Yoast SEO WordPressi 10 kõige olulisemat funktsiooni

Kui teil on WordPressi veebisait ja teate, mida SEO tähendab, siis on tõenäoline, et teil on juba installitud plugin Yoast SEO WordPress. Kuid arvestades asjaolu, et seda pistikprogrammi võib olla üsna käputäis, ei kasuta kõik selle võimalusi täiel määral ära. . Selles postituses vaatleme Yoast SEO for WordPress 10 kõige olulisemat funktsiooni ja kuidas neid oma veebisaidi jaoks kasutada..


Genereerib XML-saidikaardid

Nõuetekohane korraldamine on SEO jaoks hädavajalik ja selle lahutamatu osa on XML-saidikaart. Installimisel genereerib Yoast SEO selle automaatselt ja värskendab seda uue sisu loomisel järjepidevalt. XML-i sätteid saate hõlpsalt muuta, minnes alt SEO> XML-saidiplaanid oma WordPressi administraatori juhtpaneelil.

xmlsitemap

Esitab automaatselt XML-saidikaardid Google’ile / muudele otsingumootoritele

Seda nimetatakse ka pingimiseks, Yoast SEO saadab värskendatud saidiplaanid automaatselt Google’ile ja Bingile. Selle eesmärk on aidata otsingumootoritel kiiresti uut sisu lisada ja hoida muud indekseeritud sisutükid ajakohasena, kui neid muudate. XML-saidiplaani suvandite all saate valida, kas see pingutab Yahoo ja Ask.com iga kord, kui postitate uue sisutüki.

Võimaldab teil luua kohandatud meta päise / kirjelduse

Sageli muudab pealkiri, mis muudaks teie tellitud kasutajatele täiusliku e-posti aadressi, SEO-eesmärkidel kohutava pealkirja. Yoasti pistikprogrammi abil kirjutate lihtsalt kaks pealkirja, ühe inimestele ja teise otsingumootoritele. Sa peaksid lisama ka oma sisu jaoks kohandatud metakirjelduse. See ei aita mitte ainult õigete märksõnade sihtimisel, vaid võib ka käsitsi meisterdada uskumatult köiteva kirjelduse, mis paneb rohkem inimesi otsingutulemite sirvimisel teie lehte valima. Mõlemale nendele asjadele pääsete juurde SEO kasti otse tavalise postituse / lehe redigeerija alt.

seotitledescription

Kontrollige fookuse märksõnu

Saate hõlpsalt ja kiiresti kontrollida, et te ei läheks muude tegurite hulgas alla märksõna tihedusele või poleks sellest üle, ning saada teile meeldetuletus, et peate parandama oma lehe / URL-id / näpunäited ja muud asjad, mis mõjutavad teie lehe SEO-d . See võib olla suurepärane üldine meeldetuletus, mis hoiab teid pärast postitamist õigel teel. Sisestate lihtsalt oma fookuse märksõna tavalisse SEO kasti postituse / lehe WYSIWIG redaktori alla ja näete, mis selle all kuvatakse.

fookuse võtmesõna

Võimaldab hõlpsalt lehe ümbersuunamisi lisada

Kui värskendate oma veebisaidi postitust või sisulehte, kuid teie vana on endiselt kõige suurema liiklusega, võib olla hea mõte lisada see uuele versioonile lihtsa ümbersuunamisega. See võib kaudselt teie SEO-d aidata, pakkudes külastajatele ajakohasemat / paremat / selgemat teavet, mis võib põhjustada suurema jagamise ja kasutaja üldise seotuse.

Võimaldab lisada riivsaia

Leivapätsid näitavad visuaalselt saidi korraldust ja teie külastatava saidi konkreetset piirkonda. Me kasutame siin WPExploreris riivsaia, nii et näete, kuidas see töötab, kerides selle postituse ülaossa. (Või vaadake allolevat näidet, mis on võetud selle ajaveebi ühest postitusest.)

Leivapätsid aitavad külastajatel mitte ainult teie veebisaidil navigeerida, vaid aitavad ka Google’il (ja teistel otsingumootoritel) aru saada, kas / kui seotud on teie veebisait konkreetse teema või märksõnaga. Sisemiste linkimisvalikute alt saate lubada riivsaia. Ja kuigi teil on muudatuste tegemiseks palju vabadust, on tavaliselt hea mõte seda kena ja lihtsana hoida, hoides seda arusaadavana nii inimestele kui ka robotitele.

riivsai

Võimaldab muuta püsilinke

Permalinki suvandite alt pääsete juurde mitmele erinevale funktsioonile, mis võivad olla õige veebisaidi jaoks väga kasulikud. Siin saate hallata postituste või lehtede URL-i või nälkjaid.

