WordPressi SEO parimad tavad aastaks 2020 ja pärast seda

WordPressi SEO parimad tavad

Tuleviku SEO maastik on kõikuv koht. Ja kas sa tead miks? Olemasolevad volitused (teise nimega Google) teevad kõik endast oleneva, et luua parem kõigile meie jaoks parem, kiirem ja turvalisem veeb. Muidugi on neist kasu kümme korda rohkem, kuid keda huvitab? Noh, peaksite sellepärast WordPressi SEO parimad tavad nii olulised olema.


Vähemalt siis, kui teil on WordPressi sait ja soovite ikkagi oma tingimuste jaoks kõrgeid (või häid) kohti. Näete, et täiustatud otsingukogemuse pakkumiseks (ja tulevikus mingil kuupäeval teenimaks miljardeid dollareid kasumit) peab Google pidevalt oma otsingu algoritme ajakohastama, seda palju SEO ekspertide meelehärmiks (jah, see hõlmab ka teid)..

Lähiminevikus sain hõlpsasti Google’i parimaid positsioone (SERP-d – otsingumootori tulemuste lehed) skoorida, sisestades märksõnu sõna otseses mõttes oma sisusse. Mida? Just nii oligi – SEO-eksperdid tegid seda vasakul, paremal ja keskel. Ma ei puudutanud isegi linkide loomist, kuid minu edetabel tõusis kiiresti nagu kotkad steroididel.

Siis lõi Google piitsa lahti ja uksele näidati märksõnade toppimist. Kahtlemata langesid minu paremusjärjestus täpselt nagu Icarus, kuid see pole mõte. SEO-s on sündinud uus ajastu: asjakohase ja väärtusliku sisu, alt-siltide, pealkirjade atribuutide ja mis mitte.

Sellegipoolest hoidis Google algoritmide värskendusi tulemas ning keelas SEO-de ja veebimeistrite kogu mahlase teabe, mis kindlasti teie SEO-kampaaniat abistaks. Täna peate lihtsalt natuke rivist välja astuma ja Google ei kõhkle teid riputamast kuivama.

Kuid on veel lootust, et näete, et Google näitab teile täpselt, mida peate tegema paremusjärjestuse paremaks muutmiseks. Need on WordPressi SEO parimad tavad, mida me selles postituses kirjeldame, nii et olge valmis lõbutsemiseks ja looge välja vormitav SEO profiil, mis peab vastu järgmisele algoritmi raputamisele. Siin me läheme …

Millised on WordPress SEO parimad tavad?

Enne kui hakkame tutvuma WordPressi SEO parimate tavadega, lubage mul mainida mõnda asja, mida võiksite teada saada s kui täiusliku algaja kohta.

Esiteks hõlmab SEO kahte strateegiat, nimelt lehe ja lehevälist optimeerimist. Lehekülje optimeerimine koosneb kõigist optimeerimistegevustest, mida teete oma saidil (või veebilehtedel). See hõlmab sisu loomist, märksõnade lisamist ning pealkirjade ja metasiltide optimeerimist. Leheküljeväline optimeerimine on iga muu SEO tegevus, mis hõlmab kolmandate osapoolte veebisaite, näiteks ajaveebide kommenteerimine, külaliste ajaveeb, kataloogide esitamine, linkide loomine ja sotsiaalne järjehoidja.

Teiseks on meil valge ja musta mütsiga SEO. Esimene on SEO strateegia, mis järgib Google’i ja teiste otsingumootorite kehtestatud SEO reegleid. Teisalt hõlmab blackhat SEO mängude otsimootoreid, mis lasevad teid ainult kuuma suppi. Peaksite püüdma luua valge mütsi SEO strateegia ja mitte kunagi mõtlema otsimootoritega manipuleerimisele, kasutades musta mütsi tehnikaid. Lihtsamalt öeldes, ärge proovige muid räpaseid trikke, mis pole näiteks selles leidlikus SEO juhend Google.

Sellega seoses liikugem edasi WordPressi SEO parimate tavade juurde, mida peate meeles pidama ja rakendama 2020. aastal.

1. Viige läbi nutikas märksõna uurimine

Märksõnade polstrid töötasid möödunud päevadel SEO tehnikana, kuid täna võtab Google selle tava ette. Samas pole märksõna kui järjestamise tegur surnud. Google ja muud otsingumootorid tuginevad veebisaitide järjestamisel endiselt märksõnadele, mis tähendab, et teie SEO strateegia peaks juhinduma mõistlikest uuringutest.

