Bibblio pistikprogrammi ülevaatega seotud WordPressiga seotud postitused

Bibblio pistikprogrammi ülevaatega seotud WordPressiga seotud postitused

Veebisaidi omanikuna peaksite tõesti tegema kõik endast oleneva, et külastajad püsiksid teie veebisaidil kauem. SEO parandamisel ja tulude teenimisel võib see minna kaugele. Üks viis, kuidas takistada külastajaid brauseri tagasi nuppu vajutamast, on suunata nad sisule, mis on tihedalt seotud sellega, mida nad juba teie veebisaidil loevad. Veelgi parem, kui kasutate nende sirvimisharjumuste kohta teadlikku, et töötada välja sisu, mis neile tõenäolisemalt meeldib. See töötab Netflixi puhul, kus soovitused annavad 80% kaasamisajast. Pole mingit põhjust, miks see teie jaoks ei peaks toimima, sest siin võivad aidata Bibblio seotud WordPressi postitused.


Seotud postitused WordPressile, autor Bibblio kasutab tehisintellekti seotud sisu ja kasutaja andmete põhjal seotud postituste leidmiseks ja kuvamiseks. Kuna plugin kasutab oma soovituste pidevaks täiustamiseks masinõpet, on pistikprogramm võimeline esitama väga optimeeritud sisu. Algoritme uuendatakse pidevalt, õppides vaatajaskonna käitumisest ja täiustades sisu lisamist. Enne kui sellest teada saate, on teil parem pilt lojaalsest lugejaskonnast.

Mida see kõik SEO mõistes tähendab? Aja jooksul võib see tähendada suuremat seotust, väiksemat põrkemäära ja paremaid SERP-sid. Te ei pea selle eest minu sõna võtma. Selle asemel võite proovida tasuta Bibblio plugin oma veebisaidil. Pistikprogrammi installimine ja sellega töötamine on imelihtne, kuid tutvustan teid natuke hiljem natuke hiljem.

Kuidas toimivad Bibblio WordPressiga seotud postitused

Plugina aktiveerimisel indekseerib see automaatselt kõik teie postitused ja hakkab neid kohe analüüsima. Seejärel teenib see masinõppe algoritmi alusel lugejatele asjakohase sisu. Seetõttu on soovitused lugejate jaoks väga asjakohased, julgustades neid teie saidil kauem viibima.

BibblioL Kuidas see töötab?

Soovituste moodul kuvatakse vidinas külgribal, jaluses või tekstis (koos lühikoodiga), kuhu iganes soovite. Ekraani saab kohandada CSS-iga, et see vastaks teie veebisaidi kujundusele ja teie esiletoodud pildid kuvatakse soovitustes.

Kogu töötlemine toimub pistikprogrammiserveri lõpus, nii et veebisaidi kiirus ei kahane. Sõltuvalt sisu mahust võib soovitustes olla esialgne mahajäämus. Latentsusaeg võib varieeruda väiksemate ajaveebide puhul mõnest minutist kuni mõne tunniga sisutihedate veebisaitide puhul.

Seal, kus Bibblio tõeliselt paistab, on see selles, kus ta peab iga külastust võimaluseks õppida ja soovitusi täiustada.

Mis see maksab

Enne kui jätkame, laske kulud välja. Ilma ühe sendi maksmata saate kuus vastu võtta kuni 25000 soovituskõnet. Iga soovituste komplekt loetakse ühe üleskutsena.

Registreeru tasuta

Bibblio stardikava tasuta WordPressiga seotud postitused on suurepärane võimalus uutele blogijatele või kui soovite teenust proovida enne lisatasu paketti sukeldumist.

Seotud postitused WordPressile Bibblio hinnakujunduskavade alusel

Sealt on teil võimalus registreeruda premium-iseteeninduse või ettevõtte konto jaoks. Iseteenindamise plaanid kasutavad teie poolt pakutavate soovituste arvu järgi hindade suurendamise hinda, alustades 1900 dollarist 50000 soovituse eest. Suurte veebisaitide korral võite võtta ühendust Bibblio meeskonnaga, et luua teie vajadustele vastav kohandatud ettevõtte plaan.

