WordPressi märksõna uurimine ja kasutamine SEO jaoks

 1. 1. WordPressi SEO algajate juhend: sissejuhatus, ettevalmistamine ja kõnekeel
 2. 2. Praegu loeb: WordPressi märksõna uurimine ja kasutamine SEO jaoks
 3. 3. Täiustage SEO lingide, saidi kiiruse ja muu abil

Oleme juba tuvastanud, et see kõik algab ja lõppeb märksõna uurimisega, eks? Aga kuidas sa seda teed? Ja mida teete leitud märksõnadega? Selle saame teada juhendi sellest peatükist. Mõne inimese jaoks tähendab märksõna uurimine oma niši kirjutamist Google’i märksõnade plaanijasse ja sellega seotud terminite läbi vaatamist. See pole eriti hea mõte. Ehkki Google suudab muudes piirkondades nutikaid ühendusi luua, on märksõnade plaanija üllatavalt otse edasi jõudnud. Tõenäoliselt kuvatakse selles ainult seotud terminid, millel on juba märksõna.


Kui kirjutan teksti „jalgpall” ja küsin märksõnade plaanijalt ideesid, veenduge, et see loetleks „jalgpallimängud” või „jalgpallid”, kuid see ei loetleks „libisev”, „Messi”, „maailmameistrivõistlused 2014” ega muud muud selle teemaga väga seotud terminid. Enamiku teemade puhul tähendab see, et kui loota ainult märksõnade plaanijale, on teil erinevate märksõnade hulgast väga piiratud pakkumine. Mis on põhjus, miks peate:

Olge oma märksõnadega loominguline

Mõelge kastist väljapoole. Mis pähe tuleb, kui mõelda oma nišile? Midagi sellist, millel pole üldse nišisõna? Ärge muretsege. Katsetage, kas see on elujõuline. Kui teile lihtsalt ei tundu midagi mõtlevat, on märksõnade jaoks ideede leidmiseks hea viis minna teema foorumitesse või yahoo vastuste / kvooride kategooriasse ja vaadata, mida inimesed sageli abi paluvad. (See pole võimalik kõigi nišide jaoks.) Seejärel saate nende sõnu laenata ja vaadata, kas otsingumaht näitab, et see on väärt märksõna, mida järgida. Teine hea viis oma võistlusest edasi saamiseks on:

Tean tõesti, millest kirjutate

Paljud inimesed, kes lähevad nišši ainsa raha teenimise eesmärgiga, saavad kasutada ainult märksõnatööriistu, millele märksõnad tugineda. Kuid kui olete selle teemaga kursis, saate seda oma eeliseks kasutada. Võite tõmmata sisse näiliselt seosetuid teemasid, mis on teie teada, ja kasutada märksõnu, mida kõrvalseisja ei suudaks miljoni aasta jooksul kunagi mõelda. Nimetage seda koduväljaku eeliseks. Mõnes nišis on olemas isegi konkreetne kõnekeelne kõne, mis võib käia enamiku inimeste peade kohal, välja arvatud need, kes on sellest tegelikult huvitatud.

Kahjuks pole siin tõelist otsetee, kui te juba ei tea, millest kirjutate, peate panema aega ja vaeva, et jõuda tasemeni, kus see jõuab teile vaevata. Üks asi, mis võib siiski aidata, on valida midagi, millest kirjutada vähemalt, kui olete vähemalt huvitatud, kui mitte kirglik. Kuid kui teie peamine eesmärk on kasumlikkus, peaksite enne toote liiga palju aega vajumist proovima toote elujõulisust.

Kasutage õiget tüüpi märksõnu

WordPressi SEO märksõnad

Kui otsite märksõnu, on parimad märksõnad, millel on väike konkurents ja millel on kaudne või määratletud kavatsus toodet või teenust osta. (Konkurents on tavaliselt õiglane, kui eesmärk on täpsustatud, kuid mitte alati nii palju, kui kavatsus tuleneb lihtsalt otsingu eripärast.) Laiad märksõnad on tavaliselt uskumatult konkurentsivõimelised ja ka liiga üldised. Inimesed otsivad neid märksõnu sageli uudishimust ja arvavad, et ei soovi midagi osta.

Võtame näiteks “copywriting”. Numbrid on üsna head. Umbes 30 000 otsingut kuus. Kuid seal lõpevad head uudised. Konkurents on tihe … ja asja halvemaks muutmiseks on otsisõna pisut liiga üldine. Siin pole tegelikku kavatsuse tõendit. Inimesed võisid otsida lihtsalt seetõttu, et nägid kasutatud terminit (või kuulsid seda hulludes inimestes) ja soovisid teada saada, mida see tähendab. Või on neile öeldud, et see on asi, mida nad peaksid rohkem teadma.

Teisest küljest on meil olemas copywritingu treener, kelle arv on umbes 30 otsingut kuus. Ehkki mõned võivad väita, et seda on lihtsalt liiga vähe, et see oleks väärt, on siin kaudne kavatsus ja võite ette kujutada, kui kasulik on saada ainult üks treeneriklient. Ja konkurents on (pole üllatav) palju pehmem. Esilehele pääsemine pole enam unistus. Kui mängite oma kaarte õigesti, on see üsna garanteeritud. Ehkki võite valida oma otsingumahu läve kõrgema, on see näide sellest, mida soovite saavutada. Madal konkurents ja kaudne või määratletud kavatsus.

Teine näide oleks „kuiv jää” versus „kust saab kuiva jääd osta”. Kuiva jääga saab rohkem otsinguid, hinnanguliselt umbes 90 000 kuus. Kuid jällegi võiksid inimesed imestada, millest see tehtud on, või tahavad videol näha kuiva jää + seebi pommi. “Kust saab kuiva jääd osta”, kuid see tähendab konkreetselt ostu kavatsust, omades samas ka väiksemat konkurentsi. Ja mitte ainult, et sellel on endiselt tuhandeid hinnangulisi igakuiseid otsinguid. See on näide pika saba märksõnast. Fraas, mitte sõna või kaks, mida saate sisu kirjutades sihtida.

Kahjuks, kuna meie põhirõhk on WordPressil, on meil aega vaid märksõnade uurimise kiireks tutvustamiseks, kuid selleks on teie alustamiseks rohkem kui piisavalt. Kui soovite aga saada lisateavet märksõnade uurimise, pika sabaga märksõnade ja selle kohta, milliseid märksõnu peaksite otsima, siis vaadake Backlinko lõplik juhend märksõnade uurimiseks või see kõikehõlmav pika saba märksõnade juhend autor Fat Joe.

Mida teha märksõnadega oma WordPressi saidil

Sel hetkel oleksite pidanud juba installima WordPress SEO by Yoast plugina või mõne muu sarnase funktsionaalsusega plugina. Kui ei, siis tehke seda kohe, sest see on tõesti esimeseks sammuks vajalik.

Kasutage märksõnu postituse / lehe pealkirjas

Kui sihite selliseid pika märksõnaga märksõnu, mida on sageli kõige kergem järjestada, siis võib sageli piisata sellest, et need on kogu pealkiri. Kui teil on juba vaatajaskond, võiksite kasutada tavalisest otsingufraasist midagi enamat tähelepanu haaramist, kuid siiski soovite otsingumootorite jaoks optimeerida.

Sel juhul saate pealkirja muutmiseks kasutada SEO pistikprogrammi. Selle postituse jaoks võiksime näiteks muuta lehe pealkirja “WordPress SEO algajatele”, kui saime teada, et see on soovitavam otsingufraas, mida sihtida.

pilt seo pealkirjast

Optimeerige pildifailide nimesid ja Alt-teksti

Näiteks pilt, mille ma pealkirja muutmiseks tegin, kannab nime “seotitle.jpg” ja alt tekst on “seo pealkirja pilt”. See ei mõjuta mitte ainult positiivselt teie lehe asetust, vaid aitab teie piltide asetust Google’i pildiotsingus asjakohaste terminite jaoks.

Kirjutage 100% pealkirjaga seotud sisu

Kahjuks pole see nii lihtne, kui võtta üks sisu, mille olete juba millestki muust kirjutanud, pealkirja muutmine, selle ümberkirjutamine ja täiesti uue märksõna sihtimine. Te mitte ainult ärritate oma potentsiaalseid külastajaid lõpmatuseni ja rikute oma võimalusi, et neist saavad kunagi tellijad või kliendid, vaid kahjustate tugevalt ka teie võimalusi olla piisavalt kõrgel kohal, et end esmajärjekorras märgata. Nii jääge asjakohaseks.

Kasutage märksõnu postituse / lehe URL-is

Ehkki saate seda teha lihtsalt lastes postituse / lehe pealkirjal jääda pidevaks lingiks, soovitab Google tegelikult mitte kasutada terveid fraase ja soovitab selle asemel kasutada iga postituse jaoks ainult mõnda (3-5) märksõna. Seda saate hõlpsalt teha WordPressi postituse redigeerija sees. Klõpsake lihtsalt URL-i kõrval olevat redigeerimisnuppu ja muutke alaline link selliseks:

püsilink

Midagi enamat järgides:

muuta alalist linki

Kirjutage täpne meta kirjeldus

Ärge proovige sisestada võimalikult palju märksõnu. Kirjeldage, mida sisu potentsiaalse külastaja jaoks võimalusel huvitaval viisil teeb. (Kuna meta kirjeldus võib olla see, mida inimene näeb, kui teie leht kuvatakse otsingutulemustes.) Kui kahtlete, kirjeldage postituse sisu üsna otse. Teete seda postituse / lehe redigeerijas, WordPress SEO by Yoast kastis põhiteksti all.

Kasutage alamrubriike oma sisu struktureerimiseks

Ja ka selleks, et rõhutada märksõnu, mis on otseselt seotud sellega, millest kirjutate. Pange alamrubriigid alati vastavasse silti.

laiemate teemade jaoks ja

millegi konkreetsema jaoks.

sildid on reserveeritud ainult lehe pealkirja jaoks. Näiteks:

Kuulsad jalgpallurid

Lionel Messi

Christiano Rinaldo

Kasutage kategooriate jaoks laiemaid märksõnu

See on viis otsimootoritele signaalide saatmiseks, et see on teema, mida teie saidil palju kirjutate ja et nad peaksid võib-olla kaaluma teile otsingutermini paremusjärjestuse seadmist, ilma et peaksite tegelikult sihikule võtma laiemaid märksõnu (ja liikluse mitte saamine) üksikutes postitustes ja lehtedel. Kui vaatate meie kategooriaid siin WP Exploreris, näete seda strateegiat toimimas.

ÄRGE kasutage oma märksõnu üle

Sageli nimetatakse seda märksõna täiteks, on märksõnades liiga palju märksõnade kasutamine lihtsalt halb mõte. See ei muuda mitte ainult iga külastaja jaoks kohutavat, kohutavat lugemiskogemust, vaid ei aita sellest tegelikult ka teie paremusjärjestust. See võib ja kui liiga kaugele lähete, kahjustada neid.

Järeldus

Sellega lõpetatakse märksõnade peatükk. Juhendi järgmises osas õpime lähemalt lingide, saidi kiiruse ja muude tegurite kohta, mis võivad meie otsingumootori paremusjärjestust parendada. Ja nagu alati, kui teil on küsimusi või midagi ülaltoodut lisada, jätke lihtsalt allpool kommentaar. Meile meeldiks kuulda teie mõtteid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map