WordPress SEO parimate tavade märksõna uurimine

Kas soovite fraaside „WordPressi teemad” või „WordPressi pistikprogrammid” Google’is kõrgel kohal olla? Tööriist nagu Google AdWordsi märksõnade plaanija võib aidata teil määratleda teie terminite konkurentsivõimet ja tuletada meelde märksõna alternatiive, mida oma sisus kasutada. Sa saad ka kasutage Google Analyticsit et kontrollida märksõnu, mida inimesed teie veebisaidi leidmiseks kasutavad. Teie WordPressi saidistatistika on veel üks märksõnaideede allikas.

Püüdke leida iga märksõna jaoks kümme (10) alternatiivi. Näiteks kui teie valitud märksõna või fraas on „WordPressi teemad”, saate tuletada alternatiive, näiteks „tundlikud WordPressi teemad”, „mitmeotstarbelised WordPressi teemad”, „premium WordPressi teemad” jne..

Ubersuggest märksõna tööriist

Kas vajate abi märksõnade üle otsustamisel? Proovige Ubersuggest. See ühe maailma parimate SEO-ekspertide tasuta tööriist aitab seotud märksõnade ideedega ja pakub kasulikku teavet. Kui klõpsate nuppu Märksõna ideed linki näete nii märksõna sihtmärgi hinnangulist edukust kui ka praegust paremusjärjestuse konkurentsi. Ülaltoodud ekraanipildil näete, et märksõna “WordPress” järjestamine on karm – eriti kuna selle termini praegustel populaarsematel saitidel on suurepärased domeenitulemid ja kindel sotsiaalne kohalolu.

Uurimise ajal mõelge pika märksõnaga märksõnadele. Venitage oma märksõnafraas maksimaalselt nelja (4) sõnani ja teil on suurem tõenäosus, et teie ühesõnalised märksõnad järjestatakse hästi. Näiteks on „WordPressi teemad” konkurentsivõimelisemad kui „tundlikud mitmeotstarbelised WordPressi teemad”, see tähendab, et esimeste seas on raskem esikohta saada, mitte teises.

Puistake mõnda neist märksõnadest oma sisusse ja umbes kuu aja pärast peaksite saama paremat paremusjärjestust. Jah, see on õige, SEO võtab aega – te ei naudi tulemusi üleöö. Kõik SEO “eksperdid”, kes lubavad teile Google’is “paari päeva jooksul” kuldse numbri uno positsiooni, võtavad teid kohale. SEO on pikaajaline ja pidev protsess, mis kestab kogu teie veebisaidi eluea jooksul.

Tagasi sisus märksõnade piserdamise osas räägime märksõna tihedusest kui WordPressi SEO parimate tavade osast ühe hetkega, nii et ärge higistage seda.

2. Keskenduge sisule – SEO kuningas

Sisu on endiselt. Ainulaadne, väärtuslik ja asjakohane sisu, mis see on. Lisaks sellele, et see on SEO-st kõige paremaid signaale, on kvaliteetne sisu ennekõike teie veebisaidi elujõud.

Ilma sisuta veebisait pole ka veebisait. Sama moodi on halva kvaliteediga sisuga veebisait nagu nüri nuga – see võib küll tööd teha, kuid selleks peate rohkem jõudu rakendama. Vananenud sisuga veebisait on surnud nii otsingumootoritele kui ka inimestele. Sellest saan ma kohe aru, kuna mitu korda käisin pikka aega ilma enda blogisse postitamata. Tulemused? Väiksem kasutajate kaasatus ja kaotatud SEO paremusjärjestus.

Just mainisime, et teie sisu peab olema ainulaadne, väärtuslik ja asjakohane. Mida see tähendab? Esiteks peaks teie sisu olema ainulaadne, kuna otsingumootorid, eriti Google, ei aja meelelahutust ega dubleeri sisu. Teie sisu peaks lauale tooma midagi värsket – see peaks olema ainulaadne, kui soovite hästi järjestada.

Kahtlemata saate jutumärke tõmmata kõikjalt Internetist, kuid terve lehe kopeerimine-kleepimine viib teid ainult hätta..

Teisisõnu, eemaldage saidi dubleeriv sisu, sealhulgas URL-id. Google ei näe saite http://yoursite.com ja http://www.yoursite.com sama üksusena, mis tähendab, et teie paremusjärjestus jaguneb kahe URL-i vahel. Võite selle eest isegi karistada.