Põhijooned

Muud Bibblio atraktiivsust lisavad omadused:

Bibblio peamised omadused

 • See on kerge ja kiire ning kogu eeltöötluse, vahemällu salvestamise ja raskete tõstetega tegeleb pistikprogrammiserver. Kui teie serveril pole täiendavat koormust, jääb teie sait kiireks
 • Eelvalmistatud moodulite jaoks on 150+ disainikombinatsiooni vidinate loobuvate soovituste hoidmiseks
 • Moodulid on kohandatavad ja tundlikud
 • Mitu kuvamisvalikut – külgribal, jaluses või tekstis ükskõik kus postituses
 • Toetab pisipilte, tõmmates teie esiletoodud pildi automaatselt sisse
 • Masinõppe algoritmid pakuvad väga asjakohaseid soovitusi
 • Teil on kontroll selle üle, kuidas pistikprogramm teie eelmisi või tulevasi postitusi käsitleb. Lisaks võite jätta postitused, mida te ei soovi kuvada
 • Kuna Bibblio tehnoloogia mõistab teie sisu, ei pea te enam oma postitusi ulatuslikult sildistama
 • Kraabib saidi automaatselt sisu ja annab kiiresti soovitusi
 • Võimaldab teil lisada jälgimiskoodi, et saaksite näha, mida teie kasutajad klõpsavad
 • Jälgib, kui tõhusad on teie moodulid selliste mõõdikutega nagu esitatud soovituste arv ja klikkimise määr
 • Tugi enam kui tosinale keelele
 • Usaldusväärne infrastruktuur teie andmete salvestamiseks koos Amazon Web Services’iga
 • Usaldusväärne klienditugi, mis tagab reageerimise aja 24 tunni jooksul

Kuidas kuvada oma veebisaidil seotud postitusi Bibblio abil

Nüüd, kui teame Bibblio kohta palju, vaatame, kuidas see toimib. Selleks paigaldan pistikprogrammi testveebisaidile, millel on reiside ja seiklustega seotud sisu.

Mooduli loomine

Installimisel lisab plugin a Bibblio üksuse armatuurlauale, kust pääseb juurde kõigile pistikprogrammi funktsioonidele.

Esimene asi, mida peate pärast installimist tegema, on oma Bibblio konto loomine. Saate API-võtmeid ja kui olete need vastavale väljale sisestanud, olete valmis pistikprogrammi seadistama.

Loo konto

Võite lubada Bibblio seotud WordPressi seotud postitustele juurdepääsu kõigile teie olemasolevatele postitustele ja ka tulevaste postituste automaatseks lisamiseks. Kui teil on kohandatud postitustüüpe, kuvatakse see ka siin.

Sealhulgas postitused

Nüüd saate moodulit luua ja seda kohandada. Moodul on vidin, mis sisaldab seotud postitusi ja mida saab paigutada teie postituse või lehtede mis tahes ossa. Valida saab nelja paigutuse vahel – ruut, ruut, veerg ja rida. Võimalik on üle 150 valmiskujunduse kombinatsiooni.

Mooduli kujundus

Saate reguleerida paanide suhet ja lisada eriefekte, näiteks Reveal More on hover, Shine on hover, Kuva tekst eraldi pildi all või ülekattena ja palju muud. Teie postituse esiletõstetud pilt kuvatakse automaatselt taustal. Kui teil pole postituse jaoks esiletõstetud pilti, kuvatakse paanidel vaikimisi vesimärk hallides skaalades iga paani korral. See on ka koht, kuhu saate oma moodulile jälgimiskoodi lisada, et jälgida selle toimivust.

Samuti saate oma mooduleid käsitsi kohandada, ületades oma CSS-i. Kui olete oma valikutega rahul, andke moodulile kordumatu nimi ja Salvesta seda.

Lisage moodul

Kui soovite moodulit hiljem mingil moel muuta, saate seda teha ka külastades Bibblio> Moodulid muudatuste tegemine ja muudatuste värskendamine.

Lisamoodulid

Ja mitte ainult, et kui on mõni konkreetne postitus, mida te ei soovi seotud postitustes kuvada, saate selle välistada, tühistades redigeerija suvandi märkimise..

Välista postitused

Mooduli kuva

Pärast mooduli loomist on lihtsaim viis selle kuvamiseks sisseehitatud Bibblio seadete abil mooduli automaatseks lisamiseks pärast postitusi. Selle seade leiate peamiselt Bibblio> Moodulid lehel. Valige lihtsalt moodul, mida vaikimisi soovite kuvada, andke sellele pealkiri ja salvestage. See selleks! Nüüd kuvatakse kõik teie postitused seda moodulit, kui te pole teistsugust määranud.

