WordPress Image SEO-i vead ja nende parandamine

WordPress Image SEO levinud vead
 1. 1. Ülim juhend WordPressi pildihalduseks
 2. 2. 3 vähem tuntud pildihalduse näpunäidet WordPressis
 3. 3. Praegu loeb: WordPress Image SEO-i vead ja nende parandamine

Kui me ei rakenda korrektset kuvandi SEO strateegiat, läheks kõik see, mida oleme kahes eelnevas artiklis õppinud. Kujutise SEO mängib olulist rolli teie üldises SEO strateegias ja on ülioluline saitide jaoks, mis jagavad õpetusi. Mõelge kogu liiklusele, mille kaotaksite, kui teie pilte ei nimetataks valesti, neil poleks alt-silte või mis veel hullem, kui neid majutataks erinevates serverites.


WordPressi pildi SEO vead

Külastame peamisi vigu SEO imidžide osas ja soovitame sobivaid vastumeetmeid.

Te ei kasuta asjakohaseid pilte

Tutvu Ronaldi ja seltskonnaga

Teie ja teie kaaslaste pildistamine on tõsisel arutelul selle üle, millist transpordivahendit eelseisvaks reisiks valida. Nii riikidevaheline buss kui ka lend näivad heade võimalustena – kuid olete eelarve-ajaarutelus kinni. Meeskondi on kaks – Ronald ja Jeremy juhivad meeskonda. Ronald soovib lendu jõuda, nii et ta ei pea oma reedeseid kohtumisi ümber korraldama. Jeremy, olles emakese Maa austaja, ei taha oma kohtumiste ajakavaga kaubelda, et nautida maalilist ilu, mis seisab ees riikidevahelisel bussireisil. Muidugi, iga reisigrupi liige valib küljed – need, kes ei taha kümmetunnist bussisõitu, on Ronaldiga kakluses. Teine meeskond, kes soovib emakese Looduse ilu imetleda, peab bussiga sõitmist tingimata vajalikuks.

Mõlemad pooled üritavad oma taset kõige paremini veenda, et teine ​​astuks küljele. Keset nende elu kõige kriitilisemaid arutelusid tegi Ron vea, öeldes järgmisi sõnu:

RON: Hei, mul on kumbki transpordiliik hästi. Kes peaks mu kassi nädalavahetusel lapsehoidjaks tegema?
JEREMY: Mida? Võite jätta selle Emily kohale! Oota, miks me seda isegi arutame?
GUY JEREMY TEAMIST Jah, kas te ei näe, et oleme keset olulist vestlust?
VAIK ROLANDI meeskonnas: Ole nüüd, mees!
ROLAND: Mis kuradi Ron! Kas te ei näe, et siin oleme keset kriisi?
RON (veidike ära) Olgu, olgu, ma jätan Saara Emily juurde. Jeez.
KOGU: Kurat küll, Ron! Sa teed seda alati …

Ja arutelu jätkub.

Sa ei taha nüüd olla Ron, ega ju? Sama on ka sellega asjakohasus. Pildid on väärt tuhat sõna. Kuid kui te pole ettevaatlik, võite kaotada inimese tähelepanu teistsuguses mõttekäigus.

Arvatavasti mõtled sa praegu New Yorki

Üks esimesi reegleid pildi postitamisele lisamiseks on tee te edastate oma idee. Pildid on loodud väärtuse andmiseks.

Sellepärast on WPExploreri õpetused ekraanipiltidega täidetud ja teemaloendid keskenduvad iga teema parimate bittide / demoside kuvamisele.

See väärtus võib olla a) informatiivne, b) omada visuaalset või emotsionaalset mõju või c) segada mõlemat. Parimad pildid on enamasti nende kolme kombinatsioon.

Näide Githubi maandumislehest – illustratsioon arendaja kohta tema töölaual

Sellegipoolest ei ole mõtet pilti selle lisamise huvides kasutada. Sellised toimingud on sageli vastupidised. Teisest küljest võib õige pilt anda teie konversioonidele mitmekordset kasu.

Ülaltoodud ekraanipilt on Githubi üks paljudest sihtlehtedest. Uurime pilti. Esiteks märkate, et see pilt on tegelikult vektor illustratsioon. Illustratsioon ületab kõik rassilised / etnilised tõkked. Lisaks sellele kaotab sinine värv, mis on kooskõlas lehe üldise värviskeemiga, igasuguse alateadliku profileerimise. Suurepärane näide pildi korrektsest kasutamisest – koos hämmastava koopia ja CTA-ga – suurepärase sihtlehe tegemiseks.

