Parandage oma WordPressi saidi turvalisust

Kuidas parandada oma WordPressi veebisaidi turvalisust

Kõik teavad, et oma WordPressi veebisaidi turvalisena hoidmine peaks olema esmatähtis. Kuid 9 korda kümnest ei ole see nii. Oma WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks on mitmeid viise ja paljudel neist on kiire ja lihtne seadistamine. Võib-olla on aeg oma veebisaidi turvalisusele tähelepanu pöörata.


Selles artiklis vaatleme veebisaidi turvalisuse olulisust ja seda, mis võib valesti minna, kui seda eirata. Seejärel arutame teostatavaid toiminguid, mida saate rakendada, kasutatavaid turvapistikprogramme ja WordPressi veebisaidi varundamise tähtsust.

Turvalisuse tähtsus

Turvalisus on kõigi veebisaitide omanike jaoks äärmiselt oluline küsimus. Pahatahtlik tarkvara, mille häkkerid on sageli veebisaidile installinud nõrkused ja nõrkused, võivad levitada viirusi ja vigu. Need võivad teie saiti ja arvutit kahjustamata jätta, mõjutades teie ettevõtet suuresti.

Turvarikkumised võivad teie saiti aeglustada ja luua negatiivse kasutajakogemuse. See võib kahjustada teie kaubamärgi mainet ja kaotada teie külastajad, müügi ja kliendid. Ja see võib palju hullemaks minna. Pahavara võib varastada klientide andmeid, isiku- ja finantsandmeid ning hävitada teie saidi. Selle tulemuseks võib olla pikaajaline tulude vähenemine, aga ka aja, pingutuse ja emotsionaalse heaolu maksmine.

Turvameetmete rakendamine peaks olema kõigi veebisaitide administraatorite peamine prioriteet. Mida saate teha oma WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks?

Kas teie sait on juba ohustatud??

WordPressi turbekontroll

Paljude inimeste saidid on juba ohustatud ja nad isegi ei tea, et see juhtus. Suurepärane viis oma saidi ohutuse tagamiseks on turvakontrolli kasutamine.

WordPressi turbekontroll on veebiturvaskanner, mis kontrollib teie saiti haavatavuste osas. Põhiline skannimine on tasuta, kuid täpsema teenuse jaoks peate üle minema ühele nende liikmelisuse plaanidest. Kontrollitakse teie rakenduste turvalisust, WordPressi turvalisust, hostimiskeskkonda ja veebiserverit. See annab teile selge ülevaate oma saidi turvalisusest ja annab teile teada kõigist rikkumistest. Sucuri pakub ka a tasuta saidikontroll mis otsib pahavara, vigu ja tarkvarauuendusi.

Värskendage oma saiti alati

Parandage oma WordPressi veebisaidi turvalisust

See kõlab lihtsalt, kuid üks lihtsamaid viise oma saidi turvalisuse parandamiseks on selle värskendamine. WordPressi värskendatud versioonid, teemad ja pistikprogrammid aitavad parandada ja vältida võimalikke turvarikkumise kohti.

Kasutage uusimat WordPressi versiooni

Iga kord, kui ilmub WordPressi uus versioon, parandatakse turvalisust ja parandatakse turvaauke. Uusim versioon on kõige turvalisem, nii et värskendage kohe, kui see saadaval on.

Parim praktika teemade ja pistikprogrammide jaoks

Teema ja pistikprogrammide värskendamise kaudu kogeb teie sait pahatahtlikku tegevust vähem. Teema ja pistikprogrammi värskenduste teatised kuvatakse sageli armatuurlaual. Kui olete keegi, kes neid eirab, on aeg oma viise muuta.

Kui vähegi võimalik, hoidke oma saidil kasutatavate pistikprogrammide arvu minimaalselt. Mida vähem pistikprogramme, seda vähem potentsiaalseid probleeme. Installige pistikprogrammid alati usaldusväärsetest allikatest ja ärge laadige tasuta lisatasu pistikprogramme alla volitamata allikatest. Kasutamata teemade ja pistikprogrammide eemaldamine võib aidata parandada ka teie saidi kiirust ja turvalisust.

Turvaline sisselogimisleht

Parandage oma saidi turvalisust

Teie sisselogimisleht võib olla pahatahtlike rünnakute suhtes eriti haavatav, kui see pole korralikult turvatud. Oma WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks kasutage alati varjatud kasutajanime. Administraator või teie enda nimi pole kindel valik. Teie parool peaks sisaldama ka tähtede, numbrite ja erimärkide juhuslikku valikut. Parooli muutmine iga 90 päeva tagant on väga soovitatav.

Alustage LastPassi kasutamist

LastPass

LastPass jätab kõik teie kasutajanimed ja paroolid meelde ning hoiab neid turvaliselt, nii et te ei pea seda tegema. See võib teile genereerida tugevaid paroole, säästes aega nende enda loomiseks. See võimaldab teil seadistada ka kahefaktorilise autoriseerimise, andes teie kontole täiendava kaitse.

