Acobot AI Chatbot ülevaade ja juhend WordPressile

Acobot AI Chatbot ülevaade ja juhend WordPressile

Paljud kliendid ei soovi abi oodata. Paljud kasutajad ootavad kiiret abi olenemata sellest, kas nad on juba toote ostnud, potentsiaalse kliendi või esmakordse lugeja. Kahjuks ei saa paljud ettevõtted lubada ööpäevaringset tugimeeskonda. Siin tuleb mängu Acobot AI Chatbot WordPress pistikprogramm.


Kasutades kohapealse reaalajas vestluse jaoks vestlusboti, saavad külastajad igal ajal abi – sõltumata sellest, kas teie töötajad on tegelikult kontoris või mitte. Täna vaatame lähemalt, mis teeb AI vestluse pistikprogrammid nii kasulikuks ja miks arvame, et Acobot chatbot on suurepärane lisa.

Miks vajate vestluse pistikprogrammi

Kõigepealt vaatame, miks vestluse pistikprogrammist on abi. Tõenäoliselt on neid veel palju, kuid siin on käputäis peamisi põhjuseid, miks peaksite kaaluma oma saidi ühe parima vestluse WordPressi plugina kasutamist.

1. Genereerige juhtmeid

Lihtsamalt öeldes võib vestluse pistikprogrammi olemasolu genereerida müügivihjeid ja suurendada müüki. Saate integreerida oma vestluse oma turundusplaaniga, et suunata kasutajad põhilehtedele. See võib olla esiletõstetud tooted, e-posti infoleht, spetsialiseeritud sihtleht jne.

Võite kasutajate vestluseks kasutada ka vestlust. Küsi neilt “Kas olete leidnud, mida otsite?“Siis… või paluge neil osaleda uuringus, mille küsimus on”Kuidas saaksime teie ostukogemust paremaks muuta??”Siis saate osalustasu eest soodustust pakkuda.

2. Takistage kaotatud müüki

Vestlusprogrammi pistikprogrammid kinnitavad ostjaid kõige olulisematel hetkedel. Mitu aega on müük kadunud, kuna ostjate küsimusele pole keegi vastanud. Vestluse pistikprogrammid lõpetavad selle, muutes abi hõlpsasti kättesaadavaks.

Boonus: kui külastajad leiavad teie veebisaidilt selle, mida nad soovivad, viibivad nad kauem teie veebilehtedel. See suurendab teie lehtede aega ja vähendab teie põrkemäära, suurendades seeläbi SEO-d.

3. Pakkuge kiiret tuge

Klienditeeninduse saab integreerida vestlusprogrammidega. Kui lisate oma tugisaidile vestlusboti, saate kasutajad enne pileti avamise taotlemist kiiresti suunata asjakohaste abidokumentide või KKK-de juurde. Enamasti on klientidel

Miks valida Acobot??

Nagu varem mainitud, on WordPressi jaoks saadaval mitmeid suurepäraseid vestluse pluginaid. Kuid miks peaksite valima just Acoboti? On palju suurepäraseid põhjuseid, kuid siin on mõned, mis osutavad teile, miks me olime nii põnevil, et seda proovida üritasime.

Lihtne

Kõigepealt on vestluse vidinat lihtne paigaldada ja seda saab kohandada vastavalt teie veebisaidile. Valite avatari (või laadite selle üles), valite vestluskasti stiili ja määrate värvi. See muudab vestluse oma saidile sobivaks kohandamise üsna hõlpsaks.

Nutikad

Kuid Acoboti tõeline ilu on AI vestluses. Arukas vestlusprogramm õpib teie veebisaidi tundmaõppimiseks kiiresti, skannides ja “meelde jätma” teie sisu vaid mõne minutiga. Seejärel värskendatakse seda teie saidil muudatuste tegemisel, et pakkuda saidi külastajatele alati kasulikke ja täpseid vastuseid.

Tõhus

Acobot AI Chatbot: vestluse käivitaja

Acobot chatbot AI on ka esimene, kes vestluse algatas. Kohese abi osutamine reaalajas. Ükskõik, kas see küsib, kuidas see aidata saab, või kui kasutaja soovib jätta sõnumi, Acobot murrab jää ja hoiab teid kontakti juhtmetega. Kui Acobot ei saa mingil põhjusel kasutajat aidata, küsib chatbot tema e-posti aadressi, et inimene saaks selle üle võtta. Seal on isegi võimalus automaatseks jälgimiseks koos kohandatava sõnumiga, mis saadetakse kinnitamaks, et meeskonna liikmega võetakse peatselt ühendust (või mida iganes te soovite, et teie e-kiri ütleks).

