Parimad WordPressi SEO tööriistad aastaks 2020

Parimad WordPressi SEO tööriistad

Enamik saidiomanikke püüab suurendada oma orgaanilist liiklust – st külastajad, kes saabuvad tasustamata otsingutulemite kaudu selliste saitide kaudu nagu Google ja Bing. Kuna aga nii paljud veebilehed konkureerivad otsingumootorite tulemuste lehtedel (SERP) ihaldatud kohtade pärast, võib teie asetuse tõstmine olla äärmiselt keeruline..


WordPress SEO (otsingumootori optimeerimine) kogu eesmärk on teie veebilehtede täpsustamine, et nad SERP-des kõrgemal asetseksid. Õnneks on saadaval palju tööriistu, mis aitavad teil oma SEO-strateegiat ellu viia ja selle tulemusel otsingumootori paremusjärjestust tõsta.

Selles artiklis käsitleme mõnda parimat WordPressi tööriista ja pistikprogrammi, mis aitavad teil oma veebilehti 2019. aastal optimeerida. Alustame!

1. Pärmi SEO

Pärmi SEO pistikprogramm

Miljonite allalaadimiste abil on Yoast SEO üks populaarseimaid WordPressi pistikprogramme. See on pakitud hõlpsasti kasutatavatest funktsioonidest, mis aitavad teil oma SEO strateegiaid. See on tuntud oma leheanalüüs , mis aitab teil parandada märksõna kasutamist, sisu pikkust, loetavust ja palju muud. Muud käepärased valikud hõlmavad XML-saidikaardi loomist ja teatisi, riivsaia ja sotsiaalse meedia integreerimist. Kui olete SEO algaja, on see pistikprogramm fantastiline koht alustamiseks.

2. SEOPress

SEOPress WordPressi jaoks

Teine suurepärane võimalus oma WordPressi saidi optimeerimiseks on SEOPress. See SEO plugin pakub kõike, mida vajate oma paremusjärjestuse parandamiseks, näiteks XML ja HTML saidikaardid, sisusõnade analüüsi, avatud graafiku sätteid, Google Local Businessi andmeid, ümbersuunamisi ja palju muud. Pluss SEOPressil on valge märgisega taust ja sisseehitatud kasulik katkenud linkide skanner. (isegi tasuta versioonis).

Kuigi on olemas tasuta versioon saidil WordPress.org, mis on suurepärane viis pistikprogrammi proovimiseks, SEOPress Pro pakub rohkem koormusi. Pro-versioonile üle minnes saate veelgi võimsamaid funktsioone, näiteks riivsaia tugi, Google Newsi või Video XML-i täpsemad saidiplaanid, struktureeritud andmetüüpide märgistus, robots.txt-i ja htaccess-failide lihtsad redigeerimise tööriistad, WooCommerce’i integreerimine ja palju muud. Vaid 39 dollari eest (mida saate kasutada piiramatutel saitidel) on väärt oma saidi SEO-sse investeerimist.

3. Kõik ühes SEO Pack

Kõik ühes SEO pistikprogramm

Kõik ühes SEO Pack on veel üks väga populaarne tasuta WordPressi pistikprogramm, mille allalaadimisi on üle 30 miljoni. Seda seostatakse sageli Yoast SEO alternatiivina, ehkki see ei paku lehel analüüsi tegemisel sama põhjalikkust. Kuid sellel on ka palju muid sarnaseid funktsioone, näiteks metasildid, XML-saidiplaanid ja sotsiaalse meedia integreerimine. All in One SEO Packi ainulaadne omadus on see, et see on ainus tasuta pistikprogramm, mis pakub SEO-integratsiooni e-kaubanduse saitidele – sealhulgas neile, kes kasutavad WooCommerce.

4. BAVOKO SEO tööriistad

BAVOKO tasuta WordPressi pistikprogramm

BAVOKO SEO Tools on suurepärane alternatiiv kahele eelnimetatud pistikprogrammile. Lehe SEO jaoks standardfunktsioonide (XML-saidiplaanid, metapealkirjad, kirjeldused, sisu pikkus, märksõnade optimeerimine jne) pakkumine lisaks kasulikule SEO toimivuse jälgimisele (märksõnad, lingid ja konkurentide analüüs) ning aruannete loomise tööriist eraldab BAVOKO. See on nagu mitme SEO teenuse saamine pluss pistikprogramm ühe madala hinnaga. Võid proovida BAVOKO SEO tööriistad tasuta, kuid kõigi funktsioonide saamiseks peate üle minema premium-ile (alates 19,99 dollarist kuus).

5. matemaatika auaste

Auaste matemaatika SEO WordPressi pistikprogramm

Rank matemaatika on veel üks suurepärane pistikprogrammi võimalus oma WordPress SEO haldamiseks. Pistikprogramm lisab teie sisu parendamiseks lihtsaid suvandeid, näiteks fookusesõnade näpunäited, sisu pikkuse jälgimine, püsilinki hindamine ja palju muud. Rank Math on integreeritud ka Google Webmastersiga, nii et saate saidi statistikat ja toimivust jälgida otse oma WordPressi juhtpaneelilt. Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad Google’i indekseerimise vigade jälgimist, kontekstilisi tööriistavihjeid, automatiseeritud piltide SEO valikuid, XML-saidikaardi generaatorit, rikkalikke lõike (sh kohandatud postitustüüpide jaoks) ja palju muud.

