15 najlepszych DARMOWYCH twórców i generatorów logo

Best-Free-Logo-Makers-and-GeneratorsZaprojektowanie logo dla witryny firmy może być kosztowne (od 500 do 5000 USD).


Mało tego – zespół o niskim budżecie może nie mieć programów ani umiejętności do samodzielnego zaprojektowania logo. Jedno jest pewne: projekt logo jest ważny. Określa tożsamość wizualną Twojej marki i jest niezapomnianym symbolem tego, kim jesteś.

Gdzie się obracasz, gdy nie masz środków na profesjonalny projekt logo? Na szczęście dla 9 najlepszych platform eCommerce – w sieci jest mnóstwo darmowych twórców i generatorów logo.

Niektóre oferują darmowe oprogramowanie, podczas gdy inne oferują również bezpłatne pobieranie logo. Po zbadaniu kolorów i stylu logo, które chcesz reprezentować swoją firmę, zwróć się do jednego z tych 15 bezpłatnych twórców i generatorów logo, wymienionych w żadnej kolejności.

Dlaczego warto korzystać z twórców logo i generatorów?

 1. Zaczynasz nową witrynę, ale nie masz budżetu na zatrudnienie profesjonalnego projektanta logo.
 2. Nie masz umiejętności ani oprogramowania, aby samodzielnie zaprojektować logo.
 3. Szukasz inspiracji i pomysłów na projekt logo.

Pełne ujawnienie informacji: WebsiteSetup zarabia prowizję, jeśli ostatecznie kupisz za pośrednictwem naszych linków polecających na tej liście. Pomaga nam to aktualizować wszystko. Dziękuję za Twoje wsparcie.

# 1. Wix Logo Maker

Strona główna producenta logo Wix
www.Wix.com

Kreator logo Wix zapewnia to, co najlepsze z obu światów: odpowiedz na kilka prostych pytań, a automatycznie utworzy szablon logo dla Ciebie. Następnie możesz dostosowywać prawie każdy aspekt w oparciu o osobiste preferencje – od kolorów po czcionkę, tekst i rozmiar.

Najlepsza część? Nie tylko otrzymujesz niestandardowo wyglądające logo za darmo, ale także otrzymasz pełne prawa handlowe do niego (co oznacza, że ​​możesz go używać w celach biznesowych i zarobkowych bez obawy o to, kto posiada licencję). Możesz nawet pobrać pliki źródłowe (w formacie SVG) swojego logo, dzięki czemu możesz umieścić je na wszystkim, od wizytówek po koszulki.

Musisz utworzyć konto w Wix, aby uzyskać dostęp do twórcy logo. Ale srebrna podszewka zapewnia również dostęp do generatora nazw firm i kompletnego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Jest to więc idealne miejsce kompleksowej obsługi dla zupełnie nowej firmy.

# 2. Marki krawieckie

Producent logo TailorBrands
www.TailorBrands.com

Tailor Brands to wszechstronne narzędzie do projektowania graficznego, które pomoże Ci zaprojektować niestandardowe i unikalne logo dla Twojej firmy. Proces tworzenia logo opiera się na quizie, w którym musisz odpowiedzieć na pytania dotyczące swojej marki, branży i preferencji. Po ukończeniu quizu Twoje logo zostanie wykonane w mgnieniu oka. Tailor Brands zapewni Ci kilka alternatywnych opcji, dzięki którym możesz wybrać to, co najbardziej lubisz lub dostosować swoje logo, dopóki nie będziesz z niego zadowolony.

Co więcej, otrzymasz gotową grafikę do mediów społecznościowych i reklam. Wreszcie, gdy skończysz, możesz pobrać wysokiej jakości pliki wektorowe, SVG lub EPS, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, wizytówkach lub towarach z pełną zawartością praw handlowych.

# 3. Canva

Kreator logo Canva
www.Canva.com

Canva działa już od pewnego czasu na wolnym rynku projektowym, oferując darmowe i płatne szablony zdjęć w mediach społecznościowych, ulotek, zaproszeń, wizytówek i innych. W imponującym asortymencie szablonów znajduje się duży wybór bezpłatnych i płatnych opcji logo. Zacznij od jednego z bezpłatnych szablonów, a następnie zmień tekst, kolory, czcionki i inne elementy, aby dopasować je do marki.

Nie podoba ci się to, co widzisz? Prześlij własną grafikę lub wybierz z obszernej biblioteki bezpłatnych elementów Canva, aby dodać do szablonu logo za pomocą prostej w obsłudze funkcji przeciągnij i upuść. Pobierz swój projekt w formacie PNG, JPG lub PDF. Skorzystaj z witryny, aby tworzyć papier firmowy, wizytówki itp., Korzystając z bezpłatnego logo.

