Yoast SEO installimis- ja häälestamisjuhend WordPressile

oast SEO installimis- ja installijuhend WordPressile

SEO või otsingumootori optimeerimine on võti, mis muudab teie veebisaidi ja ajaveebi kasumlikuks. SEO võib teie ajaveebi luua või selle rikkuda. See aitab kindlaks teha teie saidi asjakohasuse võtmeotsinguterminite ja selle suhtes, kuhu kuulute otsingutulemustes. See tähendab, et mida parem on teie SEO, seda lihtsam on uutel külastajatel teie sisu leida, mis võib teie liiklust parandada. Üks lihtsamaid viise oma WordPressi saidi SEO täiustamiseks on tasuta Yoast SEO pistikprogramm.


Päris SEO WordPressi pistikprogramm on üks parimatest SEO pluginatest, mis aitavad WordPressi blogisid optimeerida, lisaks on see täiesti tasuta. Rohkem kui 10 miljoni allalaadimisega ja selle loendamine on suurepärane valik mis tahes WordPressi saidi jaoks.

Pärmi SEO pistikprogramm

Kuigi veebis Yoast SEO seadistamiseks on palju juhendeid, soovisime teid läbi viia sammud ja näidata teile valikuid, mis meie arvates on pistikprogrammis kõige olulisemad. Nii et pikemalt ootamata asugem Yoast SEO installima, et oma ajaveebist maksimaalselt kasu saada.

Yoast SEO plugina installimine ja seadistamine

Kõigepealt peate installima pistikprogrammi. Yoast SEO installitakse nagu iga teine ​​WordPress.org’i tasuta pistikprogramm, seega peaksid järgmised toimingud olema teile pisut tuttavad:

 1. Logige sisse oma WordPressi installimisse
 2. Juhtpaneelilt liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus
 3. Otsima Pärmi SEO – see peaks olema esimene tulemus (stopptulega logoga tulemus)
 4. Klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu
 5. Kui pistikprogramm on alla laaditud ja installitud, klõpsake nuppu Aktiveerige pistikprogramm

Ja see ongi kõik! Olete installitud ja seadistamiseks valmis. Peaksite nägema uut menüüüksust pealkirjaga SEO juhtpaneeli põhja poole. Klõpsake nuppu SEO link alustamiseks!

Märge: Ehkki sätted võivad teie individuaalsetest nõudmistest sõltuvalt erineda, on järgmised põhilised valikud, mida enamik WordPressi ajaveebe soovib kasutada.

Pärmi SEO armatuurlaud

Pärmi SEO armatuurlaud

Esimene ekraan, mida näete, peaks olema armatuurlaud. Teie Yoast SEO armatuurlaud on suurepärane koht alustamiseks pärast pistikprogrammi installimist. Selles jaotises on viis vahekaarti, millel kõigil on olulisi funktsioone ja võimalusi, mida tuleks kaaluda.

 • Peamine vahekaart Armatuurlaud kuvatakse kõik SEO probleemid või soovitatud parandused, mille pistikprogramm on teie saidi jaoks leidnud. See on kiire ja lihtne viis oma kohapealse SEO jälgimiseks.
 • All Üldine vahekaardil leiate võimaluse taastada Yoast SEO algseaded. Pärast pistikprogrammi installimist meeldib paljudele kasutajatele suvandeid testida või proovida. See pakub lihtsat viisi naasmiseks sinna, kus alustasite, et saaksite lubada oma saidile ainult kõige kasulikumad valikud.
 • Ettevõtte teave vahekaart on just selline, nagu see kõlab, põhiteave teie veebisaidi kohta. Soovitame vähemalt määrata oma veebisaidi nimi, olenemata sellest, kas olete ettevõte või inimene, ja teie ettevõtte / isikunime. Altnime ja logo jaoks on lisatud lisavõimalusi, kuid see on teie enda otsustada.
 • Kasuta Veebimeistri tööriistad vahekaardil, et kontrollida oma saiti suuremates otsingumootorites ja lubada oma OnPage.org indekseeritavuse kontroll.
 • Viimaseks: Turvalisus jaotis pakub võimalust täpsema Yoast SEO metaboksi lubamiseks. See on valik, mida enamik kasutajaid ei vaja, kuna see on mõeldud peamiselt umbesbeebide postitamiseks ja nendega tegelemiseks kanooniline sisu.

