10 WordPressi SEO näpunäidet oma veebisaidile suurema liikluse saamiseks

SEO lähenemisviisid liikluse lisamiseks teie WordPressi veebisaidile

Olete otsustanud käivitada ajaveebi ja muuta see tõeliseks mängude vahetajaks. Millised on esimesed sammud, mille teete, et muuta see nii populaarseks ja tähelepanu köitvaks kui soovite? Oma ajaveebi täiustamine pilkupüüdva kujundusega toimib kindlasti uute klientide paremaks ligimeelitamiseks. See töötab aga siis, kui inimene on juba teie lehele jõudnud. Kuid kuidas saate panna nad teid tegelikult veebist üles leidma ja kuidas hoida nende tähelepanu teie andmetega haaratud? Sel ajal tuleb mängu teie veebiressursi õige SEO optimeerimine.


Veeb pakub tohutul hulgal juhendeid ja õpetusi, kuidas oma sisu optimeerida viisil, mis oleks otsingus kõrgemal kohal. Kuid millised neist juhistest on tõeliselt tõhusad ja sobivad hästi teie WordPressi ajaveebi? Oleme otsustanud loetleda kümme universaalset SEO tehnikat, mis panevad teie isikliku või ettevõtte ajaveebi veebis särama, hoolimata sellest, millise nišiga olete seotud.

1. Valige tundlik kujundus

Kas teie WordPressi ajaveeb pakub veebipublikule sujuvat sirvimiskogemust kõigis tänapäevastes seadmetes? Kui muudate oma ajaveebi täielikult reageerivaks, tagab see, et see pakub veebikülastajatele nauditavat UX-i ning saavutab otsingutulemustes kõrgema asetuse..

Valige tundlik kujundus

Ühes oma viimases otsingu algoritmi värskenduses teatas Google, et mobiilisõbralikud kujundused saavad mobiiliotsingu tulemustes täiendavat paremusjärjestust. Seega, kui soovite oma veebisaidi veebiringkondadele paremini kättesaadavaks teha, veenduge, et teie ajaveeb toimiks võrdselt hästi igas veebikeskkonnas. Google’i näpunäited mobiilisõbralikud veebisaidid juhendab teid õiges suunas.

2. Muutke oma sisu võimsaks ja vägevaks

Me ei väsi kunagi kordamast seda ikka ja jälle, et sisu on kuningas. Teie ajaveebis jagatud andmete kvaliteedile tuginedes saame rääkida teie veebiressursi võimalikust edust ja nõudmisest tulevikus. Looge väärtuslikke andmeid, mis on teie veebiressursi teemaga seotud. Kirjutades pidage meeles, kes on teie sihtrühm ja millist tüüpi postitused on kõige jagatavamad ja mida kommenteeritakse.

3. Optimeerige oma postituse pealkirju

Blogipostituse kallal töötades pöörake erilist tähelepanu selle pealkirjale. Hästi kirjutatud ja pilkupüüdev pealkiri on tee eduni. Alustage toimiva pealkirjaga. Muutke see konkreetseks, täpseks, kuid samas haaravaks ja intrigeerivaks.

 • Kasutage täpsustusi, näiteks [intervjuu], [taskuhäälingusaade], [infograafiline] jne, lihtsustades selgete ootuste seadmist. Nii saavad teie lugejad teada, mida nad täpselt pärast teie postituse avamist näevad.
 • Hoidke seda lühidalt. Postituse pealkirjade optimaalseima pikkuse kohta pole ühte reeglit. Suuremal määral sõltub see eesmärgist, mille poole püüdlete. Kui soovite, et teie ajaveebi postituse pealkirja kuvataks otsingutulemustes õigesti, siis hoidke seda vähem kui 70 tähemärki. Nii ei kärbi otsimootorid postituse pealkirja pikkust.
 • Kasutage numbrit ja statistikat.
 • Juhendpostitused on veebikasutajate seas juba ammu populaarsust kogunud.
 • Ärge unustage lisada postituse pealkirjale fookuse märksõna.

4. Muutke alalised lingid lühikeseks ja selgeks

Permalinkid ja linkide struktuur on otsimootorite seisukohast olulised. Ehkki arvamused püsilinkide kõige optimaalsema ülesehituse osas on erinevad, väidab Google, et püsilinkid peaksid olema võimalikult lihtsad ja intelligentsed kui inimene, et otsimootorid ja otsingud saaksid soovitud sisuga hõlpsalt kokku puutuda.

 • Permalinki optimaalne pikkus peaks olema maksimaalselt 100 tähemärki.
 • Kasutage märksõnu. Ärge pange nendega pidevaid linke üle.
 • Eraldage sõnad sidekriipsudega ja jätke ära sellised lausesõnad nagu „ja”, „või”, „aga”, „at” jne..
 • Ärge kasutage dünaamilisi omadusi (kui võimalik).

