Parimad WordPressi ettevõtte SEO näpunäited

Parimad WordPressi SEO näpunäited uutele ettevõtetele

Otsimootori optimeerimine (SEO) on lai teema ja võib tunduda pisut üleolev, kui alustate uue ettevõtte või veebisaidi omanikuga. Kuid ärge muretsege! Selles artiklis oleme SEO jaganud mõneks peamiseks valdkonnaks, mis aitavad seda paremini hallatavaks muuta. Vaatame lähemalt!


Installige hea SEO pistikprogramm

SEO plugina kasutamine oma WordPressi veebisaidi sisu optimeerimiseks on kohustuslik. Nad pakuvad palju suurepäraseid omadusi, mis aitavad teie saidil edetabelit koostada. Õnneks on saadaval arvukalt tasuta (ja premium) SEO pistikprogramme, mis aitavad teie lehtede ja postituste positsiooni otsingumootorites parandada.

Pärmi SEO

Pärmi SEO

Üldiselt on Yoast SEO kõige populaarsem ja tuntud WordPressi pistikprogramm. See tasuta lahendus annab teile kontrolli paljude SEO oluliste tegurite üle, nagu teie pealkirjad ja metaandmed, XML-saidiplaanid, riivsaiad, püsilinkid, sotsiaalsed lingid ja palju muud (mille kohta saate teada meie täielikust Yoasti SEO juhendist)..

Pärmi SEO postituse meta

Yoast SEO võimaldab teil määrata ka fookuse märksõna. Nii saate tõesti optimeerida konkreetse sisutüki kõrge väärtusega märksõnade järjestamiseks. Yoast näitab teile, kas olete märksõna kasutanud piisavalt palju kordi ja õigetes kohtades. Samuti antakse nõu, mida saaksite oma sisu parendamiseks teha, et tagada teie saidi võitlusvõimalus teie konkreetsete märksõnade järjestamiseks..

Kohalik SEO

Pärm kohalik

Kui teil on kohalik ettevõte, millel on füüsilised asukohad, peaksite kaaluma ka installimist Yoasti kohaliku SEO for WordPressi lisandmoodulile. Või võrdselt, vali Yoasti kohalik WooCommerce’i SEO kui teil on telliskivide ja mördi kaupluse kõrval ka e-poe pood.

Kohaliku SEO optimeerimisel sihite otsinguid, mis asuvad teie asukoha lähedal. See võib aidata teil kohalike otsingute otsingumootorites järjestada (näiteks „New Yorgi parim jäätisepood”), samuti võimaldab teil hõlpsalt oma WordPressi veebisaidile sisestada Google Mapsi, kontaktteabe, kaupluse asukoha ja lahtiolekuajad..

Tehke oma märksõna uurimine

Märksõna uurimine on uute ettevõtete jaoks kohustuslik. Pärast seda, kui olete kindlaks teinud, mida ja kellele müüte, on esmatähtis kindlaks teha, mida teie potentsiaalsed kliendid otsivad. Näiteks kui olete pulmadeks spetsialiseerunud kleitide pood Denveris, siis soovite ilmselt saada hindeks „Denveri pulmakleidid” või „kust Denverist pulmakleiti osta” jms..

Kui see on naelutatud, saate kirjutada oma veebisaidi sisu, keskendudes nendele märksõnadele. Kui kirjutate “Parim juhend pulmakleitide ostmiseks Denveris”, on teie saidil hea võimalus nende tingimuste paremusjärjestuseks. Järelikult, kui keegi otsib neid märksõnu, puutub ta teie saidiga kokku otsingumootorites.

Google'i märksõnade plaanija

Kuid osa heast märksõnastrateegiast on variatsioonide ja toetavate märksõnade segu kasutamine. Koos Google’i märksõnade plaanija saate kiiresti kindlaks teha, milliseid märksõnu peaksite oma postitustes kasutama. See populaarne tööriist võimaldab teil sisestada ettevõttega seotud märksõnu. Seejärel pakub planeerija olulist teavet inimeste arvu kohta, kes otsivad teie valitud märksõnu.

Samamoodi pöörab Google’i märksõnade plaanija teie tähelepanu ka otsitavatele seotud sõnadele ja fraasidele, mis on teie algse märksõna (de) suhtes asjakohased. Seejärel peaksite neid oma sisus proovima ja kasutama, et aidata teie saidil järjestada mitmesuguseid populaarseid märksõnu, mis sobivad teie niši piires.

Ubersuggest märksõna tööriist

Võite kasutada ka tasuta tööriistu nagu Ubersuggest et leida veelgi rohkem seotud märksõnu või Google Trends oma piirkonnas uute / trendikate märksõnade avastamiseks. Need on suurepärased tööriistad, mida teie (või teie ajaveebide autorid) saate lennult kasutada ilma, et peaksite oma Google’i kontole sisse logima.