Jedynym minusem jest to, że inne osoby mogą korzystać z tych samych szablonów, więc możesz zobaczyć podobne projekty unoszące się w Internecie. Przy odrobinie kreatywności nie trzeba wiele, aby nadać tym bezpłatnym projektom logo swój własny, niepowtarzalny charakter i uzyskać profesjonalnie wyglądające logo bez żadnych kosztów.

Producent logo FreeLogoDesing.com
www.FreeLogoDesign.com

Bezpłatne projektowanie logo ułatwia tworzenie bezpłatnego logo. Wystarczy wpisać nazwę firmy, wybrać spośród 20 różnych kategorii, aplikacja wyświetli tysiące darmowych szablonów logo. Wprowadź własne zmiany koloru, kształtu i czcionki, a także pobierz swój projekt za darmo. Jeśli później zdecydujesz się trochę zainwestować w swoje logo, możesz pobrać wersję swojego logo w wysokiej rozdzielczości za 59 USD.

# 5. Sprężyny graficzne

Producent logo Graphic Springs
www.GraphicSprings.com

Podobnie jak inni twórcy logo na liście, Graphic Springs oferuje różnorodne szablony do wyboru w wielu kategoriach. Wpisz nazwę firmy i slogan, wybierz kategorię obrazu, wybierz logo i edytuj je z łatwością. Filtruj opcje według nowych lub popularnych logo.

Jeśli chcesz mieć trochę więcej swobody twórczej przy projektowaniu logo, zacznij od kształtów i symboli lub użyj ich, aby nadać swojemu logo nieco dekoracyjny akcent. Chociaż oprogramowanie jest bezpłatne, pobranie ostatecznego projektu w formacie PNG, SVG lub JPG kosztuje 19,99 USD. Jednak oferuje to nieograniczoną liczbę edycji i plików do pobrania, jeśli zdecydujesz się wprowadzić poprawki w przyszłości.

# 6. LogoMakr

LogoMakr
www.LogoMakr.com

LogoMakr oferuje łatwe w użyciu oprogramowanie, które ułatwia przeciąganie kształtów i tekstu tam, gdzie chcesz. Zacznij od wyszukiwania kształtów i ikon, a następnie edytuj kolory, rozmiar i inne. Dodaj tekst i ułóż go w dowolny sposób, dostosowując typ, rozmiar i kolor czcionki. Inteligentny przycisk przycinania z łatwością doskonale przycina twoje logo.

Gdy będziesz gotowy, po prostu zapisz projekt na komputerze. Opcja bezpłatnego pobierania jest dostępna, ale ma ograniczenia, np. Pliki niskiej jakości i umowę o uznanie witryny za logo. Za jedyne 19 USD możesz pobrać wysokiej jakości wersję na swoją stronę internetową, wizytówki, koszulki i wiele innych bez kredytów.

# 7. UCraft

Kreator logo Ucraft
www.uCraft.com/free-logo-maker

Jeśli dotarłeś na tak długą listę i nadal nie znalazłeś witryny, która odpowiada Twoim potrzebom w zakresie projektowania logo, wypróbuj UCraft. UCraft to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, oferujące szablony stron internetowych, bezpłatny hosting w chmurze i wiele innych. Jako bonus oferują również darmowego producenta logo. Podobnie jak inne bezpłatne narzędzia na liście, darmowy program do tworzenia logo UCraft jest tak prosty, jak wybranie ikony, dodanie nazwy firmy oraz dostosowanie czcionek i kolorów.

UCraft zawiera ponad 220 000 ikon, których możesz użyć w swoim projekcie. Eksportuj przezroczysty plik PNG o wysokiej rozdzielczości całkowicie za darmo!

# 8. Online Logo Maker

Online Logo Maker
www.OnlineLogoMaker.com

Online Logo Maker ma podobny interfejs do darmowego generatora logo Graphic Spring. Rozpoczęcie swojej przygody z projektowaniem logo jest szybkie i łatwe dzięki mnóstwu szablonów i czcionek. Wybierz spośród wstępnie zaprojektowanych symboli w setkach kategorii lub prześlij własny obraz.

Z darmowym kontem możesz zapisać swój projekt i wrócić do niego później. Ciesz się nieograniczoną liczbą pobrań, dzięki czemu możesz modyfikować swoje logo w dowolnym momencie. Online Logo Maker oferuje zarówno usługę bezpłatną, jak i premium. Pakiet Premium oferuje pliki do pobrania w wyższej rozdzielczości i umożliwia eksportowanie projektu jako przezroczystego (.PNG) lub wektorowego (.SVG), aby ułatwić korzystanie z logo w dowolnym miejscu.

# 9. Designmantic

Kreator logo DesignMatic
www.DesignMatic.com

Rozpocznij korzystanie z darmowego generatora logo Designmantic, wybierając preferowany styl logo, typ czcionki i kolory. Następnie wprowadź nazwę firmy i wybierz jedną z ponad 30 kategorii branżowych. Po znalezieniu logo, które Ci się podoba, możesz dostosować kolory i czcionkę.