5. Lisage sisemine linkimine oma blogipostituste vahel

On tõenäoline, et suurema osa teie veebiressurssi jõudva vaatajaskonna moodustavad esmakülastajad, kes teavad teie saidil varem esile tõstetud teemadest vähe või mitte midagi. Postituste vahelised sisemised lingid võivad teie saidi kollektorites navigeerimist parandada. Kui lisate vastavatele väljaannetele kiirlingid, soovitate ka muid artikleid, mis teie postituse lugemisel publikule kindlasti kasuks tulevad. Selle tulemusel kasvab kasutajate kaasatus ja keskmine aeg, mille inimesed teie blogis veedavad.

6. Optimeerige pildifailide nimesid

Google’is järjestatakse mitte ainult tekstid, vaid ka pildid. Seega, kui soovite suurendada kasutajate seotust, mõelge hea nime lisamisele ka pildifailidele. Oleksite võinud märgata, et Google paljastab oma otsingutulemite lehtedel nii tekstid kui ka pildid, paljastades asjakohased pildid, mis lisatakse ajaveebi põhiosa. Kui inimene klõpsab Google’is pildil, suunatakse ta lehele, kus pilt avaldati.

Pildifailide nimede optimeerimine

Digitaalkaamera genereeritud vaikenimede hoidmise asemel kasutage failinimes kirjeldavaid sõnu ja fraase. Samuti ärge unustage kasutada iga pildi jaoks alt-sildi ja pealkirjasilti. Vaadake ka seda piltide optimeerimise täielikku juhendit veelgi piltide vormindamise ja SEO näpunäidete saamiseks.

7. Kasutage sotsiaalmeediat

Täna on kõigil sotsiaalmeedia profiil. Niisiis, miks mitte jagada oma väljaandeid Facebookis, Twitteris või Google+? Sotsiaalmeedia turundus on suurepärane viis uue liikluse genereerimiseks. Laske oma sotsiaalmeedia jälgijatel teie värskendustel silma peal hoida, kuid ärge reklaamige ainult ennast. Jagage artikleid teistest ajaveebidest ja saitidest, mis teile meeldivad. Looge reklaamisisu koos hariduslike postituste ja lõbusate andmetega. Laske teie sotsiaalmeediaprofiilil publikule kasulik olla.

8. Vahetage lingid

Pole tähtis, millise valdkonnaga teie sait on seotud, on alati trendimäärajaid, kellele veebiringkonnad viitavad sagedamini kui tundmatutele nimedele. Teie tööstuses on ka selliseid trendi kehtestajaid. Need võivad olla autoriteetide veebisaidid või muud ajaveebid. Niisiis, võtke nendega ühendust eesmärgiga vahetada linke lehtedele / teemadele, mis on asjakohased nendele, mille olete oma veebiportaalis esile tõstnud.

9. Looge saidiplaan

Teie WordPressi ressurss võib sisaldada tonni lehti. Google’i indekseerimiseks peab otsimootor teadma teie saidi ülesehitust. Saidikaardi koostamisel saate selle tööga suurepäraselt hakkama.

WordPress sisaldab mitmeid pistikprogramme, mida saate kasutada oma lehtede õigeks SEO optimeerimiseks. Üks neist on Google XML-i saidiplaanid. See on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis genereerib teie saidi saidikaardi automaatselt, et Google saaks teie blogi tõhusamalt indekseerida.

10. Kasutage SEO-sõbralikke teemasid

Ajaveebide jaoks on tuhandeid valmis WordPressi teemasid, mille vahel saab valida nii tasuta kui ka lisatasu eest. Kiiresti töötavad ja mobiilisõbralikud on need tänapäevastes otsingumootorites tavaliselt optimeeritud kiireks ja veatuks toimimiseks. Näiteks WordPressi ajaveebiteemad TemplateMonsterilt säästavad teie lehtede ja sisu õigeks optimeerimiseks palju aega, suurendades sellega projektide võimalusi veebis nähtavamaks muuta.

Kasutage ülalnimetatud näpunäiteid, et muuta oma sisu veebis paremini leitavaks. Katsetage andmete õige optimeerimise erinevate tehnikatega, kaasake vaatajaskond otsimootori kaudu ja laske neil jõuda oma WordPressi ajaveebisse, et mitte kunagi konkurendi saidile minna.


Järeldus:

Muidugi pole see veel kõik, need on vaid 10 näpunäidet. Põhjalikuma juhendi saamiseks tutvuge meie postitusega teemal „WordPressi SEO parimad tavad”, mis sisaldab palju lisateavet, mis aitab teil oma saidi seo alustamiseks ja täiustamiseks. Ja kui teil on täiendavaid näpunäiteid, jätke kommentaar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map