Võtke Link Building tõsiselt

Linkide loomine on oluline tegur Google’i veebisaitide järjestamise algoritmis. Nii et veenduge, et lisate oma saidile mõlemad lingid sisemiselt ja väliselt. Aja jooksul tekivad lingid orgaaniliselt, kuid uue ettevõttena peaksite proovima ka seda, kuidas oma veebisaidile linke esialgu hankida..

Sisemised lingid

Sisemised lingid

Siselingid on teie enda veebisaidi muude lehtede või postituste jaoks. Näiteks kui lisame lingi WordPress SEO-le, on see sisemine link meie enda veebisaidi lehele, mis räägib WordPress SEO-st.

Saidilinkide lisamine oma saidile on lihtne viis parandada oma positsiooni otsingumootorites. Sisemiste linkide abil on Google’il hõlbus sisu leidmiseks ja järjestamiseks teie saidilt otsida. Sisemised lingid muudavad külastajatele ka sisu leidmise hõlpsaks ja aitavad suurendada teie saidil veedetud aega.

Oma veebisaidil artiklite või lehtede loomisel pidage meeles, et linkite muude asjakohaste postituste või lehtedega. Lisaks kasutage kindlasti sisemisi linke, et suunata kasutajad teie kõige olulisematele lehtedele. Näiteks peaksite oma kodulehelt linkima lehtedele, kuhu soovite, et teie külastajad järgmisena läheksid (meie enda WPExploreri kodulehel lingime nii meie põhiartiklitele, mis on meie arvates kõige kasulikumad, kui ka meie viimastele postitustele).

Kui vähegi mõtet lehti ja postitusi linkida, kasutage seda võimalust ja lisage oma WordPressi veebisaidile siselinke.

Lingid lingid

Välised lingid

Kolmandate osapoolte veebisaitide väliseid linke, mis lingivad teie sisuga, nimetatakse tagasilinkideks. Sisesidemetega võrreldes on neid kindlasti keerulisem luua. Oluline on saada oma veebisaidile lingid asjakohastelt, usaldusväärsetelt saitidelt. Lingiühenduse kaudu tunnistab Google, et teie sait on oluline ja see võib aidata teil oma saiti otsingutulemustes järjestada.

Suurepärane viis oma saidile linkide loomiseks on külalispostitus teistele saitidele. Võtke ühendust teiste oma niši saitide, sarnaste ettevõtete, tööstuse veebiajakirjade ja uudiste saitide ning muude asjakohaste veebisaitidega, mida võite leida. Nende saitide külaliste postitusi kirjutades saate jätta lingi tagasi oma saidile.

Lisage ajaveeb

WordPressi ajaveeb

Ettevõtte ajaveebi loomiseks aja võtmiseks ja pingutamiseks võib olla mitmeid eeliseid. Otsimootoritele meeldib näha, et veebisaiti täiendatakse pidevalt ja lisatakse. Päevase või iganädalase ajaveebiartiklite postitamine aitab teil selle kasti märkida.

Blogi võimaldab teie saidil luua ka üldist sisu, liikluse allikaid ja lõpuks kasvada. Huvitava ja väärtusliku sisu lisamine meelitab uusi külastajaid ja julgustab korduvaid kasutajaid. Kaaluge erinevat tüüpi meediumite, näiteks video, taskuhäälingusaadete ja veebiseminaride kasutamist, et meelitada neid erinevatele vaatajaskondadele. Teie ajaveebi liiklus ei ole kasulik ainult teie ettevõttele, vaid kasvav külastajate arv aitab teie uue ettevõtte otsingumootorite paremusjärjestusest.

Lõpuks kirjutage kindlasti uute teemade jaoks uued postitused. Te ei soovi dubleerivat sisu. Selle asemel keskenduge iga ajaveebi postituse koondamisele mõne muu märksõna ümber. See võimaldab teie saidil järjestada mitmesuguseid märksõnu ja jõuda sellest tulenevalt laiema vaatajaskonnani. Mida huvitavamat ja mitmekesisemat sisu postitate, seda tõenäolisem on, et saate uute kasutajatega ühendust.

Optimeerige oma saidi toimivust

Veenduge, et teie WordPressi veebisait toimiks võimalikult kõrgel tasemel. Otsimootorid võtavad arvesse selliseid tegureid nagu pildi optimeerimine ja saidi kiirus. Nii et saidi üldise jõudluse optimeerimine on veel üks viis, kuidas saate oma saiti otsingumootorite jaoks parendada.

Monitori saidi kiiruse jälgimine

Monitori saidi kiiruse jälgimine

Google naeratab saitidele, mis laadivad kiiresti ja pakuvad sujuvat kasutajakogemust. Nii et kui teie saidil pole kiireid laadimisaegu, võib see teie positsiooni otsimootorites märkimisväärselt mõjutada.

