Kuidas parandada WordPressi turvaauke turvalisema ostukogemuse jaoks

WordPressis e-kaubanduse saidi seadistamisel peab turvalisus olema teie prioriteet number üks. Iga kord, kui tegelete inimeste isikliku teabe või finantsandmetega, peate olema kahekordselt ettevaatlik. Kui te ei suuda äratuntavate turvaloogide kaudu näidata, et olete usaldusväärne müüja, võib see teie kliente kaotada. Kuid turvalisuse arvestamata jätmine võib põhjustada palju halvema tulemuse: vargused ja andmete kadumise.


See on e-kaubanduse saidi omaniku kõige hullem õudusunenägu. Õnneks ei pea te laskma sellel teiega juhtuda. Siinkohal arutan mõnda kõige tavalisemat turvaprobleemi, millega WordPressil põhinevad e-kaubanduse saidid silmitsi seisavad, ja tutvustame teid samme, mida peate nende turvaaukude korduvaks sulgemiseks tegema..

1. samm: SSL

E-kaubanduse ruumis töötades on SSL üks asi, milles ei tohi absoluutselt ohtu seada. See on turvaline pistikupesade kiht tahtmatu jaoks ja kaitseb tundlikku teavet (nii teie kui ka teie kliente) töötlemise ajal edastamise ajal. Hea viis tagada oma saidil maksete turvalisus on kasutada populaarset süsteemi nagu PayPal. See hoiab kogu finantsteabe teie saidil eemal ja niimoodi tehingute kaitsmisele spetsialiseerunud ettevõtte käes.

Ehkki metamärgi SSL võib olla mõistlik, pakuvad paljud parimatest WordPressi hostimisvõimalustest Let’s Encrypt kaudu tasuta SSL-i. See on kiire, lihtne ja täiesti tasuta.

2. samm: kasutage valmisplatvormi

Üks viis saidi turvalisuse suurendamiseks on kasutada valmis e-poe platvormi. See välistab arvamise selles osas, mida peaksite ja mida mitte, ning muudab selle alustamise palju lihtsamaks. Seal on mitu platvormi, näiteks WooCommerce, Shopify ja teised. Tehke oma uurimistöö, et leida e-kaubanduse platvorm, mis sobib teie vajadustega.

Kui otsustate selle asemel kasutada lihtsalt WordPressi teemat, on kõige parem kasutada ainult neid, mis leiate WordPressi kataloogist või usaldusväärsete teemaveebisaitidelt. Madala kvaliteediga teemadel puuduvad sageli sobivad turvameetmed, mis seavad teie saidi ja klientide teabe ohtu.

3. samm: muutke .htaccess

kood

Teine viis WordPressi võimalike turbeprobleemide lahendamiseks on .htaccess-faili muutmine. Platvormi toetavas andmebaasis sooritatakse palju saidirünnakuid. Kui andmebaasi rünnatakse, ei saa see käitada PHP skripte, mis muudavad teie saidi funktsionaalseks.

SQL-i süstimine on üks viis, kuidas häkkerid tungivad teie saidile. Nad teevad selle, pannes oma käsud teie andmebaasi URL-i. Need käsud võivad sundida andmebaasi väljastama teavet teie saidi kohta, sealhulgas sisselogimisandmeid. Selle häkkimismeetodi variatsioonid võivad põhjustada konkreetsete PHP-skriptide käitamist, mis installivad teie saidile pahavara. Põhimõtteliselt on see kõik halb uudis inimesele, kes proovib juhtida turvalist saiti, mida nende kliendid saavad kasutada.

Õnneks saate selle parandada, muutes oma WordPressi saidi failides olevat .htaccess-faili. Seal on suurepärane .htaccess-koodilõikude kogu, mille saate faili lisada saidi turvalisuse suurendamiseks. Kui need reeglid on paigas, saate keelata teatud inimestel teie saidile juurdepääsu, sealhulgas konkreetsed IP-aadressid ja konkreetsed URL-i taotlused.

Samuti saate piirata, milliseid faile inimesed näevad. Neid käske saab lisada ka .htaccess ja need võimaldavad teil blokeerida vanadel inimestel juurdepääsu oma serveri privaatsetele failidele. Tavaliselt saate seda teha kataloogide loenditele juurdepääsu blokeerimisega. Kõigil meie saidil olevate failide loendit ei pea saidi külastajad nägema, nii et juurdepääsu blokeerimine takistab pahatahtlikel kasutajatel seda teavet rünnata.

