Teie toodete WooCommerce SEO ülim juhend

Teie toodete WooCommerce SEO ülim juhend

Iga ettevõte – väike, keskmine või suur – vajab SEO-d. Selle põhjuseks on asjaolu, et otsimootori optimeerimine (või SEO) on oluline turunduskanal. Kohta aruanded ahrefs 68% veebikogemustest algab otsimootoriga ja kõigest 0,78% otsingutest viivad selle teisele lehele ja klõpsavad otsingutulemil. See tähendab, et kui soovite oma WooCommerce’i poodi rohkem liiklust, peate selle optimeerimisega tegelema seotud otsinguterminite optimeerimisega.


Mis on SEO?

Otsimootorid, näiteks Google, Yahoo! Või Bing, suunavad kasutajad kõige asjakohasematele veebisaitidele või lehtedele. Veebisaitide järjestamisel ja loetlemisel otsingutulemustes võetakse arvesse mitmeid tehnilisi ja loomingulisi tegureid. SEO on teie veebisaidi värskendamise protsess, mille eesmärk on järjestada kõrge otsingutulemid, et saada „tasuta” või „orgaaniline” liiklus.

WooCommerce orgaaniline SEO

Ehkki see võib tunduda keeruline, ei ole see nii. Hea on see, et SEO valdkonnas on tehtud palju uuringuid ja peate vaid rakendama oma WooCommerce kaupluses ekspertide järeldusi, et aidata sellel reastada!

WooCommendi tooteleht ja SEO

Teie WooCommerce pood on tootekogu, mis teenib konkreetset eesmärki. Soovite, et teatud tooted oleksid järjestatud, kui kasutaja neid otsib. Oletame näiteks, et müüte mütse. Soovite, et teie sinise mütsi toote leht oleks paremusjärjestuses, kui keegi otsib märksõna „sinised mütsid”.

Kuid siniseid mütse müüvaid veebisaite võiks olla sadu. Kuidas tagate, et teie veebisait on edetabelis? Nagu mainitud, otsimootorid otsivad järjestamise signaalid et sobitada konkreetne otsingutermin asjakohase tulemusega. Teie WooCommerce’i tootelehe jaoks hõlmavad need järjestamissignaalid otsingusõna olemasolu lehe URL-is, pealkirjas ja sisus, lehe laadimiskiirust, kiirust, mis kaasneb lehe laadimisega mobiilseadmes, linke lehte teistelt veebisaitidelt, sotsiaalse populaarsuse näitajaid ja palju muud.

Selle asemel, et sellest kõigest üle saada, peate kõigepealt alustama põhist – sellist, mida igal leheküljel on vaja teha – ja seejärel liikuma edasi kompleksi – kui olete põhikooli vallutanud.

Kõik algab märksõnade uurimisega

Pole tähtis, millist toodet te müüte, on ülioluline mõista õigeid märksõnakomplekte, mida teie leht peab järjestama. Märksõna on fraas, mida kasutaja teie toodet otsides kõige tõenäolisemalt otsib.

Näiteks kui müüte siniseid mütse, tunduvad ideaalsed märksõnad olevat „sinised mütsid”, „osta sinised mütsid” või „meeste müts sinine” või midagi sellist. Arvata pole alati lihtne. Targem alternatiiv on alustada laiadest märksõnadest (neist, mille peale võite mõelda) ja seejärel märksõnade uurimise tööriistade abil neid täpsustada.