Kui te pole kindel, kas teie sait toimib, võiksite puhata kasutada tasuta tööriista. Üks suurepärane võimalus on Pingdomi tööriistad. Selle premium-veebisaidi jõudluse haldusteenuse tasuta versioon võimaldab muu hulgas kasutada kiirelt teie saidi laadimise kiiret testimist. Samuti loob see üksikasjalikke aruandeid, mis aitavad teil mõista, mis tüüpi sisu aeglustab teie saidi toimimist ja mida saate teha laadimisaegade parandamiseks. Premium kasutajad saavad ka teie lehe kiirust pidevalt jälgida ja saada seisakuid reaalajas.

Teine suurepärane tööriist on jumal ole ‘ Google PageSpeed ​​Insights. See tööriist analüüsib teie saiti, kasutades kõigepealt mobiilseadmete indekseerimise meetodit – see tähendab, et see vaatab teie saidi toimivust enne lauaarvutite kasutamist mobiilseadmete põhjal. Sarnaselt Pingdomiga pakub Google PageSpeed ​​Insights ka võimalusi kogu saidi kiiruse parandamiseks.

Parandage oma saidi kiirust

Oma saidi kiiruse parandamiseks on paar lihtsat viisi. Võtke ilmselgelt arvesse seda, milliseid lehekiiruse tööriistu teatati, kuid on ka paar näpunäidet, mida saate teha.

Esiteks uurige hoolikalt teema ja hostimisteenus te kasutate. Kaasaegne, kiire laadimisega teema, nagu meie oma teema, teeb WordPressi teema kohe otsimootoritele mulje ja võib teie saidi asetuse muuta.

wpengine hallatav WordPressi hostingu pakkuja

Info ja allalaadimine

Sama oluline on kvaliteetse veebi kasutamine. Vana ütluse „saate selle eest, mille eest maksate” võõrustamisega kõlab kindlasti tõsi. Kui saate seda endale lubada, siis vali alati mõni tipptasemel hallatav WordPressi hostimisettevõte, näiteks WP Engine. Sellel WordPressi spetsiifilisel hostimisteenusel on muljetavaldav kogemus, pakkudes kiiret laadimisaega arvukatele nende majutatavatele veebisaitidele.

Muud näpunäited saidi kiiruse parandamiseks hõlmavad mõne erineva pistikprogrammi installimist oma WordPressi veebisaidile. Kaaluge vahemällu pistikprogrammi, piltide optimeerimise pistikprogrammi ja laiska laadimise pistikprogrammi kasutamist. Need kõik võivad parandada teie saidi toimivust ja aidata teil saada otsingumootorites poolehoidu.

Muutke oma sait sõbralikuks

Muutke oma sait sõbralikuks

Mobiilselt reageeriva teema omamine on veel üks oluline tegur, kui soovite, et teie WordPressi veebisait edeneks otsimootorites hästi. Tänapäeval on peaaegu võimatu osta teemat, mis pole veel mobiiliga valmis.

Kui te pole milleski kindel, kontrollige lihtsalt. Tõmmake oma telefon või tahvelarvuti välja ja külastage oma saiti. Nende näpunäidete abil saate oma saidi ka mobiilisõbralikumaks muuta. Sõltuvalt teie saidi nišist võiksite keskenduda ka WordPressi jaoks mõeldud AMP-le. Lühidalt – AMP (kiirendatud mobiilsed lehed) võimaldab teil kuvada mobiilseadmetes oma lehtede kiiremat laadimist ja lihtsustatud versioone (koos vahemäluga, vähem HTML-i, JavaScriptita jne). Kui teie ajaveeb on teie veebisaidi oluline osa, siis võiks AMP olla teile hea mõte.

Google PageSpeed ​​Insights

Nagu varem mainitud, vaadake Google’i saiti, et kontrollida, kui hästi teie sait mobiilis toimib Lehe kiiruse ülevaade tööriist. Sisestage lihtsalt oma veebisait ja Google annab teile saidi mobiilsuse tulemuslikkuse hinde 100-st 100 ja annab soovitusi, mida parandada.

Uue ettevõtte SEO lõplikud mõtted

Paljudel ettevõtetel, eriti alles alustamisel, pole SEO-le pühendamiseks vajalikku aega. Kui see on nii ja teil on selle jaoks eelarve, siis on mõistlik kaasata SEO professionaal, kes aitab teie veebisaiti optimeerida.

Sobivate SEO-ettevõtete või üksikisikute leidmisel küsige soovitusi. Proovige alati rääkida varasemate klientidega, kellega nad on koos töötanud, ärge lihtsalt lugege iseloomustusi. Ja vältige ülemääraseid väiteid. Kui nad lubavad midagi, mis on liiga hea, et tõsi olla, siis tõenäoliselt nii on!

SEO-eksperdi palkamine võib olla suurepärane võimalus uue ettevõtte jaoks, et alustada oma tegevust otsingumootorites. Enne töölevõtmist veenduge, et teeksite oma uuringud hoolikalt.

Millist SEO valdkonda peab teie WordPressi veebisait parandama või millele keskenduma? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map