Viis olulist WordPressi SEO-strateegiat paremusjärjestuse parandamiseks

Viis olulist WordPressi SEO-strateegiat paremusjärjestuse parandamiseks

Igaüks, kes haldab WordPressi ajaveebi, portfelli, veebipoodi või peaaegu igasugust veebisaiti, soovib meelitada rohkem liiklust. Arvestades, et enamus veebisaite sõltub liikluse sissetoomisest otsingumootoritest, on vaja optimeerida oma veebisait otsingumootorite jaoks ja keskenduda teie SEO strateegiatele. Teie lugejad ei peaks mitte ainult teie veebisaidile jõudma, seda mõistma ja selles navigeerima, vaid peaksid ka teie saiti indekseerivad otsingumootorite robotid. Lisaks saate ka oma lehevälise SEO jõupingutusi peenhäälestada, et tuua külastajaid teie koduuksele.


Teie veebisaidi otsingumootori sõbralikuks muutmiseks tuleb arvestada paljude teguritega. Selles postituses käsitleme SEO strateegiate viit olulist koostisosa, millele saate oma veebisaidile hoogustamiseks keskenduda. Alustame!

Sisu on WordPress SEO jaoks kuningas

Selles ei tohi kahelda – sisu on kuningas. Sisu turuliidrite kogemus Saidi liiklust 7,8 korda rohkem kui mittejuhte.

Sisu on WordPress SEO jaoks kuningas

Ükskõik, mida te reklaamite, kui lugejad teie veebisaidile tulevad, otsivad nad neile abistavat teavet. Kui nad seda teie veebisaidilt ei leia, võib tulemuseks olev põrkumiste määr kahjustada otsingumootori paremusjärjestust (siin on mõned kasulikud näpunäited põrkumismäära vähendamiseks). Vastupidi, asjakohase ja asjakohase sisu postitamisel eristab see teid usaldusväärse teabeallikana. Nii saate loodetavasti külastajaid teie saidile tagasi ja veedate rohkem aega teie sisuga tegelemiseks (märkus: otsingumootorid loevad korduskülastajad plussiks).

Mõned näpunäited, mida tuleks kvaliteetse sisu loomisel meeles pidada:

 • Kõik visuaalsed kujundused, näiteks fotod, videod ja infograafikad, leiavad lugejatele eelistuse.
 • Valige oma nišš ja kirjutage selle niši jaoks autoriteetne sisu.
 • Samuti otsivad otsingumootorid saadud kommentaare, ülevaateid ja tagasisidet. Seega olge oma lugejatega interaktiivne.
 • Kui soovite luua sisutüübi nulli, kuulake oma publikut, mõistke tema nõudeid ja arendage sisu selle ümber. Kasutage suundumuste ja sihtrühma eelistuste jälgimiseks sotsiaalmeedia abi. Uurige oma vaatajaskonna tegevusi ja huve sotsiaalmeedias, et saada aimu, millist sisu nad eelistavad.
 • Uurige olemasolevat sisu regulaarselt ja värskendage vana sisu uute linkide, värskeima teabe ja statistikaga.
 • Link oma veebisaidi muule sisule. Link madalama asetusega lehtedele, et muuta need nähtavamaks.
 • Võtke abi külalisblogijatelt ja vabatahtlikelt kirjutades.

Märksõnade õige kasutamine

Oma veebisaidi sisu loomisel peate arvestama märksõnade kasutamisega. Märksõnad on need, mida kasutajad oma otsingumootorisse kirjutavad. Nii et enne avaldamist on hea mõte võtta veidi aega märksõnade uurimiseks ja keskenduda mõnele neist, mis on olulised nii teie loodava sisu kui ka teie vaatajaskonna jaoks. Need sõnad aitavad nii teie lugejatel kui ka otsingumootoritel mõista, mis teie sisus on. Teie sisu järjestatakse otsingumootori tulemuste lehel vastavalt selle asjakohasusele lugeja kasutatud märksõnade suhtes.

Kasutage märksõnu WordPress SEO täiustamiseks

Otsingus on oluline märksõnade ja sisu leviku kvaliteet. Meeles tuleb pidada kahte tüüpi märksõnu – lühikese saba märksõnad ja pika saba märksõnad. Pikad saba märksõnad on kirjeldavamad (nt „WordPressi SEO lihtsate algajate näpunäited”) ja on oluline need kokku sobitada lühikese saba märksõnadega (mis võivad olla lihtsalt „WordPress SEO”). Pika sabaga märksõnade optimeerimine võib viia parema konversioonimäärani, kuna neid kasutavad ostmise kavatsusega inimesed sagedamini.

