Kuidas kasutada hüpikaknaid SEO kahjustamata?

Kuidas kasutada hüpikaknaid SEO kahjustamata?

Lähme ühe asja eest ära. Hüpikaknad võivad lugejaid väga häirida, kuid need on veebimeistrite lemmikud. Need on konversioonide jaoks suurepärased ja seega pole hüpikuid eriti soovijatele. Tõeline väljakutse seisneb hüpikute kuvamises viisil, mis on konversioonide jaoks kõige tõhusam ja samal ajal lugejatele pealetükkiv. Vaatame selles postituses, kuidas hüpikuid turvaliselt kasutada, ilma et see kahjustaks teie veebisaidi SEO-d.


Miks peaksite kasutama hüpikaknaid?

Hüpikaknad on suurepärased tööriistad, et köita lugejate tähelepanu ja suunata see teie veebisaidi konkreetsetele aladele või sisule. Nad saavad veenda klienti toodet ostma, teenuse eest maksma, uudiskirjaga liitumisele, tellimust uuendama ja palju muud. A uuring SumoMe leidis, et hüpikute üldine konversioonimäär on 3,09%. Tipptulemustega hüpikakende puhul võib see näitaja küündida 9,28-ni.

Hüpikakende ümberarvestuskursid

Allikas: SumoMe.com

Võite kasutada ka hüpikaknaid, et suunata külastajaid mis tahes tegevusele kutsumise nupule, teha teadaandeid ja anda teavet.

Kuidas kujundada konverteeriv hüpik

Ülaltoodud uuringus võisite märgata, et mitte kõik hüpikaknad pole konverteerimisel võrdselt tõhusad. Konversioonimäärad tõusevad märkimisväärselt kõige tulemuslikumate hüpikute puhul. Võtke nii palju aega, et mõista, mis suure hüpikakna loomisel on. Siin on 8 hüpikakna aspekti:

 1. Meeldejääv ja asjakohane pealkiri mis edastab otsekohe hüpikakna sisu (Telli! Musta reede müük! jne).
 2. Selge kirjeldus see ei jäta lugejaid arvama, et on hädavajalik. Te peaksite avalikustama, milleks teie hüpik on, mitte ainult seetõttu, et seda võib pidada petlikuks reklaamiks (mida FTC ei luba), aga ka seetõttu, et see tundub rämps – inimesed tahavad teada, mida nad klõpsavad. Kas klõpsaksite hüpikaknal, mis ütles just TASUTA ilma muude üksikasjadeta? Ilmselt mitte.
 3. Visuaalne veetlus on ka võti. Kasutage eristuvaid värve, pilte ja fonte. Olge ettevaatlik, et mitte minna üle parda. Hull graafika või dateeritud stiilid võivad muuta optiini rämpspostiks, nii et hüpikakna loomisel pidage silmas nii praeguseid kujundustrende kui ka oma veebisaidi ilmet ja tunnet..
 4. Hüpik peab olema asjakohane selle veebisaidi konteksti, kus see ilmub. Esmalt peate väärtuse loomiseks kasutama seda lehte ja seejärel kasutama seda väärtust, et tekitada huvi hüpik vastu. Näiteks võiksite blogi lehel lugejaid paluda Telli ajaveeb poes olles võite paluda neil seda teha Telli pakkumised.
 5. Koos asjakohasusega tuleks teie hüpik paigutada ka a asukoht see on loogiline. Enamik lugejaid ei telli teie ajaveebi enne, kui nad on midagi lugenud, nii et lisage slaidiseade, kui nad on lehe pooleldi alla jõudnud, või hüpikmenüü, kui nad on artikli lõpetanud. parem. Mõelge loogiliselt, kui valite, kuidas ja kuhu hüpikaknad paigutada.
 6. Paku midagi, mis on väärtus oma lugejatele. Muutke hüpikaknal klõpsamine nende väärt. Allahindlused, juurdepääs väärtuslikumale sisule, tasuta liikmelisused, lingid edasiseks lugemiseks võivad külastajate jaoks väärtust klõpsata hüpikaknal.
 7. Hüpik peaks olema a otselink soovitud sisuni. Pärast hüpikaknal klõpsamist ei peaks lugeja liiga palju kordi klõpsama ega tegema mitu toimingut. Kui pakute uudiskirja tellimust, peaksid lugejad saama sisestada oma teabe ja suunduda kasulikule seotud jälgimislehele, mis kinnitab tellimust või jagab isegi rohkem sisu, mis neil võib olla. Kui pakute kupongi, peaks klõpsamine rakendama (või kopeerima) koodi ja viima kasutaja teie poodi.
 8. Elemendi loomine uudishimu saab ka lugeja hüpikaknas klõpsata. Kuid nagu varem mainitud, peaks tegevus tooma midagi väärt. Ehkki salapärane allahindlus või „salajased” näpunäited edu saavutamiseks on suurepärased klikisöödad, täitke kindlasti oma lubadused.

