Kaip naudoti „Wix“ (vadovėlis)


„Wix“ pamoka


„Wix“ yra lengvai naudojamas, galingas ir gana prieinamas svetainių kūrėjas, kurį galima naudoti kuriant verslo / asmenines svetaines, internetines parduotuves ir portfelius..

Šis paprastas, žingsnis po žingsnio vadovas padės jums išmokti „Wix“ svetainių kūrimo pagrindų.

Mes jums parodysime, kaip sukurti svetainę naudojant „Wix“ nuo nulio. Tai apima šablono pasirinkimą, svetainės tinkinimą, puslapių, produktų pridėjimą ir dar daugiau.

Pasirengęs? Pradėkime…

Kaip sukurti svetainę naudojant „Wix“ (turinio lentelė):

 1. Registracija naudojant „Wix“
 2. Pasirinkite norimos sukurti svetainės tipą
 3. Šablono pasirinkimas
 4. Svetainės pritaikymas
 5. Svetainės mobiliesiems optimizavimas
 6. Puslapių kūrimas
 7. Dienoraščio paleidimas
 8. Pradėta elektroninės prekybos parduotuvė
 9. Susipažinkite su pagrindiniu „Wix“ prietaisų skydeliu
 10. Funkcijų pridėjimas per programas
 11. Kainų plano pasirinkimas ir parduotuvės atidarymas visuomenei

Visas laikas sukurti svetainę naudojant „Wix“: ~ 30 minučių
Įgūdžių lygis: Pradedantysis

Visiškas atskleidimas: Šiame vadove yra „Wix“ partnerių nuorodos. Jei nuspręsite įsigyti „Wix“ naudodamiesi mūsų nukreipimo nuorodomis, mes uždirbsime komisinį atlyginimą. Ačiū už tavo pagalbą.

1) Eikite į www.Wix.com ir spustelėkite „Pradėti“

„Wix“ leidžia jums pradėti kurti savo svetainę net negalvojant apie technines sąrankos detales. Vis dėlto vis tiek verta skirti minutę paaiškinti visą procesą:

Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti dirbant su „Wix“, yra tas, kad pirmiausia turite susikurti savo svetainę, o tik po to turite nuspręsti, ar mokėti už papildomas funkcijas, ar pasilikti visiškai nemokamą sąranką..

Viskas, ką jums reikia padaryti, turite pereiti į pagrindinę „Wix“ svetainę, spustelėkite didelę Pradėti mygtuką ir tada įjunkite Registruotis.

wix.com

Įveskite savo kontaktinę informaciją ir spustelėkite pagrindinę Registruotis mygtuką. Tai atlikę, būsite nukreipti tiesiai į tai, kas vadinama „Wix ADI“ – dirbtinio intelekto dizaineris.

wix adi

Spustelėkite Padarykime tai pradėti.

Atlikdamas šiuos pradinius veiksmus, „Wix“ užduos jums keletą klausimų ir tada, atsižvelgdamas į jūsų atsakymus, nustatys jūsų svetainę su konkrečiomis optimizacijomis..

Pirmasis klausimas yra labai paprastas:

wix adi 1

Tai, ką greičiausiai norėsite pasirinkti, esu „aš“.

Antrasis klausimas teiraujasi apie norimos sukurti svetainės tipą:

wix adi 2

Kaip matote, yra keletas variantų. Nereikėtų pamiršti šio žingsnio, nes „Wix“ atliks jūsų indėlį ir pasinaudos tuo, kad iš anksto optimizuotų jūsų svetainę.

Šiam vadovui pasirinksime „verslą“, nes tai yra labiausiai paplitęs svetainių tipas, kurį žmonės kuria.

Kiti klausimai seka pavyzdžiu ir pateikia jums gražų vieno sakinio apibrėžimą apie jūsų svetainę ir jos paskirtį.

2) Pasirinkite norimos kurti svetainės tipą

Esant pradiniams klausimams, „Wix“ paklaus jūsų, ar pakankamai pasitikite ADI, kad leistumėte sukurti jums pavyzdinę svetainę, ar norite viską sukurti rankomis. Eiti su ADI yra daug efektyvesnis požiūris, ypač todėl, kad galite grįžti vėliau ir pritaikyti kiekvieną savo svetainės detalę. Jums nesvetimi pradiniai pasiūlymai, kuriuos jums pateikė „Wix“.

paleisti adi

Spustelėkite Pradėk dabar.

