WordPressi SEO algajate juhend: sissejuhatus, ettevalmistamine ja kõnekeel

 1. 1. Praegu loeb: WordPressi SEO algajate juhend: sissejuhatus, ettevalmistamine ja kõnekeel
 2. 2. WordPressi märksõna uurimine ja kasutamine SEO jaoks
 3. 3. Täiustage SEO lingide, saidi kiiruse ja muu abil

Selles lühikeses juhendis saate teada, kuidas oma WordPressi saiti optimeerida ja sularaha sisse viia külastajatele, kelle olete lauale jätnud. Selles osas tutvustatakse teile SEO-d ja näidatakse mõned sammud, mis tuleb ette võtta tulevase töö ettevalmistamiseks. Kui teil on probleeme mõne termini või kõnepruugi mõistmisega, lugege jaotist „Erikeele dešifreerimine“.


Mis on SEO ja miks peaks selle peale aega kulutama?

Kui te ei tea, tähistab SEO otsimootorite optimeerimist ja põhimõtteliselt on distsipliin saada otsimootorid, kes on sageli keskendunud Google’ile, külastajaid saatma.

SEO on keeruline ja seda lohistamata võib olla keeruline kõike seda lahti seletada, nii et hoiame seda lühikese ja armsana. Lihtsaim viis SEO selgitamiseks on öelda, et asi on suhtluses. Ühelt poolt teie potentsiaalse vaatajaskonna tundmine ja nendega nende keeles suhtlemine, teiselt poolt otsimootoritele teatamine, et teie vinge sisu on nende robotite tähelepanu ja aupaklikkuse vääriline.

SEO on sageli välja mõeldud kõlama nagu mingi müstiline, maagiline ettevõtmine. Reis läbi häguste merede, kus navigeerida saavad ainult „spetsialistid” ja eksperdid (või mängides tulemusi süsteemi petmisega). Ja kui rääkida Google’i 10 parima tulemuse saavutamisest kõige konkurentsivõimelisemate tingimuste osas ja säilitada oma auaste, siis võib-olla on see tõsi.

Kuid see pole see, mida see WordPressi SEO juhend puudutab. Selles juhendis tutvustatakse teile parimaid tavasid, millest võib saada teile väikese, kuid olulise otsinguliikluse, mis aja jooksul lisandub.

Kui rääkida küsimusest, kas peaksite alustajana SEO-le aega kulutama või mitte, näib blogimiskogukond jagunevat pooleks. Inimesed, kes ajaveebis SEO kohta räägivad, ei saa alahinnata SEO tegemise olulisust, samas kui inimesed, kes tegelevad sotsiaalmeedia, võrgustike loomisega, teie nimetate seda igasuguse tähelepanuta.

Kuigi olen näinud mõnda veenvat statistikat, mis näitab, et külaliste ajaveebide liiklus konverteerib paremini kui otsinguliiklus, on ka potentsiaalne maht üsna erinev. Kui külaliste postitused võivad tuua paarisaja külastaja, isegi tuhandeid külastajaid, on ühe postituse paremusjärjestuse saamise potentsiaalne eluaegne liiklus erineva ulatusega. Isegi mõne mõistliku otsingutermini korral, mis teeb ainult 30 igapäevast otsingut, on tuhandeid potentsiaalseid külastajaid aastas (ja muidugi pole õnneks vaja võrkude loomist ega külmetuste saatmist). Vaatleme siis WordPressi SEO-d!

Ma arvasin, et WordPress oli juba SEO optimeeritud?

Yoasti poolt loodud WordPress SEO

Noh, jah… ja ei. Õige struktuur on SEO oluline osa ja WordPressil on palju võtmestruktuure, mis muudavad selle sisu otsingumootoritele atraktiivsemaks. Täiendavate pistikprogrammide abil, näiteks WordPress SEO by Yoast, saate kontrollida palju kaste peaaegu üldse vaeva nägemata. Kuid on mõned asjad, mida tuleb vähemalt praegu teha enam-vähem käsitsi. Nagu piltide optimeerimine ja veebisaidi laadimine nii kiiresti kui võimalik. Või kasutage sisu kirjutamisel päisesilte õigesti. Ja hoolitsedes selle eest, et teie sisust oleks tõeliselt abi, ja koguge jagatav osa või kolm ja tagasilink või kaks.

Kuid mitte ükski neist ei otsi seda, millest kirjutate, samamoodi, nagu sellest kirjutate.

Ehkki Google on teinud kasutajale abiks oleva sisu äratundmisel teatavaid edusamme, isegi kui otsinguterminid ei kattu täpselt teie märksõnade kasutamisega, ei ole ikkagi märksõnade uurimisele reaalset asendajat. Olenemata sellest, kui optimeeritud on teie leht, kui keegi ei otsi seda, millest kirjutate, pole kedagi, kes seda leiaks, isegi kui te asetsete ülaosas. (Nii et ärge liiga uhke oma veebisaidi nime täpse vastega märksõna 1. kohal olemise üle. Ehkki see võib olla abiks varasematele külastajatele teie saidile tagasi jõudmiseks, on väga ebatõenäoline, et teile uusi silmapaare pakume. )

Märksõna uurimine

Google AdWordsi märksõnade plaanija

Kui mõtlete otsingumootori toimimise üle, indekseerides ja indekseerides teie lehti ja teie sisu ning sobitades selle seejärel otsijate esitatud taotlustega, saate aru, milles see seisneb. Otsimootori optimeerimine tähendab teatud mõttes potentsiaalse publikuga tõhusat suhtlemist. peate teadma, kuidas publikuga suhelda.

