WordPressi SEO juhend: esimesed sammud

WordPressi on alati kiidetud kui ühte SEO kõige sõbralikumat ja optimeeritumat sisuhaldussüsteemi (CMS) – isegi otse väljast! Kuid on veel mõned väga olulised ja põhilised esimesed sammud, mida soovite WordPressi esmakordsel installimisel oma ajaveebile või saidile installida, et optimeerida teie installi lehel olevat SEO-d ja tagada, et olete õigel teel, et otsida hästi otsingut mootorid. Nagu ka kõik teavad kõrgeid hindeid = liiklus ja liiklus = raha.


See postitus on mõeldud neile, kellel on just installitud WordPress ja tahan oma saiti optimeerida veendumaks, et nad ei pea hiljem tegema palju tööd, et oma põhiline lehel olev SEO parandada.

1. Kontrollige oma privaatsussätteid

See on väga lihtne samm, kuid VÄGA oluline. WordPressil on see väike võimalus jaotises Seaded -> Privaatsus, kus saate seada oma saidi otsimootorite blokeerimiseks. Mõned masinad, millel on automaatse installimise funktsioonid, võivad WordPressi vaikeseadega selle sättega sisse installida, mis takistab teid indekseerimast üheski otsingumootoris.

Veenduge, et seade oleks seatud valikule, mis ütleb: „Luba otsimootoritel seda saiti indekseerida“..

WordPressi privaatsusseaded

2. Optimeeri püsilinke

Vaikimisi kasutab WordPress väga räpast URL-i struktuuri, mis näeb välja umbes selline: http://www.example.com/blog/?p=70

SEO ja kasutajasõbralikkuse huvides peaks teil alati olema URL-i struktuur, mis koosneb märksõnadest, mis räägivad teile midagi lehe kohta lihtsalt seda vaadates. Õnneks on WordPressil püsilinkide seadete leht, mis võimaldab teil muuta URL-i struktuuri millekski SEO jaoks optimeeritumaks. Nii et minge jaotisse Seaded -> Permalinkid ja valige suvand, mis ütleb “Postituse nimi”, või sisestage oma kohandatud URL-i struktuur.

WordPressi püsilinkide seaded

Märge: Enamiku inimeste jaoks värskendab WordPress teie .htaccess-faili automaatselt, et kajastada teie uut püsilingi struktuuri, kuid mõne jaoks peate võib-olla seda käsitsi värskendama. Kuna saate ka väikese hoiatuse, saate oma saidil 404 viga.

3. Installige SEO pistikprogrammid

Üks WordPressi parimatest võimalustest on võimalus installida pistikprogramme, mis lisavad teie saidile lisafunktsioone. SEO osas on valida palju WordPressi pistikprogrammide hulgast, millest paljud võivad olla teie saidi üldise lehel oleva SEO parandamiseks väga kasulikud.

Yoast kõik ühes pakendis või WordPressi SEO pistikprogramm

Esmalt soovite hankida SEO-pistikprogrammi, mis võimaldab teil hõlpsalt lisada oma blogipostitustele metakirjeldusi ja metapealkirju. Olen proovinud mitmeid seal ja omaPärmi SEO lemmik pluginad selleks on Kõik ühes SEO pakett”Ja“WordPress SEO abil Yoast“. Isiklikult kasutan ma SEO paketti “Kõik ühes”, kuna olen seda juba pikka aega kasutanud ja Yoasti pluginale üleminek oleks väga töömahukas.

Oma saidi peamise SEO pistikprogrammi valimisel katsetage kindlasti mõnda välja ja leidke endale kõige sobivam. Veenduge, et see teile tõesti meeldiks, sest pärast paaripäevast postitust oma blogis ei soovi te pistikprogramme vahetada ja peate metameelsete pealkirjade ja kirjelduste parandamiseks läbima kõik oma postitused.

Google XML-i saidiplaanid

Saidikaart on alati suurepärane idee. Põhimõtteliselt on see loetelu kõigist teie veebisaidil olevatest linkidest, mida soovite indekseerida, ja saate selle üles laadida oma Google’i veebimeistrite kaudu, et saaksite Google’ile teada anda, mis sisu teie saidil on ja mida nad peaksid indekseerima ja indekseerima.