Ma seisin selle väljakutsega üks kord silmitsi ja lahendasin selle hõlpsalt. Kui teate oma serveri ja WordPressi kaustade ümber käimist, peaks järgmise trükkimise oma .htaccess-faili lisamisega tegema trikk:

RewriteEngine sisse lülitatud
RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [nocase, VÕI] RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.example.com [nocase] RewriteRule ^ (. *) Http://www.example.com/$1 [viimane, ümbersuunamine = 301]

Asendage example.com oma domeeninimega. Ülaltoodud kood suunab kõik saidid.com ja www.yoursite.com taotlused saidile http://www.sajad saidid.com, mis tähendab, et otsimootoreid ei segata. Võite kasutada ka tehnikat, mida nimetatakse URL-i kanoniseerimine, nagu selgitas Matt Cutts.

Teie loodud ainulaadne sisu peaks olema väärtuslik, mitte ainult kohev või täitesisu, mis on mõeldud otsimootori ämblike petmiseks. Oota … mis ämblikud? Google ja muud otsingumootorid kasutavad teie sisu leidmiseks ja indekseerimiseks eritüüpi tarkvara (skripte), mida tuntakse indekseerijate või ämblikena.

Kuid kuna meie eesmärk on Google’is (ja Bingis ja Yahoo!) kõrgemale ja kõrgemale kohale jõuda, kuidas me luua ainulaadset ja väärtuslikku sisu, mis pole mõeldud nüüd nutikamate otsimootorite ämblike meelitamiseks või “trikkimiseks”? Lihtne vastus on see, et te ei tohiks kunagi otsimootoritele sisu loomist uurida. Selle asemel looge sisu oma lugejatele ja otsingumootorid jälgivad seda. Pahatihti andke endast parima, et pakkuda väärtuslikku sisu, sest…

Otsimootorid arendavad kiiresti intelligentsust, et eristada väärtust pakkuvate veebisaitide vahel veebisaite, mis loovad väärtuse illusiooni. – James McDonald, Lyons Consulting Group.

Ärge saage minust valesti aru. Te ei tohiks väärtuslikku sisu luua, kuna otsingumootorid muutuvad nutikamaks. Looge väärtuslikku sisu, et aidata oma tegelikke külastajaid. Seda teevad suurepärased kaubamärgid.

Rääkides kõigepealt inimkülastajate kirjutamisest (ja teiseks otsimootorite jaoks), peaks teie sisu olema teie sihtrühmale asjakohane. See on üks põhjusi, miks peate määratlema oma sihtrühma sõnast go. Looge ainulaadset ja väärtuslikku veebisisu, mis on teie sihtrühmale asjakohane. Kirjutage nende keeles, kasutage neile arusaadavat terminoloogiat ja kui olete oma märksõnade uurimisega hästi hakkama saanud, ei tohiks teil tekkida probleeme märksõnade lisamisega oma sisule.

Kui teie sisu on hästi kirjutatud ja väärtuslik, jagavad teie lugejad seda sama pere ja sõpradega, andes teile veebis kaubamärgi mainimisi, mis, kui teil tekib huvi, on see veel üks SEO järjestamise signaal.

Sisule märksõnade lisamisel peaksite seda tegema loomulikult – ärge sundige märksõnu oma sisusse. Seetõttu on kümne (10) alternatiivse märksõna omamine nii oluline. Kui üks märksõna ei sobi, on teil veel üheksa (9) alternatiivi ��

Kuid see muudab SEO heli jäigaks, vastupidi – väga paindlikuks. Pärast seda, kui kaotasin paremusjärjestuse tänu märksõnade lisamisele, töötasin välja uue lähenemisviisi, mis pole kunagi soovitud tulemusi andnud.

WordPress SEO parimate tavade sisu on kuningas

Alustan mõne märksõna uurimisega, tuues oma peamisele märksõnale mitu alternatiivi. Kuid selle asemel, et kõigepealt sisu kirjutada ja hiljem märksõnu lisada, teen mõlemat korraga. Kuidas? Panen oma peamise märksõna ja mõned alternatiivid mällu ning kirjutan siis ära. Eeldusel, et olete uurinud nii oma märksõnu kui ka sisu, langeb esimene otse viimaste hulka. Märksõnad sobivad kohe sisse. Ma ei mõtle märksõnadele, kuid kui olen kirjutanud, on postitus SEO jaoks valmis. Muidugi, see on minu enda isiklik tehnika ja teie puhul ei pruugi see töötada. Ja ma olen seda tehnikat aja jooksul täiustanud, nii et võiksite julgelt oma tehnika välja töötada – veenduge, et teie märksõnad ilmuksid teie sisus loomulikult.

