Täiustage SEO lingide, saidi kiiruse ja muu abil

  1. 1. WordPressi SEO algajate juhend: sissejuhatus, ettevalmistamine ja kõnekeel
  2. 2. WordPressi märksõna uurimine ja kasutamine SEO jaoks
  3. 3. Praegu loeb: Täiustage SEO lingide, saidi kiiruse ja muu abil

Selles peatükis käsitleme lingid, kuidas neid saada, kuidas parandada lehe laadimise kiirust, külaliste postitamist ja kuidas optimeerida sotsiaalseid aktsiaid. Vaadakem siis WordPressi SEO-le veelgi põhjalikumalt.


Hankige rohkem orgaanilisi lingid

Lingid on natuke vastuoluline küsimus. Mitte see, kas nad parandavad teie paremusjärjestust, vaid see, kuidas peaksite neid saama. Tegelen siin peamiselt orgaaniliste lingidega, see tähendab siis, kui inimesed lingivad teie sisule oma vabast tahtest. Kindel viis oma saidile orgaanilisemate linkide saamiseks on publiku viljelemine. See pole kaugeltki lühiajaline lahendus. Kui inimesed kommenteerivad või saadavad teile küsimusi posti teel, veenduge, et leidke aega läbimõeldud vastuste saamiseks. (Ja proovige mitte seda teha ainult lingide / jagamise jaoks.)

Mõne jaoks võib üllatav olla, ehkki see ei tohiks nii olla, see, et ehtsate hüüete andmine ja linkimine artiklitele, mis on teie arvates eriti kasulikud või huvitavad, võib tegelikult olla viis lingide saamiseks. “Andke teile, saate vastu.” Tavaliselt toimib see paremini mõjutajate puhul, kellel pole nii suurt publikut, et neid on alati soosinud soosimise taotlused, hüüded ja kutsed vestlusele jms..

Ja suhete arendamine inimestega, kes kirjutavad ka sarnasel teemal (kuid tavaliselt ei ole teie otsesed konkurendid), on suurepärane võimalus mitte ainult lingide saamiseks. Suhteid viljeledes ei pea ma silmas kedagi, kellel on veebisait, millel on piisavalt kriteeriume, et teie kriteeriume täita, ja rämpsposti neile e-kirjade ja säutsudega. Pean silmas seda, et leiaksite kellegi, kes ratsutab ja mida te tegelikult kaevaksite, kelle vaadetest teile rohkem teada saaksite, ning leidke ainulaadne viis, kuidas saate neid tegelikult aidata. Saatke neile raamatusoovitus, kui näete, et nad mainivad mõnda konkreetset raamatut. (Või võite isegi raamatu neile saata).

Kirjutage pikem sisu

Veel üks asi, mis kõrgema asetuse saamiseks võib abiks olla, on pikema sisu loomine. Google’il pole mitte ainult uus funktsioon, mis funktsioneerib pika otsingu sisu mõne otsingu korral, vaid kipub pika vorminguga sisu üldiselt paremat asetust leidma. (Google’i kümne parima tulemuse keskmine sisu pikkus on üle 2000 sõna.)

Ehkki Internet on muutumas kurikuulsaks tänu sellele, et see on lühikese tähelepanu all, ja see on vaimustatud kasside gifidega, selgub, et pikemad postitused saavad oluliselt rohkem lingid. Kuid ärge arvake, et see on tasuta pass 2500 täitesõna kirjutamiseks. Mida see tähendab, on see, et võib-olla peaksite katsetama ideede kombineerimisega, et luua pikemaid sisutükke. Või pöörduge teema poole, mida te kardate, et te ei saa kiiruga artiklit varjata. Põhimõtteliselt ärge kartke mõne teemaga sügavuti minna.

Parandage oma saidi kiirust

w3-kogu-vahemälu-wordpress-plugin-wpexplorer

Kiirem laadimiskiirus mõjutab positiivselt mitte ainult teie paremusjärjestust, vaid vähendab ka põrkumiste määra, aidates teil hoida rohkem külastajaid, mis võib aja jooksul kaasa tuua rohkem kasutajate seotust, jagamist ja isegi lingid.

Kui soovite tasuta viisi lehe laadimise kiiruse kiireks ja hõlpsaks suurendamiseks, installige vahemälu plugin ja konfigureerige see õigesti. Samuti soovite oma pilte optimeerida. Võib-olla soovite hankida pildi optimeerimise pistikprogrammi. Kuid kõige olulisem samm siin on see, et tihendage oma pildifailid enne nende üleslaadimist käsitsi ja muudate need oma veebisaidi jaoks sobivaks suuruseks.

Ekraanipiltide puhul on vaikimisi sageli üsna andmemahukas PNG-fail, mida saate mis tahes pildiredaktori abil hõlpsalt pakkida palju paremini hallatavaks JPEG-failiks. Isegi MS Paint. Kui piltide soovituslik suurus sõltub teie hosti kiirusest ja sellest, kas kasutate sisu edastamise võrku või mitte, on tavaliselt hea mõte proovida hoida pildifaile mõnesaja kilobaidi või vähem. Ja proovige kasutada ainult neid pistikprogramme, mis parandavad teie lõpptulemust.

Külaliste postitamine: kvaliteet üle kvantiteedi

Külaliste postitamine tähendab lihtsalt teie artikli või postituse avaldamist kellegi teise ajaveebis või veebisaidil. Kui Matt Cutts läks nii kaugele, et kuulutas tagasilinkide jaoks külaliste postituse surnuks juba selle aasta alguses, siis on palju näiteid ajaveebidest, mida külaline sageli postitab, kuid nende eest pole vähimatki karistust määratud. Veebisaidid, mis püsivad paljude konkureerivate märksõnade jaoks kõrgel kohal. Puhver on üks näide.

