Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: bränding ja turundus

 1. 1. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: majutamine
 2. 2. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: teemad, pistikprogrammid, tooted ja teenused
 3. 3. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: oma ettevõtte loomine
 4. 4. Praegu loeb: Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: bränding ja turundus

Positiivsete finants- ja ametialaste tulemuste saavutamiseks vajab iga ettevõte palju hoolt ja energiat. Enne kui hakkate kasutama värve ja pintsleid, mõelge välja, mille eest seisate ja mida esindate, mis on teie ülesanne ja kuidas kavatsete muuta maailma paremaks. Need on niidid, mis moodustavad teie ettevõtte kanga. Eneseteostusprotsess ei lõpe kunagi, teie WordPressi veebisait kasvab, saate rohkem veojõudu, rohkem lugejaid ning teie kaubamärgi- ja turundustegevused muutuvad.


Sind oma kaubamärgiks

Enne kui lasete maailmal oma värve näha, võiksite proovida oma brändi ja ettevõtet ning proovida. Sel perioodil peaksite endalt küsima: “Mis on see, mille eest ma tahan kandideerida?” Ja rääkige oma sõprade ja perega ka oma brändi, logo ja äriplaani omadustest.

Kõik on turundus; teie toode, sisu, ettevõtte manifest, bränding, töö kvaliteet, pakutav klienditugi …

Sellisest testijate segarühmast saate teha järeldusi tulevase kursuse kohta, mida peaksite kasutama edasise visuaalse kaubamärgi kujundamise protsessis. Kui olete kommentaarid analüüsinud, on teil veel tööriistu, millega töötada. Vaadake kommentaare tagasisidena, mille saate kõige eest, mida loote, ja olge tänulikud juhiste parandamise eest.

Online-olek kaubamärgi kaudu

Bränding on ka teie ärikultuur ja teie idee panustada maailma. Valitud sildiliin on midagi, mis järgib kogu teie karjääri jooksul teie toodet ja kaubamärki. See peaks olema lühike ja meeldejääv. Kui kirjutate blogi ja peaksite, peaks sildil olema kirjas selle lugemise peamine eelis.

Algse kaubamärgi väljatöötamine tähendab järjepideva ja loomingulise disaini käivitamist, mis toimib fuajees enne, kui teie sihtrühm siseneb teie loometöö maailma. Kui teie sisemine instinkt ütleb teile, et teil on õige asi, siis sõbrustage oma brändiga ja olete valmis oma WordPressi äri volitamise muudeks etappideks.

Vaatajaskonnani jõudmine sotsiaalsete kanalite kaudu

WordPress on suurepärane platvorm teie toodete või teenuste turule toomiseks. Oma töö kiirgamiseks peate investeerima kommunikatsiooni. Kui teie tooted on mõeldud internetiturule, suhtlete kindlasti enamasti veebis, kuid isegi kui nad seda pole, on kõik veebis dokumenteeritud olemine otsingumootoritele ja inimestele, kes soovivad rohkem teada saada, mis teil on ja kuidas saavad nad teiega äri ajada.

Sotsiaalmeedia on asi, mida iga ettevõte peaks proovima. See on kõige keskne strateegia tänavate külastajate meelitamiseks oma veebisaidile, kuid see töötab tavaliselt siis, kui olete pühendunud. Soovitan teil keskenduda Facebooki, Twitterile, Google Plusile ja Instagramile, et näha, milline neist annab teile kõige rohkem liiklust, ja jälgige seda.

Interneti-vaatajaskond on muutunud üsna mitmekesiseks ja peaksite teadma, millist tüüpi inimesi pöörduda. Piisaks vaid ühele põhilisele sotsiaalmeedia kanalile keskendumisest. Näiteks kui alustate uue e-kaubanduse moesaidi loomist, peate tõenäoliselt keskenduma oma sotsiaalmeedia piltidele, nii et Instagrami tööriistad oma postituste optimeerimine ja kavandamine võib teie veebipõhise kohaloleku jaoks tõesti abiks olla.

Pange otsimootoritele teid tundma

Veebis kohalolu SEO kaudu

Kui seisate ülekäigurajal, pöörate tähelepanu mõnele kvaliteetsele või atraktiivsele autole, mis möödub, ja mõned teised ei tõmba teie tähelepanu üldse. Sama protsess toimub ka veebiliikluses. Mõned saidid eksisteerivad täielikus pimeduses ja keegi neist ei tea, samas kui teised saidid ja ajaveebid meelitavad palju külastajaid, kes saavad sageli tellijaks või regulaarseks jälgijaks.

Blogid ja veebisaidid on otsimootorite pideva järelevalve all. Oma WordPressi ettevõtte märkamiseks peate järgima mõnda reeglit.

 • Teie veebisaidi lehed peavad olema otsingumootoritele nähtavad, et teie sisu nende indeksites eksisteeriks
 • Otsingumootorid kontrollivad teie lehti, kasutades paljusid erinevaid algoritme, teevad märkmeid selle kohta, mis need lehed on, ja määrake neile hinne, nii et peate püüdma kvaliteetse sisu poole

Kui teie sait on indekseeritud, on sisu saadaval, kui otsite seda otsingumootorite abil. Seetõttu vajate tekstisisu. Meie, inimeste jaoks, on pilt väärt tuhat sõna, kuid mitte otsingumootorite jaoks.

Lisaks peate oma veebisaidi SEO-sõbralikumaks muutmiseks kohandama oma pealkirja sildi otsingumootoritele. Pealkirja silt on väga oluline element, kuna see ilmub tulemuste lehtedel ja niimoodi kas meelitab või tõukab potentsiaalseid külastajaid eemale.