Te ei keskendu pildifaili nimele

Saan aru – kvaliteetsete õpetuste loomine on raske töö. Iga samm peab olema selgelt dokumenteeritud ja siiski mitte nii kirjeldav, et teie lugejad võtaksid seda oma intelligentsuse solvanguna.

Kui olete töötanud 1800-sõnalises õpetuses ja katnud üle tosina ekraanipildi, on väga lihtne veenda ja kasutada selliseid nimesid nagu ekraanipilt-1, ekraanipilt-17 jne..

Kuid tegelikult teeb see SEO-le absoluutselt haiget.

Püsilinkide WordPressi seaded

Mõelge sellele – kui keegi otsiks midagi ülaltoodud pildi suhtes eemalt, kas nad kasutaksid „ekraanipilti-1” või „pilt-1” või otsiksid nad tõenäolisemalt „kuidas WordPressis püsilinke välja lülitada ”

Kui soovite selle 100% -lise pildi SEO-le omistada, lisage sellega seotud märkuses atribuut TITLE ka piltidele. Selle sildi TITLE väärtus võib olla teie pildi failinimi.

Te ei määratle ALT-silte

ALT-sildid tähistavad pildi alternatiivset teksti. Seda tuleks kasutada igas pildis sõltumata mõõtmest, prioriteedist või muust sarnasest. Väga lihtsalt öeldes on ALT-sildid teie pildi kirjeldus. Mida teie pilt kujutab sõna otseses mõttes?

ALT-silte kasutavad otsingumootorid teie pildi indekseerimiseks. Kui pilti ei saa renderdada, kasutatakse selle asemel pildi ALT-silti. ALT-silte kasutavad ekraanilugejad ka nägemise kaotanud inimeste jaoks.

Näiteks võiks ALT-silt või meie eelmise ekraanipildi kirjeldav tekst olla:

WordPressi juhtpaneeli ekraanipilt, mis näitab püsilinkide sätteid, kusjuures vaikesuvand on kontrollitud.

Üksikasjalike ALT-siltide kirjutamine võib olla tõeline segadus, kuid pingutused tasuvad end ära. Kahjuks ei leidnud ma hiljutist uuringut, mis näitaks orgaanilise liikluse kasvu ALT-sildi optimeerimise tõttu. Enamik neist on foorumites tehtud kommentaarid. Kui teil juhtub selliseid uuringuid leidma, siis jagage neid meiega!

Olete märksõnad, mis täidavad teie silte TITLE ja ALT

Märksõnade lisamine on põhimõtteliselt nagu kõigi oma populaarsete märksõnade lisamine lihtsalt selleks, et saada viimase miili SEO mahla. Tegelikult on see aga nagu halva kvaliteediga õli kasutamine valmistamisel oma hästi õlitatud autos. Google muutub iga päevaga ainult targemaks, mis tähendab, et ta teab, millal proovite sellega jama minna. Tulemus? Teie SEO hinded on karistatud.

Tüüpiline näide märksõnaga täidetud ALT-märgendist on järgmine:

Püsilinkide sätteid sisaldava WordPressi armatuurlaua ekraanipilt, kus vaikevalik on märgitud PARIMAD TASUTA JA PREMIUMIVÕIMELISED TEEMAD WPEXPLORER

Minu nõuanne? Ärge võtke otsetee. Olete teinud kõvasti tööd ALT-siltide määratlemiseks – teie töö viljad järgnevad.

Te ei kasuta kujutise pealkirju

ALT- ja TITLE-siltide asi on selles, et need pole lugejale / külastajale tegelikult nähtavad. Otsingumootorid armastavad seda, kuid teie artiklit lugeva inimesena ei tiiruta ma tõepoolest pildi kohal, et näha teie alternatiivset teksti, vähem aga avatan pilti uuel vahekaardil, et ma näeksin ainult failinime. (Muidugi, kui salvestaksin pildi, teeks kena kirjeldav failinimi kindlasti mu päeva!)

Oleme kindlaks teinud, et ALT- ja TITILE-sildid, hoolimata sellest, kui olulised SEO-d on, ei mängi tegelikult külastaja lugemiskogemuses suurt rolli.

See on koht, kus pealdised tule sisse. Vastavalt a Kissmeetrika uuring, leiti, et pildiallkirju loetakse 300% rohkem kui tegelikku kehaeksemplari. See on kuradima palju rohkem silmamunasid, kui arvatakse.