Atsižvelgiant į atsakymus, kuriuos pateikėte prieš minutę, „Wix“ turės keletą tolesnių klausimų, kad tiksliai nurodytų tikslų projekto tipą ir svetainės struktūrą, kuri labiausiai tiktų jūsų scenarijuje..

Pirmasis klausimas yra apie verslo tipą, kuriam norite sukurti svetainę.

svetainės tipas

⚠️ Pastaba; jei ankstesniame žingsnyje pasirinkote kitą parinktį – ne „verslo svetainę“, bet galbūt „internetinę parduotuvę“ – tada „Wix“ parodys jums kitokį parinkčių pasirinkimą.

Kai tik pradėsite rašyti savo verslo apibrėžimą, „Wix“ pateiks daugybę pasiūlymų. Pavyzdžiui, įvesdami „masažas“, „Wix“ pateikia šiuos pasiūlymus:

masažo pasiūlymai

Mes jums tai parodysime tik norėdami pasakyti, kiek skirtingų tipų verslo „Wix“ palaiko ir turi iš anksto paruoštus dizainus ir svetainių struktūras. Galiausiai svetainės, kurią kuriame, pavyzdžiu, mes pasirinkome “Masažo terapeutas” iš sąrašo.

Spustelėkite Kitas kai rasite jums tinkamiausią verslo / svetainės tipą.

Remdamasis viskuo, ką pasirinkote iki šio momento, „Wix“ pasiūlys jūsų svetainės funkcijų rinkinį.

pasirinkti ypatybes

Mūsų atveju Wix siūlo internetinių užsakymų, pokalbių, tinklaraščio ir saujelės kitų dalykų modulį. Tai, ką pamatysite šiame ekrane, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų atsakymus. Peržiūrėkite šį sąrašą ir pažymėkite funkcijas, kurios atrodo prasmingos jūsų svetainei.

Kitame etape „Wix“ paklaus apie jūsų įmonės pavadinimą, kuris taps jūsų svetainės pavadinimu.

Verslo pavadinimas

Jei tai jūsų kuriama asmeninio prekės ženklo svetainė, galite ten įvesti savo vardą.

Tada „Wix“ paklaus jūsų, ar jau turite žiniatinklyje turinio, kurį norėtumėte importuoti į savo naują „Wix“ svetainę. „Wix“ leidžia importuoti iš kitų svetainių, taip pat iš „Google“ vietų sąrašų. Praktiškai importuoti turinį iš kitų svetainių gali būti sudėtinga, todėl geriausia to nedaryti. Tiesiog spustelėkite Kitas.

importuoti iš kitų svetainių

Tai atlikę, „Wix“ dabar leis jums pasirinkti savo svetainės dizainą.

3) Pasirinkite šabloną (dizainas)

„Wix“ stengiasi dizaino pasirinkimo procesą padaryti kuo paprastesnį, todėl užuot parodęs jums šimtą šablonų, iš kurių galite pasirinkti, sieną, jis pirmiausia paklausia jūsų pasirinkto dizaino stiliaus..

pasirinkti dizaino stilių

Yra keletas variantų, ir, remdamasis jūsų atsakymais, „Wix“ pateiks jums filtruotą šablonų, suderintų su ankstesniais jūsų pasirinkimais, sąrašą..

Mes manome, kad stilius vadinamas „Vėjas“ masažo terapijos specialistui bus gerai, tačiau jūs galite patys pasirinkti.

Kai tik pasirinksite, pamatysite, kad „Wix“ pateikia gana tikslias pagrindinio puslapio alternatyvas, iš kurių galite rinktis. Remiantis jūsų ankstesniais pasirinkimais, šie puslapiai bus iš anksto užpildyti atitinkama grafika ir atitiks nurodytą dizaino stilių. Štai ką jis mums siūlo:

„wix“ pagrindinio puslapio pasiūlymai

Galite pastebėti, kad šiuose tinklalapiuose yra daugybė vaizdų, susijusių su masažu. Turėtumėte žinoti, kad mes jų ten nepakėlėme. Visos pastangos yra „Wix ADI“, bandančios nuspėti, kas bus naudinga man ir mano verslui. Puiku!

