BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogrammi ülevaade

BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogrammi ülevaade

Üks esimesi küsimusi, mis uue SEO pistikprogrammi ülevaatamisel pähe tuleb, on selle elujõulisus. Kas vajame WordPressi turul veel ühte SEO pistikprogrammi? Uurime välja.


Enne alustamist võtke teadmiseks, et selle ülevaate eesmärk ei ole veenda teid selles pistikprogrammis paremini kui turul väljakujunenud lahendused. Olen veetnud paar päeva plugina USP-sid uurides. See, mis ma leidsin, võib teile lihtsalt huvi pakkuda.

See taandub sellele – keskendub BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogramm SEO töövoo parandamine. Võite olla kindel, et sellel pistikprogrammil on kõik funktsioonid, mida pakuvad juhtivad SEO pistikprogrammid. Lisaks on neid funktsioone veel viimistletud intuitiivne ja kiirem kasutamine. Pistikprogramm annab teile a tsentraliseeritud vaade kõigist teie SEO mitmelt armatuurlaualt kogutud andmed. Nende hulka kuuluvad märksõna asetus, otsingumaht, CPC ja Google’i otsingukonsooli klikkide andmed; liiklust Google Analyticsist ja tagasilinkide andmeid BAVOKO API-st.

BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogramm on loodud sisu ja SEO meeskondade abistamiseks sujuvamaks muuta nende tööd. Vaid mõne hiireklõpsuga saab pistikprogramm teha su saidi kõigi postituste ja lehtede SEO kirjeldustes hulgimuutusi. Selle tulemusel aitab see pistikprogramm teid aidata, kui teie saidil on palju sisu säästa palju aega.

SEO agentuurid, kuulake üles!

Enamik SEO agentuure näeb palju kliendisaidid, kus on SEO põhivigu. Neil võib olla palju suurepärast sisu, kuid mitte kõiki neid ei pruugita optimeerida õigete märksõnade ümber. Mõni ei pruugi olla olemasoleva sisuga korralikult ühendatud. Vähesed võivad oma kirjeldused sotsiaalmeedia jagamiseks optimeerida.

Individuaalselt ei pruugi need tegurid tunduda eriti olulised. Kombineerige need ja need moodustavad teie SEO strateegia alustala.

Kui olete SEO-agentuur, võib BAVOKO SEO Tools-i pistikprogramm säästa tunde klientide projektidest ja parandate märkimisväärselt tööaega.

Ülevaate juhend

BAVOKO meeskonnal on a üksikasjalik õpetus kõigil funktsioonidel, mida pakub plugin BAVOKO SEO Tools. Kuna seda pistikprogrammi arendatakse aktiivselt, soovitaksin selle lugeda – pärast selle ülevaate lugemist.

Minu eesmärk selle ülevaate koostamisel on anda teile ülevaade kõigist funktsioonidest, mida BAVOKO SEO pistikprogramm pakub. Mõned ekraanipildid on võetud nende demo-armatuurlaualt, kuna soovisin säilitada oma saidi otsingu- / liiklusmahtude privaatsust. Samuti ei töötaks siin demo-WordPress-sait, kuna otsingumootorid ei demoandmeid indekseeri.

Olen selle arvustuse jaoks testinud nii plugina tasuta kui ka premium-versiooni. Siiski olen kogu ülevaate jooksul sõnaselgelt maininud, kas funktsioon on esmaklassiline. Nii võite eeldada, et kui pole mainitud, on funktsioonid saadaval pistikprogrammi tasuta versioonis.

BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogrammiga alustamine

BAVOKO SEO Tools plugina tasuta versiooni saab installida otse WordPressi armatuurlaualt. Pea üle Pistikprogrammid> Lisa uus. Otsige üles BAVOKO ning installige ja aktiveerige pistikprogramm.

