6 näpunäidet veebisaidi WooCommerce turvamiseks

6 näpunäidet veebisaidi WooCommerce turvamiseks

Siin on midagi, mida te juba teate: e-kaubanduse turvalisena hoidmine on teie veebiettevõtte juhtimise oluline osa. Kui te ei hoia kliendi andmeid tehingu ajal ja pärast seda, on tõenäosus, et nad teevad teiega uuesti äri.


Kuid tehnoloogia, eriti turvatehnoloogia, on pidevas muutumises, mis võib ettevõtete omanike jaoks raskeks sammu pidada.

Õnneks ei pea te oma saidi ja klientide kaitsmiseks olema ekspert, kui kasutate WooCommerce. WooCommerce’i saidi iga omaniku jaoks on väärt lihtsaid samme.

Ehkki oma saidi turvamine on mitmeastmeline protsess, ei pea see meie lihtsaid samme järgides üle jõu käima..

1. Kasutage hostit, mis teeb teie jaoks turvatööd

Nagu eespool mainitud, on seal inimesi (mitte teie), kelle ülesanne on teada turvalisuse sisemisi ja paremaid külgi. Ja paljud neist töötavad hostiettevõtetes. Seetõttu on lihtne ja hõlbus viis oma saidi kaitsmiseks valida host, mis muudab turvalisuse prioriteediks.

Veebimajutaja valimisel otsige neid, mis pakuvad:

 • Igapäevased varukoopiad: need aitavad rünnaku korral kiiresti võrku tagasi jõuda.
 • Automaatsed värskendused: need aitavad turvaauke parandada kohe, kui need avastatakse, hoides teie andmeid turvaliselt.
 • Restaureerimisteenused: koos varukoopiatega aitavad need veebis tagasi saada, kui midagi valesti läheb.

2. Ennetage julma jõu rünnakuid

Ikka kõige levinum viis saitidele tungimiseks tähendab julma jõu rünnakud lihtsat, kuid tõhusat meetodit paroolide või turvavõtmete kombinatsioonide äraarvamiseks, kuni üks juhtub õige tähemärgiseeriaga.

Õnneks, kuna meetod on suhteliselt lihtne, on nende vältimiseks suhteliselt lihtsaid viise.

 • Sisselogimiskatsete piiramine: Jõhker jõud töötab ainult siis, kui pahad (või tegelikult nende arvutid) saavad proovida sisse logida miljoneid ja miljoneid kordi. Õnneks on seal palju WP-pistikprogramme, mis neid katseid piiravad. Teie saidi WooCommerce jaoks meeldib meile: WP limiidi sisselogimise katsed ja Sisselogimise lukustamine

 • Kasutage paroolide haldurit: Paroolihalduritele meeldib LastPass aidake luua teie jaoks uskumatult raskeid paroole ja sisestage need siis automaatselt, kui olete vastaval saidil – eeldusel, et teate peamist parooli. See on suurepärane viis paroolide loomiseks, et isegi keerukatel ründajatel oleks probleeme lõhestamisega.
 • Kasutage kahefaktorilist autentimist: 2-faktoriline autentimine on veel üks nutikas viis oma veebisaidi turvaliseks hoidmiseks. Kahefaktorilise autentimise korral, isegi kui pahad on teie kasutajanime ja parooli ära arvanud, peavad nad ikkagi pääsema teise seadme paroolile (mis tavaliselt sisaldub isiklikku lahtrisse saadetud SMS-is), et pääseda teisest paroolist kaitse. Oleme isiklikult miniOrange’i fännid 2-faktoriline pistikprogramm.

3. Hankige endale SSL-sertifikaat

Siin on asi: kui aktsepteerite krediitkaarte, vajate SSL-sertifikaati. Nad krüpteerivad teie klientide andmeid – kõige sagedamini krediitkaardiandmeid – kui inimesed saadavad teile teavet Interneti kaudu.

Kui olete SSL-ist segaduses, panime kokku käepärase kaheosalise ülimat SSL-i kontrollnimekirja, mida saate vaadata McAfee’s Ultimate SSL Checklist 1. osa ja 2. osa.

4. Hoidke alati varukoopiaid

Vaata, me teame, et just ütlesime, et vali host, kes pakub igapäevaseid varukoopiaid, ja see kõik on hästi ja hea. Kuid päeva lõpuks pole teil garantiid, et teie host varundab teid iga päev. Ainult teie saate garanteerida, et hoiate varukoopiaid.

Sellepärast peate ka ise oma faile varundama. Varundage vajadusel varukoopiad!

Seda pakuvad paljud WordPressi varundamise pistikprogrammid hindamatu teenus (tõesti, ärge räige seda!)!

5. A.B.U. (Värskendage alati)

Pea meeles, kui me rääkisime sellest, kuidas on nutikaid inimesi, kelle ülesanne on teada turvalisusest? Veel üks hea tükk neist inimestest töötab sellistes kohtades nagu WordPress ja nad tulevad pidevalt välja uute WordPressi versioonidega, millel on varem avastamata turvaaugud..

Ja nii et kui logite sisse WooCommerceisse ja teil palutakse värskendust, võiksite mõelda: “Uhh, jälle?” aga tõesti, see on teie ja teie ettevõtte hüvanguks.

Kui teie veebimajutajal on automaatne värskendamine, ei pea te selle pärast muretsema. Kui aga seda ei juhtu, peate värskendama, kui seda küsitakse.

6. Andke oma klientidele teada, et nad on turvalised

Ehkki klientide (ja teie ettevõtte) kaitsmine on üks asi, on hoopis teine ​​asi – teatada neile, et teil on nende seljad.

Miks sa seda teha tahaksid? Kuna kliendid, kes tunnevad end turvaliselt, ostavad tõenäolisemalt teie saiti ja soovitavad seda oma sõpradele, suurendades teie lõpptulemust ja kasvatades teie ettevõtet.

Seega meeldib meile näidata oma ohutust McAfee TURVALINE sisse panema. See annab külastajatele teada, et teie sait läbib välise turvaskanni, ja paneb nad teie saidilt ostes end turvaliselt tundma.

McAfee SECURE pole mitte ainult lihtne viis oma veebisaidi usaldusväärsuse suurendamiseks, vaid pakub ka mitmeid muid teenuseid premium-liikmetele, sealhulgas saidi ülevaated, diagnostika, saidipildid, otsingu esiletõstmine, ostja ID kaitse ja palju muud.

Järeldus

Enamik neist toimingutest on sama lihtne kui pistikprogrammi installimine oma WooCommerce’i saidile. Need ei vaja palju tehnilisi teadmisi ja selleks, et see kõik tehtud saaks ja siis edasi tegutseksite sellega, mida teete kõige paremini – müüte, on üle mõistuse, et kulutage tund aega või rohkem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map