Suurendage veebisaidi usaldusväärsust WordPressi abil McAfee SECURE

Suurendage veebisaidi usaldusväärsust WordPressi abil McAfee SECURE

Veebisaidi usaldusväärsus on oluline tegur, mida lugejad WordPressi ajaveebi, veebisaiti või e-poe poodi külastades arvestavad. Kui teie veebisait ei tundu usaldusväärne, ei tunne lugejad end mugavalt tasuta ressursside allalaadimisel, teie uudiskirja tellimisel ega isikliku teabe esitamisel. McAfee SECURE usaldusmärgisega on üks lihtsamaid viise, kuidas külastajate meelt kergendada.


Mis on McAfee SECURE?

Mis on McAfee SECURE?

McAfee on tuntud oma veebiturbetoodete poolest, mida tarbijad kogu maailmas kasutavad oma veebi sirvimise ohutuks hoidmiseks. See hõlmab viirusetõrje tarkvara, tulemüüri, krüptimist, e-posti turvalisust ja palju muud. Kasutajate veebiturvalisust silmas pidades laiendas McAfee kõiki neid ja arendas kaubamärgi McAfee SECURE. See hõlmab mitmesuguseid veebiturbe tööriistu, mis on kättesaadavad kõigile veebis sirvijatele.

See tööriistakomplekt sisaldab kolme peamist segmenti. McAfee SECURE usaldusmärk mida veebisaidid saavad kasutada kinnitamaks, et nende lehtedel pole viirusi, pahavara ega muid ohtlikke koode. McAfee SECURE Chrome’i brauserilaiend mis lisab teie brauserile McAfee kilbi, andes teile teada, et sirvite veebis turvaliselt, ja teavitab teid kõigist teie külastatud veebisaitidest, mis võivad olla ohus. Ja viimaseks: McAfee TURVALINE identiteedikaitse leviala, mis pakub ostjatele McAfee SECURE-i sertifitseeritud veebisaidil ostu sooritades identiteedivarguse kaitset kuni 100 000 dollarini (kasutajad peavad pärast ostu lõpetamist lihtsalt järgima aktiveerimise e-posti toiminguid).

Ehkki need kõik on veebikasutajate jaoks tohutu vara, pakub McAfee SECURE usaldusmärk veebisaitide omanikele lisaväärtust, eriti kuna see on tööriist, mida saab kasutada veebisaidi usaldusväärsuse ja usaldusväärsuse suurendamiseks.

Kas peaksite oma WordPressi veebisaidile lisama McAfee SECURE?

Nüüd, kui teate, mis on McAfee SECURE, on teil seda oma veebisaidi jaoks vaja? Lihtsamalt öeldes võiks enamik veebisaite saada kasu usaldusmärgi lisamisest, et näidata lugejatele, et veebisait on tegelikult turvaline.

Kui haldate ajaveebi või ettevõtlustüüpi veebisaiti, kus te ei kogu kasutaja andmeid, võiksite enne oma veebisaidile lisamist kaaluda plusse ja miinuseid. Kuid kui haldate e-kaubanduse saiti või kui kogute kasutaja andmeid, on tõenäoliselt hea mõte McAfee SECURE lisamine. Usaldusmärgi lisamine oma veebisaidile leevendab kasutaja kõhklusi enne isikliku teabe registreerimiseks esitamist. Ja kas juhite veebipoodi, on lisatud McAfee SECURE identiteedikaitse boonusfunktsioon, mida saate kasutada klientidele reklaamimiseks, et nad saaksid teile kindlad olla, et pakuvad teile finantsandmeid.

Kuidas seadistada WordPressi McAfee SECURE

Kui McAfee SECURE kõlab just teie jaoks, peaks seadistamine olema suhteliselt lihtne, kuna kõik algab tarkvara installimisega tasuta pistikprogramm McAfee SECURE WordPress. Pistikprogrammi logi installimiseks oma WordPressi juhtpaneelile minge jaotisse Pistikprogrammid> Lisa uus ja seejärel otsige “McAfee”.

McAfee SECURE pistikprogrammi installimine

Esimene tulemus peaks olema McAfee SECURE. Klõpsake nuppu Installi kohe ja seejärel pistikprogrammi aktiveerimiseks.