Google XML-i saidiplaan on minu lemmik plugin saidiplaanide loomiseks. Uue postituse kirjutamiseks genereerib see teie saidiplaani automaatselt iga kord ja annab otsimootoritele teada, et saidiplaani on värskendatud.

Automaatsed SEO lingid

Minu arvates Automaatsed SEO lingid peab olema pistikprogramm. See pistikprogramm võimaldab teil sisestada märksõnu ja valida igale URL-i. Seejärel asendab pistikprogramm selle märksõna teie blogipostitustes automaatselt vastava URL-i lingiga. See on väga tõhus ristsidumise tehnika, mis võtab väga vähe vaeva.

Automaatseid SEO linke saab kasutada ka sidusettevõtete jaoks, kes soovivad oma saidil märksõnade kaudu tooteid reklaamida. Ja jah, on olemas võimalus lisada üksikute märksõnade linkidele mittejärgimine.

Scribe SEO sisu pistikprogramm

Scibe SEO on esmaklassiline pistikprogramm, mis on viimasel ajal palju populaarsust kogunud ja mis on kindlasti üks parimatest sisu ja linkide loomise pistikprogrammidest. Pistikprogrammi lõi väga populaarne “CopyBlogger” ja see töötab liikmelisuse alusel. Põhimõtteliselt lisab see teie saidile terve SEO-analüüsi süsteemi, nii et iga kord, kui kirjutate uut postitust, saab ta selle skannida ja annab teile igasuguseid SEO-näpunäiteid ajaveebi postituse parendamiseks nii sisu, märksõnade, metasiltide kui ka muu osas. Pistikprogramm näitab teile ka allikaid, kust saate oma postitustega seotud linke saada, samuti tuvastatakse mõjukad sotsiaalmeedia kasutajad, kes soovivad teie sisu jagada.

Scribe SEO

4. Valige SEO-sõbralik WordPressi teema

WordPressi teema valimine on SEO jaoks samuti väga oluline. Paljud tasuta teemad on seal krüptitud linkidega, mis viivad vastikutele hasartmängusaitidele, mis muudavad teie väärtusliku lehejärjekorra kaotsi. Kuna need on saidid, mis ei pruugi olla teie omadega seotud, võib nendele linkimine teie pingeread kahjustada.

Teine probleem on see, et mõned teemad ei kasuta õigesti päiste silte (h1, h2, h3, h4 ..), sisu positsioneerimist (postituse tekst peaks alati tulema külgriba ette) või on need lihtsalt kodeeritud nii halvasti, et otsingumootori robotitel on need halvasti teie saidi korralikult indekseerimisega seotud probleemid.

Mida otsida WordPressi teemast:

Siin on mõned asjad, mida peate WordPressi teema valimisel otsima.

 • Saidi pealkiri peaks olema avalehel h1 pealkiri ja teistel lehtedel h2 pealkiri
 • Kõigil postituse pealkirjadel peaks olema h1-silt
 • Riivsaia navigeerimine
 • Järgmise ja eelmise postituse lingid
 • Seotud postitused üksikute postituste kohta
 • Puhas semantika – kontrollige W3c
 • Veenduge, et teemas pole „kahtlaseid” linke, mis osutaksid visandilistele saitidele

Sisseehitatud SEO valikud?

Mulle isiklikult ei meeldi minu WordPressi teemades sisseehitatud SEO valikud. Peamine põhjus on see, et kui soovin kunagi teemasid vahetada, on kõik on-SEO otsingud nüüdseks kadunud. Nii et minu arvates on see tõesti halb idee. Kuid mõne inimese jaoks, kes soovib lihtsalt kiire saidi seadistamist, võib-olla vaid mõne lehega (näiteks kiire sidusettevõtte maandumisleht) sisseehitatud SEO suvandid sobivad. Allpool on lühike ülevaade seo valikutest, mida Nick lisab oma teemadele Elegantsed kujundused.