On palju märksõnade uurimise tööriistu, mis aitavad teil leida optimaalseid märksõnu – Google Trends, SEMrush, Moz ja KWFinder kui nimetada mõnda.

Google SEO trendid

Samuti saate analüütilisi vahendeid kasutada suurel viisil, et näha, kuhu vaatajaskond nende otsingute ja sirvitud saitide vahel suundub, ning postitada sinna sisu, et oma veebisaidile tähelepanu juhtida. Veel üks viis selle saavutamiseks on kontrollida konkurentsi, et selgitada välja kõige asjakohasemad märksõnad. Otsige üles sotsiaalmeedia või kasutage mõnda sellist tööriista ahrefid, ja järgige nende strateegiaid, et teada saada, mis nende jaoks sobib.

Kui olete optimaalsed märksõnad kindlaks teinud, lisage need oma lehe või postituse pealkirja sildisse, lehe URL-i, pildifailide nimedesse, altekstidesse ja metakirjeldusse, samuti sisusse.

Sotsiaalmeedia kohalolek

Järgmine meie WordPressi 5 olulise SEO strateegia loendis on esinemine sotsiaalmeedia platvormidel. Täna on raske ignoreerida sotsiaalmeedia laialdast haaret. Rohkem meeldimisi ja jälgimisi sotsiaalmeedias võib tuua teid Google’i kõrgemale kohale ning anda teile juurdepääsu laiemale uutele lugejatele või klientidele.

Sotsiaalmeedia ja WordPressi SEO

Sotsiaalmeedia abil saate sihtida jagatavat vaatajaskonda. Kuigi tavaliselt on hea mõte olla erinevatel platvormidel, saate oma tähelepanu pöörata mõnele, millele teie sihtrühm on kõige aktiivsem, ja sisu sagedamini sinna postitada.

Juhtivateks sotsiaalmeedia kanaliteks on Facebook koos 2,07 miljardit registreeritud kasutajat, 800 miljoni kasutajaga Instagram ja Twitter koos 330 miljonit aktiivset igakuist jälgijat. Teiste populaarsete kanalite hulka kuuluvad LinkedIn, Quora, Reddit ja Pinterest. Nendele kanalitele postitatav sisu peaks vastama iga foorumi USP-le, näiteks pildid Instagrami jaoks, kutsehuvid Linkedini jaoks.

Postituste kohandamiseks vastavalt sihtturule saate näpistada oma sotsiaalmeedia seadeid. See muudab nad konkreetsete rühmade jaoks asukoha, vanuse, huvide või soo osas asjakohasemaks. Näiteks võimaldab Facebook muuta sätteid konkreetsetele gruppidele sobivaks, Twitteril on sisu filtreerimiseks räsimärgid ja LinkedIn võib piirata teie vaatajaskonna väga konkreetsete inimeste võrkudeni.

Sotsiaalmeedia on koht, kus kogutakse tagasisidet, korraldatakse küsitlusi, saadakse ülevaade sellest, mida teie vaatajaskond soovib, ning asjakohase ja väga aktuaalse sisu postitamiseks. Peate olema sotsiaalmeedias järjepidevalt aktiivne, hoidma trendidel pulsi ja reageerima neile kiiresti. On ülimalt oluline esitada nende foorumite sisu väga kaasahaaravalt. Samuti on see abiks, kui teate parim aeg postitamiseks sisu maksimeerimiseks ja seetõttu muutub postituste ajakava oluliseks teguriks, kui tõhusad need on.

Mobiili optimeerimine

Tänapäeval, rohkem otsinguid algatatakse mobiilseadmetes kui kunagi varem. Mobiilne osa moodustab ka suure osa konversioonidest. Küber esmaspäeva 2017 hitt USA müügis 6,59 miljardit dollarit, massiivne 2B dollar on sellest mobiilsed ostud (40% kasv alates 2016. aastast). Nii et näete, miks on teie SEO strateegiates oluline osa veenduda, et teie veebisait on mobiilisõbralik. Tänapäeval on enamus kaasaegseid WordPressi teemasid nagu Total juba reageerivad ja tagavad teie veebisaidi mobiilisõbralikkuse kaugele. Mitte unustada, mobiilisõbralikkus on ametlik SEO järjestamise signaal seisuga 2015. aasta aprill.

