Suurendage oma WordPressi saidi liiklust 6 lihtsa sammuga

Näpunäited oma WordPressi veebisaidi liikluse suurendamiseks

Kui olete midagi sellist nagu mina, olete oma saidi liikluse suurendamiseks pideval teekonnal. Mida rohkem liiklust teie sait saab, seda rohkem raha teenite ja seda lähemal olete ihaldatud Neljatunnine töönädal elustiil.


Kuid liikluse saamine pole lihtne. Inimesed on seal väljas, kuid nende leidmine ja seejärel oma saidile viimine on hoopis teine ​​asi. Võiduga valemi löömiseks kulub palju katsetusi ja vigu.

Noh, olen omal ajal kohanud mõnda võitu valemit ja tahaksin neid selles postituses teiega jagada. Kõiki järgmisi näpunäiteid on proovitud, testitud ja praktiliselt tagatud, et suurendada oma WordPressi veebisaidi liiklust. Nautige!

1. Optimeerige oma postitusi SERP-des

Enamik blogijaid on kinnisideeks Google’i järjestamisest, kuid paljud ei mõista seda, kuidas teie postitus on kuvatakse Google’i otsingumootorite tulemuste lehtedel (SERP-del) saab samuti suurt vahet teha.

Liikluse suurendamiseks optimeerige oma postitusi SERP-des

Laias laastus on kaks asja, millega peaksite enda jaoks muret tundma:

  1. Pealkiri: võiksite seda muuta, et Google’i kasutavatel inimestel oleks teabe otsimiseks sobivam.
  2. Kirjeldus: peate alati kirjutama oma postitustele metakirjelduse, et anda inimestele selge ettekujutus sellest, mida nad klõpsamise korral oodata võivad.

Pealkirja ja kirjelduse kohandamine on tükk kooki Yoast SEO pistikprogrammiga. Tehke muudatused lihtsalt postkasti metaboksi kaudu:

Pärmi SEO lõigu seaded

See on kõik, mis sellega on – Google korjab selle teabe üles ja kasutab seda oma SERP-de piires ning loodetavasti aitab atraktiivsem ja klõpsamiseks parem fragment teie saidi liiklust suurendada.

2. Lisage riivsai

Leivapähkli navigeerimine on kasutatavuse tagamiseks suurepärane – see annab teie saidi külastajatele kohese ülevaate nende asukohast teie saidi struktuuriga ja võimaldab neil hõlpsalt teie saidil liikuda..

Kuid riivsaiadel on teisene eelis: need lisavad teie saidi välimusele SERP-des veel ühe mõõtme..

Lisage liikluse suurendamiseks riivsaia

Leivapätsid veebisaidil …

Leivapätsid Google'i SERP-is

… viib Google’is leivapätsideni.

Nagu näete, kuvatakse SERP-des ka teie saidil olevad riivsaiad. See annab otsijatele teie saidi kohta rohkem teavet enne, kui nad sellel saidil isegi pole, mis ei saa olla halb asi.

Saidil riivsaia lubamine on suhteliselt lihtne asi ja kasutab jälle WordPress SEO by Yoast pluginat. Selle samm-sammulise õpetuse abil saate teada, kuidas lisada WordPressi saidile riivsaia.

3. Jaotage pealkirjade jagamine liikluse suurendamiseks

Kui olete mõnda aega bloginud, saate teada kõike pealkirjade olulisuse kohta. Sama postitus võib olla täielik flopp või minna viiruseks ainuüksi selle pealkirja tugevuse tõttu.

Seda silmas pidades on teie pealkirjade jagatud testimine üks tõhusamaid asju, mida saate oma saidi liikluse suurendamiseks teha. Seda saab hõlpsalt teha Pealkirja tükeldatud testimine WordPressi jaoks sisse panema. See võimaldab teil luua iga kirjutatud postituse ja / või lehe jaoks kaks või enam pealkirja, seejärel esitleb neid külastajatele juhuslikult ja mõõdab klikkimise määra.

Pärast mitmeid klikke saate otsustada, milline pealkiri on kõige edukam, ja lõpetada jagatud test. Selle eelised on vahetud, kuid veelgi parem, kui arvestada suundumustega (s.t millised pealkirjad toimivad kõige paremini), saate tulevikus oma lugejatele paremaid pealkirju luua.

4. Ühendage oma lehed omavahel

Minu arvates on ajaveebiga seotuse suurendamiseks olulisemad vähesed asjad, kui oma postituste vahelise linkimise (s.o. linkimise) vahel. Paljud teie saidi külastajad on teie navigeerimise suhtes pimedad ja leiad, et ainus viis sundida neid oma saiti põhjalikumalt uurima on lisada lingid seotud postitustele otse teie sisusse.

