraan näeb välja selline:

Näeb hea välja. Õige?

Enne midagi muud on ülioluline seadistada oma maksevärav, et saaksite oma klientidelt tasu võtta. Booknetic toetab makseid PayPal, Stripe ja Local (kohapeal). Teisisõnu on teil olemas kõik maksete kogumiseks vajalikud tööriistad.

Makseväravate seadistamine

Bookneticu seadistamine maksete vastuvõtmiseks on lihtne. Liikuge lehele Seadistused vahekaart, nagu allpool näidatud.

Järgmisena klõpsake nuppu Makse seaded vahekaart:

Järgmisel ekraanil saate oma makse sätteid hõlpsalt konfigureerida.

Kui kasutate PayPali, peate seda tegema looge rakendus esimene. Sama kehtib ka siis, kui kasutate Triip. Mõlemal juhul on uskumatult lihtne luua makserakendus PayPali või Stripe’i abil – te ei kodeeri midagi; lihtsalt sisestage oma ettevõtte andmed ja makse töötlejad teevad kõik teie heaks.

Vormi välimuse muutmine

Bookneetiline välimus

Booknetic sisaldab ka teie vormide sisseehitatud värvivalikuid. Valige 7 sisseehitatud värvilahenduse hulgast, et vormide välimust kiiresti muuta.

Bookneetiline kohandatud välimus

Või kasutage kohandatud suvandit, et valida värve, mis sobivad teie kaubamärgiga.

Nüüd on meil teenuseid, personali, asukohti, makseväravaid ja. Kui aga külastajad tulevad teie veebisaidile, ei näe nad teie broneeringuvormi. Selleks peame lisama lühikoodi abil lehele Bookneticu.

Booknetiliste broneeringute kuvamine

Nüüd, kui saame maksetega nõustuda (ma kindlasti loodan, et arvasite, et rakenduste loomine PayPalis ja Stripe’is on lihtne asi), kuvage meile meie broneeringuvorm, et saaksime hakata kohtumisi ja makseid vastu võtma. Liikuge lehele Lehed> Lisa uus, nagu allpool näidatud.

uue WordPressi lehe lisamine

Mul on juba Gutenberg – uue ajastu WordPressi toimetaja. Muide, ma kasutan ka Kakskümmend kuusteist minu testi saidil. Järgmisena pange sellele lehele nimi. Ma kasutan Broneeri spordisaaliteenused minu näite jaoks. Liikuge edasi ja klõpsake Gutenbergis plussikooni (+), et lisada Bookneticu lühikood, nagu me üksikasjalikult kirjeldame allpool.

raamatuneetilise lühikoodi lisamine

Pärast seda konfigureerige oma lehe atribuudid (kõige parem on kogu laius) ja Avalda teie leht.

Kui ma vaatan lehte esiotsa, näen seda:

Pole paha. Mul on kaks asukoha sakki. Kui klõpsaksin mõnel asukohal, öeldes, et olen New Yorgis, alustan broneerimisprotsessi. Booknetic võtab mind sisse ja juhendab mind ülejäänud protsessist. Valin oma asukoha, töötaja, kes mulle meeldib (võib-olla Jane Doe ��), ajakava ja maksan.

Bookneticu broneerimisprotsessi illustreerimiseks on siin lühike video:

Teised omadused

Nüüd käsitleme teisi Bookneticu funktsioone. Ülaltoodud juhiste põhjal saate luua täieõigusliku broneerimissüsteemi. Järgmises jaotises käsitleme muid funktsioone, mis aitavad teil asjadega kursis olla.

Kalender

Kalendri ekraan võimaldab teil näha oma igapäevaseid kohtumisi. Kalendri kuvamiseks liikuge lehele Booknetic> Kalender:

Maksed

Maksete ekraan võimaldab teil oma kasutajate makseid vaadata ja neid muuta. Oma maksete nägemiseks minge saidile Booknetic> Maksed, nagu allpool näidatud.

raamatuneetiline WordPressi pistikprogramm

Kliendid

Kõigi oma klientide loendi kuvamiseks minge aadressile Booknetic> Kliendid, nagu allpool näidatud.

Mis järgmiseks? Kupongid!

Kupongide lisamine

Kas soovite oma uutele klientidele allahindlusi pakkuda, sest kes ei armasta palju? Kui see on teie plaan, pakub Booknetic teile just seda võimalust. Minema Booknetic> Kupongid, nagu allpool näidatud.

Loodetavasti õpid täna siin midagi.

Liigume edasi …

Las ma vaatan. Kas on veel midagi? Jaa, muidugi. SMS- ja e-posti teatised. Mõlema sätte konfigureerimine on lihtne, ma luban teil proovida ja öelda meile, mida te teada saite. Samamoodi peate oma SMS- ja e-posti pakkujalt hankima konfiguratsiooniseaded.

Tähtis: Peate saama SMS-i ja e-posti seaded oma konkreetselt pakkujalt. Kui te ei tea, kuidas seda teha, saame me hea meelega aidata. Tasuta ��

Märguannete seadistamiseks minge kummassegi SMS-teavitused või E-posti teatised. Saate luua kohandatud SMS- ja e-posti teatisi, mis on fantastiline:

Kohandatud vormid

Bookneetilised kohandatud vormid

Kas soovite luua oma vormi? Sa saad! Jaotises Kohandatud vormid saate saadaolevaid välju kasutada oma üldise või teenusepõhise vormi kujundamiseks.

Bookneetilised kohandatud vormi väljad

Valige siltide, sisendite, nuppude jne väljade hulgast. Mõlemas on olemas ka nõutavate väljade valikud, kohahoidja tekst, mitu valikut (märkeruutude ja raadionuppude jaoks) ja palju muud.

Nüüd sina…

Kui otsite WordPressi broneeringu pistikprogrammi, toetan täielikult Bookneticut. Neil on funktsioone, tugi ja ka hind on need suurepärased.

Millised on teie vaated? Andke meile kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map