Kui olete ostnud pistikprogrammi esmaklassilise versiooni, saate pistikprogrammi ZIP-arhiivi. Pea üle WordPressi juhtpaneel> Pistikprogrammid> Lisa uus> Laadi üles. Pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks laadige üles arhiiv.

Kui olete pistikprogrammi installinud, võite alustada häälestusprotsessiga.

bavoko wordpress seo pro algseaded 1

BAVOKO SEO Tools esmaklassilise versiooni seadistusprotsess

Asjade alustamiseks peame pistikprogrammiga ühendama BAVOKO API, Google Search Console API ja Google Analytics API. See võimaldab pistikprogrammil lugeda vastavate tööriistade SEO andmeid ja kuvada need tsentraliseeritud armatuurlaual. Pistikprogrammi tasuta versioonis saate siiski ühendada ainult Google’i otsingukonsooli API.

Lisaks, kui teil on eelmine SEO pistikprogramm installitud, saab BAVOKO importida selle pistikprogrammi SEO andmeid.

Viimases etapis peate valima postitused ja lehed, mida soovite lehel oleva SEO jaoks kontrollida. Siin on ekraanipilt pistikprogrammi tasuta versiooni seadistamisprotsessist.

bavoko wordpress seo tasuta algseadistamine 1

BAVOKO SEO plugina tasuta versiooni seadistusprotsess

Üksikasjalik SEO analüüs

bavoko wordpress seo armatuurlaud pro

BAVOKO SEO Tools juhtpaneel (esmaklassiline versioon)

Pärast esialgset häälestusprotsessi skannib pistikprogramm teie olemasolevat sisu ja kogub andmeid Google’i otsingukonsooli, Google Analyticsi ja BAVOKO API-st. Tulemuseks on armatuurlaud, mis annab linnulennult ülevaate teie WordPressi saidi SEO olekust.

Juhtpaneeli saate filtreerida, et kuvada teile teatud ajavahemiku jooksul otsingu, lehel oleva SEO, lingide või toimivuse ülevaate mõõdikud. Pistikprogrammi tasuta versioon on piiratud otsingu- ja lehemõõdikutega. Lingid ja jõudlus on reserveeritud pistikprogrammi esmaklassilisele versioonile.

SEO sisu optimeerimine

Nagu me kõik teame, on hea sisu SEO nurgakivi. Kui teil on aga palju sisu hallata, kipuvad asjad siiski segaseks minema. Siit hakkab paistma BAVOKO SEO pistikprogramm. See pakub ulatuslikku loetelu sisu optimeerimise võimalustest iga postituse ja lehe jaoks. Lisaks saate aja säästmiseks neid optimeerimisvälju hulgi redigeerida (sellest lähemalt hiljem).

bavoko WordPress seo sisu skoor pro

Sisu optimeerimise valikud

BAVOKO SEO Tools plugin määrab a sisu hinne (nimetatakse CS-ks) iga postituse ja lehe jaoks, tuginedes selle SEO teabele. See sisaldab sisu parameetreid nagu H1-H6 sildid, pealkirja pikkus, meta- ja katkendi kirjeldus ning märksõna tihedus.

Otsige meta- ja sotsiaalmeediumilõike

bavoko wordpress seo sisu optimeerimise sotsiaalne katkend

Otsing ja sotsiaalmeedia fragment

Lisaks metapealkirjadele ja otsingumootorite kirjeldustele saate määrata katkendi pealkirja, kirjelduse ja pildi Facebooki ja Twitteri jaoks. Nagu enamus SEO pistikprogramme, kasutab see sisuliselt Open Graphi metaandmeid ja Twitter-kaarte, võimaldades tõrgeteta juurdepääsu kõigile olulistele sotsiaalmeediavõrkudele. Katkendi eelvaade näitab teile täpselt, kuidas teie postitus sotsiaalmeedias jagamise korral välja näeks.