Lähen välja jäseme ja soovitan, et külaliste postitamine, et suurendada teie veebisaidile lingide arvu, on see, mis on olnud, ja teda karistatakse. Kui kirjutate seotud veebisaitidele või ajaveebidele paar kvaliteetset külalise postitust, ei avalda see tõenäoliselt teie veebisaidile kahjulikku mõju. Ehkki kui soovite seda turvaliselt mängida, võite alati paluda, et kõik teie saidi lingid oleksid mittejärgitavad.

Või kui soovite seda täielikult mängida, võite 10000% valida, kas ei soovi üldse külaliste postitamist, kuid see toimub tõenäoliselt teie enda kulul. Külaliste postitamine võib olla väga kiire viis vaatajaskonna loomiseks ja aktiivse vaatajaskonna olemasolu on tõesti hea viis saada rohkem aktsiaid, lingid ja muidugi parem paremusjärjestus. Samuti sooviksite tõenäoliselt eemale hoida paljudest veebiblogijate kogukondadest, kuna mõned liikmed on teatanud, et neid on otsingu paremusjärjestuses ühingute poolt karistatud. Kui olete selle kontseptsiooni jaoks täiesti uus, lugege seda juhend külaliste ajaveebide koostamiseks.

Kasutage Google’i autorsust

See mitte ainult ei muuda teie nägu ja nime Google’is kuvatavate otsingutulemuste kõrval kuvatuks, vaid tähtsustatakse ka teie tulemusi, kui otsitav inimene kuulub teie G + -võrku. Protsess on üsna lihtne. Sa nimetad end G + lehe teatud saidil kaasautoriks ja lisad siis suhtlusringi täitmiseks lingi oma G + lehele sisust. Loe lähemalt kuidas seadistada WordPressis Google’i autorlus.

Optimeeri sotsiaalsete aktsiate jaoks

wordpress-social-ettiquette

Sotsiaalsed aktsiad mängivad otsingutulemite paremusjärjestuses suuremat rolli, nii et soovite veenduda, et saate nii palju kui võimalik. Kui teil seda veel pole, hankige pistikprogramm. Kuid ärge üle pingutage. Te ei vaja ühel lehel kolme komplekti sotsiaalseid nuppe. See muudab jagamise lihtsalt vähem ahvatlevaks, sest külastaja tunneb, nagu prooviksite seda teemat sundida. Nagu proovite natuke liiga kõvasti.

Jälle, tundub, et pikemat sisu jagatakse lihtsalt rohkem. Võib-olla on asi selles, et on vaja teha täiendavaid jõupingutusi, või võib-olla see, et pikem sisu on keskmiselt rohkem väärt jagamist kui lühem sisu. Lihtsalt seetõttu, et inimesed, kes kirjutavad väärt sisu, kipuvad kirjutama keskmiselt pikemaid postitusi. Kes teab.

Kuid see ei tähenda, et kauem on alati parem. Kõik sõltub teie teemast ja vaatajaskonnast. Näiteks Seth Godin jagab tohutult palju naljalt suurusi tarkuse ja inspiratsiooni postitusi. Kuid kui käsitlete tehnilisi teemasid, võivad pikad juhendid olla palju sobivad.

Kui väärikad on meile midagi õpetanud (peale selle, et „uudishimu lõhe” saab palju klõpse), peaksime proovima pealkirju, et näha, mis paremini töötab. Õnneks saate pealkirju testi abil hõlpsalt jagada Pealkirjakatsete tasuta pistikprogramm. Ja jälle, sidemete loomine mõjutajatega on kindel viis oma sotsiaalse haarde suurendamiseks. Lõppude lõpuks võib üks säutsu paljastada teid sadadele, kui mitte tuhandetele potentsiaalsetele lugejatele, kes omakorda võivad teie sisu ka jagada.

Ehkki paljud inimesed on rahul sellega, et julgustatakse inimesi oma postitusi lõpus otse jagama, soovitavad mõned kogenumad blogijad kasutada võimasid emotsioone, et motiveerida inimesi oma postituste lõpus tegutsema. Motiveerides inimesi tegutsema vastavalt neile antud teabele, saate neid kaudselt mõjutada, et nad võtaksid toimingu, mida te kõige rohkem tahate, et nad teie sisu jagaksid.

Kui olete selle kaugele jõudnud, tahaksin õnnitleda teid postitusseeria ühe mammuti (4100 sõna ja loendamise) lõpuni jõudmise puhul. Kuid selle juhendi lugemisest ei piisa. Peate tegelikult läbi käima. Samm-sammult, rida-realt, sõna-sõnalt. SEO maailm oli paljudele meist liiga keeruline, et enne WordPressi tulekut isegi unistada sekkumisest. Ja see võib siiski olla pikk teekond enne, kui tunnete, nagu teaksite täpselt, mida teha. Kuid selle juhendi abil peaks teil olema piisavalt asjadest vaeva, et saaksite tõeliste SEO-ekspertide nõuandeid dešifreerida ja neid rakendada, aga ka ise õppida, kui lähete mööda..

Kui teil on valmisolekut õppida ning kannatlikkust ja püsivust järjekindluse säilitamiseks, saate meisterdada metsalist, mis on SEO, ja saada selle saavutusega kaasnevaid hüvesid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector