Kuidas otsingumootorites kõrgemat asetust saada?

WordPress sündis SEO-vormingus valmis, kuid pärast mõne erineva teema kasutamist või mõne koodi redigeerimist isikupärastamiseks võite rikkuda mõned funktsioonid, mis muudavad WordPressi otsimootoritele kalliks.


Need funktsioonid, mis suunavad otsimootorite indekseerijaid teie WordPressi saidi kaudu, hõlmavad püsilinke, pingimist ja ajaveebide rullimist. Funktsioonid juhendavad ämblikke teie kategooriate, lehtede ja postituste kaudu, et koguda veebisaidi tuvastamiseks ja järjestamiseks vajalikke andmeid. Tunni kolm küsimust on järgmised:

 1. Kuidas säilitada oma veebisaidi sõbralikkus selle maailma Google’i suhtes??
 2. Kuidas tagate, et jätkate oma peamiste märksõnade järjestamist esimesena??
 3. Kuidas ronida otsimootori paremusjärjestuse alusel ühest, kahest või enamast redelist ülespoole?

Siit saate teada, kuidas.

Hoidke oma kood puhas

kood
Otsimootorite ämblikud ei loe teie veebisisu visuaalselt, kui loete lehte füüsilisest raamatust. Nad navigeerivad ja saavad teie koodist aru teie veebisaidil. Kui teie kood on veatu (või puhas), on teie töö pooleks tehtud. Teisest küljest, kui teie WordPressi sait on purustatud linkide ja pooleldi kirjutatud koodiga, on Google’i robotid väga vihased ja löövad teid (ja teie paremusjärjestust) tagurpidi.

On olemas lihtne protsess, mida nimetatakse veebisaidi valideerimine, mis aitab teil kindlaks teha, kas teie kood on puhas. Lisaks sellele hõlmab valideerimine kvaliteedi tagamise tööriistade ehk valideerijate kasutamist, mis kontrollivad, kas teie WordPressi sait vastab Veebikonsortsium või W3C organisatsioon. Nende valideerijate hulka kuulub:

 • Ükssarvik, mis on W3C ühtne valideerija
 • MarkUpi valideerija, mida nimetatakse ka HTML-i valideerijaks ja selle põhifunktsioon on veebilehtede kontrollimine XHTML-, SVG-, MathML- ja HTML-vormingus.
 • Siis on olemas Lingi kontrollija, mis aitab teil naelutada kõik katkised lingid;
 • Ja CSSi valideerija mis kontrollib teie CSS-i (kaskaadlaadistik).

W3C-l on ka Logi valideerija, mis on kombinatsioon MarkUp Validatorist, Link Checkerist ja CSS Validatorist. Lisaks on neil a MobileOki kontrollija oma mobiilisaidile. Vaja on ainult teie URL-i (domeeninimi) ja teil on täielik aruanne paari minutiga. Kui otsustate seda kasutada, peate logi valideatori alla laadima.

Ma kujutasin alati ette, et Google’is hästi järjestamine on asi, mida võin oma lehtede alt hävitada, kuid nende tööriistade kiire kontroll näitas minu koodiga palju probleeme. Ma parandan neid endiselt, nii et ärge raisake aega; jõuavad selleni kohe.

Sisu on kuningas

inline-frontend-wordpress-editors

See oleks tulnud kõigepealt kohale jõuda, kuid ma ei tahtnud tunduda liiga klišee. Olete ilmselt juba mitu korda kuulnud fraasi “sisu on kuningas” ja võib-olla isegi vandusite tappa järgmise inimese, kes seda kasutab, aga mida te teate; sisu on tõesti kuningas. Nagu me mõni rida tagasi mainisime, ei näe otsimootorid teie WordPressi saiti nagu teie, ämblikud saavad teie saiti ainult indekseerida või “lugeda”. Nad indekseerivad teie koodi, kuid mis veelgi tähtsam – nad loevad teie sisu.

Otsimootoritel nagu Google on spetsiaalsed skriptid ehk robotid, mida nimetatakse algoritmideks ja mis loevad teie saidi sisu, et anda teile soovitud asetus. Need ämblikud koguvad kogu vajaliku teabe teie sõnadest, teie veebisisu ja teie WordPressi veebisaidi materjalidest, mis segavad, koolitavad, selgitavad, teavitavad ja jagavad. Iga sõna loeb, nii et veenduge, et teil on kvaliteetsed veebisisu ja saate hea tulemuse.