Kasutage sisselogimise lukustamist

Sisselogimise lukustamine

Sisselogimise lukustamine on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis piirab sisselogimiskatsete arvu. Kui kindla aja jooksul tehakse rohkem kui teatud arv sisselogimiskatseid samast IP-piirkonnast, blokeerib pistikprogramm kõik edasised katsed sellest vahemikust. See aitab vältida julma jõu paroolide avastamist ja annab teie saidile veel ühe turvalisuse taseme.

Installige WordPressi turbeplugin

Üks olulisemaid viise oma WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks on turbe plugina installimine. Valida on palju, nii et vaatame üle paar parimat.

Kõik ühes turvalisus ja tulemüür

Kõik ühes WP turvalisus

Kõik ühes turvalisus ja tulemüür on tasuta ja hõlpsasti kasutatav WordPressi pistikprogramm, mis hoiab teie saidi turvalisena. Uusimate WordPressi turbetavade ja -tehnikate juurutamine vähendab rünnakute riski.

Pistikprogramm tagab kasutajakonto, sisselogimise ja registreerimise turvalisuse. Sellel on tulemüüri funktsionaalsus, turvaskanner ja see kaitseb paljude muude funktsioonide hulgas julma jõu rünnakute eest. See kasutab ka liigitussüsteemi, mis näitab, kui hästi teie sait on kaitstud teie turvafunktsioonide põhjal. Populaarne ja võimekas pistikprogramm – kõik ühes turvalisus ja tulemüür – on suurepärane valik, kui otsite oma saidi kaitsmiseks tasuta pistikprogrammi.

Sucuri turvalisus

Securi

Sucuri Security on võimas esmaklassiline lahendus, mis võib häkkinud saidi puhastada ning pakkuda pidevat kaitset. Pakutakse täiustatud funktsioone, sealhulgas pahavara ja häkkide pidevat skannimist, pahavara eemaldamist ja puhastamist, veebisaidi rakenduste tulemüüri ja palju muud. Sucuri Security pakub ka ööpäevaringset veebipõhist tuge, nii et olenemata turvaintsidendist, on abiks professionaalne reageerimismeeskond.

See lahendus pole odav, sest selle põhipakett algab 199,99 dollarilt aastas. See ennetav ja reageeriv veebisaidi turvalisuse lähenemisviis hoiab teie saiti turvalisena, aga ka teile meelerahu. Nii et vaieldamatult raha väärt. Siiski on olemas ka populaarne tasuta Sucuri plugin saadaval WordPress.org pluginate kataloogist.

Seadistage oma arvuti viirusetõrje

Norton

Kui teie arvuti on ohus, võivad häkkerid pääseda juurde teie WordPressi saidile või leida teie sisselogimisandmeid salvestatud brauseriparoolidest. Seetõttu peab teie arvuti viirusetõrje olema kohustuslik.

Nortoni viirusetõrje tarkvara kaitseb teie arvutit pahavara, nuhkvara, viiruste ja palju muu eest. Pärast installimist käivitab see regulaarsed automaatsed skaneeringud, nii et saate veebis kindlalt sirvida. Mis kõige tähtsam – see tähendab, et teie WordPressi veebisaiti ei saa teie arvuti kaudu kahjustada.

Alati varundamine

VaultPress

Hoolimata paljudest turbestrateegiatest, mida olete võinud rakendada, pole miski 100% usaldusväärne. Turvalisuse rikkumisel ja oma saidi ning selle andmete ja sisu kaotamisel säästab varukoopia teie aega, raha ja võib-olla isegi teie ettevõtet ja mainet.

VaultPress on võimas tööriist, mis pakub täpsemat varundamist ja turvalisust WordPressi saitidele. See rikkalik teenus pakub iga päev varukoopiaid ja pahavara skannimist. Kõige tähtsam on see, et see pakub automaatne taastamine, nii et kui teie saiti häkitakse, saab selle kiiresti ja hõlpsalt taastada.

Kui vajate abi, lugege kindlasti meie juhendit WordPressi veebisaidi varundamiseks.

Lõplikud mõtted oma WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks

Nagu ka kõik ülaltoodud nõuanded, on maineka hostimisteenuse kasutamine alati oluline. Ehkki suhteliselt kallis, on WP Engine turvaline WordPressile keskendunud hostiettevõte, mis pakub ennetavat turvalisust teie veebisaidi turvalisuse tagamiseks. WordPressi veebisaidi uude veebimajutajasse üleviimine on arvatavasti lihtsam kui arvate.

Tippveebimajutusteenuse ja selle artikli pistikprogrammide, näpunäidete ja näpunäidete abil on teie saidil suurem tõenäosus turvaliseks jääda kui enamikul..

Milliseid ohutusnõuandeid saate WordPressi veebisaidi turvamiseks? Jagage palun allpool toodud kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map