Beaver Builder WordPressi pistikprogrammi juhend ja ülevaade

Beaver Builder WordPressi pistikprogrammi juhend ja ülevaade

Lehtede ehitajatest on WordPressi kogukond juba mõnda aega rääkinud. Need tööriistad on olnud pikka aega populaarsed, kuid uue blokeerija kasutuselevõtuga on paljud mõelnud, kui olulised need ikkagi on.


Kuigi blokeerimisredaktor on intrigeeriv uus funktsioon, ei löö miski kohandatud lehtede ja postituste kujundamisel siiski lehe ehitaja pistikprogramme. Beaver Builder WordPressi pistikprogramm on suurepärane näide eelistest, mida selline tööriist pakub – see on nii lihtne kasutada kui ka üllatavalt võimas.

Selles postituses käsitleme lähemalt Beaver Builderit. Arutleme selle põhifunktsioonide ja hinnakujunduse üle, siis näitame teile, kuidas see toimib, nii et saate ise otsustada, kas see on teie veebisaidile sobiv leheehitaja lahendus.

Hüppame otse meie uude ja täiustatud, värskendatud juhendisse Beaver Build WordPressi lehe koostajale!

Miks võib teil vaja minna WordPressi leheehitajat

Kui te pole platvormi uus versioon, olete tõenäoliselt tuttav Classic WordPressi redigeerijaga:

Klassikaline WordPressi redigeerija

Ehkki funktsionaalne, oli see alati paljaste luude süsteem. Peaaegu kogu teie sisu lisati ühele väljale, sealhulgas tekst, meediumid ja nii edasi. Ainulaadsete paigutuste loomine ja lahedate funktsioonide lisamine oli võimalik, kuid sageli oli vaja kodeerida oskusteavet ja / või mõnda täiendavat pistikprogrammi.

Hiljuti panid WordPressi arendajad välja aga Gutenbergi toiteallika uhiuue versiooni:

WordPress Gutenbergi toimetaja

See muutus oli pikka aega tulemas, kuid samas pole see ka midagi eriti uut. Blokeeringuredaktor on leheehitaja sujuvam versioon – lahendus, mis on WordPressi kasutajate seas juba mõnda aega populaarne.

Kuigi iga WordPressi lehe koostaja on erinev, põhinevad nad põhitasemel peaaegu kõik samal põhimõttel. Need pakuvad teile valikut eelmonteeritud elemente ja võimaldavad teil nendest tükkidest sisu üles ehitada. Eesmärk on muuta ainulaadsete paigutuste ja funktsioonidega sisu loomine lihtsamaks ja intuitiivsemaks, isegi kui teil pole kujundamise ega kodeerimise kogemust.

Väärib märkimist, et blokeerija on väga piiratud funktsioon. See võimaldab teil kujundada postitusi ja lehti visuaalselt, kuid pakub väikest plokkide kogu ja vähe tuge keerukate paigutuste jaoks. Seetõttu tasub ikkagi uurida teie teisi lehe loomise võimalusi – näiteks pistikprogrammi, mida arutame kogu ülejäänud postituse jooksul.

Beaver Builderi põhitõed

WordPressi jaoks mõeldud Beaver Builder

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Beaver Builder on üks populaarsemaid leheehitajate pistikprogramme ja seda ka mõjuval põhjusel. Algajatele on seda lihtne vastu võtta, kuid sellel on lai valik mängimiseks. Põhitasemel on see lohistamissüsteem postituste ja lehtede loomiseks – nagu iga teine ​​lehelooja. Kuid see pakub ka palju lisafunktsioone.

Mõned selle pistikprogrammi põhifunktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Suur sisumoodulite kogu, alates põhivalikutest (näiteks teksti- ja pildimoodulid) kuni edasijõudnute funktsioonideni (tegevusele kutsumise, kaardi ja galerii moodulid jne).
 • Kohandatud redigeerimisliides, mis võimaldab teil lehti, postitusi ja kohandatud postitustüüpe visuaalselt luua ja muudatusi kohe näha.
 • Võimalus luua keerulisi mitmeveerulisi paigutusi ning kohandada suurusi, vahed ja palju muud.
 • Eelmonteeritud lõigud ja lehe mallid, mis võimaldavad teil disainiprotsessi käivitada, mida saate vastavalt vajadusele muuta.
 • Võimalus luua ja salvestada oma malle hilisemaks kasutamiseks.
 • Kohandatud HTML-i ja oma CSS-klasside lisamise võimalused edasijõudnutele kasutajatele.