Märksõna uurimistööriistad

Saadaolevatest paljudest võimalustest on mõned tööriistad (tasuta ja tasulised), mida saate kasutada:

 • Märksõnad kõikjal (tasuta) – brauserilaiend, mis loetleb konkreetse otsingusõna populaarsuse
 • Ahrefs – pakub tööriistakomplekti, mis aitab teil välja mõelda märksõnad, mida teie konkurendid järjestavad, ja märksõnad, mida peaksite järjestama
 • Moz Explorer – SEO-gurude endi märksõnade uurimise tööriist
 • Google Trends (tasuta) – lihtne variant konkreetse otsingusõna populaarsuse kontrollimiseks
 • Amazoni otsingusoovitused (tasuta) – otsingusoovitused loetlevad Amazon toote sisestamise ajal
 • Google’i otsingusoovitused (tasuta) – otsinguterminite alternatiivid, mille Google loetleb lehe lõpus otsingupäringu sisestamisel
Google'i otsingusoovitused

Näide: Google’i otsingusoovitused

Kui olete märksõnad välja mõelnud, peate parandama ühe konkreetse peamise märksõna ja kasutama seda oma sisu värskendamiseks. Saate kogu sisus kasutada teiseseid märksõnu.

Ärge unustage, et märksõna topimine (märksõna ületarbimine) kui tava on surnud. Paigutage oma märksõnad arukalt kogu sisule.

Täiustage oma tootelehte WooCommerce SEO põhitõdedega

Kui teil on esmane märksõna, peate veenduma, et see ilmub teie WooCommerce’i tootelehe kõige olulisemates jaotistes. Selle saavutamiseks peate tegutsema järgmiselt.

1. Toote URL

Otsitermini olemasolu URL-is peetakse tugeva asetuse signaaliks. Tegelikult, kui otsitermin asub domeeninimes endas, siis lehel on auaste paratamatult olemas (välja arvatud juhul, kui iga teine ​​signaal puudub). Ideaalis peaks toote URL sisaldama teie tähelepanu märksõna. Uute lehtede loomisel saate seda tava järgida. Kuid olemasolevate lehtede puhul ei tohiks te turundusalgatajana URL-i muuta. URL-i muutmine võib tähendada lehe kogu SEO-väärtuse kaotamist ja see võib teie paremusjärjestust kahjustada.

Pro näpunäide: Aktiveerige Woo pood riivsaiad, et muuta URL otsingutulemustes loetavaks

2. Toote pealkiri

Otsingutulemite struktuur

Lehe paremaks muutmiseks peaks toote fookuses olev märksõna olema kohal. Siin pole palju arutada – minge edasi ja värskendage oma toodete pealkirju!

3. Toote kirjeldus

SEO pluginad meeldivad Pärmi SEO ütleb teile, et ideaalselt peaks mis tahes veebilehe sisu olema vähemalt 300 sõna. Sama kehtib ka teie WooCommerce tootelehtede kohta. Teie tooteleht peaks sisaldama teie toote üksikasjalikku kirjeldust koos fookuse või sekundaarsete märksõnadega, mis ilmuvad kogu sisus 2-3 korda. Veelkord, peamine on sisu loomulik raamistamine ja märksõnade mitte ülekasutamine.

WooCommerce tooteleht

Pro näpunäide: Kui teie toode ei nõua üksikasjalikku kirjeldust, katke põhipõhine teave. Lisage mõõtmed, komponendid, hooldusjuhised, tarneküsimused jne. Või vastake võimalike ostjate võimalikele küsimustele.

4. Pildid ja videod

Kas teadsite, et video lisamine postitusse võib konversioone suurendada kuni 80% (meie video SEO juhendi kohta)? See on tohutu! Teie tootelehel olevad pildid ja videod aitavad toodet paremini selgitada ja ostjat köita. Pildid peaksid olema kvaliteetsed, kuid optimeeritud nii, et lehe suurus oleks minimaalne. Videod peaksid olema hostitud platvormidel, näiteks Youtube või Vimeo, ning seejärel lisatud tootelehele.
Pidage meeles, et on oluline lisada piltide jaoks Alt-tekst. See tekst peaks määratlema, mis pilt on. Otsimootorid kasutavad seda teksti pildi lugemiseks ja seda teksti kuvatakse teie veebilehel juhtudel, kui pilti ei laadita. Teie tooteleht peaks sisaldama pilte, mille fookusesõna on Alt-tekstis.