Lisaks neile teguritele peate hüpikakende kasutamise kaalumisel tähelepanu pöörama ka statistikale. Ehkki saame jagada näpunäiteid, mis aitavad teil hüpikakent meisterdada, ei saa me teile öelda, mis täpselt teie veebisaidi jaoks teie tööstuse nišil kõige paremini sobib. Kasutage oma optiini pistikprogrammi või tarkvara jaoks aruandlust või analüütikat, et jälgida hüpikaknaid, mida konverteeritakse, ja teha sealt parandusi.

Kas Google karistab veebisaite hüpikakendega?

Kiire vastus on võib olla – see sõltub sellest, kas teie hüpikakent peetakse pealetükkivaks. Isegi kui teil õnnestub hüpikaknad täielikult optimeerida, ei tähenda see, et saaksite edasi minna ja neid oma veebilehti täita. Vähemalt mitte siis, kui soovite, et Google teid leiaks. Mõned külastajad lihtsalt sulgevad akna ja eemalduvad teie veebisaidilt, kui neil avaneb hüpikaken. Kui soovite, et külastajad püsiksid kauem teie veebilehtedel ja Google saaks teid otsingutulemitesse loetleda, peate tagama, et hüpikaknad ei oleks kasutajale häirivad.

Alates 10. jaanuarist 2017 on Google hakanud hüpikaknaid (vahereklaame) karistama mobiiliveebilehed mis on lugejale pealetükkivad. Google soovib olla kindel, et kasutajatele pakutavale sisule on hõlpsasti juurde pääseda, olenemata sellest, millist seadet nad veebi sirvimiseks kasutavad.

Google’i ja teiste otsingumootorite otsingumeetodid arenevad pidevalt. Täna on liiklus mobiilsetest seadmetest ületab töölaudade liikluse. Koos mobiililiikluse kasvuga lisab Google edetabeli tegurid, mis rõhutavad kasutaja mobiilikogemust. Mobiilseadmed kasutavad mõnda erinevat otsingumeetodit, näiteks kohalikku otsingut ja häälotsingut. Need mobiilikasutajate otsinguharjumused mõjutavad suuresti otsimootoreid. Tegelikult on Google edasi liikunud esimene mobiiltelefoni indekseerimine, ja mis tahes otsingu korral vaatavad Google robotid teie mobiiliveebilehti nüüd enne teie töölaua sisu.

Sisu mobiiltelefonidele hõlpsamini juurdepääsetavaks muutmiseks on Google välja pannud mobiilsed juhised mis selgitavad, millised hüpikaknad on mobiiltelefonides vastuvõetavad ja millised mitte. Põhireegel on see, et hüpikaknad ja muud lugejatele pealetükkivad vahereklaamid on suur EI. See kehtib ainult mobiilsete veebisaitide kohta.

Näited vastuvõetavatest hüpikakendest

Vastuvõetavad hüpikaknad ei kahjusta SEO-d

Google pakub näiteid mitte sekkuvatest hüpikakendest. Nendele sarnased hüpikaknad on suurepärased ja Google peab neid täiesti vastuvõetavaks,

 • Hüpikaknad vastusena sellistele juriidilistele nõuetele nagu vanuse kontrollimine või küpsiste kasutamine. Sama kehtib hüpikakende kohta, mis vajavad lukustatud sisule sisselogimiseks sisselogimist.
 • Hüpikaknad, mis võtavad mõistliku ekraaniruumi ja on hõlpsasti kasutatavad.
 • Väiksemad sõnumid, näiteks ribareklaamid, lisad või slaidid või vahelehtede taha peidetud sisu.