Vastuvõtlik disain. See on näide pildi pealdisest!

Kui teie pealdised on meeldejäävad, on suur tõenäosus, et lugeja torkab silma ja loeb teie öeldut. Mõelge sellele nii:

 • Silt TITLE on pildifaili lühike failinimi
 • ALT-silt on pildi sisu kirjeldav kirjutamine
 • Pealdis on lugejale. See on segu siltidest TITLE ja ALT, mis on loodud külastaja lugemiskogemuse parandamiseks.

Te pole esitanud piltide saidiplaani

Veebisait on sisuliselt HTML-i ühendatud HTML-lehtede kogum. Saidikaart on dokument, mis sisaldab teavet teie veebisaidi kõigi lehtede ülesehituse kohta. Need ei sisalda tavaliselt teavet teie veebisaidi piltide kohta.

Siit tulevad piltide saidikaardid Udinra Kõik pildid – saidiplaan on töö jaoks ideaalne pistikprogramm. Pistikprogramm toetab pildiliuguri pluginaid nagu NextGen Gallery ja Envira Gallery; e-kaubanduse pistikprogrammid, näiteks WooCommerce, lihtsad digitaalsed allalaadimised, ja lehtede koostaja pistikprogrammid, näiteks Visual Composer, saidi päritolu jne.

Kujutise jõudluse optimeerimine

Saidi üldine toimivus on SEO-s otsustava tähtsusega tegur. Jõudluse optimeerimise osas pole miski täiuslik – arenguruumi on alati. Võtke hiljutine näide, kus Google vähendas oma logo alates 14 000 baiti kuni 305 baiti ja areneb endiselt.

Järgnevalt on toodud mõned pildi optimeerimise näpunäited, mida jagasime oma eelmistes postitustes.

Te ei optimeeri oma pilte

 • Üks parimatest piltide optimeerimise viisidest on faili suuruse vähendamiseks ja optimeerimiseks selliste tööriistade kasutamine nagu TinyPNG..
 • Samuti peate määratlema kõigi piltide maksimaalse suuruse ja muutma kõigi piltide suurust, mis on maksimaalsest suurusest suuremad.
 • Kuid enne kui alustate ülaltooduga, peate õppima seda õige vorming pildi salvestamiseks.

Ma eeldan, et teil on see juba paigas. Kui ei, siis lugege läbi meie esimene postitus – see on kõik, millest me räägime!

Te ei kasuta reageerivaid pilte

Me kõik kasutame tundlikke veebisaite. Tänapäeval on hädavajalik omada mobiilisõbralikku veebisaiti. Kui te seda ei tee, kaotate potentsiaalselt klientide jaoks kahju, rääkimata SEO tulemusest. (Jah, Google karistab teid tegelikult, kui teie veebisait pole mobiilisõbralik.)

Nüüd arutame reageerivaid pilte. WordPress 4.4-ga on tundlike piltide omadus vaikimisi lubatud. Kujutise üleslaadimisel loob WordPress sellest mitu versiooni erineva ekraanisuuruse jaoks.

Uue reageerivate piltide toe abil sisaldab WordPress kõiki pildi saadaolevaid suurusi srcset atribuut. See võimaldab veebibrauseril valida suvandite hulgast ja alla laadida seadme ekraani suurusest lähtuvalt kõige sobivama pildi mõõtme. Brauser ignoreerib teisi, säästes potentsiaalselt ribalaiust ja kiirendades lehe laadimisaegu.

Kui te pole mingil põhjusel WordPress 4.4-le värskendanud, kasutate RICG tundlikud pildid pistikprogramm sama funktsioonide komplekti saamiseks. Kui kasutate WordPressi uusimat versiooni, pole teil seda pistikprogrammi tegelikult vaja.

Te ei kasuta tasuta CDN-i

Teine viis jõudluse parandamiseks on tasuta CDN-i, näiteks Photoni kasutamine ülipopulaarsest Jetpacki moodulist. Me armastame Jetpacki mitmel põhjusel ja Photon on vaid üks neist. Kui teil tekkis küsimus, mis on Photon – see on WordPressi tasuta piltide CDN-teenus. Jetpacki Photoni moodul võtab teie saidilt kõik pildid ja salvestab selle WordPress.com globaalsesse sisujaotusvõrku. Pildid laaditakse teie serverist maha, laaditakse kiiremini ja säästate ribalaiuse kuludelt. Mida veel tahta võiks?