Chociaż narzędzie jest bezpłatne, pobieranie projektu wiąże się z opłatą. Oznacza to, że otrzymasz plik w wysokiej rozdzielczości i plik wektorowy do drukowania na dużą skalę. Niestety, ta strona nie oferuje nieograniczonej liczby pobrań. Jeśli nie chcesz płacić opłaty za pobieranie, może być doskonałym narzędziem do zbierania inspiracji.

# 10. Shopify

shopify logo maker
www.Shopify.com/tools/logo-maker

Shopify oferuje całą gamę narzędzi dla firm internetowych, w tym narzędzia potrzebne do założenia własnego sklepu internetowego. Chociaż niektóre z tych usług są objęte miesięczną opłatą, Shopify oferuje również szeroką gamę bezpłatnych narzędzi, takich jak generator nazw firm, generator kodów QR i oczywiście darmowy twórca logo.

Wpisz nazwę firmy, a następnie wybierz ikonę i edytuj kolory i rozmiary. Wybierz jeden z czterech różnych układów tekstu i ikon, a następnie wyślij logo bezpośrednio na e-mail.

# 11. Logo Type Maker

LogoTypeMaker ekspres do logo
www.LogoTypeMaker.com

Logo Type Maker zawiera ponad 200 czcionek, ponad 1000 profesjonalnych szablonów i ponad 600 000 kształtów wektorowych, dzięki czemu projektowanie logo jest dziecinnie proste, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym projektantem. Obejmują one oparte na wektorze pobieranie plików SVG i nieograniczone modyfikacje, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie zmieniać kolory i czcionki. W ramach darmowego modelu będziesz mógł stworzyć bezpłatne nowoczesne logo, którego nie można dostosowywać. W przeciwieństwie do innych twórców bezpłatnych logo, możesz wyeksportować swój projekt w 300DPI jako plik JPG lub PNG. Jednorazowa płatność w wysokości 24,99 USD lub 39,99 USD zapewnia więcej funkcji i możliwości wyboru logo.

# 12. Zyro

Kreator logo Zyro
zyro.com/logo-maker

Zyro to darmowy producent logo, który poważnie podchodzi do prostoty. Aby rozpocząć, nie musisz tworzyć konta ani podejmować żadnych dodatkowych kroków.

Najpierw wpisz nazwę marki i slogan. Po drugie, wybierz kształt, który ma stanowić podstawę Twojego logo. Możesz wybierać spośród tysięcy opcji; wystarczy wpisać słowo kluczowe i zacząć. Wreszcie możesz dostosować swoje logo. Ustaw swoją nazwę i slogan w dowolny sposób w stosunku do kształtu, zmień czcionkę, kolor i rozmiar słów. Gdy skończysz, pobierz PNG i użyj go w dowolnym miejscu, od strony internetowej po wizytówkę.

# 13. Wzgórze projektowe

Kreator logo Design Hill
www.DesignHill.com/tools/logo-maker

Design Hill oferuje wiele usług, z których jedna jest bezpłatnym generatorem logo. Przeglądaj tysiące ikon, dostosuj tekst i kolory oraz pobierz bezpłatny projekt. Koniecznie sprawdź też inne bezpłatne narzędzia, w tym twórców okładek na Facebooku i Twitterze, generator kodów QR i wiele innych.

# 14. Logo Maker

LogoMaker.com
www.LogoMaker.com

Logo Maker działa w branży od ponad dekady i obsługuje ponad 3 miliony przedsiębiorców i właścicieli małych firm za pośrednictwem darmowego generatora logo. Wybieraj spośród ponad 10 000 ikon, a następnie twórz i zapisuj nieograniczoną liczbę logo na swoim koncie za darmo.

Po sfinalizowaniu projektu i pobraniu pliku o wysokiej rozdzielczości pobierana jest opłata. W międzyczasie możesz użyć tego narzędzia do eksperymentowania i czerpania inspiracji. Jeśli szukasz opcji bezpłatnej, możesz wygenerować fragment kodu HTML dla swojej witryny zamiast pobierać pełny plik obrazu.

# 15. SquareSpace

Kreator logo SquareSpace
www.logo.squarespace.com

Squarespace oferuje różnorodne usługi dla firm internetowych, w tym wszystko, czego potrzebujesz, aby założyć własną stronę internetową. Dzięki bezpłatnemu twórcy logo online możesz przeglądać ikony i dostosowywać swój projekt, niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, czy też całkowicie spersonalizowanego logo. Pobierz swój projekt w niskiej rozdzielczości za darmo lub kup wersję w wysokiej rozdzielczości za 10 USD. Klienci Squarespace mogą bezpłatnie pobrać plik wysokiej rozdzielczości wraz z członkostwem.


Dzięki tej szerokiej gamie narzędzi dostępnych na wyciągnięcie ręki możesz eksperymentować z projektowaniem logo bez względu na budżet.

Czy coś przeoczyliśmy? Pozostaw komentarz poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map