Pasirinkite pagrindinį puslapį, kuris jums labiausiai patinka, ir tęskite.

4) Tinkinkite svetainę

Pasirinkę jums patinkantį pagrindinį puslapį, būsite tiesiai į „Wix ADI“ rengyklę, kurioje galėsite tinkinti kiekvieną smulkmeną apie tai, kaip svetainė atrodo ir kokius jos elementus ji siūlo..

Pirmiausia pamatysite tokią sąsają:

Wix redaktorius

Visa tai yra labai intuityvu, todėl beveik visi puslapio elementai elgiasi taip, kaip tikėjotės.

Pvz., Jei norite redaguoti bet kurį puslapio tekstą, tiesiog spustelėkite nurodytą teksto dalį. Atsiras nauja šoninė juosta, kurioje galėsite atlikti pakeitimus.

Pavyzdžiui, apačioje spustelėjome pagrindinį bloką centre (sakydami „Wyatt Collier“). Atsirado šoninė juosta, leidžianti man redaguoti pavadinimą, taip pat pridėti paantraštę ir aprašą.

pagrindinis blokas modifikuoti

Spustelėję bet kurį kitą pagrindinio puslapio bloką, turėsite tą patį efektą – pateksite į redagavimo sąsają, kurioje galėsite pakeisti to duoto bloko turinį..

Štai pavyzdys, kaip mes dirbame prie „Mano gydymo“ bloko. Kiekvieną teksto dalį galime redaguoti atskirai, taip pat galime sudaryti procedūrų sąrašą.

mano gydymo blokas modifikuoti

⚠️ Pastaba; „Wix ADI“ redaktorius veikia su automatiniu išsaugojimu, todėl jums nereikia jaudintis, kad prarasite pažangą.

Bet dizainui pritaikyti reikia ne tik teksto keitimo, bet ir čia:

Skyrių pertvarkymas

„Wix ADI“ redaktorius leidžia vilkti ir mesti atskirus elementus aplink puslapį, taip pat keisti skyrių tvarką.

Jei pažvelgsite į bet kurį skyrių, viršutiniame dešiniajame skyriaus kampe pamatysite dvi rodyklių piktogramas:

blokuoti strėles

Šios rodyklės leidžia perkelti nurodytą skyrių aukštyn ir žemyn. Tiesiog spustelėkite juos ir pamatysite, kad skyrius per kelias sekundes keičiasi vietomis.

Skirsnių dizaino stilių perjungimas

Be to, kad redaguotumėte turinio skiltis, galite pakeisti ir pačių skyrių bendrą dizainą. Pavyzdžiui, kai užveskite pelės žymeklį ant skyriaus „Mano procedūros“, viršutiniame kairiajame kampe pasirodo mažas mygtukas, pažymėtas „Dizainas“. Spustelėjus ant jo, visiškai naujas skydelis parodo keletą alternatyvių dizaino stilių, iš kurių galite rinktis:

jungiklio bloko dizainas

Tiesiog pasirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka, ir vienu spustelėjimu jis bus įdėtas į senąjį.

Naujų skyrių įtraukimas

Puslapių, kurie jau yra puslapyje, tinkinimas yra vienas dalykas, tačiau taip pat galite pridėti naujų. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Papildyti mygtuką, esantį viršutiniame meniu, tada spustelėkite „Skyrius puslapyje“.

pridėti skyrių į puslapį

Pamatysite, kad yra tikrai daug įvairių turinio skyrių. Laimei, kad tai būtų lengviau, skyriai klasifikuojami iš anksto:

skyrių tipai

Galite paimti bet kurį skyrių iš šoninės juostos ir vilkti ir numesti ant drobės dešinėje.

Pvz., Štai ką liudijimas skyrius atrodo taip, kaip pridedamas prie puslapio:

atsiliepimas puslapyje

Kaip ir galima tikėtis, galite patikslinti bet kurią smulkmeną apie tą liudijimo skyrių ir jo viduje esančius tekstus.