Ülaltoodud illustreerivast loendist võib olla kindel, et laiendatava sisu, näiteks akordionide või laiendatavate kastide lisamine on ohutud võimalused.

Lubamatute hüpikute näited

Halvad hüpikaknad kahjustavad SEO asetust

Google ei kiida heaks hüpikuid, mis oluliselt kahjustavad või takistavad inimesi teie veebisaidi kasutamisel. See sisaldab:

 • Klassikalised vahereklaamid ja läbilõigetega reklaamid, mis segavad kasutajaid lehtede vahel liikumisel ja / või enne teie kodulehele jõudmist.
 • Uue akna hüpikaknad, mis avanevad kohe, kui kasutaja klõpsab teie lehel.
 • Sisu katvad hüpikud, mille kasutajad on lugemise jätkamiseks sunnitud sulgema.
 • Eraldiseisvad vahereklaamid, mis tuleb ära jätta, enne kui kasutajad saavad teie sisule juurde pääseda.
 • Petlikud lehepaigutused, mille ülaosas olev osa näeb välja nagu vahereklaam.

Nendest näidetest võime järeldada, et ka järgmist tüüpi vahereklaamid ei leia Google’ist soosimist,

 • Rämpspost, raskesti eemaldatavad hüpikaknad, mis suunavad külastajaid, kes neil kogemata klõpsavad, või vähendavad teie kasutajate kogemusi.
 • Täisekraani ülekatted, tervitusmatid ja reklaamiviisid.
 • Pealetükkivad valguskastireklaamid.
 • Vahereklaamid, mis paluge kasutajal installida mobiilirakendus.

Ehkki see võib tunduda pisut karm, on see siiski mõistlik. Google on keskendunud kasutajakogemusele ja on olemas viise, kuidas saate ikkagi oma vaatajaskonda hüpikakendega kasvatada, ilma et Google’i halb külg oleks.

Kuidas kasutada hüpikaknaid SEO kahjustamata?

Kui olete selle punktini jõudnud, peaks teil olema idee, kuidas hüpikuid kasutada, ja õiglane arusaam hüpikute tüüpidest, mis tõenäoliselt ei mõjuta teie saidi SEO-d. Võite oma saidile hüpikakende lisamisel kaaluda järgmiste suuniste kasutamist.

Vaheta kavatsusest hüpikaknad väljuda. Google’i oma John Mueller kinnitas et väljumiskavatsuse käivitatud vahereklaamid on endiselt lubatud. Ainult vahereklaamid kuvatakse otsingukliki ja sisule juurdepääsu vahel, millel on negatiivne mõju paremusjärjestusele. Järelikult ei mõjuta hüpikaknad, mis ilmuvad ühelt leheküljelt teisaldamisel või väljumise kavatsusest hüpikaknad, asetust tõenäoliselt.

Viivitamine hüpikakende ilmumine. Oodake, kuni lugejad teie sisuga tegelevad, ja veenduge, et hüpikaken sulgub automaatselt. Google Analyticsi abil saate teada, kui kaua kasutaja veebilehel viibib. Paljud optiini pistikprogrammid sisaldavad funktsioone teie hüpikakende aja seadistamiseks või interaktsioonil põhinevaid päästikuid, mis hõlbustab nende edasilükkamist, kuni lugeja on teie saidi sisusse kaasatud.

Samuti on hea mõte seda kaua säilitada intervallid hüpikakende kahe esinemise vahel. Kasutajaid ei soovi pommitada igal tellitud lehel tellimustaotlustega. Hea hüpikküpsis kasutab küpsiseid, et saaksite konkreetseid kasutajaid tuvastada ja uuesti turundada, et pakkuda erinevaid hüpikaknaid, eripakkumisi tagasitulevate kasutajate jaoks või isegi interaktsioonipõhiseid järelmeetmeid.