4. samm: jätke administraator vahele

Veel üks asi, mida soovite oma e-kaubanduse WordPressi saidi seadistamisel kindlasti teha, on see, et teie kasutajanimi ja parool koosneksid tähtedest, numbritest ja märkidest. Te ei tohiks kunagi hoida oma kasutajanime vaikimisi administraatorina. Just seda arvavad häkkerid julma jõu rünnakute korral kõige sagedamini kasutajanimena (vt allpool). Ja kindlasti ei taha te häkkerite elu lihtsamaks teha. Nii et tehke oma kasutajanimi ja parool keeruline.

Keyy pistikprogramm

Samuti võiksite oma saidile installida kaheastmelise autentimise. Midagi sellist Keyy kaks faktorit võib triki ära teha.

5. samm: piirake sisselogimiskatseid

Nagu ma eespool mainisin, pääsevad inimesed teie saidile juurde julma jõu rünnakute kaudu. Neid rünnakuid teostavad automatiseeritud skriptid, mis proovivad teie saidile ikka ja jälle uuesti sisse logida. Kuna skripte käitatakse tuhandeid kordi, on tõenäosus, et need lõpuks ka õnnestuvad.

See tähendab, et kui te ei pane paika turvameetmeid. Üks selline tõrkekindel on sisselogimise piiraja. Sisselogimise piiraja on tööriist, mis takistab konkreetsetel IP-aadressidel või kasutajanimedel sisse logimast teatud arv kordi kindla aja jooksul. Tüüpiline limiit, mis on 10 korda paar minutit, põhjustab sellel kasutajal või IP-l tunniajase ooteaja. Julma jõu ründajad ei ole sisselogimispiiranguga silmitsi seistes tõhusad, kuna nad ei saa tuhandeid või miljoneid sisselogimiskatseid edu saavutamiseks vajalikuks teha. Seejärel liiguvad nad sageli teie saidilt edasi ja otsivad hõlpsamat territooriumi.

iThemes Security

Sisselogimise piiraja pistikprogramme on saadaval palju, kuid lubage mul rääkida teile mõningatest, mis mulle isiklikult meeldivad. Esiteks on olemas iThemes Security, mis on vastupidav pistikprogramm, mis on loodud teie saidi kaitsmiseks mitmesuguste rünnakute eest. Tegelikult sisaldab in üle 30 viisi saidi rünnakute ärahoidmiseks, sealhulgas varjamise taktika, sisselogimise piiramine, robotite tuvastamine ja palju muud.

Ja siis on olemas Sisselogimiskatsete piiramine, mis hoiab ära julma jõu rünnakud, lubades teil piirata, mitu korda inimene võib proovida sisse logida. Ka see on täielikult kohandatav ning pakub valikulisi logimis- ja meiliteatisi saidi blokeerimise korral.

Muidugi on ka muid võimalusi, kuid need on vaid kaks, mida olen usaldanud.


Pole tähtis, millist saiti haldad, on oluline turvalisust silmas pidades. Kuid veelgi olulisem on see, kes haldab e-poe saite. Kui vastutate teiste inimeste teabe eest, on oluline, et teete selle kaitsmiseks kõik endast oleneva. See võib tähendada valmis e-kaubanduse platvormi kasutamist või valimist lasta kõik tehingud töödelda väljaspool turvalist teenust. Või võib olla vaja käsitsi siseneda teie WordPressi saidi failidesse ja lisada kood, et kaitsta seda pahatahtlike ründajate eest. Ja kui veenduda, et teie kasutajanimi ja parool on täiesti nuusktubakas, ei piisa, saate isegi sisselogimiskatseid piirata, et vältida julma jõu rünnakuid.

Kõik need meetodid koos kasutamisel võivad aidata suurendada teie saidi turvalisust ja pakkuda klientidele turvalisemat ostukogemust. Mis on kogu asja mõte, kas te ei arva??

Nüüd teile. Milliseid meetodeid kasutate veebipoodide WordPressi saidi turvalisuse parandamiseks? Millised tööriistad või pistikprogrammid on teie jaoks hädavajalikud? Mulle meeldiks sellest kommentaarides kõike teada saada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map