5. Ülevaated ja hinnangud

Klientide ülevaated ja hinnangud on usaldusfaktorid ja otsimootorid hindavad neid kõrgelt. Arvustuste olemasolu teie tootelehel võib aidata sellel asjakohaste otsingute järjestada. Hea külg on see, et WooCommerce hoolitseb toote reitingu kuvamise eest otsingutulemustes, et lehele SEO väärtust lisada.

Nagu mainitud, on SEO plugin nagu Yoast hädavajalik ja aitab teil oma toote lehel auke märgata. Paar Yoast omaga WooCommerce’i laiendus ülimat SEO ülivõimsust.

Täpsemad SEO taktikad WooCommendi tootelehe paremusjärjestuse suurendamiseks

Kui tunnete end seiklushimulisena ja soovite liikuda põhinippide juurde, võite selle optimeerimiseks proovida oma poes mõnda täpsemat muudatust..

Lisaks teie tootelehel olevale sisule kontrollivad otsimootorid lehe paremusjärjestuse määramiseks ka mitmeid muid tegureid. Need sisaldavad:

 • Märksõnad tootelehe meta-lehel – Sisu, mis kirjeldab tootelehte ja mida tavaliselt kuvatakse otsingutulemustes lehe pealkirja all, on lehe meta. SEO pistikprogramm aitab teil lisada oma toodete lehe meta. Järjestuse teguriks peetakse märksõna olemasolu lehe meta-le.
 • Mobiilseadmete jaoks optimeerimine – Arvestades mobiilseadmete kaudu tehtavate otsingute arvu suurenemist, mõjutab SEO-d asjaolu, et teie WooCommerce’i tooteleht on optimeeritud mobiili jaoks või mitte. See tähendab, et leht muutub tundlikuks ja kasutatakse teie lehe AMP (Accelerated Mobile Pages) versioone, et see kiiremini mobiilseadmetele laadiks..
 • Värske sisu lisamine – Teie lehe värskus (kui sageli seda värskendatakse) on oluline SEO tegur. Lihtne viis lehtede värskena hoidmiseks on ülevaadete abil. Need on aja jooksul lisatud loomulik sisuallikas. Samamoodi võiksite oma WooCommerce’i toodetele lisada muid asjakohaseid jaotisi. See võib arvestada müüdud toodete arvu (mida värskendatakse reaalajas), KKK-jaotise, kus huvitatud kliendid saavad esitada teile küsimusi, kliendilugude jaotise, videotunnistuste ja veel palju muud.
  WooCommerce SEO värske sisu idee
 • Lingid – See on natuke keeruline, sest seda tuleb teha õigesti. Tagasi link on siis, kui teiste veebisaitide linkimisel lisage link oma tootelehtedele. See võib juhtuda kataloogiloendite, sidusettevõtete postituste, toodete mainimiste ja nii edasi. Lingid on usaldusfaktor ja osutasid, et toode on linkimiseks piisavalt hea. Mida rohkem lingid on, seda paremad on teie toote paremusjärjestuse määramise võimalused. On oluline, et lingid tunduksid loomulikud ja neid ei tehtaks populaarsete veebisaitide juhuslike kommentaaride kaudu.

Ära võtma

Otsingumootori optimeerimise eesmärk on tagada, et teie tootelehele jõuaks õiget tüüpi liiklus. Mida suurem on teie lehele jõudvate potentsiaalsete ostjate arv, seda suuremad on konversioonide võimalused.

Lisaks ülaltoodud rakendusele võiksite WooCommercei jõudlust ka optimeerida, kasutada mõnda WooCommerce kaupluse täiustamise näpunäidet ja investeerida HTTPS-i (muu hulgas) WooCommerce’i turvamiseks. SEO-le lugemiseks proovige WPExploreri juhendit WordPressi SEO kohta, Mozi juhend SEO-le või Ahrefi juhend e-kaubanduse SEO jaoks.

WooCommerce’i tootelehtede optimeerimine otsingumootoritele on pidev protsess. Pidage meeles, et SEO mantra – optimeerige, analüüsige, värskendage ja korrake!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map