Ja just seal toimub märksõna uurimine. Märksõna uurimine seisneb potentsiaalse külastaja keele rääkimises. Veidi erinev fraas võib tähendada potentsiaalse publiku erinevust 1000%. Mõnikord rohkem (kuid see ei tähenda, et peaksite alati siirduma populaarsemale, seda hiljem hiljem).

Ehkki seal on märksõnade uurimiseks palju tarkvara, hakkame selle juhendi jaoks kasutama tasuta alternatiivi Google’i märksõnade plaanija (selle kasutamiseks on teil vaja aktiivset AdWordsi kontot, mis on piisavalt lihtne, kui teil juba on Google’i konto – see on tasuta).

Üks minu lemmikfunktsioone märksõnade plaanija kohta on see, et saate selle abil saada ettepanekuid ja teadmisi keelest, mida teie vaatajaskond sisu otsimisel kasutab, lihtsalt kirjutades ühe laiema teema või probleemi.

Märksõnade uurimise teine ​​osa on konkurentsi hindamine. See on oluline, kuna see aitab teil otsustada, kas tasub oma aega proovida minna mõne kindla märksõna järele või peaksite selle lihtsalt hilisemaks salvestama ja liikuma rohelistele karjamaadele.

SEO parimad tavad vastavalt Google’ile

Google soovitab lingide loomise vastu kunstlike linkide loomist, sealhulgas külaliste ajaveebide loomist. Selle asemel soovitab Google teil:

 • Optimeerige oma veebisaidi ülesehitust
 • Kirjutage täpsed lehepealkirjad
 • Täiustage oma veebisaidi URL-e
 • Kasutage metakirjeldusi õigesti
 • Kirjutage kick ass sisu või osutage kick ass teenuseid
 • Kasutage õigesti rubriigi silte
 • Optimeerige oma pilte

Ettevalmistus

Ja nüüd tegeliku tegemise juurde. Järgmine kraam aitab teil oma veebisaidi valmis saada SEO parimate tavade juurutamiseks, mida käsitleme juhendi järgmises osas.

1. samm. Veenduge, et lubate otsingumootoritel teid indekseerida.

wordpresssearchenginevisibility

Jätke see kast kontrollimata! Pole tähtis, kui hästi te kõiki muid asju teete, kui selle sammuga segi ajada, pole sellel üldse tähtsust. Teie sait teatab googlebotidele, bingobotitele ja yahoobotidele, et nad pole siin “teretulnud”. Ja nad liiguvad edasi, muutes teid enamikus (kui mitte kõigis) otsingumootorites nähtamatuks.

2. samm. Installige SEO pistikprogramm, mis valitakse kohale, kus WordPress pooleli jääb.

Üks enamkasutatavaid ja soovitatavaid pistikprogramme ning üks, mida siin kasutame, on WP Explorer, on Yoasti loodud WordPress SEO (saate teada, kuidas seda hiljem üksikasjalikult kasutada, nii et pole vaja muretseda).

3. samm. Saate indekseerida oma saidi, kui seda veel pole

Google’i indekseerimiseks vajate oma veebisaidiga linkimiseks juba indekseeritud veebisaiti või peate oma veebisaidi käsitsi indekseerima. Saate seda teha, saates oma saidiplaani (mis on hõlpsasti loodud kasutades pistikprogrammi, näiteks Yoasti WordPress SEO, või XML-saidiplaanid) kasutades Google Webmaster Tools (indekseerimise saamiseks Bingi kasutamisel Bingi veebimeistri tööriistad saidikaardi esitamiseks). Lähemalt XML-saidikaardi loomine ja edastades selle siia.

4. samm. Jätke koledad alalised lingid taha

Mitte ainult vaikestruktuur (p = 999) ei kahjusta välimust, vaid kahjustab kaudselt ka teie asetust, kuna märksõnade olemasolu teie lehe URL-is aitab natuke. Ka see on nii lihtne lahendus. Minge lihtsalt seadetesse> püsilinkidesse ja valige lingi struktuur „postituse nimi” ja oletegi kõik valmis.

wordpresspermalinks

Erikeele dešifreerimine

Siinkohal proovime dešifreerida mõnda eripära, mida SEO-st rääkimisel sageli kasutatakse. Kui teil on mõni ametiaeg, mida te mõtlete, mida see tähendab, jätke julgelt kommentaar!

 • Otsingumaht = konkreetse märksõna otsingute arv kuus.
 • Märksõna = viitab kõige sagedamini sõnale või fraasile, mida otsitakse teie sisusse lisamise kontekstis.
 • Otsingufraas = midagi, mida keegi otsimootorites otsib.
 • Täpse vastega märksõna = märksõna, mis on täpne vaste otsingufraasile („orgaaniline kassitoit” on täpne vaste, kuid „looduslik kassitoit” mitte).
 • Tagasi link = link väljastpoolt veebisaiti veebisaidile või lehele.
 • Permalink = postituse (või lehe) täielik URL. Põhimõtteliselt siis, kui leiate postituse, kui seda pole enam esilehel.
  Selles lühikeses juhendis saate teada, kuidas oma WordPressi saiti optimeerida ja saada lisakülastajaid, keda võite lauale jätta.

Järeldus

Olete hea alguseni jõudnud ning olete ka teel WordPressi heade SEO-tavade paremaks mõistmiseks ja rakendamiseks. Loodetavasti on teil nüüd idee, kust alustada oma saidi SEO-ga. Minu järgmises postituses tutvume märksõnadega, nende tähtsusega ja sellega, kuidas oma WordPressi saidile parimaid valida – nii et püsige kursis! Ja kui teil on midagi lisada, jätke lihtsalt allpool kommentaar. Meil oleks hea meel kuulda, mida teie ütlete SEO ettevalmistamise kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map