Optimeerige otsingumootoritele, kirjutage inimestele

 1. Kuidas otsiksite Internetist oma lemmik kohvibrändi?
 2. Kuidas te oma lemmikpaari Nikes otsite??

Kirjutage oma veebisisu koos otsijaga, kes peab ka teie klient olema. Kuidas nad Internetist teavet leiavad? Suurepärase toote omamisest ei piisa; inimesed peavad teie toote leidma. Veebisisu kirjutades mõelge märksõnadele / fraasidele, mida teie sihtrühm teie teabe leidmiseks kasutaks. Puistake neid märksõnu oma veebisisu säästlikult. Ärge üle pingutage, püüdke umbes kümme sõna (10) märksõna 500 sõna kohta, mida Google soovitab.

Seega, kui müüte cabernet-veini, ärge öelge, et müüte lihtsalt „cabernet-veini”, öelge midagi kindlamat, midagi, mida mõni ostuvalmis klient kasutaks, näiteks „kuiv Cabernet Sauvignon Prantsusmaalt” või midagi naabruses asuvat seda. Muidugi peab teie laos olema see konkreetne veiniliik ��

Sisu tuleb alati kõigepealt

Otsimootorite ämblikud ei kuluta teie veebisaidil nii palju aega, kui võite arvata või isegi soovida. Enamasti ujuvad need indekseerijad lihtsalt teie veebisaidil sisu kogudes, ignoreerides CSS-i ja teie üliinimlikku HTML-i elementide stiilimise võimet. Ära tunne end halvasti, kuid selles on midagi vähe ära teha.

Alustuseks võiksite valida hea WordPressi teema, mis paigutab sisu lehe ülaossa lähedale, hoides külgriba ja jaluse all. Selle põhjuseks on asjaolu, et enamik otsimootoreid ei skaneeri kaugemale lehe esimesest kolmandikust. Internetis on indekseerimiseks lihtsalt liiga palju lehti ja kolmandikust lehest piisab, et öelda, mis veebisaidil ikkagi on.

Kasutage jaotises Ja lingid oma märksõnu

Otsimootorid ei hooli esteetikast – teil võib olla ilusaim veebisait, mida maailm on kunagi näinud, kuid see ei taga teile Google’is esikohta. Otsimootorid hindavad teie saiti, kasutades sisus olevaid sõnu.

Kasutage pealkirjades märksõnu

Need sõnad ja nende erinevad kombinatsioonid läbivad sõela, kus nad saavad ainepunkte. Võrreldes oma veebilehtedel olevaid sõnu linkides ja pealkirjades olevate sõnadega, annab otsingumootor parema asetuse. Seetõttu püüdke oma märksõnu kasutada oma sisus, pealkirjades ja linkides.

Kujutise SEO

Piltideta veebisait on… noh… igav. Veebisait, kus on liiga palju pilte, on jube, kuna piltidel võib olla hea sisu. Õige tasakaalu leidmine on alati parim viis. Kuid ütleme, et teie sait on loodud peamiselt piltide ja linkidega ning ilma palju teksti. Kuidas optimeerida oma „pildisisu“, et see otsingumootorites hästi edeneks? Kujutisel peaks alati olema atribuut „alt” (noobs nimetatakse seda mõnikord „sildiks”), mis näeb välja järgmine:

”your_keyword”

Lingil on pealkirja atribuut nagu näiteks:

teie ankurtekst märksõnaga

Otsimootorid otsivad alt ja pealkirja atribuute, nii et nende atribuutide head kirjeldused ja märksõnad annavad ämblikele rohkem sisu seedimiseks. WordPressis näete uute postituste või lehtede loomisel koodi harva, kuid meediumite või linkide lisamisel saate lisada oma pealkirja ja alt-atribuudid. Vaadake allolevat pilti.

lisamine-pealkiri-atribuut-linkidele-wpexplorer

Linkide loomine

Otsingumootorid jätkavad teie eelistamist, kui muud veebisaidid jätkavad teie veebisaidiga linkimist. Ilmselt on teie valdkonnas autoriteediks olemise plussid ka selles, et otsingumootorites on see kõrgem positsioon, kuna kõik soovivad teie materjalidega linkida.

