Kuidas parandada kohandatud postitustüübi 404 vigu WordPressis

WordPress 3.0 väljalaskega kaasnes võimalus lisada oma WordPressi teemadesse kohandatud postitustüübid, mis on väga väärtuslik tööriist ja mida olen kasutanud paljudes minu loodud WordPressi teemades. Nüüdseks on kohandatud postituse tüübid muutunud eriti populaarseks ja neid kasutatakse peaaegu kõigis WordPressi teemades. Kuid igaüks, kes on töötanud kohandatud postitüüpidega, on tõenäoliselt sellega kokku puutunud drsöödav 404 viga ei leitud kui proovite ühel või teisel hetkel postitusele juurde pääseda postitustüübist. Õnneks on nende vigade parandamiseks peaaegu alati lihtne lahendus.


Allpool olen loetlenud mõned levinumad probleemid, mis inimestel on kohandatud postitustüüpide osas ja miks nad neid vigu saavad. Loodetavasti aitavad nad seal vähemalt mõnda inimest.

1. Kontrollige oma püsilinki sätteid

See on tõenäoliselt üks levinumaid põhjuseid, miks inimesed saavad kohandatud postitustüüpides 404 viga ja olen sellega mitu korda tegelenud. Olen näinud palju parandusi, näiteks ümberkirjutamisreeglite loputamine (mida ma ei soovita), kuid isiklikult on mul olnud kõige parem õnne järgmiste parandustega:

Lahendus:

 • Seadke oma alalise lingi struktuur (nt% postname%)
 • Klõpsake nuppu Salvesta
 • Vaadake, kas teie üksikud kohandatud postituslehed annavad tagasi 404 vealehte
 • Kui nad seda teevad, minge tagasi, muutke permalinkid vaikeseadeks ja salvestage
 • Proovige uuesti kohandatud püsilinki sättida ja salvestage

Edasi-tagasi liikumine on tavaliselt aidanud minu vigu parandada ja ma olen selle meetodiga palju õnnestunud.

Kui see pole teie lubade õigesti seadistatud, ei pruugi see mõnes serveris töötada ja peate võib-olla oma .htaccess-faili käsitsi värskendama. Selleks peate oma saidile sisse logima FTP või SFTP kaudu ja brauseri abil oma juur WordPressi kataloogi (samasse kohta, kus asub teie wp-config.php fail ja wp-sisu kaust). Siin peaksite leidma faili nimega .htaccess, mida saate muuta (kui te seda ei näe, veenduge, et teie FTP-programmil oleks võimalus kuvada peidetud failid lubatud ja kui neid lihtsalt pole, siis looge need). Nüüd veenduge, et fail sisaldab WordPressi põhikoodi, nagu on mainitud jaotises WordPressi dokumendid, mis näeb välja selline:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine sisse lülitatud
RewriteBase /
RewriteRule ^ register \ .php $ - [L]
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Tähtis: Kui muudate olemasolevat .htaccess-faili, siis varundage esmalt oma arvutis olev fail..

2. Kontrollige, kas lüüside konfliktid on olemas (kui teie postitüübiga on sama slugiga leht)

Teine asi, mis võib põhjustada tõendi 404, on see, et teil on oma postitüübi postituse kuvamiseks avaleht ja sellel on sama nälk, mis teie tegelikul postituse tüübi ainsusel. Näiteks kui teil on postitüüp nimega „portfell” ja teil on ka peamine portfelli leht, millel on mõlemad nälkjad „portfell” (teisisõnu portfellipostitusele juurdepääsu saamiseks külastage saiti.com/portfolio/näidis- postitus) loob konflikti, põhjustades teie ainsuses postituse tüüpi postitustes 404 viga. Sellepärast leiate sageli, et portfelli postitüüp kasutab ainsuse nälkjana näpunäidet “projektid” või “portfelli üksust”.

Lahendus:

 1. Lehe nime saate muuta nii, et see erineks kohandatud postituse tüübist
 2. Saate muuta oma kohandatud postituse tüübi näpunäidet, muutes ümberkirjutamise parameetrit, kui oma kohandatud postituse tüübi registreerimine

3. Automaatse loputamise ümberkirjutamise reeglid (arendajatele)

Teine 404 tõrke põhjus on see, et kui registreeritakse uus postitüüp, peate WordPressis oma ümberkirjutamisreeglid „läbi loputama”. Seda saab teha, minnes Seaded> Permalinks ja klõpsates nuppu Salvesta (mainitud selle postituse esimeses jaotises).

Kui töötate kohandatud teema või registreeritud postitustüübiga pistikprogrammiga, võiksite kaaluda 404-i tõrke vältimiseks oma teema või pistikprogrammi aktiveerimisel oma lõppkasutajale mõeldud ümberkirjutamisreeglite automaatset loputamist. Allpool on näide koodist, mida saate kasutada:

// Teemade kood
add_action ('after_switch_theme', 'flush_rewrite_rules');

// Pluginate kood
register_deactivation_hook (__FILE__, 'flush_rewrite_rules');
register_activation_hook (__FILE__, 'myplugin_flush_rewrites');
funktsioon myplugin_flush_rewrites () {
// helistage siin oma CPT registreerimisfunktsioonile (see peaks olema ka "init" ühendatud)
myplugin_custom_post_types_registration ();
flush_rewrite_rules ();
}

Kas teil on mõni muu viga või lahendus?

Kui teil on mõni muu viga või teil on parem lahendus, siis palun kommenteerige mind allpool ja andke mulle sellest teada. See mitte ainult ei aita mind, vaid aitab tõenäoliselt ka teisi inimesi, kes otsivad oma probleemile lahendust. Aitäh!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map