Elegantsed teemad SEO

Kui olete huvitatud nende komplekti ostmisest, võiksite tutvuda minu elegantsete teemade ülevaatega.

5. Lisage oma teemale Analyticsi jälgimine

See pole tingimata SEO samm, kuid jälgimissüsteemi kohe seadistamine aitab teil jälgida, kui palju inimesi teie veebisaiti külastab, ja jälgida, kuidas nad sinna sattusid. Analüüsi tähelepanelik jälgimine võib tulevikus tõesti teie saiti optimeerida.

Seal on palju pistikprogramme, mis võimaldavad teil oma saidil / ajaveebis oma jälgimiskoodi seadistada (näiteks Google Analyticsi pistikprogramm). Kuid paljude sealsete premium-teemade hulgas on nende administraatori paneelil valik, kuhu saate oma koodi kleepida, ja see lisab jälgimise automaatselt teie saidi päisesse või jalusesse..

Isiklikult avaksin lihtsalt oma faili header.php või footer.php ja sisestaksin koodi käsitsi.

6. Lisage oma teemale sotsiaalne järjehoidja

Me kõik teame, kui oluline on tänapäeval saitide paremusjärjestuses sotsiaalne mõju. Ja isegi kui see ei suurenda teie paremusjärjestust, on see endiselt oluline liikluse ja jälgijate loomiseks. Nii et soovite kindlasti oma saidile installida mõned sotsiaalse järjehoidja nupud, näiteks piiksumisnupp, google pluss-nupp ja facebook-i nupp ning postitada linke oma sotsiaalsete profiilide juurde.

Allpool on mõned pluginad, mida olen kasutanud ja mis mulle meeldinud.

Sotsiaalkasti sotsiaalne vidin

WordPressi sotsiaalkast

See on minu lemmikplugin, et näidata oma teema vidinustatud külgribal teie sotsiaalseid profiile. See võimaldab mitte ainult linke näidata, vaid näitab ka teie jälgijate loendurit. Lisaks olen varem seda WPExploreris kasutanud ja see on suurepäraselt töötanud!

Kleepuv riba sotsiaalse jagamise WordPressi pistikprogramm

WordPressi sotsiaalne kleepuv riba

Kleepuv riba on tõesti vinge WordPressi pistikprogramm, mis lisab teie veebisaidile staatilise jagamisriba, nii et kasutajad saavad hõlpsalt teie postitustele meeldida, piiksuma või mis iganes. Sellel on mõned suurepärased võimalused ja kuna see lisab kleepuva riba, on see alati teie lugejatele nähtav, muutes tõenäolisemaks, et nad klõpsavad nuppe.

Märge: Tundub, et seda pistikprogrammi pole enam saadaval (kurb nägu). Siin on hea väljanägemisega tasuta alternatiiv – Libedad suhtlusnupud.

7. Kirjutage / lisage eepiline sisu

Nüüd, kui olete põhiteadmiste seadistamise lõpetanud, on ainus asi, mida peate tegema, on kirjutada eepiline sisu. Lõppkokkuvõttes on suurim tegur selles, kas saate liiklust ja kas inimesed saavad teie saiti jagama, on teie sisu. Peate veenduma, et teie veebisait pakub lugejatele väärtust. Suurepärase sisuga sisu aitab teil mitte ainult teie saiti reastada ja panna inimesi jagama, vaid aitab teil koguda ka järgmist. Ja mõnede veebisaitide jaoks teenivad teie jälgijad kõige rohkem sissetulekut, mitte passiivsed külastajad.

Kokkuvõte

Kui saate põhitõed esimesena ja õigesti tehtud, muudab see teie SEO töö tulevikus lihtsamaks. Olen näinud paljusid inimesi, kes ei muutnud oma püsivate linkide struktuuri enne, kui neil oli sadu postitusi, mis tähendas, et nad pidid looma ümbersuunamiste arvu TON-i, et lihtsalt suunata oma lehe asetus uude URL-i struktuuri. Lisaks, kui saate kõik põhilised SEO-d kohe alguses ära, saate keskenduda olulisematele asjadele nagu sisu ja sotsiaalmeedia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map