6. Premium SEO pakett

Premium SEO Packi juhtpaneeli ekraanipilt

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Premium SEO Pack on täielik WordPressi SEO pistikprogramm, mis aitab teie veebisaidil otsingumootorites paremini edeneda. See lisatasu plugin ühendab endas nii SEO kui ka sotsiaalse optimeerimise parima, et piirata mitme pistikprogrammi vajadust. Premium SEO Pack sisaldab sotsiaalset statistikat, leheanalüüse, lehe kinnitusi ja palju muud. SEO on oluline – kui inimesed otsivad teie kirjutatud teemat, soovite teie veebisaiti kõigepealt näidata. Nii saate teenida palju liiklust (ja isegi müüki) ja kasvatada oma vaatajaskonda.

Selle pistikprogrammi ainulaadne omadus on SEO massi optimeerimise võimalus. Selle abil saate mõne klõpsuga oma saidil optimeerida kõiki lehti, postitusi ja kohandatud postitustüüpe. Moodul annab teile võimaluse meta pealkirja optimeerimiseks, meta kirjelduse optimeerimiseks, samuti teie sisu märksõna automaatseks tuvastamiseks ja optimeerimiseks. See tähendab, et saate oma SEO-d (ja paremusjärjestust) täiustada vaid mõne sekundiga.

Plugina veel üks suurepärane omadus on sisseehitatud Google Analyticsi tugi ja sotsiaalne statistika. Nii näete ja saate oma saidil SEO näpistamise tulemusi hõlpsalt jälgida ja jälgida. Premium SEO Packi kohandatud Google Analyticsi kuvar muudab teie otsingustatistika hõlpsaks nägemise ja mõistmise, samas kui Social Stats moodul näitab teie võrgu ulatust. Kuna kogu teave teie saidi kohta on suurepärane, on olemas ka kasulik SERP-jälgimismoodul, mis näitab teile, kuidas teie sait vastab teie konkurentsile – suurepärane teave, et näha, kus te seisate.

7. SEOPressor

SEOPressori koduleht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

SEOPressor on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis on loodud teile hõlpsasti kasutatava liidese abil oma veebisaidi SEO maksimaalseks juhtimiseks. Arendajad väidavad, et pistikprogrammi täiustatud algoritm jäljendab Google’i oma, nii et saate täpseid soovitusi oma lehtede optimeerimiseks. SEOPressor kogub kõik teie saidi olulised SEO andmed ja tutvustab neid ühes kohas – hoiatades teid probleemide eest.

Pistikprogramm sisaldab ka semantilist analüütikat ja asjakohaseid seotud märgistusstandardeid. See pakub teile täielikku kontrolli selle üle, kuidas otsimootorid teie saiti indekseerivad, ja optimeerib ka teie lingiprofiili. Kuna tööriista täielik kasutamine on 9 dollarit kuus, näib SEOPressor päris suur tehing.

8. Moz Pro

Moz Pro koduleht

Moz Pro pakub tööriistade ja funktsioonide kogumit, mis aitavad teil hallata oma veebisaidi SEO-strateegiat. See jälgib teie saidi ja konkurentide iganädalast paremusjärjestust ning tuvastab ja tähtsustab märksõnu, kasutades seda Tööriist Märksõnade uurija. Samuti kasutab Avage saidi uurija aidata linkide loomisel ja indekseerib teie saiti asjakohaste probleemide otsimiseks.

Kui vajate täiendavat veenmist, pakub Moz Pro ka funktsioone, mis aitavad teid teie lehel olevale SEO-le, ning pakub komplekti aruandlus- ja analüüsivõimalusi. Alates 79 dollarist kuus (aastase tellimuse korral) on hind teistega võrreldes kindlasti järsk. Kui arvate siiski, et kasutate kõiki selle pakkumisi, võiks see seda väärt olla.

9. ahrefs SEO tööriistad ja ressursid

ahrefs SEO tööriistad ja ressursid Lisatasu tellimine

Kui otsite viisi oma saidi SEO toimivuse jälgimiseks, on ahrefs suurepärane võimalus. See lisateenus sisaldab tööriistu konkurentide analüüsimiseks, märksõnade uurimiseks, lingi jälgimiseks, sisulünkadeks, auastme jälgimiseks ja muuks. Mis kõige parem, saate seadistada automaatseid märguandeid ja aruandeid teile regulaarselt (nt üks kord nädalas) e-postiga, et jälgida konkreetseid SEO tegureid, millele keskendute.