Kui postitate oma veebisaidile pilte, peate neid ka kirjeldama, kasutades alt-silte. See silt annab iga foto kohta lühikese selgituse. Nii toimides indekseeritakse fotod ja otsimootorid tunnevad neid ära. Lisaks saavad ka kuulmisprobleemidega inimesed ekraanilugejate abil kuulda, mida nendel fotodel on.

Teie saidi või ajaveebi Meta kirjeldus on väga oluline funktsioon, mis on nähtav tulemuste lehtedel ja on otseselt seotud teie klikkimise määraga. Kui leidub märksõnu, mis on seotud otsingupäringutega, meelitab see inimesi teie töö juurde ja toob kaasa kõrgema konversioonimäära.

Leidub tavalisi SEO vigu, mida peaksite proovima vältida, nii et kulutage neist paar minutit ja veenduge, et teie veebisait on korralikult indekseeritud.

SEO märksõnade fraasid

Veebis olek märksõnade kaudu

Kui soovite saada teavet nende märksõnade kohta, mida inimesed kõige sagedamini otsingumootoritesse teie sisu saamiseks sisestavad, oleks Google Analyticsi mõõdikute kasutamine hea lahendus. Kui te pole kindel, kuidas alustada, siis kontrollige tasuta Google Analytics WordPressile plugin autor: Yoast

Pärast seda saate näha võtmefraase, konkreetsetel lehtedel kulutatud aega, klikke, külastajate naasmist ja kõike muud, mis näitab, millised teie veebisaidi osad töötavad ja millised mitte. Samuti saate luua sisuturundusstrateegia, mis põhineb kõige paremini toimival sisul.

Samuti võimaldab see teil minna läbi kogu oma veebilehtede sisu ja märkida üles kõige asjakohasemad laused ja sõnad, mis võivad teie vaatajaskonnale ja tulevase sisuloome jaoks kasulikud olla.

Lisaks saate kasutada Google AdWordsi märksõna tööriist et teha kindlaks, millised märksõnad on teie sisu ja seda otsivate inimeste jaoks kõige asjakohasemad. See tööriist teeb põhjaliku otsingu ja pakub välja parimad märksõnavalikud. WPExploreri saidil on meil suurepärane märksõna uurimise juhend, nii et palun kontrollige seda.

SEO kontekst on pidevas muutumises, kuid te ei peaks kulutama nende muudatuste jälgimiseks liiga palju aega ega vaeva, et trendidega kursis olla.

Turunduse parimad tavad

SEO-tüüpi jõupingutusi on kahte tüüpi:

 • Lehel – juhtub just teie domeenis teie sisu loomise ja optimeerimise kaudu
 • Leheväline – väljaspool domeeni, linkide loomise ja külaliste ajaveebi kaudu

Online-kohalolek turunduse parimate tavade kaudu

Parimate tavade turustamine tasub pikas perspektiivis ära, seega on oluline teha kõik kohe algusest peale. Te ei soovi veeta aega oma veebisaidil Google’i algoritmi efektide parandamiseks. Järgige alati WordPressi SEO parimaid tavasid.

SEO kohta on üks üldine tõde – miski ei suuda sisu puudust korvata.

Kui soovite, et teie võrgutööd ja kohalolekut hinnataks ja järgitaks, investeerige kõik oma teadmised ja oskused sisusse. SEO on ainult abi suurepärase kvaliteediga sisul, et leida tee lugejate, jälgijate, müügivihjete ja lõppkokkuvõttes maksvate klientide jaoks .

Veebi kasutatavus ja SEO

Teie veebisaiti indekseerivad mootorid, kuid see on loodud inimestele. Mõelge alati inimestele, kui otsustate muudatuse ellu viia.

Teie WordPressi veebisait peaks:

 • olema hõlpsalt navigeeritav (kleepuva päise rakendamine on hea omadus)
 • postitusi ja lehti on optimeeritud ühe märksõna / teema jaoks
 • omama vähemalt 400-sõnalisi lehti ja üle 600-sõnalisi artikleid unikaalse ja kvaliteetse sisuga (pildid, videod ja muu visuaalne sisu)

Kui otsimootorid suudavad teie veebisaidi ilma probleemideta indekseerida, teevad seda ka inimesed. Tehke oma teabearhitektuur võimalikult lamedaks, ilma tarbetute alamkataloogide ja kategooriateta. Mida vähem segadust teil on, seda parem. Lihtne navigeerimine ja meeldiv lugemiskogemus annavad sellele rõõmsale sirvimiskogemusele, rääkimata tagasipöördunud külastajatest ja klientidest.

Tõmba otsad kokku

Bränding ja turundus ammutavad nende ideede teie jõu. Teie ideed annavad materjali kvaliteetse sisu ja toodete jaoks. WordPressi kasutavad üksikisikud, ettevõtted, tuntud ajaveebid ning see annab ka paljudele ambitsioonikatele ja teadmistega inimestele võimaluse oma ideed käivitada ning saada oma töö eest tunnustust ja rahalist rahulolu..

Ärge tuginege ainult logole, nimele, turundusele ja SEO-le, vaid arendada ennast ja oma brändi tutvustades ja jagades oma teadmisi, kirge ja ideid hämmastava sisu, toodete ja teenuste kaudu. Samuti, kui arvate, et jätsime midagi vahele, jätke meile allpool oma näpunäited. Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map