Aegasäästev

Täiendav eelis on see, et pistikprogramm on loodud sujuvaks koostööks teie veebisaidi muude osadega, näiteks teie CRM, kasutajatoe ja müügijuhiga. Nende teiste teenustega integreerimine säästab teie aega ja raha (kuna te ei pea kliendi andmeid käsitsi uuesti sisestama). Lisaks saate vestlusi aja jooksul isikupärastada, nii et lõpuks ei pruugi Acobot uutele külastajatele isegi kõlada.

Kuid Acobot aitab enamat kui lihtsalt potentsiaalseid kliente – plugin haldab vestluspäevikuid ja e-posti ärakirju, et aidata teie tugimeeskonda kontoris viibimise ajal. Töötajad saavad hõlpsalt vaadata kogu vestlusseanssi, jälgida müügivihjeid ja vaadata konversioone.

Acobot AI Chatbot: Analytics

Lisaks on Acoboti kaudu loodud vestlusseansside, müügivihjete ja konversioonide esitamiseks graafikuid lihtne tõlgendada. Nii saavad juhid lühidalt näha, kuidas Acobot töötab.

Acoboti pistikprogrammi peamised omadused

Ikka pole müüdud? Siin on nimekiri paljudest Acoboti AI Chatboti funktsioonidest.

 • Teie saidi külastajatele saadaval ööpäevaringselt
 • Vahetu abi reaalajas
 • Sajad avatarid, mille vahel valida
 • Piiramatu vestluskasti värvivalik
 • Skaneerib / õpib teie veebisaiti mõne minutiga
 • Uuesti õpib, kui värskendate
 • Tippimine on kohe nähtav
 • Valige vestlusakna peitmiseks või kuvamiseks reeglid
 • Valige e-posti või telefoni järelkontroll
 • Saatke automaatseid järelmeetmeid käsitlevaid e-kirju
 • Jätka meili kohandamist
 • Koostab kviitungid seansside eest ja viib
 • Seadke kuni 5 kviitungi saajat (näiteks teie peamine tugiteenuse e-posti aadress või haldur)
 • Vestlusseansi logid
 • Aruanded seansside, müügivihjete ja konversioonide kohta
 • Veebidokumentatsioon
 • Otseülekanne Acobot demo enda jaoks funktsioonide proovimiseks!

Nüüd, kui teate, mis asi on Acobot AI Chatbot, ja teil on ettekujutus, mida see teha saab, on aeg uurida, kuidas pistikprogrammi tegelikult kasutada.

Kuidas alustada Acoboti kasutamist

Teie õnneks on Acoboti kasutamisega alustamine lihtne. Installige lihtsalt pistikprogramm, looge oma konto ja haarake API-võti. See selleks! Alustame siis.

Installige pistikprogramm Acobot AI Chatbot

1. Installige pistikprogramm Acobot AI Chatbot

Esmalt peate installima pistikprogrammi Acobot AI Chatbot. See on tasuta avamine WordPress.org-is või otse WordPressi armatuurlaualt. Mine lihtsalt Pistikprogrammid> Lisa uus ja otsige “Acobot”. Esimene tulemus peaks olema Acobot Plii Generation AI Chatbot, mis on täpselt see, mida me otsime. Pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt nuppu.

2. Acoboti seadistamise leht

Pärast pistikprogrammi installimist soovite nüüd külastada seadete lehte. Selle võib leida alt Seadistused> Acobot. Peaksite nägema ülaltoodud ekraani, mis näitab, et pistikprogrammi seadistamiseks on vaja API-võtit. Selleks klõpsake sinist linki “registreeruge”.

Looge oma Acoboti konto ja vidin

3. Acoboti konto registreerumine

Registreerimislink peaks teid suunama otse vormile registreeruge Acoboti konto jaoks. Alustamiseks on vaja vaid e-posti aadressi. Kui olete oma teabe sisestanud, peaksite nägema kinnitavat lehte.