Märksõna edetabeli analüüs ja avastus

bavoko wordpress seo sisu optimeerimise märksõnad

Märksõna analüüs ja järjestamise ajalugu

Sisu optimeerija pakub ka konkreetse postituse või lehe märksõnade analüüsi. See annab teile praeguse märksõna järjestamise ja järjestamise ajaloo – sealhulgas klõpsud, CTR, positsioon ja näitamised. Need andmed on kogutud Google’i otsingukonsoolist. Lisaks saate teostada märksõnade uurimist otse selle vidina abil ja avastada uusi märksõnu, sealhulgas sarnaseid ja seotud märksõnu.

Sisemised lingid

bavoko WordPress seo sisu optimeerimine siselingid (prof)

Sisemiste linkide andmed (esmaklassiline funktsioon)

Teie SEO jõudluse oluliseks teguriks on sisesed lingid. BAVOKO SEO Tools plugin grupeerib kõik sisemised lingid märksõnade põhjal ja soovitab teie sisul põhinevaid uusi siselinke. See näitab ka teie postituse / lehe kõigi sissetulevate ja väljaminevate linkide (teie saidil) ajaloolist loendit.

bavoko wordpress seo sisu optimeerimise lisavalikud

Täpsemad SEO valikud

Lisaks sotsiaalmeedia lõikudele saate muuta täpsemaid valikuid, näiteks kanoonilisi silte, ümbersuunamist või saidiplaani kaasamist.

SEO jõudluse jälgimine

bavoko wordpress seo armatuurlaua otsingusõna

Märksõnade järjestamise andmed Google’i otsingukonsoolilt

Sisu optimeerimine on eduka SEO strateegia peamine osa. Sama oluline on jälgida ka teie SEO jõupingutuste mõju. BAVOKO SEO WordPressi pistikprogrammil on tööriistad, mis võimaldavad teil oma SEO toimivust jälgida otse oma WordPressi armatuurlaualt. Ülaltoodud ekraanipildil saame ülevaate märksõnaandmetest, mis on tõmmatud Google’i otsingukonsoolilt.

Märksõna jälgimine

bavoko wordpress seo armatuurlaua otsingusõna jälgimine

Kasutades Märksõna jälgimine funktsiooni, saame rühmitada kõige olulisemad paremusjärjestuse märksõnad, et jälgida klikke, näitamisi, CTR-i ja nende keskmist otsingumootori positsiooni.

Märksõna uurimine ja konkurentide analüüs

bavoko wordpress seo armatuurlaua otsimine konkurentidest 2 pro

Konkurendi jälgimine

Pistikprogrammi profiversiooniga saate teha täiendavaid asju, näiteks jälgida oma konkurente, viia läbi märksõnauuringuid ja jaotada otsinguliikluse riikide ja seadmete kaupa.

bavoko wordpress seo armatuurlaua otsing märksõna Research Pro

Märksõna uurimine

Minu arvates, kuigi see on funktsioon, millel on hea olla, ei anna see teile kogu teavet, mida vajate eduka märksõnauurimisstrateegia läbiviimiseks. Sellised tööriistad nagu Ahrefs või Majestic SEO annavad teile rikkaliku teabe märksõnade paremusjärjestuse ja nende täiustamise kohta.

Nagu me juba varem nägime, pakub BAVOKO SEO Tools teavet erinevatest andmeallikatest, näiteks Google Analytics või Google Search Console. Siiski ei tohiks õõnestada märksõnade hea uurimise olulisust ja nende rakendamist oma saidi sisus.

Lehe SEO optimeerimise funktsioonid

bavoko wordpress seo onpage metapealkirjad

See on üks minu lemmikosi BAVOKO SEO Tööriistades. Ühe saidi armatuurlaualt saate oma saidi kogu sisu SEO-tervisearuande. See hõlmab muu hulgas metapealkirju, metakirjeldusi, pealkirju ja sisu pikkust. Seejärel saate iga postituse valida ja need samas vaates ükshaaval parandada.

Ülevaade prioriteetsed märksõnad ja sotsiaalsed katkendid saab halvasti optimeeritud postitusi rühmitada, et saaksite neid optimeerida otsingumootori paremaks järjestamiseks.

bavoko wordpress seo onpage prioriteetsed märksõnad

Prioriteetsete märksõnade aruanne

Näiteks SEO märksõnade aruanne ei anna mitte ainult ülevaadet teie määratud märksõnadest, vaid võimaldab teil ka aru saada, millistel lehtedel need puuduvad..

bavoko wordpress seo onpage indexability pro

Indekseerimise aruanne

Pistikprogrammi esmaklassiline versioon pakub teile täiendavaid tervisekontrolle nagu kanoonika, indekseeritavus ja olekukoodid. Indekseeritavuse tööriist loetleb postitused, mida Google saab indekseerida või mitte. Võite kasutada kanoonilisi tööriistu tagamaks, et teie WordPressi saiti ei karistata dubleeriva sisu eest, määrates identsete või väga sarnaste lehtede kanoonika.

Tagasi linkide analüüsi, jälgimise ja eemaldamise tööriist

bavoko wordpress seo lingid dashbord pro

Teie lingide loomine ja hooldamine on eduka pikaajalise SEO strateegia võti. Lingide ehitamine, mida muidu nimetatakse linkide loomiseks, on hoopis teine ​​teema, mida me siin ei aruta. Selle asemel keskendume hoolduse aspektile.

BAVOKO SEO Tools pistikprogrammi esmaklassilises versioonis on olemas linkide jälgimise, analüüsi ja tagasilükkamise tööriist. Uurime seda siin.

bavoko wordpress SEO lingid keelduvad tööriista pro-st

Ühe klõpsuga tööriist Disavow

Alustuseks on see väga oluline loobuma halva kvaliteediga lingidest oma saidile. Pistikprogrammi tagasilükkamistööriista abil eemaldate kõik domeenid ühe klõpsuga. Pärast Google’i otsingukonsooli esitamist käsitletakse kõiki tagasilükatud domeeni lingid NoFollow linkidena.

bavoko wordpress SEO lingid domeenide analüüs pro

Domeeni tagasilinkimisanalüüs ja jälgimine (esmaklassiline funktsioon)

BAVOKO SEO Tools pistikprogramm on varustatud tagasilinkide analüüsi ja jälgimise tööriistadega, mis aitavad teil oma lingid juhtida otse oma WordPressi armatuurlaualt. Saate analüüsida domeenide või üksikute lehtede kaupa rühmitatud lingid.

Muud BAVOKO SEO tööriistad

bavoko wordpress seo tööriistade metakirjeldused

Dünaamilised metakirjeldused

Lisaks ülalnimetatud funktsioonidele on BAVOKO SEO Toolsis käputäis tohutult kasulikke SEO tööriistu, mis säästab palju SEO-le kulutatud aega. Katame need kiiresti järgmiselt:

 • Dünaamilised metapealkirjad ja kirjeldused: Need tööriistad võimaldavad teil muuta atribuutide valimisel tervete postitustüüpide (nt postitused ja lehed) metapealkirju ja kirjeldust. Näiteks saate metasid genereerida postinime ja postituse katkendi abil. Metapealkirjade ja kirjelduste paindlikumaks genereerimiseks võite kasutada ka kohandatud välju!
 • Metas hulgitoimetaja: See on pistikprogrammi komplekti üks kõige aega säästvamaid tööriistu. See võimaldab teil kõigi oma postituste metasid kiiresti käsitsi muuta, avamata iga postitust uuel vahelehel / aknas.
 • Ümbersuunamishaldur: See tööriist võimaldab teil lisada SEO-sõbralikku ümbersuunamist üksikutele lehtedele ja kataloogidele, et säilitada nende SEO mahl.
 • XML-i saidikaardi generaator: See tööriist võimaldab teil luua oma WordPressi saidi jaoks kohandatud saidiplaani. Saate hõlpsalt hõlmata konkreetseid lehti, siltide kategooriaid ja palju muud. Pärast salvestamist edastab see saidiplaani automaatselt suurematele otsingumootoritele ja värskendab neid regulaarselt.
 • .htaccess & robots.txt redaktor: Ehkki saate neid faile failihalduri või FTP kaudu muuta, annab pistikprogramm teile neile otsese juurdepääsu. Siiski on väga oluline neid sätteid eriti ettevaatlikult muuta, kuna kõik vead võivad teie SEO hindeid langeda.