Sellepärast on WordPress komplekteeritud koos ajaveebide, tagasiteede ja puldiga, nii et saate linkida teistega, kui nad teiega lingivad. See on seotud sellega, kes teiega lingib; seetõttu ei kuulu rämpsposti ja muude madala kvaliteediga veebisaitide hulka. Teie veebisaidil olevate linkide arvu kontrollimiseks tippige Google’i link link: www.yoursite.com. Mida rohkem linke teie saidile on, seda parem, seega linki teistele kvaliteetsetele veebisaitidele, kasutades järgmist:

 • Kataloogi esitamine
 • URL-i lisamine foorumipostitustele
 • Külaliste ajaveebid (minu senine lemmikviis)

Teiste ajaveebide kommenteerimine ei toeta enam linkide loomist, kuna tänapäevased CMS (sisuhaldussüsteemid) kasutavad atribuuti rel = ”nofollow”, et keelata kommentaatorite lingimahl. Kommenteerige teisi blogisid sõltumata sellest, kuid veenduge, et lisate vestlusele midagi. Mõni inimene võib teie head kommentaari näha ja otsustada klõpsata, mis on alati hea.

Kataloogide esitamisel saate oma saidi saata kataloogidesse, näiteks Open Directory Project (DMoz.org), või saata artikleid oma URL-iga paljudesse seal asuvatesse artiklikataloogidesse. Otsige Google’ist “artiklikataloogid”. Veenduge, et saadate ainult artiklikataloogidesse, mis järgivad Google’i SEO juhiseid, vastasel juhul saate järgmise algoritmi värskenduse välja laskmise ajal nalja..

SEO pistikprogrammid

WordPressi jaoks on lugematu arv SEO pluginaid, mis aitavad teil paremusjärjestust tõsta ilma liigsete vaevadeta. Kuna see artikkel ei püüa neid loetleda, mainin ainult kahte kõige populaarsemat näidet.

Kõik ühes SEO Pack

kõik-ühes-seo-pack-wpexplorer

See pistikprogramm on uskumatu SEO lahendus, mis optimeerib teie WordPressi saidi automaatselt paremaks positsioneerimiseks otsingumootorites. Pistikprogrammil on paar ainulaadset funktsiooni, mille hulka kuuluvad täpsemad kanoonilised URL-id, Google Analyticsi tugi, XML-i saidiplaanid, SEO kohandatud postitustüüpide jaoks, SEO integreerimine WordPressi e-kaubanduse saitidele ja ühilduvus paljude teiste pluginatega. Pistikprogrammi on lihtne kasutada ja see töötab kohe pärast installimist (tehnilist konfiguratsiooni pole vaja).

Yoasti poolt loodud WordPress SEO

WordPress-seo-by-yoast-wpexplorer

Arendajate sõnul läheb see pistikprogramm veelgi suurema tehnilise optimeerimise eest hoolitsemiseks … Yoasti WordPress SEO-l on mõned muljetavaldavad funktsioonid, sealhulgas katkendi eelvaade, et näha, kuidas teie leht / postitus otsingutulemustes ilmub, XML-saidikaardid, RSS-i optimeerimine ja sotsiaalsed integratsioonid, kui mainida mõnda.

Lisalugemist

WordPressi otsimootori optimeerimine on lai väli, mille katmiseks on vaja rohkem kui ühte postitust, kuid siin on rohkem ressursse, kui soovite lugeda edasi:

 1. Bloggeri SEO juhend
 2. WordPress SEO – teie ajaveebi kõrgemate edetabelite lõplik juhend
 3. WordPressi SEO video Joost de Valk Yoastist
 4. Algajatele mõeldud otsingumootori optimeerimise juhend

Järeldus

WordPressi on lihtne paigaldada ja kasutada, kuid enamik WordPressi alustajaid ei valmistu end vaevaliseks turunduse või liikluse tekitamise ülesandeks. Siseneb SEOsse ja teie päev on salvestatud. Otsimootorite optimeerimine on lihtne viis orgaanilise liikluse suurendamiseks, kui olete valmis selleks aega andma. Veelgi enam, kui teil on piiratud eelarve, ei pea te selle eest kellelegi maksma. Suurepäraseid tulemusi saate saavutada ka omal käel, kuid kui teil napib aega või te ei tea, mis SEO-sse puutub, siis paluge endale ekspert. Kas teate veel mõnda muud SEO meetodit, mida ma artiklis ei maininud? Jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map