Affiliate WP – parim sidusettevõtte turunduse pistikprogramm WordPressile

Affiliate WP on täiesti uus sidusettevõtte turunduse plugin, mis aitab teil suurendada liiklust ja teenida teie veebisaidilt rohkem müüki. Pistikprogrammi töötasid välja Pippin Williamson firmalt Pippins Plugins ja Andrew Munro saidilt Sumobi. Pippin on tuntud oma ülipopulaarse pistikprogrammi Easy Digital Downloads, plugina järgi, mille Andrew arendab ka funktsioonide Add Ons jaoks.


Selles artiklis tahaksin teile näidata, kuidas Affiliate WP töötab ja mida see teie ja teie veebisaidi jaoks teha saab.

Affiliate WP kasutamine

Affiliate WP loodi tööks populaarse liikmesuse ja e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammidega. Affiliate WP toetab praegu järgmisi liikmesuse ja e-kaubanduse pistikprogramme:

Peate plugina seadete lehel avama integratsiooniala ja lubama vastava pistikprogrammi, mille soovite integreerida.

Sidusettevõtte WP integratsioonid

Seadete piirkonnas on kokku seitse lehte: Ülevaade, Sidusettevõtted, Viited, Külastused, Aruanded, Tööriistad ja Seaded.

Sidusettevõtte menüü WP

Ülevaade lehel kuvatakse kokkuvõte tasutud ja maksmata suunamistest ja tuludest. Samuti kuvatakse hiljutised suunamised, hiljutised pöördumiskülastused ja viimased registreerumiseks vajalikud sidusettevõtted.

Sidusettevõtte WP ülevaateekraan

Uute tütarettevõtete lisamine on otse edasi. Saate seda teha käsitsi administraatori ala kaudu. Teil on vaja ainult määratleda kasutaja, tema komisjonitasu määr ja maksete e-posti aadress. Kasutaja peab teie andmebaasis juba olemas olema, et saaksite nad sel viisil sidusettevõttena lisada. Kui neil pole teie veebisaidil veel kontot, peate seda tegema käsitsi WordPressi jaotise Kasutajad kaudu.

Uue sidusettevõtte lisamine

Kui Sidusettevõtte WP on aktiveeritud, loob see teie veebisaidil uue lehe pealkirjaga „Sidusettevõtte piirkond”Ja täidab lehe lühinumbriga [affiliate_area]. Kui sidusettevõtte registreerimine on lubatud, kuvatakse sidusettevõtte piirkonnas uute sidusettevõtete registreerimisleht. Nagu näete, küsib see sama teavet, mida taotleks tavaline WordPressi registreerimisvorm.

Registreeri uus sidusettevõtte konto

Sidusettevõtte registreerimist saab lubada Affiliate WP muude sätete piirkonnas. Pistikprogramm võimaldab teid kõigist uutest rakendustest e-posti teel teavitada ja rakendusi tagasi hoida, kuni olete nende käsitsi kinnitanud. Sellel lehel asuvad ka viidetega seotud täiendavad sätted.

Sidusettevõtte WP mitmesugused seaded

Sidusettevõtte piirkond loetleb kõik tasulised ja maksmata suunamised ja tulud, külastused ja konversioonid. Samuti on loetletud sidusettevõtte konversioonimäär.

Sidusettevõtte piirkond

Sidusettevõtteid saab teavitada, kui nad teevad uue suunamise. Sidusettevõtte WP võimaldab sidusettevõtetel teenida komisjonitasu, suunates külastajaid teie veebisaidi mis tahes ossa. Nad peavad ainult sisestama URL-i ja seejärel klõpsama nuppu Genereeri URL. See peaks julgustama sidusettevõtteid linkima teie veebisaidi rohkematesse piirkondadesse.

Sidusettevõtte piirkonna soovitusvalikud

Administraatori alal näete kõigi sidusettevõtete loendit. Selles loetletakse nende tulud, komisjonitasu määr, suunamiste arv ja nende tehtud külastused. Andmeid saab sortida mis tahes veeru järgi, mis hõlbustab kõige paremini ja halvimalt toimivate sidusettevõtete kiiret kuvamist.

Sidusettevõtjate nimekiri

Kõik pöördumised kuvatakse viidete lehel olevas loendis. Tulemusi saate filtreerida, et näidata tasulisi, maksmata, ootel ja tagasilükatud viiteid. Andmeid saab filtreerida ka kuupäeva järgi. Viiteid saab modereerida toimingute veeru kaudu. Saate viited tagasi lükata, märkida need makstuks ja makse vastu võtta.

Sidusettevõtte WP viited

Külastuste leht on praktiline viis näha, kust teie liiklus tuleb. See näitab lehte, kuhu külastaja saabus, ja viidavat URL-i. See näitab ka sidusettevõtet, kes külastaja suunas. Kuvatakse kellaaeg ja kuupäev, saatekirja ID ja IP. Samuti on veerg, mis näitab, kas visiit tekitas suunamise (st müügi).