BAVOKO SEO Tools WordPressi pistikprogrammi premium versioon sisaldab ka saidi jõudluse optimeerimise ja jälgimise funktsiooni. Saidi kiirus on SEO jaoks väga oluline tegur ja seda oleme ka käsitlenud põhjalikult meie WordPressi jõudluse optimeerimine ja WordPressi pildi optimeerimise seeria. Soovitan teil neid paremaks mõistmiseks lugeda.

Ülevaade BAVOKO Premium funktsioonidest

BAVOKO SEO Tools sisaldab palju suurepäraseid tasuta ja esmaklassilisi funktsioone. Järgmised on ainult lisatasu funktsioonid, mida plugin pakub:

 1. Rohkem SEO andmeid: Alustuseks peate pistikprogrammiga ühendama Google Analyticsi ja BAVOKO API-liidese. See võimaldab teil tõmmata rohkem andmeid ja vaadata neid otse WordPressi juhtpaneelil.
 2. Märksõna uurimine: Märksõnade tuvastamise tööriista abil saate vaadata asjakohaste märksõnade otsingumahtusid ja keskmist CPC-d. Siiski soovitaksin sügavuti märksõnade uurimiseks kasutada täiustatud tööriistu, näiteks Ahrefs või Majestic SEO.
 3. Sisemised lingid: See on hea lisatasu funktsioon, mis aitab teil säästa palju aega seotud artiklite sidumisel.
 4. Lingid: Tööriistad nagu Ahrefs võivad teile jällegi paremaid linkide andmeid anda. Kuid ühe klõpsuga keeldumise tööriist on halva kvaliteediga või rämpsposti tagasilinkide eemaldamiseks väga kasulik.
 5. Indekseeritavus ja kanooniline tööriist: Need on lehel olevad tööriistad, mis annavad teile olekuaruande teie saidi sisu toimimise kohta vastavalt nendele mõõdikutele. Need on suurepärased SEO hügieeni säilitamiseks.
 6. Etendus: Toimivustööriist annab teile ülevaate kõigi oma saidi lehtede kiiruse kohta, samuti CSS-, JS- ja pildifailide taotluste üksikasjalikud andmed..
 7. SEO aruandlus: Kui olete SEO agentuur, saab aruannete loomise tööriist saata klientidele SEO aruandeid otse e-posti teel nädala või kuu intervallidega.

Mähkimine üles

Nagu me kõik teame, on edukas SEO strateegia pikaajaline mäng. See nõuab palju kannatlikkust ja struktureeritud hooldust. Kuid võimendades teie vajadustele kohandatud SEO pistikprogrammi, saate aega kokku hoida ja tagada, et teie sait püsib õigel teel.

Ma arvan, et BAVOKO on kõige kasulikum, kui peate haldama palju sisu. Pistikprogrammi esmaklassiline versioon pole just alustamisel vajalik. Sel hetkel on teil palju parem luua kvaliteetset sisu. Kui aga teil on hea sisu korpus, saate seda pistikprogrammi kasutada oma lehel oleva SEO tervise jälgimiseks ja säilitamiseks.

Lühidalt öeldes on WordPressi BAVOKO SEO Tools suurepärane pistikprogramm blogijatele ja SEO agentuuridele – eriti neile, kes haldavad palju ja palju sisu.

Mis on teie mõtted BAVOKO SEO Tools pistikprogrammi kohta? Kas teil on funktsiooni ettepanekut? Andke meile teada, kui allolevad kommentaarid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map