Muidugi, kogu see funktsionaalsus tuleb maksma. Kuigi on olemas Beaver Builder Lite versioon on saadaval tasuta, see pakub ainult mõnda põhimoodulit ega sisalda seda palju põhifunktsioone nagu mallid ja impordi / ekspordi valikud. Lite versioon on aga kasulik, kui soovite selle lehe ehitajale proovida ja vaadata, kas teile meeldib, kuidas see töötab.

Kui kavatsete Beaver Builderit tõsiselt kasutada, peate kogu paketi juurde pääsemiseks ostma premium-litsentsi. Need algavad piiramatutel veebisaitidel kasutamiseks alates 99 dollarist ja üheaastast tuge:

Kobraste ehitaja hinnakujundus

See konkreetne tööriist teeb vajavad ettemakse tegemist. Esialgsed kulud võivad tasuda kokku hoitud aja ja tõhusama veebisaidi abil pikaajaliselt, seega pole halb tehing, kui see jääb teie eelarve piires.

Kuidas alustada Beaver Builderiga

Kui olete aia peal, kas valida oma veebisaidi jaoks uus pistikprogramm või mitte, on kõige parem õppida selle kohta kõike, mida saate. Leheehitajate puhul hõlmab see seda, kuidas nad välja näevad, kuidas nad töötavad ja milliseid võimalusi pakuvad.

Seda silmas pidades vaatame läbi, mis on Beaver Builderi valimine ja hakkame seda postituste ja lehtede loomiseks kasutama. Loomulikult on see esimene asi, mida peate tegema, plugina installimine ja aktiveerimine.

Lisaks peate aktiveerima oma litsentsivõtme, kui ostsite premium-versiooni (mida me selles õpetuses kasutame). Siis saate õiguse tööle saada.

1. samm: minge Beaver Builderi redigeerija juurde

Pistikprogrammi installimisel näete juhtpaneelil uut vahekaarti Beaver Builder. Siin salvestatakse teie kohandatud sisu – näiteks kui loote oma unikaalsed mallid.

Saate sisu luua ka lehe koostaja abil, minnes Beaver Builder> Lisa uus. Teise võimalusena võite lihtsalt minna Lehed> Lisa uus (või samaväärne postituste ja kohandatud postitustüüpide puhul). Näete uut võimalust:

Beaver Ehitaja käivitamine

See tähendab, et saate oma sisu luua WordPressi vaikeredaktoris või lehtede koostaja abil. Löögem Käivitage Beaver Builder nupp:

Beaver Builderi lehetoimetaja

Nagu näete, suunatakse teid täiesti uude liidesesse. Siin saate luua sisu ja näha, kuidas see täpselt sellel lehel välja näeb.

2. samm: valige käivitamismall

Väärib märkimist, et te ei pea malle kasutama, kui te seda ei soovi. Lehti ja postitusi saate täiesti nullist üles ehitada, lisades mis tahes moodulid, mis teile meeldivad. Lihtsaim viis õppimiseks on siiski mallist alustamine, mida me siin demonstreerime.

Valige redaktori paremal küljel olevast menüüst Mallid vahekaart ülaosas ja näete palju valikuid. Klõpsake lihtsalt malli või lohistage see lehele ja näete täielikku versiooni:

Beaver Builderi mallid

See pakub teile lähtekoha paigutuse koos kohahoidja teksti ja piltidega. Õnneks saab iga siin olevat elementi soovi korral asendada ja muuta, nii et saate luua oma veebisaidile midagi ainulaadset.

3. samm: muutke üksikuid mooduleid

Beaver Builderi redaktori iga element on iseseisev moodul. Et mõista, mida me mõtleme, saate hõljutada kursorit tekstiosa, pildi või funktsiooniga oma algmallis. Näete moodulit siniselt ja kui klõpsate sellel, näete uut menüüd:

Beaver Builderi mooduli seaded

See on selle mooduli sätete lahter. See sisaldab kõiki valitud sisutükkide kohandamisvalikuid. Seetõttu sõltub täpselt, mida see hõlmab, teie töötava sisu tüübist.

Näiteks Foto moodul võimaldab teil muuta kasutatavat faili ning lisada pealdise ja / või lingi. Võite ka üle minna Stiil vahekaart, et muuta pildi joondamist, äärist ja muud:

Beaver Builderi stiilisätted

Enamikul moodulitest on ka an Täpsemad vahekaart, kus saate selle veeriseid kohandada, muuta seda nähtavaks ainult teatud tüüpi seadmetes, lisada kohandatud HTML-i ja nii edasi:

Beaver Builderi täpsemad seaded

Nagu näete, on Beaver Builderi moodulite kohandamine käepärane. Igat tüüpi moodulite pakutavate võimalustega tutvumiseks on vaja vähe kogemusi, kuid kui seda teete, leiate end kiiresti oma sisu lisades..