Pärmi SEO jaotised ja meta

Pärmi SEO jaotised ja meta

Järgmine samm on pealkirjade ja meta seadistamine. See on oluline, kuna seadistate oma lehe ja postituste pealkirjade kuvamise otsingutulemustes valikud.

 • Alustades Üldine, kõigepealt vali kindlasti eelistatud eraldaja, mida kõigi pealkirjade jaoks kasutada. Soovitame – (kriips) või | (toru), kuna need on enamikule kasutajatest tavalised ja tuttavad, kuid teie valitud valik ei tohiks teie SEO-le mingit mõju avaldada.
 • Järgmisena minge Koduleht ja määrake oma kodulehe pealkiri ja metakirjeldus. See on väga oluline ja just see ilmub siis, kui teie veebisait kuvatakse otsingutulemustes. Veenduge, et kirjutatu oleks asjakohane kogu teie veebisaidi jaoks, kuid kasutage kindlasti ka märksõnu, mille lootuses soovite.
 • Postitustüübid, Taksonoomiad ja Arhiiv kõik vahekaardid pakuvad sarnaseid valikuid, et seada saidi eri lehtedele eelistatud pealkirjade ja metakirjelduse mallid.
  Pärmi SEO pealkirjad ja meta postitustüüpide ja muu jaoks
  Tähelepanuväärsed seaded hõlmavad valikuid oma siltide indekseerimiseks (kui te ei kasuta neid, on hea mõte see seada väärtuseks noindex) ja võimalust keelata kuupäevapõhised arhiivid (kuna enamik teie lugejaid otsib konteksti, mitte kuupäeva järgi) ).
 • Viimane sakk Muud siit leiate saidiüleseid metavalikuid. Enamikul kasutajatel keelatakse need suvandid, kuid kui soovite tõesti oma arhiivi alamlehti indekseerida, lubage meta-märksõnade sildid või keelake otsingumootoritel kasutada tulemuste vaikekirjelduslõike..

Pärm SEO sotsiaalne

Pärmi SEO sotsiaalsed seaded

Yoast muudab teie sotsiaalsete võrgustike integreerimise teie SEOga lihtsaks. Kõik, mida peate tegema, on kleepida oma asjakohaste sotsiaalsete profiilide linkidele Kontod ja salvestage muudatused. Kui olete huvitatud, on lisatud sotsiaalsete vahekaartide all suvandid, mis lubavad oma avatud graafiku metaandmed erinevates võrkudes ja linki otse teie Google+ ettevõtte lehele.

Pärmi SEO XML-saidiplaanid

Pärmi SEO XML-i saidiplaan

Kui te ei kasuta Google XML-i saidiplaanid plugin, soovitan teil lubada suvand Yoast XML saidikaardid. See aitab luua Google’ile indekseerimiseks selge saidiplaani struktuuri. Valige, mida soovite saidiplaanides kuvada ja salvestage.

Pärmi SEO täpsemad valikud

Pärmi SEO riivsaiad ja täpsemad seaded

Yoast SEO täpsem jaotis pakub kolme väga olulist valikugruppi, mida te ei tohiks unustada – riivsaiad, püsilinkide seaded ja teie RSS-kanal.