Mitu korda peaksite oma sisus oma märksõna mainima, et see otsingumootoritele valmis oleks? 2,5% on märksõna tavaline tihedus, kuid võite selle igal ajal võtta umbes 4% -ni. See tähendab, et kui teie postitus on 2000 sõna pikk, peaks teie peamine märksõna (fraas) ilmuma viiskümmend (50) korda. Loomulikult.

Lisaks lisage oma märksõna postituste / lehtede pealkirjadesse, mis edastab kiiresti otsingumootoritele (aga ka inimestele – külastajatele), mida postitus / leht endast kujutab. Näitena ilmub selle postituse pealkirjas silmapaistvalt „WordPress SEO”, mis ütleb, et see postitus on seotud WordPressi ja SEO-ga. Kui teie postitusel / lehel on pealkirjad ja / või alapealkirjad, lisage neile ka märksõnu. Hoidke asjad lihtsalt loomulikuna ja teil on kõik korras.

Haarava ja jagatava sisu loomisel ärge unustage seda segada, lisades meediumid, näiteks videod, pildid, esitlused, infograafikad, taskuhäälingud jms. Need parandavad kasutajate seotust kümnekordselt ja lisavad teie sisule lisaväärtust – mõlemad on SEO jaoks olulised.

Google armastab WordPressi ajaveebe – regulaarselt uuendatud ajaveebid – nii et hoidke oma ajaveebi osa värskena. Proovige oma staatilist veebisisu värskendada, nt. ja tootelehti. Ehkki mõnede veebimeistrite Messia tagasitulek võib nende staatiliste lehtede sisu värskendada, lubab WordPressi ajaveebifunktsioon teil oma veebisaiti regulaarselt värske sisuga toita. Kasutage ajaveebi!

Korra või kaks nädalas postitamisest peaks piisama, et umbes kahe kuu jooksul teenida SERP-des korralikku kohta. Saate postitada ka iga päev, veenduge, et te ei kahjustaks kvantiteedi nimel kvaliteeti, kuna viimane ei loe SEO uues maailmas sama palju kui eelmine.

Postituste loomisel lisage SEO-sõbralikud sildid ja kategoriseerige postitused vastavalt. Kui kasutate SEO pistikprogramme, näiteks Pärmi SEO, saate väljad, et lisada postitusele metakirjeldus, SEO pealkiri ja märksõna märksõna. Kasutage neid funktsioone SEO-up teie postitus. Sisu optimeerimisel aitab Yoasti SEO pistikprogramm teil määrata oma artikli SEO skoori juba ammu enne avaldamisnupu vajutamist..

Lisage teistele pealkirjadele, mitte ainult postitustele, metapealkirju, märksõnu ja kirjeldusi. Sellist teavet pakutakse oma veebisaidi jaotist, kust otsimootorite ämblikud indekseerimiseks seda hõlpsalt valivad.

Märge: Meta märksõnad, kirjeldused ja pealkirjad ei vähenda märksõnade sisu lisamise kohta ja väärtust.

Kirjutage unikaalset ja väärtuslikku (jagatavat) sisu, mis on teie sihtrühmale asjakohane. Kui vajate rohkem juhiseid, vaadake kindlasti järgmisi postitusi:

Ja meeldetuletuseks, ärge kunagi kirjutage otsingumootoritele; kirjutage selle asemel oma inimlugejatele – rääkige nendega oma sisu kaudu nii, nagu nad seisaksid teie ees. Kas jätaksite ebaloomulikke märksõnu siis maha? ma kahtlen.

Leheline SEO hõlmab nii loomingulisi kui ka tehnilisi teadmisi. Turundajana peate oma veebisaidile looma fantastilise sisu, mida teie vaatajaskond armastab. Ja soovite tagada, et teie veebisait aitab Google’il (ja inimkasutajatel) seda sisu hõlpsalt leida ja jagada. – Justin Deaville, atReceptional tegevdirektor.

Kujutiste ja videote SEO

Enne kui läheme edasi järgmisele jaotisele, tahaksin mainida mõnda pilti ja videot, mida kasutate oma sisus oma SEO tugevdamiseks.

Alustuseks on piltide ja videote lisamine oma sisule üks SEO parimatest tavadest, mida paljud rakendavad harva. Ja see on lihtsalt kurb, sest optimeeritud pildid pakuvad teile Google’i piltide ja muu sarnase teabe liiklust. Videod võivad koguda teie liiklust, linke, mainimisi ja muud sellistelt saitidelt nagu YouTube, Vimeo, Tumblr ja palju muud.