Samuti võite kaaluda lihtsalt hüpikute peitmist mobiilseadmetes ja nende kuvamist ainult töölaudadel. Või võite luua ja määratleda konkreetsed hüpikaknad kampaaniad erinevatele seadmetele nii et saate endiselt kasutada ülekattega tervitusmati stiili.

OptinMonster hüpikakende täpsemate valikute jaoks

Niisiis, kuidas kasutada kõiki neid näpunäiteid, et luua ja rakendada vingeid optiine, mis ei anna Google’ile trahvi? Või mõtlete, kuidas WordPressiga hüpikuid spetsiaalselt kasutada? Soovitame OptinMonsterit. See võimas pliigeneraator pakub hulgaliselt optiine ja funktsioone, mis võimaldavad teie hüpikuid, tervitusmatte, optiine libistada, sisukappe, kohandatud pakkumisi ja palju muud täielikult kohandada. Mis kõige parem, seda on WordPressi abil lihtne kasutada ja rakendada.

OptinMonsteri ülevaade ja häälestusjuhend

Võite lugeda meie OptinMonsteri ülevaadet, et näha rohkem ekraanipilte ja täielikku jalutuskäiku alustamisest, kuid kokkuvõtlikult võib öelda, et OptinMonster muudab WordPressi jaoks teie enda optiliste ja hüpikute loomise, kohandamise ja haldamise nii lihtsaks..

OptinMonster Optini kohandamine

Tegelik optiini loomine toimub nende veebisaidil, kus saate hüpikute kujundamiseks kasutada lohistamisfunktsiooni, sisseehitatud stiilivalikuid (ehkki need toetavad kohandatud CSS-i), mobiilivalikuid, kohandatud efekte ja kampaania sätteid. Võite valida ka üldiste ajastusvõimaluste, aga ka täpsemate väljumiseeskirjade, kerimislüliti, passiivsuse, ajakava ja muu hulgast. See on lisaks võimalusele sihtida konkreetseid kasutajaid, kasutades isikupärastatud kampaaniate viiteid, geograafilist asukohta, seadet või isegi küpsiseid.

Installige pistikprogramm OptinMonster

Kui teie optiin on valmis, installige lihtsalt nende pistikprogramm, looge ühendus oma OptinMonsteri kontoga ja valige optid, mille soovite lubada. Ja kuigi on veel palju muid suurepäraseid funktsioone, mida võiksime mainida, on viimane, mida puudutame, sisseehitatud analüüs. Saate kiiresti ühe pilguga näha, millised hüpikaknad ja optid konverteerivad, testida muudatusi A / B jagatud testimisega ja jälgida jõudlust oma armatuurlaual.

Nii et kui olete huvitatud oma veebisaidile hüpikakende lisamisest ja soovite kindlasti vältida Google’i karistusi, pakub OptinMonster kõiki funktsioone ja võimalusi, mida võiksite soovida.

Kokkuvõtteks

Hüpikaknad ja muud vahereklaamid pakuvad neile palju. Miski ei köida lugeja tähelepanu nagu hüpik, kuid paljud kasutajad ja Google’i robotid ei võta neid sõbralikult vastu. Kui olete märganud oma saidil põrkemäära suurenemist pärast selle aasta jaanuari, võivad selle hüpikaknad olla selle üheks võimalikuks põhjuseks.

Edasi, nagu selle postituse kirjutamise ajal, Google on teatanud alates 15. veebruarist 2018 hakkab Chrome’i sisseehitatud reklaamiblokeerija blokeerima reklaame, mille kohta pole kaebust esitatud standardid seatud Paremate reklaamide koalitsioon, mille liige on Google. Need standardid hõlmavad nii laua- kui ka mobiilikogemusi. Selliste reklaamide näideteks on hüpikreklaamid, suured kleepuvad reklaamid ja reklaamid, mis mängivad ootamatult heli. Edaspidi peavad veebisaidid kontrollima ka seda, kas nende hüpikaknad vastavad ka paremate reklaamide koalitsiooni seatud standarditele.

Kui teil on hüpikute kasutamise kohta lisaküsimusi või näpunäiteid, jätke meile allpool toodud kommentaarides teade.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map