Amelia pistikprogrammi ülevaade: WordPressi lihtne kohtumiste broneerimine

Amelia pistikprogrammi ülevaade: WordPressi lihtne kohtumiste broneerimine

Kõik WordPressi broneeringu pluginad pole kõik, mis nad välja töötatud on. Mõnel neist puudub tõhusate kohtumiste toimimiseks vajalike funktsioonide olemasolu, samas kui teised näevad vanad ja vananenud. Te ei soovi kumbagi neist, kuid näib, et Amelia broneerimise pistikprogramm soovib tagada, et kõik kasutajad oleksid rahul nii funktsionaalsuse kui ka stiiliga.


Selles Amelia broneerimispistikprogrammi ülevaates räägime selle parimatest omadustest, miks arvame, et see on üks parimatest kohtumiste broneerimise WordPressi pistikprogrammidest ja kuidas see on väga kohandatav broneerimismootor igat tüüpi ettevõtetele.

Õppige veel AMEELIAST

Mis teeb Amelia broneerimismootori teistsuguseks?

Ameliat peetakse ettevõtte tasemel broneerimise pistikprogrammiks. Seetõttu saab kogu teie meeskond mootorisse sisse logida ja sissetulevaid kohtumisi hallata. See on üsna kerge süsteem, kuid saate ikkagi täieliku komplekti tööriistu teenuste, asukohtade, klientide ja maksete haldamiseks.

Kõik see toimub WordPressi armatuurlaua kaudu, kus kõik Amelia sätted ja tööriistad on koondatud ühte klanitud kasutajaliidesesse.

Niisiis, kui ma vaidleksin kahe asja üle, mis Amelia broneerimismooduli silma paistavad, siis ütleksin, et tausta- ja kasutajaliidesed. Rääkisime juba natuke taustaprogrammist, kuid on oluline mõista, kui sujuvalt broneeringud plugina kaudu käivad.

Esiteks saab Amelia broneerimise pistikprogrammi kohandada mitut tüüpi tööstustele. näiteks pole advokaadikonsultandil probleeme uue kliendi kaasamiseks võimsa mooduli loomisega.

Siin on mõned muud ettevõtted, mis teadaolevalt saavad Amelia pistikprogrammi:

 • Spaad ja salongid
 • Spordisaalid ja personaaltreenerid
 • Remondikeskused
 • Erakliinikud
 • Ilusalongid
 • Psühholoogid
 • Turismitööstus
 • Igat tüüpi arst
 • Palju muud

Amelia Booking Plugini ülevaade: Demod

Ja see on Amelia puhul suurepärane. Alustuseks haarake mall ja lisate oma broneeringumootorile vajalikud väljad. Seejärel saate brändingu praeguse teemaga kohandada, ilma et peaksite moodulit ise kodeerima. See on samm-sammuline broneerimisviisard, mis juhendab kliente kohtumisprotsessis võimalikult vähese segaduse tekitamiseks.

Amelia parimad omadused

Amelia broneerimispistikprogrammi abil saate kohandada broneerimissüsteemi oma ettevõtte jaoks ja integreerida maksesüsteemi, et teie kliendid saaksid teile kohe raha saata. Lisaks on taustprogrammil palju teavet, et näha, mitu kohtumist on läbi viidud ja mida peate haldama.

Mida veel võib oodata Amelialt?

Mitu töötajat, tunnid ja asukohad

Amelia mootor on teie tundide ja töötajate suhtes üsna paindlik. Näiteks võimaldab see broneerida mitu töötajat. Pistikprogrammil on võimalusi mitmete teenuste müümiseks või kategooriateks jaotamiseks.

Naudin ka ettevõtte asukoha funktsioone, mis tähendab, et spordisaal saaks kohtumisi koguda kliendi jaoks kõige lähemal asuva asukoha põhjal.

Lihtne hallatav kalender

Kalendrit saab vaadata esiküljest ja taustast. Kasutage seadeid, et vaadata ja näidata filtreid, mis põhinevad töötajate arvu, asukohtadel ja teenustel. Lisaks sisaldab Amelia ühist kalendrivaadet võimalustega erinevate vaadete kuvamiseks, näiteks kuu- või päevavaated.

Amelia ühine kalender

Broneerimisliides otsinguriistadega

Amelia pakub otsinguriba, millest on saanud paljude broneerimisveebide jaoks norm. Nii saab kasutaja sisestada paar märksõna, mis vastavad nende otsingueelistustele. Pärast seda otsustab broneeringumootor, millised tulemused on kliendi jaoks kõige olulisemad.