Oleme juba varem rääkinud piltide optimeerimisest WordPressi jaoks, kuid kuidas optimeerida pilte otsingumootoritele? See on kõige lihtsam osa. Alustuseks peaksite oma pildid kiireks laadimiseks optimeerima. Ärge kasutage raskeid pilte, mis ainult aeglustavad teie saiti. Kui vajate järgmise postituse jaoks 650 x 300 esiletõstetud pilti, laadige üles pilt, mille suurus on 650 x 300 ja mitte pikslit rohkem.

Teiseks veenduge, et teie pildid oleksid teie sisuga seotud. Lisaks parema paremusjärjestuse leidmisele peaksid pildid parandama teie sisu – nende algset eesmärki.

Kolmandaks, andke oma piltidele sobivad failinimed. Kas pilt on WordPressi SEO kohta? Pange pilt selliseks – ärge jätke oma pilte IMAGE001_2020.jpg sarnaseks. Miks? See on halb kasutajakogemuse ja SEO jaoks, kuna otsingumootorid ei näe pilte nagu inimeste lugejad. Lisaks proovige oma märksõna pildifaili nimesse pigistada.

Rääkides otsingumootoritest, mis teie pilte “näevad”, peate oma piltidele ämblike hõlbustamiseks lisama ALT-sildi. ALT-tekst tähistab alternatiivset (alternatiivset) teksti – kuvatavat teksti, kui pilti mingil põhjusel ei õnnestu laadida. ALT-sildil on teine ​​eesmärk. Selle eesmärk oli aidata ekraanilugejatel teie pilte näha. Ekraanilugejaid kasutavad visuaalselt väljakutsuvad inimesed teie saidi sisu tarbimiseks. Otsimootorite ämblikud kasutavad ALT-sildis sisalduvat teavet ka teie piltide nägemiseks.

Kujutiste optimeerimine WordPressis on kerge töö. Klõpsake lihtsalt postituse redigeerijas nuppu „Lisa meedia” ja valige kuvataval ekraanil oma pilt. Kui pilt on valitud, näete paremal küljel alasid, mis võimaldavad teil lisada pealkirja, pealdise, alt ja kirjelduse. Keskenduge lihtsalt väljale „alt”, kuid täitke vajadusel muud üksikasjad.

ALT-tekst sobib suurepäraselt SEO-le, võimaldab selle kasutamisel kehtivat HTML-i ja aitab visuaalselt väljakutsuvatel lugejatel teie sisu tervikuna omastada. Sellisena tehke ALT-tekst kirjeldavaks (ja pildi ja postituse jaoks asjakohaseks), kuid lühikeseks.

3. Kasutage SEO-Ready WordPressi teemasid ja pistikprogramme

Tippraamistiku WordPress teemaraamistik

WordPress on tänapäeval nii populaarne, et teil on veebikoht valmis ja töötav aja jooksul, mis kulub kuuma kruusikohvi valmistamiseks. Tänu WordPressi teemadele ja pistikprogrammidele saab igaüks (ja ma mõtlen kedagi) professionaalse veebisaidi kiiresti üles ehitada. Kuid see on tõsi ainult siis, kui valite ideaalse teema ja pistikprogrammid. WordPress SEO osas peaksid teie valitud teemad ja pistikprogrammid olema SEO-sõbralikud.

Ilmselt võite alustada mis tahes teema ja pistikprogrammide komplektiga, kuid SEO-valmid pakuvad teile edumaa, mida peate tormi abil Google’i võtma. Mida peate WordPressi ja pistikprogrammide valimisel tähelepanu pöörama?

Esiteks peaks teie valik ära kasutama puhas ja kehtiv HTML. Kui teie teema ülesehitus on kõikjal kohane, on teil probleeme mitte ainult WordPressi SEO, vaid ka kujundusega. Otsige teemasid, mis kasutavad kanoonilist URL-i metamärgendit. Kaanoniline URL meta? See on lihtsalt väljamõeldud termin teatud tüüpi metasiltide jaoks, mis salvestavad teie lehe ülemise URL-i. Kui see on teie avaleht, salvestab kanooniline URL-i metamärgend teie domeeninime. Kui see on postitus, salvestab silt postituse URL-i.

Teema peaks toetama ka pealkirjade (h1, h2, h3… h6) ja pealkirjade siltide õige kasutamine. Samuti peaksite minema pärast WordPressi teemasid, mis integreerivad Avage graafiku meta silt sotsiaalmeedia jagamise tõhustamiseks.

Kuidas kõiki neid tegureid kindlaks teha? Saate lugeda arendaja reklaammaterjale, võtta nendega otse ühendust või tutvuda esitlusega. Mida otsida? Paremklõpsake demos ja valige “View Page Source” või mõni muu samaväärne. Peate keskenduma koodi esimesele osale – alale ja sildid. Leida sildid nt. või.