Permalinkide puhastamiseks suunake inetu URL ümber.

redirectuglyurl

See funktsioon aitab korvata teistelt saitidelt või teie enda lehtedelt saadud pisut valesid linke. Kui keegi lisab lehe URL-i kogemata mõne numbri või midagi ülemäärast, muutub see automaatselt uuesti puhtaks / korrektseks URL-iks. (F.ex: http://website.com/page2/291 -> http://website.com/page2)

Tähtis: Kui kasutate mis tahes tüüpi e-poe pistikprogrammi või jälitate müügi päritolu, kasutades URL-is kampaania silte, ei tohiks te seda aktiveerida, hoolimata sellest, kui palju koledaid linke oma lehtedele leiate.

Eemaldage stoppsõnad nälkjatest automaatselt

eemaldab märksõnad

Nagu nimigi ütleb, eemaldab see funktsioon stoppsõnad nälkjatest. Põhimõtteliselt tähendab see, et isegi kui te ei kirjuta iga postituse jaoks konkreetset nälkjat, eemaldatakse peatussõnad (et Google soovitab hoida URL-ist eemal, kuna need ei paku mingit tähendust). Kuna selliseid pisiasju võib olla lihtne unustada, võib selle aktiveerimise hoidmine olla väga kasulik.

Aitab teil jaotiste / kirjelduste hulgimuutmist

Ütleme, et Yoast SEO jõudis peole aeglaselt ja paljud teie populaarsed postitused ja lehed loodi enne pistikprogrammi installimist ja teil pole konkreetset SEO pealkirja ega kirjeldust, kas mäng on õige? Ma mõtlen, et ühe ja ühe lehe / postituse sissetoomine ja redigeerimine on lihtsalt liiga aeganõudev õigus?

Õnneks pakub plugin hulgimüügi pealkirjade redigeerijat ja hulgikirjelduse redigeerijat. Võimaldades teil hõlpsalt hõlpsalt redigeerida vanemate postituste ja lehtede pealkirju ja kirjeldusi. Muidugi, kui teie sisu sisu on liiga ulatuslik, võib selle proovimine iga sisu puhul osutuda täistööajaga tööks kolmele inimesele, nii et hea mõte on ainult kõrge prioriteediga lehtede kinnitamine.

Aitab teil konkreetsete postituste / lehtede peitmist otsingumootorites

umbesdex

Ehkki te pole ilmselgelt huvitatud kogu oma saidi peitmisest otsimootorite eest (loete artiklit SEO pistikprogrammi kasutamise kohta), on mõnikord võimalusi, et võiksite teatud lehti otsingumootorite eest peita. Oletame, et teil on oma e-posti tellijate jaoks spetsiaalne reklaam ja seadistate kiire lehe, kus on täpsemad üksikasjad, see pole leht, mida soovite Google’i otsingutulemustes näidata.

Õnneks saab Yoast SEO abil hõlpsasti valida, kas peida kõik postitused või lehed selle postituse või lehe WYSIWYG-redaktori seest. Lihtsalt minge täpsemate valikute alla ja muutke “Metarobotite register” väärtuseks “noindex” nagu alloleval pildil. Nüüd, kui robotid teie käsku nii kuulavad, leiavad teie lehe spetsiaalse tellijalepingu kohta ainult otselingi kaudu olevad inimesed.

Boonusnõuanne: Kui olete paljude kaasautoritega saidi peamine administraator, võiksite keelata muude autorite / administraatorite täpsemad suvandid. Vastasel juhul võiksite end ohtu seada, kui keegi suunab mõne võtmelehe enda valitud veebisaitidele või pöörab oma suurimad Google’i tabamused spondeeritult umbesdexiks.

Mähkimine üles

Kuigi oleme juba käsitlenud 10 kasulikku asja, mida saate Yoast SEO teie jaoks teha, on tähelepanuväärne see, et me alles kriimustame pinda. Kui olete WordPressi saitide SEO jaoks veel pisut uus või tunnete end terminoloogiast pisut lahti, võite tutvuda meie WordPress SEO algajate juhendiga. Jagage kindlasti ka allpool olevas kommentaaride jaotises Yoast SEO kohta pakutavaid näpunäiteid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map