Sellisena soovitan blogi postituste lisamisel lisada oma blogisse võimalikult palju asjakohaseid linke seotud postitustele. Kuid WordPressi vaikimisi otsimisfunktsioonidega (mis jätab palju soovida) pole see alati nii lihtne.

Sellepärast vannun Parem sisemine linkide otsing sisse panema. Kui WordPressi vaikeotsingu funktsionaalsus otsib teie valitud märksõna sõna otseses mõttes kõikidest teie postitustest ja lehtedest ning tagastab tulemused kronoloogilises järjekorras, siis parem sisemine linkide otsing võtab arvesse ainult postituste ja lehtede pealkirju.

WordPressi sisemise lingi otsing vaikimisi

See…

Parem WordPressi sisemine linkide otsing

… Saab sellest.

Arvestades, et tõenäoliselt suudate lingitava postituse pealkirjast vähemalt ühe või kaks sõna meelde jätta, muutub selle pistikprogrammi abil linkimise protsess palju lihtsamaks.

5. Kaasa seotud postitused

Tõenäoliselt olete tuttav artikli allosas olevate seotud postituste lisamise kontseptsiooniga. Kui te juba kasutate Jetpackit, saate oma blogisse lisada seotud postitusi, lubades selle funktsiooni lihtsalt. Need peaksid välja nägema umbes sellised:

Jetpackiga seotud postituste moodul

Kaasatud seotud postitused on tõestatud viis kaasamise suurendamiseks, andes külastajatele selge võimaluse jätkata teie saidi sisu lugemist. Siiski võite (üsna mõistlikult) küsida, millised on seotud postitused teie saidile suurema liikluse suurendamiseks.

Sealt tuleb ka seotud postituste pistikprogramm. Enamik parimatest seotud postituste pistikprogrammidest võimaldab teil täpsustada, kuidas soovite seotud postitusi genereerida – kategooriate, siltide, hiljutiste postituste, autorite jms kaudu. Lisaks on tavaliselt olemas valikud, mida / kuidas soovite teave teie seotud üksuste kohta kuvatakse postitustes (pisipilt, pealkiri, väljavõte ja palju muud).

6. Arhiivitud postituste lisamine Tweet

Ma olen tohutu Twitteri fänn – ma arvan, et see on kaugelt kõige juurdepääsetavam sotsiaalne võrgustik selles osas, mis suudab üles ehitada järgnevat ja suurendada liiklust (kirjutasin isegi postituse just teie saidile liikluse suurendamise kohta Twitteris). Lisaks saate automatiseerida liikluse voo Twitterist (nagu ka Facebookist, LinkedInist, Tumblerist ja Xingist) oma saidile, kasutades pistikprogrammi Revive Old Post..

Protsess on lihtne: lingite pistikprogrammi oma Twitteri kontoga ja see sätib teie ajaveebi arhiveeritud postitusi uuesti teie seatud kriteeriumide alusel (nt konkreetsed postitustüübid, kui sageli tuleks tweeti avaldada ja mis aja jooksul).

Vanade postituste seadete taaselustamine

Arhiveeritud postitused postitatakse perioodiliselt teie Twitteri profiilile ja teie Twitteri jälgijad klõpsavad neil, avastades seeläbi vana sisu ja kaasates nad uuesti oma ajaveebisse. Lisaks võivad nad teie postitusi uuesti säutsuda, mille tulemuseks on nende avastamine inimeste poolt, kes ei olnud teile varem kuulnud.

Mida näpunäited teevad Sina Peavad liiklust suurendama?

Ülaltoodud kuus näpunäidet on mõned minu lemmikud, eriti kuna need on nii praktilised – saate neid hetkega rakendada ja hakata liiklust kohe suurendama. Ja seda me kõik päeva lõpuks soovimegi: toimivaid näpunäiteid, mida saaksime ellu viia.

Kuid ma tõesti kriimustasin ülaltoodud pinda ainult WordPressi kasutamisega teie saidi liikluse suurendamiseks. Sellepärast soovin nüüd teie abi. Mida sina teha oma WordPressi saidi liikluse suurendamiseks? Kas teil on näpunäiteid jagamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Kui teil on liikluse suurendamiseks (või üldiselt hoonete liikluse kohta) ülaltoodud näpunäidete kohta küsimusi, siis ärge kõhelge küsige.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map