Te pole piltide laadimisel laisk

Haisev kass, laisk kass, mida nad sind toidavad?

Kui laisk laadimine on lubatud, laaditakse pildid siis, kui need kuvatakse teie vaateaknas. Oletagem näiteks, et loete 2000-sõnalist artiklit WordPressi parimate netisaadete lahenduste kohta. Te ei pea kõiki pilte vaatama, kuni jõuate artikli lõppu. Laisa laadimise lubamine vähendab dramaatiliselt laadimisaegu ja säästab nii teie kui ka külastaja ribalaiust.

BJ Lazy Load plugin on teie vastus. Üle 50 000 aktiivse installi korral ei saa te valesti minna. Laadige alla ja aktiveerige pistikprogramm ning laske võluvõimel alustada ühe klõpsuga.

Kuid lahtiselt laaditavate piltide osas on mõned küljed siiski potentsiaalsed. Kui te pole ettevaatlik, võite oma SEO hindeid kahjustada. Võite olla kindel, et kui kasutate soovitatud pistikprogramme, sorteeritakse teid. Kui kasutate muid laiskaid sisselogimis pluginaid, proovige ka Tooge veebisaitidena Google’ina tagamaks, et otsimootorid saavad kogu teie sisu korralikult indekseerida.

Mõned näpunäited pildi kasutamiseks

Järgmisi näpunäiteid ei tohiks pidada vigadeks, vaid pigem üldisteks juhisteks, mis võivad teie sisu kvaliteeti parandada.

Generic Stock fotod on täielikult eemaldatud

Mis on esimene, mis selle pildi nägemisel meelde tuleb?

Mitte miski ei pane sama pilti klienditeeninduse juhist, kes teile naeratab Võta meiega ühendust lehel. Või ilmne foto fotodest Meist või veel hullem, Liitu meiega lehel. Kõik on nendega nii harjunud, et võime neid peaaegu kohe ära tunda. Kui soovite, et potentsiaalsed kliendid või mõni klient teiega ühendust võtaks – kas teil on tore tugimeeskonna foto või kui teil on see lihtne -, tehke kasulik kontaktvorm. Kuid ärge (jumalaarmastuse pärast) kasutage aktsiate kujutist lehel Meist, Liituge meiega või Võtke meiega ühendust. Täna põhjustavad need kindlasti rohkem kahju kui kasu.

Kasutage GIF-e, kui võimalik

Õnn on Nicolas Cage. Allikas: GIPHY

GIF-ide populaarsuse kasvuga alates 4chanist kuni 9GAG-ni kõigis suuremates sotsiaalsetes võrgustikes (jah, ma vaatan teie Facebooki ja Twitterit) ja seda toetavad klaviatuurid; ei saa eitada asjaolu, et GIF-id jäävad siia. Kui kaalute GIF-ide kasutamist oma postitustes (ja olete sellega rahule seadnud), on GIPHY suurepärane koht heade GIF-piltide leidmiseks!

Kasutage litsentse ettevaatlikult – # CC0

Nad ütlevad, et kunagi ei saa olla ka ettevaatlik. Ei, ma ei palu teil oma post-apokalüptilist punkrit ehitama hakata. Kuid piltide litsentsimisel on kõige parem minna CC0-dele, mida saab tasuta alla laadida ja kasutada. Kui teil on hea turunduseelarve, minge edasi ja ostke endale Shutterstocki tellimus ning laadige oma ajaveebi ja infolehtede jaoks alla hiilgavaid autoriõiguseta fotosid..

Järeldus

Selle postitussarja kokku pannes vaatame üle seni õpitu:

 1. Kasutage õiget vormingut
 2. Näpunäited stock-fotode üleslaadimiseks blogipostitustesse
 3. Kujutise optimeerimine – suurus, mõõtmed, kvaliteet ja veebi kokkuhoid
 4. Kujutisehaldus, kui WordPressi saidi URL muutub
 5. Väliste piltide importimine WordPressis
 6. Kujutise kuuma linkimise tõkestamine WordPressis
 7. WordPressi pildi SEO levinud vead
 8. Piltide laadimine laisalt
 9. Kujutiste saidiplaanid WordPressis
 10. Vastuvõtvad pildid WordPressis

Mis on teie mõtted selle postitusseeria kohta? Kas neil puudub oluline nipp? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map