Amelia Booking Plugini ülevaade: broneerimisliides otsingutööriistadega

Suurepärane näide sellest oleks jõusaalis tegutsev personaaltreener. Selles konkreetses spordisaalis võib olla kümneid koolitajaid, kuid mulle meeldib isiklikult ainult kaks neist oma treeningrügemendi jaoks. Seetõttu ütleksin broneerimismootorile, et tahan Jaani oma treeneriks kindlal kuupäeval.

Amelia broneerimispistikprogramm edastaks siis kõik sellel kuupäeval Johni jaoks saadaolevad ajad.

Teenuste ja kategooriate kataloog

Teenused jaotatakse sageli erikategooriatesse. Näiteks joogatreeningsaalis on igasuguseid klasse, millest mõned pole kõigile klientidele sobivad. Niisiis, kõigi nende teenuste tutvustamiseks võib teil olla ilus võrgupõhine galerii. See töötab lühikoodiga, nii et galerii saab sisestada oma veebisaidi ükskõik kuhu.

Amelia Booking Plugini ülevaade: teenuste ja kategooriate kataloog

Kombineerige see sammhaaval broneerimise viisardi ja otsinguribaga ning Amelia loob suurepärase kasutajaliidese.

Kui palju see maksab?

Amelia broneerimise pistikprogrammi müüvad TMS-i pluginad. Individuaalse saidi litsents (alates 2019. aasta maist) on ühe saidi kohta 59 dollarit aastas, mis on nii võimsa kohtumiste pistikprogrammi korral uskumatu hind. See litsents on ette nähtud kasutamiseks ühel saidil – olgu see siis teie enda või kliendi sait. See annab juurdepääsu kõigile pistikprogrammi fantastilistele ja võimsatele funktsioonidele lõppkasutajate broneerimiseks ja nendelt tasu võtmiseks (ainsaks erandiks on teie veebisaidi piiratud alad, nt kui kasutajad peavad kõigepealt maksma enne broneerimisvormi juurde pääsemine).

Nagu näete, on hinnakujundus üsna mõistlik. See hõlmab isegi tervet aastat klienditoe tegemist, muutes hinna meie arvates seda väärt.

Nagu kõigi CodeCanyoni pistikprogrammide puhul, pole ka teie tugiteenuste laiendamise nõue. 59-dollariline tasu on ühekordne makse, mis pakub pistikprogrammile värskendusi kogu eluks.

Klienditugi Amelia arendajatelt

Amelia Booking Plugini ülevaade: tugi

Amelia klienditeenindust pakuvad TMS-pluginad, kes on tuntud reageerivate ja abistavate vastuste poolest. See on hädavajalik, kui teie ettevõte tugineb broneerimismootorile, et hoida kliente teie uste kaudu tulemas.

Nagu hinnakujunduse jaotises mainitud, saavad Amelia kasutajad tavalise litsentsiga kuue kuu pikkust tuge. Võite seda tuge pikendada 12 kuuni ja jätkata maksmist, kui soovite veelgi enamat.

TMS-pistikprogrammidel on a piletimüügisüsteem oma veebisaidil, et saaksite tugiosakonnaga otse suhelda. Tugimeeskond on minu kogemuste põhjal selle konkreetse pistikprogrammi suhtes väga reageeriv ja teadlik.

Samuti on tore näha, et kommentaarid on täidetud arendajate vastustega. See sobib suurepäraselt kõigi teie eelmüügiküsimuste korral. Üldiselt näib, et kui maksate Amelia eest, ei tohiks teil klienditeenindusega ühenduse võtmisel probleeme tekkida.

Kes peaks kaaluma Amelia broneerimise / kohtumise pistikprogrammi?

Ma väidaksin, et kui vajate oma ettevõtte jaoks broneeringute või kohtumiste mootorit, siis kaaluge Ameliat kui ühte oma valikut üks. On riskantne paigaldada tasuta pistikprogramm ja proovida kogu oma ettevõtet selle ümber juhtida. Kvaliteetset tuge ei saa garanteerida ja kes teab, kas pistikprogramm tuleb umbes kahe aasta pärast?

Amelia abil saate suurepärase tugimeeskonna, paljude funktsioonidega broneerimismootori ja kohandamisvalikud, mida peate broneeringutööriista oma praegusele veebisaidile sobitama.

Lisaks töötab pistikprogramm paljude ettevõtete ja tööstustega, näiteks arstide, spordisaalide ja salongidega. Seega proovige Amelial enne ostu tegemist proovida ja tutvuda demostega.

Lisateave Amelia kohta

Kui teil on selle Amelia broneerimise pistikprogrammi ülevaate kohta küsimusi, andke meile sellest teada allolevates kommentaarides. Või kui olete pistikprogrammi kasutanud ja soovite jagada, tahaksime teada, mida arvate sellest võimsast broneerimispistikprogrammist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map