McAfee turvalise pistikprogrammi seadistamine

Nüüd plugina seadistamiseks. McAfee on selle väga lihtsaks teinud, lisades pistikprogrammi aktiveerimiseks armatuurlauale teatise. Kui mingil põhjusel te ei näe seda teadet, liikuge lihtsalt pistikprogrammi aktiveerimise lehele, klõpsates WordPressi peamisel juhtpaneelil uut menüükäsku McAfee SECURE. Klõpsake nuppu Aktiveeri kohe.

McAfee SECURE tasuta konto

Lihtsate häälestustrendidega sammu pidades peaks teie tasuta McAfee SECURE konto loomiseks avanema hüpikaken. Vorm täidab automaatselt teie veebisaidi URL-i ja teie WordPressi kasutajakonto loomiseks kasutatud e-posti aadressi. Kinnitage lihtsalt oma teave ja klõpsake siis nuppu „Aktiveeri kohe”.

McAfee TURVALINE kinnitus

See avab teie saidi lisamise kinnituse ja värskendab teie WordPressi juhtpaneeli, et kuvada teie McAfee SECURE sätted. Kui soovite redigeerida oma McAfee SECURE profiili, klõpsake siis punast nuppu, vastasel juhul sulgege lihtsalt WordPressi juhtpaneelile naasmiseks hüpikaken..

McAfee SECURE tasuta armatuurlaud

Eeldades, et teie veebisait on turvaline, peaksite nägema rohelist kinnitust turvalisuse kohta, et olete kõik testid läbinud (kõlblik!) Ja et teie sertifitseerimise usaldusmärk on kõik hea. Nüüd, kui külastate oma veebisaidi esiosa, peaksite oma brauseri paremas alanurgas olema McAfee SECURE usaldusmärk. See oli lihtne?

McAfee SECURE usaldusmärk

McAfee SECURE-ga tasuta Kui plaanite, et usaldusmärki kuvatakse teie esimesele 500 külastajale iga kuu, võite koguda kuni 100 TrustedSite’i arvustust (mida kasutajad saavad kontrollida usaldussaidi.com kataloog või Chrome SafeBrowsing kinnitusaken) ja teie veebisaiti jälgitakse regulaarselt pahavara osas. See on piisav väiksemate või uhiuute veebisaitide jaoks, kuid kui teie käitamisel on loodud veebisait, kus on märkimisväärne liiklus või kui teil on suur e-kaubanduse veebisait, Pro plaan on kohustuslik.

McAfee SECURE Pro

McAfee SECURE Pro pakub piiramatu usaldusmärgi kasutamine ja piiramatu arv TrustedSite arvustusi oma veebisaidile, aga ka lisafunktsioone, näiteks otsingumootori esitamine, veebisaidi diagnostika ja veel. Suured kaubamärgid nagu PartyCity, Tory Burch, FootLocker, Jelly Belly, Armani Exchange, LegalZoom, National Geographic, GameStop ja paljud teised usaldavad kõiki McAfee SECURE. Miks? Sest see pakub lihtsalt mõnda parimat veebis kasutatavat tööriista, et hoida oma veebisaidid turvalisena ja kliendid end turvaliselt tunda.

McAfee SECURE Search Highlighting

Märkimisväärsed kaubamärgid armastavad seda, et kui uuendate versiooniks Pro, kuvatakse McAfee SECURE kilp mitte ainult teie veebisaidil, vaid ka esiletõstetud otsing tulemused SiteAdvisori kasutajate jaoks. See tähendab, et kui SiteScripti kasutav inimene (ja neid on üle 50 miljoni) näeb teie veebisaiti Google’i, Yahoo või Bingi otsingutulemustes, näevad nad selle kõrval ka McAfee SECURE usaldusmärki..

Profiliikmetel on ka võimalus lisada a McAfee SECURE Engagement Trustmark kõikjal, mitte ainult brauseri allosas. See on abiks e-poe kauplustele, kes soovivad usaldusmarki kuvada tootelehtedel nupu „Lisa ostukorvi” kõrval, või veebisaitide jaoks, kes soovivad kaubamärgi oma jalusesse ankurdada, selle asemel et seda brauseriaknaga joondada.