 • Leivapätsid näidake tee selle leheni, kus kasutaja praegu asub (näidatakse sageli kui kodu> kategooria> postinimi või midagi sarnast) ja on oluline igal veebisaidil. Teie teema peab selle kuvamiseks toetama funktsiooni Yoast SEO Breadcrumbs. Teise võimalusena võite jälgida Pärmi juhend kohandatud koodi lisamiseks.
 • Teise vahekaardi alt leiate oma jaoks valikud Permalinkid oma saidilinki struktuuri parandamiseks. Soovitatavad valikud hõlmavad kategooria aluse URL-ilt eemaldamise, manustatud meediumide URL-ide ümbersuunamise nende vanemate postitusse ja peatussõnade eemaldamist URL-idest, et luua puhtam postituse link. Samuti veenduge, et teil on keelatud inetu URL-i ümbersuunamine keelatud. Peaksite algusest peale looma puhta URL-i struktuuri.
 • RSS vahekaart pakub võimalusi lugejate voo optimeerimiseks, lisades sisu enne või pärast postitusi. Selle abil saate oma RSS-voogu lisada autori-, postitus-, ajaveebi- ja ajaveebikirjelduse linke, nii et isegi siis, kui skreeperid tõmbavad teie voo lingid teie saidile, kuvatakse need ikkagi koos sisuga. Selle funktsiooni veel üks huvitav kasutamine oleks teie voo rahaks tegemine. Saate lisada 728 x 90 suurusega reklaamriba koos HTML-iga, et lisada või lisada või postitusi sinna, kuhu teie lugejad seda näevad, kuid see sõltub sellest, millest te kirjutate. Kui teie ajaveebi sisu on seotud ühe tootega, võib selle toote reklaam olla mõttekas, kuid ärge rämpsposti lugejaid lugege (nad kipuvad rohkem teie voo täielikku jälgimist lõpetama).

Pärmi SEO tööriistad

Tööriistad pakuvad võimalust pealkirjade hulgimuutmiseks (mis redigeerib otsingumootorite jaoks Yoast SEO postituse pealkirja) ja failide redigeerimiseks (nt teie robots.txt ja .htaccess – kuid soovitame need tundlikud failid rahule jätta, kui te ei tea, mida teete). Kuid mis kõige tähtsam – see sisaldab Import ja eksport tunnusjoon. Yoast SEO-le teiselt SEO pluginalt üleminekul on see väga mugav. See aitab importida vanu võimalusi Yoast SEO-sse (kuigi pärast importimist peaksite kindlasti uuesti kontrollima) ning eksportima kõik oma seaded kasutamiseks teistel veebisaitidel.

Pärmi SEO otsingukonsool ja esmaklassilised laiendused

Need kaks viimast vahekaarti on seal, kui teil neid vaja on, kuid need pole Yoasti SEO seadistamisel üliolulised. Otsingukonsool kasutatakse teie volituskoodi sisestamiseks Google’i otsingukonsooli teabe toomiseks, mis võib olla kasulik ressurss teie paremusjärjestuse ja toimivuse jälgimiseks. See on lihtne viis, kuidas Google pääseb juurde teie saidile, vaadata, mille edetabelit olete, ja näha, kes teid linkib..

Viimane jaotis Laiendused loetleb premium lisandmoodulid, mida Yoast pakub nende Yoast SEO pistikprogrammi jaoks. Alates kuupäevast pakuvad nad neli laiendit lisatasuuuenduseks, video optimeerimiseks, Google News SEO ja kohaliku (geograafiliselt) SEO jaoks. Ühtegi neist pole Yoast SEO kasutamiseks vaja, kuid kui leiate, et vajate oma SEO pistikprogrammist rohkem, on laiendusi lihtne leida.

Pärmi SEO postituse ja lehe valikud

Lisaks pistikprogrammi enda võimalustele lisab Yoast SEO teie postitustele ja lehtedele kasulikke SEO sätteid. Neid saab kõige paremini näha uue postituse loomisel. Siit leiate ülevaate selle artikli taustast.

Pärmi SEO postituse valikud: esmane kategooria

Lehe ülaosas näete mõnda täiendavat SEO valikut ja kasulikke näpunäiteid, mille on lisanud Yoast SEO. Esimene on lühike ülevaade teie postituse Fleschi loetavuse ja SEO skoorist. Roheline on hea, kollane võiks kasutada parandamist ja punane on halb.

Näete ka lisatud Esmane kategooria kui olete oma postituse paigutanud mitmesse kategooriasse. Nii saate valida, milline kategooria on olulisem ja seda tuleks näidata Yoast SEO riivas.

Kui kerite oma postituse alla, leiate Yoast SEO metakasti. See on teie postituse ülaosas nähtud hinnete allikas ja sisaldab käputäis kasutatud võimalusi postituse optimeerimiseks.