Sidusettevõtte WP külastused

Aruannete leht saab genereerida aruandeid viidete ja külastuste kohta. Olulised andmed kuvatakse aruande ülaosas graafiku all. Andmeid saab filtreerida paljude ajakavade jaoks, nagu täna, eile, sel kuul, eelmisel kuul ja sel aastal. Samuti saate määratleda kohandatud ajajoone.

Sidusettevõtte WP aruanded

Kogu viiteteavet saab eksportida CSV-faili. Andmeid saab filtreerida konkreetsete sidusettevõtete ja konkreetsete kuupäevade jaoks. Samuti saate andmeid piirata tasuliste, maksmata, ootel või tagasi lükatud viidetega. Pistikprogrammi sätteid saab ka selle piirkonna kaudu importida ja eksportida. Järgmine vahekaart võimaldab teil uuesti lugeda konkreetse sidusettevõtte statistikat, samal ajal kui viimane vahekaart võimaldab teil andmeid üle viia Sidusettevõtted Pro WordPressi pistikprogramm.

Sidusettevõtte WP tööriistad

Mainisin integratsiooni ja mitmesuguseid vahekaarte juba varem. Üks seadete valdkond, mida ma veel ei arutanud, on Üldised sätted. Sellel lehel saate täpsustada oma litsentsi numbri. Teie litsentsi number pole pistikprogrammi toimimiseks vajalik, ehkki on vaja saada pistikprogrammi automaatseid värskendusi ja integreeritud tuge.

Teie siduspiirkonnas kasutatavaid lehti ja tingimusi saab määratleda ka jaotises Üldised sätted. Samuti saate määratleda muutuja, mida kasutatakse viite URL-ide jaoks, ja vaikimisi komisjonitasu. Selles piirkonnas on määratletud ka valuutasätted.

Sidusettevõtte WP üldised seaded

Lisage Ons

Arendaja litsentsi omanikel on juurdepääs kõigile sidusettevõtte WP lisamisversioonidele. Lisage lisad PayPali kohanduvad maksed ja Külastajariikide logid on ettevalmistamisel, kuid praegu on ainus saadaval olev lisamisvõimalus mitmetasandilised sidusettevõtte tariifid.

Nagu nimigi ütleb, võimaldavad mitmetasandilised sidusettevõtte tariifid automaatselt suurendada komisjonitasusid, mida tütarettevõtted saavad, kuna need teenivad teie jaoks rohkem müüki. Näiteks võite tõsta komisjonitasu 20% -lt 25% -le, kui nad on teeninud viiskümmend müüki, ja tõsta seda 30% -le, kui nad on teeninud sada müüki.

Sellist süsteemi kasutavad ettevõtted sageli kõige paremini teenivate sidusettevõtete auhinna määramisel.

Affiliate WP mitmetasandilised sidushinnad

Hinnakujundus

Sidusettevõttel WP on õiglane hinnastruktuur, mis on väga konkurentsivõimeline. Isikliku litsentsi hind on 49 dollarit ja see võimaldab teil kasutada Affiliate WP-d ühel veebisaidil. Ärilitsents maksab 99 dollarit ja võimaldab pistikprogrammi kasutada kolmel veebisaidil. Arendaja litsentsi jaemüük on 199 dollarit ja see võimaldab teil kasutada pistikprogrammi piiramatul arvul veebisaite. See litsents annab teile õiguse kasutada ka kõiki sidusettevõtte WP lisamisõigusi.

Sidusettevõtte WP hinnakujundus

Kõigi litsentside värskendused ja tugi on saadaval ühe aasta jooksul. Litsentse saab pikendada 40% allahindlusega võrreldes algsest hinnast ja nende tagasimaksepoliitika võimaldab teil 30 päeva jooksul pärast ostmist nõuda täielikku tagastamist, kui te pole rahul pistikprogrammi võimalustega.

Ülevaade

Sidusettevõtte WP on suurepärane viis sidusettevõtte funktsioonide integreerimiseks oma veebisaidile, kui teenite raha veebipoe või liikmelisuse veebisaidi kaudu. Pistikprogramm töötab kõigi WordPressi vahemälupistikprogrammidega ja on tõlkevalmis, nii et ma ei näe sellega pistmist või teemat, mis oleks sellega vastuolus. Samuti toetab see piiramatut arvu sidusettevõtteid ja pistikprogrammi kasutamiseks on saadaval lai dokumentatsioon.

Kui pistikprogramm on installitud, võite alustada oma sidusprogrammi reklaamimist ja luua sidusettevõtete armee, kes reklaamib teie tooteid ja teenuseid teie jaoks.

Testisin pistikprogrammi umbes tund aega ja muljet avaldas, mida see teha saab. Pippin on WordPressi vastu tõeliselt kirglik ja teeb kõvasti tööd praktiliste WordPressi lahenduste, näiteks lihtsate digitaalsete allalaadimiste, paremate hiljutiste postituste vidina Pro ja lihtsa sisutüübi väljatöötamiseks. Pühendumus, mida ta teistele oma pistikprogrammidele on näidanud, on hea märk sellest, et Pippin ja Andrew kavatsevad järgmisel aastal Affiliate WP-le lisada veel uusi funktsioone.

Pistikprogrammi kohta lisateabe saamiseks külastage palun Affiliate WP-d.

Aitäh,
Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map