Šriftų ir spalvų nustatymas

Kai pradėsite naudoti „Wix ADI“ rengyklę, iš karto gausite iš anksto apibrėžtą spalvų schemą ir šrifto parametrus. Daugeliu atvejų jos yra pakankamai geros, tačiau jas galite lengvai pakeisti, kad gautumėte tikslesnį vaizdą.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite Dizainas mygtuką viršutiniame meniu, tada – toliau Spalvos.

pakeisti spalvų šriftus

Tai dar viena vieta, kurioje „Wix“ padarys viską, ką gali, kad palengvintų jūsų darbą. Užuot rodęs jums tūkstančius spalvų variantų, jis tiesiog klausia jūsų apie pagrindinę pageidaujamą spalvą, apie kurią norėtumėte sukurti savo dizainą, tada pasiūlys konkrečias spalvų schemas, pagrįstas tuo.

spalvos rodo

 1. Pasirinkite pagrindinę sėklos spalvą.
 2. Pasirinkite spalvų režimą (tonuotas, spalvinga, energingas, lengvas, tamsi, maišyti).
 3. Pasirinkite iš daugybės rekomenduojamų spalvų paletių.

Apskritai visos spalvų schemos pakeitimas užtruks tik keletą minučių.

Tas pats pasakytina apie jūsų šriftus. Pradėkite nuo to paties Dizainas mygtuką viršutiniame meniu ir pasirinkite Šriftai.

pakeisti spalvų šriftus

Vėlgi, „Wix“ turės jums daugybę pasiūlymų.

šriftai rodo

Geriausia tiesiog perjungti parinktis pirmyn ir atgal, kol rasite tai, kas jums patinka. Taip pat turėtumėte eksperimentuoti su šrifto dydžio įrankiu, kad įsitikintumėte, jog visi jūsų svetainės tekstai yra skaitomi.

Vaizdų, skaidrių demonstracijų ir kitų vaizdinių funkcijų pridėjimas

„Wix“ yra pasirengusi priimti bet kokio tipo vizualinį turinį jūsų svetainėje. Nesvarbu, ar tai vaizdai, vaizdo įrašai, skaidrių demonstracija, galerijos, netgi „Instagram“ sklaidos kanalai; „Wix“ gali visa tai sutvarkyti!

Pradėkime nuo pagrindų; į savo svetainę įtraukdami vaizdus arba pakeisdami esamus.

Tiesiog spustelėkite skyrių, kuriame yra vaizdas, kurį norite pakeisti, tada šoninėje juostoje spustelėkite Redaguoti ir pakeisti.

pakeisti vaizdą

Kai spustelėsite šį mygtuką, „Wix“ parodys jums kitą skydą, kuriame galėsite atlikti tolesnius vaizdo pritaikymus.

pakeisti 2 vaizdą

Jei norite pakeisti vaizdą, tiesiog spustelėkite Pakeiskite mygtuką. Pamatysite, kad „Wix“ yra daugybė rekomenduojamų vaizdų, kurių tema yra ta pati. Tai yra vaizdai, kuriuos galite laisvai naudoti savo svetainėje, nesijaudindami dėl autorių teisių problemų.

vaizdai pasirinkti

Jei norite įkelti savo atvaizdą, spustelėkite + Įkelkite laikmeną mygtuką, esantį viršutiniame kairiajame kampe. Kai įkėlimas bus baigtas, galėsite modifikuoti vaizdą, jei reikės.

vaizdas modifikuoti

Baigę spustelėkite Taikyti kad vaizdas būtų įtrauktas į puslapį.

Norėdami pridėti kitų rūšių laikmenas, spustelėkite pagrindinę Papildyti mygtuką, esantį viršutiniame meniu, tada iš galimų skyrių sąrašo eikite į norimą kategoriją:

pridėti vaizdines kategorijas

Procedūra labai panaši į vaizdų pridėjimą ar pakeitimą. Tiesiog spustelėkite bloką tokiu pačiu būdu, tada spustelėkite Redaguoti ir pakeisti, ir atitinkamai sutvarkykite savo žiniasklaidą.

5) Tinkinkite savo svetainę mobiliesiems įrenginiams

Šiomis dienomis mobilieji telefonai dažniausiai yra pagrindiniai žmonių prieigos prie interneto įrenginiai. Tiesą sakant, daugiau žmonių naudojasi mobiliaisiais nei staliniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais kartu (duomenys). Ką tai reiškia iš tikrųjų yra labai paprasta, jūs turite įsitikinti, kad jūsų svetainė tinkamai atrodo mobiliajame telefone! Jei jums nepavyks, žmonės išvyks ir greičiausiai niekada negrįš.