4. Acoboti konto on loodud

Siin saate registreeruda plaani saamiseks või jätkata 15-päevase tasuta prooviversiooniga. Hinnakujundusega alustame natuke hiljem, kuid praegu on juhendis kasutatav tasuta prooviversioon.

Järgmine samm on oma vidina loomine (see on lõbus osa).

5. Acobot Looge oma vidin

Acoboti seadistusviisard juhendab teid vidina kolme peamise valiku jaoks.

Valige Acoboti avatari

1. samm on avatari valimine. Laos olevaid ikoone saab valida sadade hulgast või saate oma enda üles laadida. PNG- ja GIF-vormingud on toeks, nii et minge julgelt ringi ja valige avatari, mis esindab teie brändi kõige paremini.

Valige oma Acoboti vestluse stiil

2. samm on vidina stiili valimine. Sisuliselt on kolm ääreraadiuse varianti – kaasaegne (täis ümarad nurgad), mullitav (ümardatud nurgad) ja ristkülik. Valige stiil, mis sobib teie veebisaidi ilmega.

Valige Acoboti vestluse värv

3. samm on vidina värvi valimine. Täpse heksaväärtuse leidmiseks kasutage lihtsalt värvivalijat.

5. Acobot API võti

Kui vidin on kasutamiseks valmis, saate genereerida API-võtme. Seadistage kasutatav platvorm (meie puhul WordPress) ja kopeerige API lehe jaotise „Pakkuva võtme” alla..

Salvestage Acobot API seaded

Kleebi nüüd oma API-võti tagasi oma WordPressi juhtpaneelile. Seejärel salvestage muudatused. Voila! Teie Chatbot on valmis abistama.

Acobot AI Chatbot: Live Chat

Vaid mõne minuti jooksul skannib Acobot teie saiti ja suudab aidata vastata klientide küsimustele!

Acoboti konto seaded

Teie vestlusbotiga reaalajas ja veebis saab Acobot hakata teie saidi kasutajaid aitama. Kuid teie veebikontol on Acobot saadaval ka veel. Kui suundute tagasi Acobot.ai ja logige sisse oma kontole, siin on see, mida leiate.

Peamine armatuurlaud

Acobot AI Chatbot: peamine armatuurlaud

Peamine armatuurlaud annab kiire ülevaate sellest, mida Acobot teie heaks täpselt teinud on. See on suurepärane ressurss hiljutiste seansside, uute müügivihjete või konversioonide kuvamiseks, kahekordseks kontrollimiseks, kas Acobot on kõik teie lehed üles indekseerinud, ja vestlusboti toimimise kohta.

Koostoime

Acobot AI Chatbot: vestlusseansid

Liikudes vahekaardile Interaktsioon, leiate järgmiste aruannete ja logide kohta:

Seansid: Vaadake täielikke vestluse logisid, vaadake selle nädala seansside interaktsioonide graafikut ja laadige alla kõigi vestlusseansside CSV. Samuti saate logi kviitungite abil lisada kuni 5 e-posti aadressi, mida teavitatakse uutest seanssidest.

Viivad: Sellel lehel saate hõivatud e-kirju (või telefoninumbreid vaadata, kui lubate selle asemel). Siit saate ka lubada ja kohandada oma e-posti automaatset jälgimist ning uuesti määrata kviitungi saajad.

Konversioonid: Vaadake igapäevaseid konversioone.

Veebisait

Järgmine on vahekaart Veebisait, kus on olulised valikud:

Lehed ja teemad: Vaadake, mida Acobot on õppinud. See on oluline, et kontrollida, kas Acobot indekseerib vajalikke lehti, et pakkuda teie saidi külastajatele parimat tuge.

Domeenid: Lisage kõik oma seotud domeenid. Acobot indekseerib teie avalehe põhjal – seega lisage kindlasti oma menüüsse olulised lingid. Saate lisada ka mitu domeeni. Nii et kui teil on omaveebisait.com, toode.omaveebisait.com ja help.yourwebsite.com, millele soovite, et Acobot saaks juurde pääseda, lisage need kõik kindlasti oma kontole.

Acobot AI Chatbot: erandid

Välistamine: See kõlab üsna palju – lisage välistused, et takistada acoboti indekseerimist või soovitada neid lehti.

Acobot AI Chatbot: kohandatud KKK-d

KKK2: Lisage Acoboti jaoks kohandatud KKK-d. Sisestage tavaline küsimus ja sisestage siis täpne vastus, mille soovite Acobotilt.