WordPress SEO oluline osa on mobiilide optimeerimine

Niisiis, kuidas optimeerida oma veebisaiti mobiilidele? Google on välja pannud juhised just sellel eesmärgil. Teie veebisaidi kõik aspektid sisust ja fondidest kuni värvide ja logodeni peavad teie saidile juurdepääsuks kasutatavates mobiilseadmetes välja nägema ja toimima ideaalselt. Selle saavutamiseks võite teha palju suuri ja väikeseid näpunäiteid, sealhulgas optimeerida pilte ja kiiruse maksimeerimine. Mobiiliga seoses on kõige parem vältige täisekraani hüpikuid ja vali oma mobiilisaidil laiendatav sisu, näiteks akordionid, laiendatavad kastid ja peidetud vahekaardid.

Samuti võiksite kaaluda kiirendatud mobiililehtede uurimist, mis muudab teie lehed Google’i otsingutulemustes mobiilidele kiireks laadimiseks. Paljud mobiilikasutajad pääsevad teie veebisaidile juurde, koputades mobiilirakendusele nende avaekraanidel, ja võiksite ka seda kasutada..

Google'i mobiilisõbralik test

Ja kui olete kõik endast oleneva teinud, ärge unustage testida oma veebisaidi mobiilisõbralikkust PageSpeed ​​Insights, või edasi Google’i mobiilisõbralik test.

Kohalik SEO

Teine oluline SEO tegur on asukohapõhine optimeerimine, et rahuldada konkreetse naabruskonna või geograafilise piirkonna inimesi. Google eelistab asjakohaseid, kasulikke ja täpseid kohaliku otsingutulemusi. Minu lähedal pealkirjaga otsingud on kasvav populaarsus. Need otsingud kasutavad asukohapõhiste lõpptulemuste genereerimiseks geograafilisi näpunäiteid.

Google'i trendid, lähedal minu otsingud

Selle kasvu põhjuseks pole kaugeltki otsimine – wi-fi kättesaadavus avalikes ruumides, kantava tehnoloogia kasutuselevõtt, mobiilirakendused ja hõlbus võrgu juurdepääsetavus aitavad suurendada toodete müüki ostjate poolt, kes otsivad neid teie läheduses pood. Kindlasti peate tähelepanu pöörama kohalikule SEO-le, kui soovite meelitada kliente, kes kasutavad mobiilseadmeid ostlema.

Võite alustada hästi, lisades igal lehel NAP (nimi, aadress ja telefoninumber). Need on andmed, mida otsimootorid kasutavad kohaliku eesmärgiga otsingutes. Kui asute rohkem kui ühes piirkonnas, siis peate iga paikkonna jaoks eraldi sihtlehe ja lisage selle paikkonnaga seotud sisu. Proovige lisada märksõna märksõna ja veenduge, et viiksite muudatused sotsiaalmeediasse. Ole helde nuppudele üleskutsele (helistage kohe, tellige, lisateavet, saatke sõnum), need on lugejatele hõlpsasti teiega ettevõtte jaoks ühenduse loomiseks..

Veel üks asi, mida saate teha, on loetleda kohalikes kataloogides, näiteks CraigsList või Linnaotsing. Peal Google’i minu ettevõte saate esitada üksikasju, näiteks oma tööaega, telefoninumbrit ja juhiseid Google’i otsingus ja Mapsis ning kontrollida selle autentsust. Seejärel on teie ettevõttel parem võimalus ilmuda kohandatud paneelil otsingutulemite lehe ülaosas. Samuti tegutseb Facebook Kohaliku teadlikkuse reklaamid mille abil saate jõuda ettevõtte lähedal olevate inimesteni, kuvades reklaame, kui nad lähenevad teie asukohale.

Mähkimine üles

Arvestades teabe ülekoormust Internetis, pole teie saidi külastajaid meelitada lihtne. Kuid selle postituse näpunäited aitavad teil parandada oma veebisaidi SEO-d ja suurendada oma veebisaidi liiklust. Kui vajate oma saidi liikluse suurendamiseks rohkem abi, vaadake meie postitust, kus on rohkem SEO näpunäiteid.

Kuid nüüd teile – kas teil on mingeid näpunäiteid, mida lisada? Või on küsimusi selle kohta, kuidas oma WordPressi SEO strateegiaid veel parendada? Andke meile allpool teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map