Be to, jei atsitiktų kaip vietinis verslas, mobiliųjų telefonų poveikis būtų dar didesnis. Įvairios „šalia manęs“ paieškos sudaro didelę dalį bendro vietinio srauto „Google“ (duomenys) ir galimybė greitai aptarnauti tuos vartotojus yra ypač svarbi norint uždirbti jų verslą.

Pvz., Įsivaizduokite, kad dirbate minėtame masažo salone. Jei kas nors ieško „Masažas šalia manęs“ ir jūsų svetainė pasirodo, tačiau nepavyksta įkelti į jų telefoną, tada būsimas klientas pas jus neateis.

Laimei, nesunku optimizuoti savo svetainę naudojant „Wix“. Norėdami pradėti, spustelėkite rodinių perjungimo mygtuką, esantį viršutinėje juostoje. Šitas:

perjungti į mobilųjį

Tai iš naujo įkels puslapį ir parodys, kaip jis bus rodomas mobiliuosiuose įrenginiuose.

svetainė mobiliajame telefone

Daugeliu atvejų jūsų svetainė atrodys kaip tik gerai išėjusi į vartus, tačiau galite atlikti keletą nedidelių pakeitimų, kad pabrėžtumėte svarbesnius elementus ir paslėptumėte ne tokius svarbius..

Svarbiausia, kad bet kokie čia atlikti pakeitimai nepaveiks jūsų svetainės išvaizdos darbalaukyje. Tai skirta tik mobiliesiems!

Štai ką galite padaryti, kad paprastai pagerintumėte savo svetainę mobiliuosiuose:

 • paslėpkite nesvarbius vaizdus ir tiesiog užimkite vietą mobiliojo telefono vaizde
 • Padėkite savo kontaktinę informaciją aukščiau puslapio – žmonės nori greitai prieiti prie to
 • pabrėžkite tik savo pagrindinį produktą ar paslaugą

„Wix“ leidžia pritaikyti tikrai daug čia: paslėpti skirtingus elementus puslapyje, iš naujo suderinti ištisus skyrius ir pan. Pasinaudokite tuo ir eksperimentuokite.

Baigę tiesiog perjunkite į darbalaukio vaizdas vėl. Pakeitimai bus išsaugoti automatiškai.

6) Sukurkite kitus puslapius

Dabar, kai turime pagrindinį puslapį, laikas pradėti dirbti su kai kuriais kitais puslapiais, kurie bus naudingi daugumai svetainių. Svarbiausia, jūs turėtumėte sukurti:

 • puslapis apie
 • kontaktinis puslapis

Šiuo metu sutelksime dėmesį tik į šiuos du, kad parodytume naujų puslapių kūrimo principus.

Apie puslapį

Norėdami pradėti, spustelėkite Puslapis: Pradžia mygtuką, esantį viršutiniame kairiajame kampe. Tada spustelėkite + Pridėti puslapį.

pridėti puslapį

„Wix“ jau siūlo keletą populiarių tipų puslapių, kuriuos jums gali būti įdomu kurti. Neatsitiktinai pirmasis sąrašo pasiūlymas yra puslapyje Apie.

siūlomi puslapiai

„Wix“ ne tik siūlo puslapius, kuriuos galite kurti, bet ir turi iš anksto paruoštų kiekvienam puslapiui skirtų dizainų.

Jei norite padaryti „Apie“ puslapį, tiesiog slinkite per galimų puslapių dizainų sąrašą ir pasirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka.

„Wix ADI“ redaktorius iš naujo įkels sąsają ir leis jums dirbti naujame „About“ puslapyje. Kaip viskas veikia, yra lygiai taip pat, kaip ir pagrindiniame puslapyje.

Tiesiog pridėkite turinio skiltis, kurios, jūsų manymu, turėtų būti jūsų puslapyje Apie, ir atitinkamai redaguokite.

Praleidę čia tik keletą minučių, turėtumėte gana gražų „About“ puslapį.

apie puslapį

Kontaktinis puslapis

Kontaktų puslapio kūrimo būdas yra labai panašus, tačiau puslapyje bus keletas originalių elementų. Norėdami pradėti, dar kartą spustelėkite Puslapis mygtuką ir tada įjunkite + Pridėti puslapį. Pereiti prie kontaktas ir pažiūrėkite, ką „Wix“ turi jums.

pasirinkti kontaktą

Pasirinkite vieną iš siūlomų dizainų.