McAfee TURVALINE identiteedikaitse

Nagu me varem mainisime, pakub ka McAfee SECURE Identiteedikaitse kuni 100 000 dollarit. See on Pro-plaani funktsioon, millest iga e-kaubanduse või premium-liikmelisuse veebisait peaks vaimustuses olema. Sellega saate teie ja teie kliendid täieliku identiteedivarguse kaitse, peate vaid lisama ostukinnituse lehele natuke koodi, et teie kliendid saaksid pärast makse töötlemist katvuse meili. Kui teie pood kasutab WooCommerce’i, on see veelgi lihtsam – kood lisatakse teie jaoks automaatselt. Lihtsalt lubage see valik oma McAfee konto juhtpaneelil.

Olen kindel, et pärast kõike seda, mida see teile pakub, peate mõtlema, kui palju teeb McAfee SECURE Pro maksab? Praegu algab Pro sertifitseerimisplaan 19 dollarilt kuus (ja suureneb vastavalt teie liiklusele), kuid kui otsustate maksta igal aastal, saate 2 kuud tasuta ja kui olete 501 (c) 3 heategevusorganisatsioon, võite võtta ühendust müük ka erisoodustuse eest. Ainuüksi identiteedikaitse funktsioonid on oma hinda väärt, nii et see on kindlasti teie veebisaidi jaoks väärt investeering.

Meie lõplik hinnang

Tärnireiting

Üldiselt meeldib meile WordPressi jaoks McAfee SECURE. Meile avaldas muljet installimise lihtsus (see on sõna otseses mõttes valmis kohe välja minema) ning ka Pro liikmete laiaulatuslik funktsioonide loend. Anname sellele pistikprogrammile 5 tärni 5-st. Pistikprogramm ja McAfee SECURE tööriistad ise on täiuslikud ja lihtsalt nii hõlpsasti kasutatavad. See otsib pahavara. See ütleb teie lugejatele, et teie sait on turvaline. Ja see hõlmab isegi identiteedi kaitset. Nüüd on see kasulik pistikprogramm!

Lihtsad veebisaidi usaldusväärsuse näpunäited

Lisaks McAfee SECURE usaldusmärgi kuvamisele oma veebisaidil saidi turvalisuse kontrollimiseks on ka muid lihtsaid samme, mida saate teha oma lugejate usaldusväärsuse suurendamiseks ja nende usalduse suurendamiseks oma veebisaidi vastu.

Esiteks pakkuda tõelist ja kasulikku sisu oma lugejatele ja postitage seda regulaarselt. Lisaks sellele, et teie ainulaadne sisu on hea otsingumootoritele, on ka teie postitamiseks ajakava, mis aitab luua teie saidile naaseva lugejabaasi, kuna nad usuvad, et avaldate uut sisu.

Veenduge, et teil oleks kasutustingimuste leht. See on oluline juriidilistel põhjustel, näiteks kaubamärgi omamine, privaatsustingimused, sisu värskendused, osutatavate teenuste kirjeldus ja palju muud. Lisaks näitab see lugejatele, et olete tõeline ettevõte (või füüsilisest isikust ettevõtja), kes järgib reegleid (usaldusväärsuse +1).

Samuti siis, kui teie veebisaiti või teie toodet on kuskil esitletud jagage oma saavutusi. Võimalus öelda, et teid “tõsteti esile Forbes’i tipus” või mõnda osa “BusinessWeek’i top topist”, on teie kaubamärgi usaldusväärsuse kinnitamiseks pikk tee. Sama kehtib ka kõigi võidetud auhindade kohta. Looge jalusesse leht või lisage märkus, jagades saavutusi oma lugejatega.

Sinu kord

Loodetavasti olete sellest arvustusest ja juhendist abiks! Lühidalt öeldes on McAfee SECURE suurepärane viis veebisaidi usaldusväärsuse suurendamiseks, lisades oma postitustele, lehtedele ja toodetele usaldusmärgi. Tasuta versioon sobib suurepäraselt väiksemate saitide jaoks, samas kui Pro versioon on väljakujunenud kaubamärkide jaoks piisavalt vastupidav. Üldiselt armastame pistikprogrammi ja loodame, et proovite seda. Kui teil on küsimusi McAfee SECURE tasuta WordPressi pistikprogrammi kohta või midagi meie juhendisse lisatavat, jätke lihtsalt allpool kommentaar. Täname, et lugesite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map