Bibblio automaatmoodulid

Kuid teil võib olla ka mooduli kuva oma veebisaidi mitmes muus kohas. Soovi korral saate mooduli kuvada postituse korpuses. Selleks hoidke visuaalses redaktoris kursorit oma postituse kohas, kus soovite moodulit kuvada. Seejärel klõpsake tööriistaribal ikooni Insert Shortcode.

Seotud postitused WordPressile, autor Bibblio Shortcodes

Ilmuvas hüpikaknas valige postituses kuvatav moodul ja klõpsake nuppu OK.

Kui soovite, et vidin kuvataks külgribal või jaluses, minge aadressile Välimus> Vidinad ja lisage vastavalt vajadusele. Lisamiseks klõpsake lihtsalt vidinat või lohistage ja vidin soovitud asukohta.

Vidina valikud

Laiendage vidina ala ja täitke kõik üksikasjad ning siis Salvesta kirjed.

Seotud postitused WordPressile, autor Bibblio Widget

Samal viisil saate luua nii palju mooduleid kui soovite ja lisada neid kuhu iganes soovite.

Bibblio võib hakata kuvama soovitusi ja olla väikeste ajaveebide jaoks mõne minutiga reaalajas. Kuid väga suurte kataloogide korral võib täielik indekseerimine võtta mitu tundi. Minu puhul oli mul võimalus näha Bibblio tegevust vähem kui viie minutiga. Nii kuvatakse see minu katsesaidil.

Eelvaade

Analytics

Bibblio seadistab selle üles, nii et saate arvestada nii salvestatud postituste kui ka otse armatuurlaualt antud soovituste arvuga. Kuid moodulite klikkide ja klikkimise määrade süvendamiseks peate külastama oma Bibblio armatuurlauda.

Bibblio Analyticsi juhtpaneeli WordPressiga seotud postitused

Seal on teil juurdepääs üksikasjalikumale analüüsile nii iga postituse loodud metaandmete kui ka soovituste edasiandmise kohta. Lihtne CTR-analüüs aitab teil näha, kuidas teie soovitused toimivad.

Mis teeb Bibblio väljapaistvaks

Bibblio seotud WordPressi postituste kohta võib meeldida palju asju, kuid see teeb minu jaoks silma paistma:

 • Absoluutne lihtsus, mille abil sain selle sättida ja mõne minutiga soovitusi anda
 • Soovitusi toetab tehisintellekt, mis on kohandatud lugejate eelistustele ja õpib neist pidevalt välja pakkuma konkreetseid soovitusi.
 • Kogu sisu salvestatakse pistikprogrammi serverites, töötlemine toimub seal ja vahemällu salvestamine. Selle tulemusel saate tipptasemel soovitusi ilma saidi kiiruse ja serveriressursside koormuse vähenemiseta
 • Esiletõstetud pilte kasutatakse automaatselt pisipiltidena – kui juhtub, et postitusel pole esiletoodud pilti, kuvatakse paanidel vesimärke
 • Lühikoodid ja vidinad plaatide kuvamiseks kõikjal
 • Selge analüüs, mis sisaldab CTR-e
 • Säästab teie postituste ulatusliku sildistamise probleeme

Bibblio lõpetanud sõnad WordPressi seotud postituste kohta

Pole kahtlust, et masinõppe lähenemisviis on külastajatele ülitähtsate soovituste leidmiseks ja edastamiseks väga tõhus. Ja pole vähimatki kahtlust, et Bibblio pistikprogrammi WordPressiga seotud postitused on selle heaks ära tehtud. Kasutajate oma saidil seotuse parandamiseks vajate kõiki oma soomuses olevaid relvi. Pole kahtlust, et see on üks parimatest WordPressi seotud postituste pistikprogrammidest ja et Bibblio võib olla teie veebisaidi suurepärane lisa.

Laadige Bibblio alla WordPressi jaoks   Lisateave Bibblio kohta

Kas teil on küsimus Bibblio WordPressiga seotud postituste kohta, mida me oma juhendis ei käsitlenud? Lihtsalt küsige altpoolt. Või olete juba installinud Bibblio oma veebisaidile? Jäta märkus – meile meeldiks teada, kuidas see teile kommentaaride jaotises välja töötas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map