10. Rankie

Rankie kodulehe päis

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Rankie on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis on loodud spetsiaalselt teie veebilehe Google’i paremusjärjestuse jälgimisel. Märksõnade käsitsi kontrollimise asemel kasutage Rankie’i soovitud märksõnade uurimiseks, jälgimiseks ja aruannete esitamiseks, et näha, kuidas teie SEO-l läheb.

SEO on iga veebisaidi jaoks väga oluline – eriti teie märksõna paremusjärjestus. Kui auaste on oma valdkonna vinge otsingutermin, võite saada palju liiklust, mis võib muutuda müügiks, reklaamiks või muuks konversiooniks. Rankie on suurepärane tööriist, mida saate kasutada soovitud märksõnade valimiseks ja jälgimiseks. Kui olete installinud, saate Rankie abil oma märksõnu otsida – pistikprogramm soovitab isegi täiendavaid termineid, mida võiksite oma otsingutulemuste järgi järjestada..

Jälgimise osas sisaldab Rankie oma märksõnade jälgimiseks 4 võimalust: Google, Google Ajax api, whatsmyserp.com või ezmlm.org. Lisaks integreeritud tööriistale, mis soovitab märksõnade loendeid, kuhu võiksite sihtida. Pistikprogramm pakub teile ka igapäevaseid paremusjärjestuse aruandeid koos märksõnade graafikutega, et saaksite vaadata, kas teie SEO täiustamise meetodid töötavad. Lisaks saate aruanded teile e-postiga saata, nii et te ei unusta neid kunagi kontrollida.

11. Google’i märksõnade plaanija tasuta SEO tööriist

Google'i märksõnade plaanija avaleht

Google’i märksõnade plaanija on tööriist AdWords tellijad, kes soovitavad märksõnu, mille järgi järjestada. Saate sisestada oma toote ja saidi teabe ning suunata otsingut erinevate parameetritega. Iga soovitatud märksõna kohta saate vaadata ajaloolisi andmeid, sealhulgas keskmisi igakuiseid otsinguid, konkurentsi taset ja soovitatud AdWordsi pakkumist.

Kuigi see tööriist on äärmiselt väärtuslik, on sellel siiski pisut vähem kui intuitiivne liides, seega tasub seda vaadata a hea õpetus enne kui sisse jään.

12. Märksõna tööriista tasuta plaanija

Märksõna tööriista avaleht, kus kuvatakse otsinguriba

Märksõna tööriist on seotud Google’i märksõnade plaanija alternatiivina. Sellel on lihtne liides ja see kasutab Google’i automaatse täitmise funktsiooni, et luua iga sisestatud otsingutermini jaoks sadu pika sabaga märksõnasoovitusi. Erinevalt Google’i märksõnade plaanijast loetleb märksõna tööriista tasuta versioon ainult märksõnu, mitte kaasnevaid andmeid, näiteks otsingumaht, klõpsutariif ja konkurents. Selle teabe saab lukust vabastada, kui otsustate selle eest maksta kõrgema astme lisatasu versioonid.

13. LinkPatroli Premium teenus

LinkPatroli koduleht

LinkPatrol on esmaklassiline WordPressi plugin, mis on keskendunud väljuva lingi profiili puhastamisele. Kogu saidi linkide skannimiseks kulub vaid mõni sekund ja see sisaldab kõigi nende autorite, domeenide ja ankurdatava teksti loendit. Kui märkad halvad lingid, selle lisamine on kiire ja lihtne nofollow sildistage või eemaldage URL-i link. Hinnakujundus algab 50 dollarist aastas.

14. GTmetrix tasuta saidi kiiruseanalüsaator

GTmetrix koduleht

GTmetrix on tööriist, mis on loodud saidi kiiruse suurendamiseks, mis on selle tegur otsimootorid leiavad järjestamise algoritmides. See pakub teile teavet selle kohta, kui kiiresti teie sait laadib, ja aitab teil selle toimivust parandada. See analüüsib teie lehti Google’i lehe kiirus ja Yahoo YSlow reeglikomplekte ja edastab tulemusi, sealhulgas lehe laadimisaeg ja lehe kogu suurus. Samuti saate vaadata, kuidas teie sait konkureerib teiste GTmetrixi jälgitavate saitidega.

Tööriist võimaldab teil ka toimivust jälgida, mobiilseadme kaudu saidi kiirust analüüsida ja oma lehte testida mitmes piirkonnas. Lõpuks saate ka salvestada lehtede laadimisi ja esitada tulemusi toimivusprobleemide täpsustamiseks.

Lõplikud mõtted

SEO on keeruline teema ja sageli võib see alguses tunduda hirmutav. Nii paljude komponentide üle mõtlemiseks võib teie veebilehtede optimeerimine SERP-de paremaks mängimiseks muutuda tohutuks ülesandeks..

Selles tükis oleme pakkunud teile 10+ tööriista ja WordPressi pistikprogramme, mis aitavad teil välja töötada ja rakendada oma SEO strateegia 2019. aastaks. Kas mõni neist tööriistadest kuulub teie igapäevase SEO töövoo sisse? Kas teil on uue aasta kohta muid SEO näpunäiteid? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map