Ärge unustage, kui teie lemmikteemal neid alasid pole. Saate neile silte alati hiljem lisada SEO pluginate abil või koodi käsitsi muutes. Ma otsiksin iga päev pistikprogramme. Teema, mis ei toeta lehepealkirju ja pealkirju, on täielik ei-ei, teate, kui selline teema on olemas.

4. SEO-sõbralikud URL-id

WordPressis tuntud ka kui Päris Permalinkid, on SEO-sõbralikud URL-id WordPress SEO parimate tavade ja ka kasutajakogemuse põhikomponent. Näiteks millist URL-i on lihtsam meelde jätta:

 • https://www.yoursite.com/article300152
 • https://www.yoursite.com/?p=3424
 • https://www.yoursite.com/wordpress-seo

Milline kolmest URList teie arvates otsingumootori ämblikud “erutab”? Loendi kolmas URL on absoluutne võitja. See, et WordPress muudab SEO-sõbralike URL-ide loomise nii lihtsaks (ja kus leidub selliseid suurepäraseid pistikprogramme nagu nt), on halb näha veebihaldureid, kes kasutavad selliseid URL-e nagu http://www.example.com/?p=123 Päris link mida saate kasutada hõlpsasti mäletavate väliste linkide loomiseks).

Mine lihtsalt Seadistused> Permalinkid ja valige Postituse nimi või Kuu ja nimi. Katkiste linkide vältimiseks tehke seda kaua enne oma ajaveebile sisu lisamist. Kui teil pole aimugi, on katkised lingid SEO jaoks halb äri ja kui soovite rohkem teada saada, avaldas Elegant Themes suurepärase postituse selle kohta, miks peaksite seda tegema ärge kunagi kasutage vaikevalikute linki.

5. Mobiilisõbralik veebisait

Võib-olla tegi mõni viga mind seetõttu, et iga kord, kui olen suurel veebisaidil, vähendan alati oma brauseri suurust, et kontrollida, kas see sait on reageeriv. Sama viga peab kedagi Google’is ka häirima, sest kui te pole seda märganud, on nad juba otsingutulemustes sisse viinud mobiilisõbralikud sildid.

Mida see tähendab? Kui teie veebisait pole mobiilisõbralik, saate parema asetuse kui mobiilisõbralikud veebisaidid. Teie lugejad teavad ka, et teie sait pole mobiilsõbralik juba ammu enne teie kodulehele jõudmist, mis vähendab teie klõpsamissagedust.

Google soovitab võtta kasutusele reageeriv veebidisain (RWD) – veebidisaini tehnika, mis võimaldab arendajatel veebisaiti üles ehitada, järgides mobiili-esimest lähenemisviisi. RWD-tehnikate ümber ehitatud veebisaidid näevad kõikides seadmetes alati hea välja ja töötavad suurepäraselt.

Kui RWD teie ärimudeli jaoks ei tööta, mis on ebatõenäoline, võite otsida hübriidlahendust. Lihtsalt veenduge, et mobiilikülastajad jõuaksid teie mobiilisaidile ja seal pole ühtegi sisu (või URL-i) konflikti, mis segaks teie WordPressi SEO-d. See Google SEO juhend on terve jaotis, mis selgitab, kuidas seda teha.

Muidu vali kohe algusest peale reageeriv WordPressi teema ja pistikprogrammid. Kas te ei tea kust alustada? Üldiselt tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema on suurepärane valik paljudele sinusugustele ettevõtjatele.

Mobiili optimeerimise näpunäited

6. Sotsiaalmeedia signaalid

Sotsiaalmeedia kasv viimastel aastatel on loonud uue ja kasumliku kanali WordPress SEO-le. Isegi pingutamata näete sotsiaalmeedia suurt liikluspotentsiaali. See annab teile võimaluse luua oma brändi ja / või toodete ümber kogukond.

Otsimootorid kasutavad järjekoha määramiseks brändi ja sisu mainimisi. Selle lähenemisviisi põhjus on lihtne: kui teie sisu meeldib teistele, taasesitab, kinnistab, komistab jne, peab see olema väärtuslik ja vastupidi.

Olge aga sotsiaalmeedias ettevaatlik. Soovite avada kahesuunalise suhtluse, mitte rääkida oma väljavaadetega. Teil on vaja, et inimesed tegeleksid teie kaubamärgiga, et „… parandada läbilöögiväärtust ja suusõnaliselt Internetis“.

Kasutage sotsiaalmeediat oma vaatajaskonna loomiseks ja tehke kõvasti tööd, et edendada vestlust ja kasutajate kaasamist. Mida rohkem mainitakse, seda parem.