4. samm: kohandage oma sisu korraldust ja paigutust

Lisaks üksikute moodulite muudatuste tegemisele saate kohandada ka oma lehte tervikuna. Üks viis seda teha on moodulite lisamine ja eemaldamine. Mooduli lisamiseks valige lihtsalt redaktori peamenüüst üks ja lohistage see lehele oma kohale:

Beaver Builderi kontaktvormi moodul

Teisest küljest saate mooduleid eemaldada, vajutades nuppu X mis kuvatakse, kui hõljutate kursorit nende kohal. Samuti saate mooduleid lohistada üles või alla või küljele, et neid soovi korral ümber korraldada.

Lisaks saate muuta oma lehe üldist paigutust. Tegevusnäite nägemiseks hõljutage kursorit mooduli kohal ja klõpsake nuppu Redigeeri veergu> Veeru sätted:

Kobraste ehitajate veerud

Siit leiate konkreetse veeru kõigi moodulitega seotud suvandid. Saate muuta näiteks veeru taustavärvi ja vahekaugust ning isegi äärist lisada.

Nüüd hõljutage kursorit lehe tausta kohal ja valige Ridaseaded paremas ülanurgas:

Kobraste ehitajate read

Näete sarnast menüüd, kuid seekord kehtivad valikud vastava moodulirea kohta. Saate seada rea ​​fikseeritud või täislaiusele, kohandada värve ja teha paljusid samu muudatusi, mis teil veergudega saadaval.

Lõpuks valige uuesti redaktori peamenüü ja liikuge jaotisele Ridad vahekaart:

Kopra ehitaja veeru valikud

Siin saate oma lehele lisada uusi ridu ja veerge, mis võimaldab teil selle paigutust dramaatiliselt muuta. Lisaks on see esimene koht, kuhu soovite minna, kui loote lehte või postitust nullist. Kõigepealt saate kindlaks teha oma sisu paigutuse ja seejärel lisada mooduleid kuhu iganes soovite.

5. samm: laiendage Page Builderi funktsioonide komplekti (valikuline)

Väärib märkimist, et neid on palju muid funktsioone ja võimalusi Beaver Builderis – me oleme siin ainult pinda kriimustanud. Siiski oleme kõndinud peamised funktsioonid, mida peate alustamiseks mõistma. Pärast seda on köite õppimiseks parim viis praktiline lähenemine.

Enne pakkimist peaksime siiski meelde tuletama, et on mitu viisi, kuidas selle konkreetse lehe koostajaga rohkem ära saada. Esiteks on seal ametnik Kobraste ehitaja teema, mille saate tasuta kahe parima litsentsimisastme abil:

Beaver Builderi raamistiku teema

Beaver Builderit saate kasutada mis tahes teemaga, mis teile meeldib. See on aga maast üles ehitatud, et funktsioneerida leheehitaja kõrval. See pakub põhiraamistiku, mille saate kujundada paljudeks eri tüüpi ja tüüpi veebisaitideks.

Samuti on valikuline lisand – Beaver Themer:

Beaver Themer Addon

Selle täiendava pistikprogrammi abil saate kasutada ka Beaver Builderi lohistamislehe ehitajat oma saidi päistes ja jalustes, arhiivilehtedel, 404 ja otsingulehtedel ning mujal. See võimaldab teil kujundada peaaegu kogu oma veebisaidi, kasutades sama süsteemi.

147 dollari juures ei pruugi see mahtuda igasse eelarvesse, kuid see on kasulik lisa veebisaidile, mida kavatsete rahastada, või arendajatele ja disaineritele, kes töötavad mitmel saidil.


Veebisaidi lehe koostaja valimine on suur kohustus. Sisu loomise ja kujundamise viisi muutmine võib põhjustada ühilduvusprobleeme, nii et kõige parem on alustada tööriistaga, mida teate, et kasutate seda pikas perspektiivis hea meelega.

Õnneks, Kobraste ehitaja on kindel võimalus nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Lisaks on lihtne alustada, nagu nägite eespool.

Kas olete kunagi Beaver Builderit kasutanud ja milline oli teie kogemus? Jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map