Pärmi SEO postituse fragment ja märksõna

Pärmi SEO postituse meta

Märksõna vahekaart sisaldab jaotist, kuhu saate sisestada oma peamise märksõna ja vaadata selle märksõna märksõna postituse SEO täielikku analüüsi. See pole vajalik ja see ei tähenda, et asetate valitud märksõna otsingumootorites koheselt edetabeli 1 kohale. Vaja on vaid üle vaadata teie postitus ja anda teile kasulikke näpunäiteid SEO täiustamiseks märksõnade kasutamise põhjal. Postituse pealkirja ja katkendit saate redigeerida ka Katkendi redigeerija kohandada seda, mida kuvatakse, kui teie postitus ilmub otsingutulemustes.

Pärmi SEO postituse loetavus

Pärmi SEO postituse loetavus

Liikudes edasi, kui klõpsate nuppu Loetavus vahekaardil näete postituse sisu analüüsi, mis põhineb erinevatel standardsetel lugemistestidel. See on jällegi ainult selleks, et aidata teil oma postitust täpsustada. Võtke ka siin hinded koos teravilja soolaga. Näiteks võib pikkade lausete ja suurte sõnadega tehnikateaduslik artikkel saada punase hinde sõnade arvu, Fleschi lugemise lihtsuse ja lõigu pikkuse kohta. See ei tähenda, et see oleks loetamatu, see tähendab lihtsalt, et see ei sobi küpsisefreeside punktisüsteemi. Kasutage enne loetavuse põhjal oma postituse muutmist lihtsalt oma parimat otsust.

Yoast SEO Postitage sotsiaalsed seaded

Pärmi SEO sotsiaalne meta

Kui klõpsate Yoast SEO metaboksi vasakul asuval sotsiaalse jagamise ikoonil, avate kohandatud lisamise vahekaardi Facebook ja Twitter pealkirjad, kirjeldused ja pildid. See on suurepärane funktsioon, kui tunnete muret selle pärast, kuidas teie postituse sisu välja näeb, kui seda sotsiaalmeedias jagatakse. Facebook ja Twitter on püsivad, olenemata sellest, kes oma saidil linki jagab. Parima näitamiseks peaks Facebookis jagatavate piltide suurus olema 1200 × 630 pikslit, samas kui Twitteris jagatavate piltide suurus peaks olema maksimaalselt 1024 × 512. Yoast SEO abil saate üles laadida oma postituse jaoks kohandatud pilte, mida kuvatakse vastavas sotsiaalses võrgustikus. Kuigi me ei soovitaks seda teha iga postituse puhul (see on palju lisameediat!), On postituste jaoks mõistlik kulutada lisaraha, mida reklaamite Facebooki ja Twitteri reklaamidega.

Yoast SEO postituse täpsemad seaded

Pärmi SEO täpsemad postituse seaded

Viimane jaotis, mida me tahtsime katta, on Täpsemad sakk. Klõpsake lihtsalt hammasrattaikoonil, et avada postituse jaoks täpseimad Yoast SEO valikud. See jaotis on nähtav ainult administraatoritele ja ainult siis, kui täpsemate suvandite kaudu Turvalisus sakk peamise Yoast SEO all Armatuurlaud olid lubatud. Siit saavad administraatorid umbesdex, nofollow või kanoonilisi URL-e postituse alusel postitada.

Kui soovite rohkem võimalusi, nagu URL-i ümbersuunamishaldur, mitme fookusega märksõnade tugi, sotsiaalsed meta-eelvaated ja premium-tugi, peaksite kaaluma Pärm SEO Premium. Alustades kõigest 69 dollarist ühe saidi kohta, lisab see teie ajaveebi või ettevõtte jaoks kasulikke lisasid, mida võiksite (või vajate).

Lõppmärkus

Loodame, et see juhend aitas teil kõigil oma SEO-valikuid õigesti seadistada. Pärmseo SEO on tõepoolest üks parimatest tasuta SEO pluginatest, mis WordPressi jaoks saadaval ja võimalike õigete võimalustega võite oma SEO-s lihtsalt tohutut täiendust leida. Andke meile teada, kui teil on allolevates kommentaarides täiendavaid Yoasti SEO plugina näpunäiteid või küsimusi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map