7. Võida oma võistlus

Kui sisestate oma Google’i märksõna, on kümme kõige ilusamat (10) veebisaiti teie kõige ägedamad konkurendid. Selle raskesti saavutatava esimese positsiooni saavutamiseks peate nad kõik ületama.

Kas mäletate seda tarka ütlust, mis sarnaneb oma sõprade ja vaenlaste lähedase hoidmisega? Võta aega oma võistluse uurimiseks. Hankige vastuseid küsimustele, näiteks: Miks number üks peksab mind? Mida nad teevad teisiti? Kas nad rakendavad valge mütsi SEO tehnikaid, mis mul võib-olla puuduvad?

Võib-olla pole need sugugi nii head kui võite ette kujutada – võib-olla on nende sisu näiteks seisma jäänud. See võib olla teie aken, et saada endale vääriline edetabel. Uurige võistlust ja lööge neid enda mängu järgi. Väike konkurentsivõime on fantastiline. Ja kui tasu on parem paremusjärjestus, suurem liiklus ja lõppkokkuvõttes paremad konversioonid, olen iga päev selle väljakutse jaoks valmis. Kas sa oled?

8. Parandage lehe laadimise kiirust

Kui teie veebisaidi laadimiseks kulub aastatuhandeid, kaotate väljavaated vasakule, paremale ja keskele. Lisaks loputate SEO punkte äravoolu kaudu ja neid on raske saavutada.

Aeglased lehed põhjustavad kõrgemat põrkemäära, liikluse kaotust ja klientide usaldust, seega vähendage juba lehe laadimisaega. Eelmises avalduses lingitud postitus näitab teile kõike, mida peate tegema oma WordPressi saidi kiiruse parandamiseks. Kui soovite oma saidil kiiret saidi kiirust kontrollida, et näha, kui kiire see on, saate seda kasutada Google Page Insightsi tööriist oma veebisaidi kontrollimiseks ja selle kohta, milliseid soovitusi Google teie saidi kiiruse suurendamiseks annab (on oluline arvestada, et lehe ülevaade on keskendunud paljudele mikrooptimeeringutele, mis mõnikord ei muuda teie saidi jaoks palju mõtet või see ei mõjuta teie saiti nii palju kui lihtsalt parema hostimisplaani saamine, kõige olulisem tegur on teie tegelik laadimisaeg, nii et peaksite oma laadimisaega parimate konkurentidega võrdlema ja veenduma, et teie sait on kiirem).

9. HTTPS kui positsioonisignaal

Sissejuhatuses mainisime, et Google teeb kõik selleks, et luua kõigile parem, kiirem ja turvalisem veeb. Uuendades oma otsingu algoritme, muudavad nad otsingukogemuse paremaks. Nende mitmekülgsega Teadmiste graafik, otsingumootor on kiiremini kasvanud. Ja nüüd sooviksid nad, et iga veebimeister võtaks kasutusele veebiteenuste turvalisuse parandamiseks HTTPS-i.

Ehkki HTTPS pole oluline edetabelisignaal, viib Google endiselt läbi teste ja võib lähiajal otsustada seda tugevdada. Just teisel päeval avaldasid nad artikli oma saidi turvamine HTTPS-iga. Postituses antakse ülevaade saidi turvalisuse olulisusest, parimatest tavadest HTTPS-i seadistamisel ja kuidas HTTPS-i oma HTTP-saidil seadistada. Te peaksite olema heades kätes.

10. Kohalik SEO

Kohalik SEO on täpselt nagu tavaline (orgaaniline) SEO. Ainus erinevus on see, et peate oma kohaliku SEO kampaaniaga sammu edasi minema. Näiteks ärge unustage lisada oma linna / osariiki pealkirjasiltidesse, pealkirjadesse, sisusse, URL-i ja altekstisse. Lisaks ärge unustage taotleda a Google’i minu ettevõte teie riietuse leht. See on tasuta, nii et ärge oodake.

WordPress SEO parimate tavade kohalik SEO

Kohaliku SEO kohta saate lisateavet aadressil Moz või Otsimootorite maa.

11. Esitage oma sait otsimootoritele

Nagu oleme juba kindlaks teinud, kammivad otsingumootorite ämblikud veebis sisu üles. Seejärel indekseerivad nad sisu vastavalt erinevatele SEO järjestamise signaalid. Oma saidi käsitsi otsimootoritele edastamine parandab teie võimalusi kiiremat paremat asetust saada. Saidi käsitsi esitamine vähendab ka teie võimalusi rämpspostiks nimetada.

