2. slaidipakk WordPressi liuguri pistikprogrammi ülevaade

Slide Deck 2 WordPressi pistikprogramm võimaldab teil oma veebisaidil luua piiramatu arvu kauni sisuga liugureid. See on seal üks hõlpsamini kasutatavaid pistikprogramme ja see on pakitud igasuguste vingete funktsioonidega.


Külastage Slide Deki ametlikku saiti

2. liugusteki funktsioonid

Slide Deckil on palju suurepäraseid omadusi, mis muudavad selle väga kohandatavaks ja kasutajasõbralikuks. Allpool olen esile tõstnud mõned Slide Deki pistikprogrammi peamised funktsioonid, nagu nende saidil mainitud – uurin neid video ülevaates pisut üksikasjalikumalt, kuid lihtsalt selleks, et saada üldine ettekujutus pistikprogrammi tegemisest eriline.

Mitu sisutüüpi

Üks parimatest omadustest, mis Slide Deck 2 juures on ja mis tõepoolest eristab seda teistest liugpistikprogrammidest, on see, et see toetab erinevat tüüpi slaidid … pilte, teksti, HTML-i ja videoid. Ja te ei jää kinni ühestki konkreetsest slaiditüübist. Teil võivad olla kõik pildidlaidid, kõik videod või ka ühel slaidil võib olla erinevaid slaiditüüpe.!

Slaidiseki sisutüübid

Slaidi loomiseks vali see lihtsalt rippmenüüst ja kuvatakse kõik slaiditüübi sätted, et saaksite seda slaidistiili hõlpsalt oma vajadustele kohandada.

Slaidid võivad olla koos …

 • Pildid
 • Tekst
 • HTML
 • Videod

WYSIWYG lihtne toimetaja

Slaididekiga slaidide loomisel on kõik suvandid ja sätted tehtud intuitiivse kohandatud kasutajaliidese abil, mida on väga lihtne kasutada. Saate suvalisele slaidile lisada pealdisi või põhiteksti, valida slaidide jaoks mitme paigutuse vahel, hõlpsalt pilte üles laadida ja / või kustutada, valida eelmääratud stiilide vahel või ise luua, slaidide lohistamist jne..

Liugustekk WYSIWYG

Reaalajas eelvaade

Parimad asjad Slide Deki kohta on minu arvates reaalajas eelvaade. Slaidide loomisega töötades näitab pistikprogramm teie liuguri reaalajas eelvaadet otse seal armatuurlaual, nii et näete täpselt, kuidas see välja näeb. Slaidi redigeerimisel, slaidide lohistamisel, objektiivi muutmisel (liuguri stiil) … jne., Näete reaalajas liuguri peal kõiki neid muudatusi, mida saate proovida. See tagab, et kui lähete selle esiotsa postitama, näib see täiuslik!

Liugteki eelvaade

Vastuvõtlik

Slide Deck värskendas hiljuti nende pistikprogrammi, et see reageeriks täielikult. See tähendab, et kui kasutate tundlikku WordPressi teemat, pole teil ka selle pistikprogrammi kasutamisel probleeme. Testisin nende demos reageerivust ja see pole halb. Muidugi, ühegi sisuliuguriga ei pruugi see reageerivalt 100% täiuslik olla – kuid olgem tõesed, ei näe ükski mobiilseadme veebisait nii hea välja kui vaikimisi täismõõdus sait.

Liugtekk reageeriv

SlideDecki juurde minnes korraldab see uue värskenduse tõttu neile 25% soodsama pakkumise

Liugteki video ülevaade

Lahedad inimesed, kes lõid slaidiseki (Digitaalne telepaatia) on pakkunud mulle pistikprogrammi esmaklassilist versiooni, et saaksin seda proovida ja näidata teile, kuidas kõik töötab. Alguses olin kõigi võimaluste ja sätetega pisut hämmingus, kuid süsteemiga tutvumiseks kulus vaid 10 minutit, kuna see on nii intuitiivne. Allolevas videos soovisin teile näidata, kuidas luua liugklapi abil Slaidiseade ja lihtsalt sirvida võimalusi ja mõnda peamist funktsiooni. Ma tõesti armastasin pistikprogrammiga jamamist, isiklikult pole mul sellest kasu, aga võib-olla saate seda!

Ma ei tahtnud süveneda iga slaidiseki ja iga üksiku slaidistiili iga väikese sätte juurde, kuna pistikprogramm on tõesti tohutu ja see oleks kõigi aegade pikim video. Loodan, et kui vaatasite videot, saate aru, kui hõlpsat pistikprogrammi kasutada on ja kui funktsionaalne see on. Mulle isiklikult meeldib teie slaidipakki kohandades reaalajas eelvaade, nii et ma tahtsin seda ka videos näidata – lihtsalt pistikprogrammi kirjeldamine ei tee seda õiglaselt, peate seda hindama, et seda hinnata!

Minu mõtted

Ainuke asi, mida ma oleksin tahtnud näha, oleks see, kui kasutajaliides oleks natuke rohkem vaikimisi WordPressi kasutajaliidese jaoks häälestatud, mõned värvid / nupud näevad lihtsalt paigast ära. Olen tohutu fänn, kes kasutab võimalikult palju sisseehitatud stiile ja hoiab asju WP UI-le võimalikult lähedal. Seda öeldes, see pole tegelikult probleem (ja jah, see näeb ilus välja) ning teisest küljest võib mõnele inimesele tõesti meeldida pistikprogrammi moodne / klanitud välimus..

Üldiselt arvan, et pistikprogramm on tõesti suurepärane. Pistikprogrammi testimisel ja selle toimimisega oli ülikiire – mul ei tulnud ühtegi viga ega probleemi lahendada – ma ei pidanud dokumente lugema, sest kõik on lihtsalt mõistlik. Mulle meeldib see, et pistikprogrammil on eelseadistatud stiilid pealdiste lisamiseks ja sellised teie pildislaididele, ainult tekstislaidid, mille kohta ma pole suur fänn, videolõigud on tõesti suurepärased ja kasulikud ning muidugi meeldib mulle HTML-slaid, sest see sobib suurepäraselt kogenud kasutajatele, kes soovivad liugurilt natuke rohkem.

Hankige liugtekk

Klõpsake alloleval nupul, et minna üle ametlikule saidile, et saada lisateavet ja saada see vinge pistikprogramm ning hakata oma saidile suurepäraseid liugureid looma! Isikliku versiooni hind algab 49 dollarist, mis on palju.

Proovige ise: Kui klõpsate allpool ja lähete saidile, võite klõpsata nupul, mis ütleb:Proovige tasuta demoNii et saate ise pistikprogrammi proovida ja näha, kui lahe see on.

Hankige liugtekk

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map