Vidin

Sellel armatuurlaua vahekaardil saate oma Acoboti vidinat näpistada ja kohandada. Siin on enamus saadaolevatest valikutest:

 • Muuda Avatar, Stiil ja Värv valisite algselt
 • Nähtavus vidina peitmiseks kindlatel lehtedel
 • Lülita Acoboti sisse / välja lülitamiseks või ajakava loomiseks
 • Lisage ülaosa tagumine osa Nupp oma veebilehtedel (kui teie WordPressi teema seda juba ei sisalda)
 • Juurdepääs oma API-võtmele leiate saidilt Paigaldamine

Täpsemad

Viimaseks on täpsemad valikud. Siin saate oma plaani värskendada või uusi liikmeid lisada (pidage vaid meeles, et uued meeskonna liikmed peavad kõigepealt konto registreerima, et saaksite neid oma gruppi lisada).

Hinnakujunduse üksikasjad

Acoboti plaani hinnakujundus

Acobot algab väikese paketi korral 29 dollarist kuus. See hõlmab vestlusboti võimalust õppida 50 lehte ja pakkuda piiramatut suhtlust kuni 500 kasutajaga kuus. See sobib ideaalselt enamiku ettevõtete, väikeste veebipoodide või lihtsate kasutajatoe saitide jaoks. Sealt saate vastavalt vajadusele üle minna keskmiseks või suureks plaaniks.

Märge: On olemas Acoboti tasuta plaan, mille saate oma kontolt jätta pärast 15-päevase prooviversiooni lõppu. Vaba plaan on täpselt nagu väike plaan, aga kui vestlusprogramm palub kasutajal jätta e-posti aadress või telefoninumber, siis see teave maskeeritakse teie armatuurlauale. Nende ülitähtsate funktsioonide avamiseks peate üle minema tasulisele plaanile.

Kuigi tasuta vestluse pistikprogramme on palju, ei paku need samasuguseid inimlaadseid kogemusi, nagu Acoboti puhul. Ja kui numbreid krõbistada, on isegi Suur plaan palju odavam kui oma tugimeeskonda uue inimese lisamine. See teeb Acobotist kliendisõbraliku ja eelarvesõbraliku valiku.

Lõplikud mõtted WordPressi Acobot Chatboti kohta

Acoboti mähkimiseks pakub AI vestlusbot ainulaadset ja taskukohast viisi, kuidas oma saidi külastajatele ööpäevaringset abi pakkuda. Kuid kas see on seda väärt? Siin on minu isiklikud lõppmõtted selle kohta, mida ma plugina kohta arvasin.

Hea: Acobot on kiire ja taskukohane tugilahendus. Vähem kui poole tunni jooksul saate oma saidil olla kasulik AI-põhine vestlusboot. Ma näen, et sellest on tohutult kasu kasvavatele ettevõtetele, kellel pole eelarvet kogu tugiteenistujate meeskonna jaoks, ning suurepäraseks lisanduseks veebisaitidele, mis võtavad vastu palju külastajaid, kes vajavad juhendamist (nt LMS-i saidid). Veebianalüütika ja -aruanded muudavad Acoboti toimivuse jälgimise lihtsaks, nii et näete, kas teie vestlusbot töötab korralikult.

Halb: Praegu on Acobot saadaval ainult inglise keeles. Nii et kui teie veebisait on mõnes muus keeles, on selle ülevaate kirjutamise ajal (2018) see kokkusobimatu. Ainus teine ​​etteheide on see, et vabakava on nii piiratud ja tegelikult pole seda väärt. See kogub küll e-posti aadresse (suurepäraseid), kuid te ei näe neid (mitte nii suurepäraseid). Kui vinge 15-päevane prooviversioon lõppeb, peate üsna kohe otsustama, kas olete valmis oma ettevõttesse investeerima.

Kuid kui asi puudutab seda, kas ma soovitaksin isiklikult Acobot? Jah (kui teie veebisait on inglise keeles).

Kas teil on Acobot AI Chatboti kohta muid küsimusi, mida selles artiklis ei käsitletud? Või olete ise pistikprogrammi proovinud ja tahaksite oma mõtteid jagada? Jäta kommentaar allpool – tahaksin teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map