Parim osa on see, et protsess on kiire ja lihtne. Oma saidi Google’ile saatmiseks võite kasutada nuppu Lisage URL-i leht või Veebimeistrite tööriistad. Oma saidi Yahoo! ja Bing, kasutage julgelt Bingi saidi esitamise leht. Ärge muretsege, Yahoo! otsimist toetab Bingi otsingumootor. See tähendab, et kuvatakse Yahoo otsingutulemustes, kui edastate oma saidi Bingile.

12. Saidikaardid

Saidikaart on sõna otseses mõttes teie saidi kaart – see näitab kõiki lehti, kategooriaid ja muud. Peaksite looma saidikaardi nii inimkülastajate kui ka otsingumootorite jaoks. Avaldage saidi kaart oma saidil, et lugejad leiaksid teie sisu kadunud sisu korral. Saate linkida oma saidikaardile isegi tõrke lehelt 404. Saate oma saidiplaani luua käsitsi või kasutada pistikprogrammi nimega Google XML-i saidiplaanid.

Kuigi otsingumootorid saavad teie saidilt saidiplaani leida, peaksite selle edastama saidil Google Webmaster Tools oma võimalusi parandada. See on tark asi, mida teha, eriti uue veebisaidiga.

Pole tähtis, mida inimesed ütlevad, linkide loomine on WordPressi SEO parimate tavade oluline osa. Nii töötab linkide loomine. Avaldate kvaliteetse sisu ja saidilinkid teiega protsesside jagamise lingimahla teiega kohta. Kui see on autoriteetne veebisait, sildistab Google teid kõrgema lingi profiiliga ja teie paremusjärjestus tõuseb. Kui siis edasi minna ja linkida saidile B, jagate ka lingimahla. Kui sait B jääb teie nišist (rämpspostist) täielikult välja või sisaldab madala kvaliteediga sisu, siis hävitate ainult paremusjärjestuse ja saate tõenäoliselt trahvi.

Võtke vastu linke ainult oma niši kvaliteetsetelt veebisaitidelt või autoriteetsetelt veebisaitidelt. Linkige ainult teie saidile lisaväärtust pakkuvatele kvaliteetsetele veebisaitidele (sisule).

SEO tulevik saab olema lingi kvaliteedi tähtsus. Lingitav sait peab olema sotsiaalselt aktiivne ning sellel peab olema kasutatav ja suhtlemisbaas. Lingi tähtsus on selle saidi väärtus, mis omistatakse Interneti sotsiaalsele küljele. – Nick Anderson, Hostoopoli asutaja.

Õppige linke loomulikult looma. Kui ostate linke, saab Google teid teada ja karistab teid. Peaksite püüdma luua vinge sisu, mis teenib linke loomulikult. Linkpõllundus (mitme lüli külvamine korraga või lühikese aja jooksul) viib teid ainult hätta.

Lisaks kasutage oma linkides looduslikku ankruteksti. Vältige „Klõpsake siin” meeldimist ja kasutage selle asemel tähendust pakkuvat teksti. Kas vajate näidet? Vaadake lihtsalt linkimismustrit, mida oleme kogu oma ajaveebi jooksul kasutanud. Lõpuks, kui soovite linkida veebisaidiga, kuid ei soovi linkimahla jagada, võite oma linkides kasutada atribuuti rel = ”nofollow”.

Näide: Sisukas ankrutekst

WordPressi SEO tööriistad ja ressursid

Nüüd, kui meil on WordPressi SEO parimad tavad paigast ära, millised on mõned tööriistad, mida peate WordPressi SEO edasiliikumiseks?

Siin on kiire loetelu:

Päeva lõpuks…

… pidage meeles, et WordPressi SEO võtab aega. Pärast nende WordPress SEO parimate tavade juurutamist peate tulemuste nägemiseks andma piisavalt aega. Kahjuks pole meil veel SEO-lahendust. Lisaks peate oma WordPressi SEO strateegiat pidevalt värskendama vastavalt kogu tööstust hõlmavatele muudatustele. Ärge unustage karistuste vältimiseks järgida kehtestatud SEO juhiseid. Kokkuvõtteks looge kvaliteetset sisu ja reklaamige oma saiti nagu hullumeelne mees.

Loodame, et oleme teile andnud piisavalt sööta; pall on nüüd sinu väljakul. Kas jätsime WordPressi SEO parimad tavad välja? Milliseid WordPressi SEO parimaid tavasid kasutate? Jagage palun meiega kommentaarides. Kõike head ja Jumal õnnistagu teie käte tööd!!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map