„Wix ADI“ redagavimo sąsaja vėl bus įkelta iš naujo. Šiame puslapyje greičiausiai pamatysite keletą originalių blokų, palyginti su „Apie“ ar net pagrindiniu puslapiu. Jie yra:

 • kontaktinė forma
 • interaktyvus žemėlapis

kontaktinis puslapis

„Wix“ ragina naudoti abu šiuos elementus, kad klientams būtų lengviau susirasti savo verslą. Kontaktų forma yra visiškai veikianti, tai reiškia, kad lankytojai gali ją naudoti tiesiogiai jums siųsti žinutes.

⚠️ Jei nevykdote įmonės ir nenorite bendrinti savo adreso, galite išjungti žemėlapį ir tiesiog laikytis kontaktinės informacijos formos.

Kiti specifiniai nišiniai puslapiai

Remdamiesi pradiniais atsakymais, kuriuos pateikėte prisiregistruodami prie „Wix“, galite pamatyti kitus savo svetainės puslapius, kuriuos iš anksto sukūrė „Wix“.

Mūsų atveju yra: Užsisakyk internetu puslapis ir Užsakymas puslapis. Paspaudę ant jos galite pamatyti, kokia situacija yra jūsų svetainėje Puslapis mygtuką vėl viršutiniame kairiajame kampe.

puslapių

Pažiūrėkite, kaip atrodo šie puslapiai, ir dirbkite su jais, jei reikia. Principai yra vienodi.

Tikslus svetainės naršymas

Pagal numatytuosius nustatymus kiekvienas naujas jūsų sukurtas puslapis bus automatiškai įtrauktas į pagrindinį svetainės meniu.

Jei norite pakeisti puslapių rodymo tvarką meniu, spustelėkite savo svetainės antraštę, tada – Redaguoti mygtuką šalia MENIU.

redaguoti meniu

Galėsite nuvilkti puslapius, norėdami juos pertvarkyti.

redaguoti 2 meniu

Meniu elementus taip pat galite pridėti ranka, jei norite susieti su vietomis, esančiomis ne jūsų svetainėje (pavyzdžiui, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos profiliuose)..

7) Pridėti tinklaraštį (nebūtina)

Internetinis dienoraščių rašymas yra vienas geriausių būdų pasiekti naujas auditorijas ir paversti šias auditorijas potencialiais klientais. Įvairūs šaltinių ataskaita kad internetinių dienoraščių rašymas yra vienas efektyviausių rinkodaros kanalų verslui. Kai rinkodaros specialistai, prioritetu laikantys internetinius dienoraščius, yra 13 kartų labiau linkę įžvelgti teigiamą IG iš savo internetinių pastangų, nei tie, kurie ne.

Kitaip tariant, jei norite, kad žmonės aktyviai ieškotų jūsų svetainės, turite jiems nurodyti priežastį. Tinklaraščių kūrimas gali būti viena iš tokių priežasčių, jei jūsų skelbiamas turinys yra geros kokybės ir atitinka jūsų auditorijos poreikius ir norus.

Techniniu požiūriu paleisti „Wix“ tinklaraštį yra labai paprasta – jūs jau turite įmontuotus visus reikalingus įrankius.

„Wix“ tinklaraščio kūrimas

Viršutiniame meniu spustelėkite Puslapis mygtuką ir tada įjunkite + Pridėti puslapį. Iš sąrašo pasirinkite Dienoraštis ir tada išsirinkite jums patinkantį tinklaraščio išdėstymą.

pasirinkti tinklaraščio išdėstymą

Tikslus jūsų pasirinktas išdėstymas priklauso tik nuo jūsų. Visi jie veiks puikiai! „Wix“ redaktorius bus įkeltas iš naujo ir pamatysite, kaip veikia jūsų naujas tinklaraščio puslapis:

tinklaraščio puslapis

Galite redaguoti šį puslapį kaip ir bet kurį kitą puslapį, kurį turite svetainėje. Svarbiausia, kad jūs galite:

 • pakeiskite tinklaraščio įrašų rodymo puslapyje būdą,
 • pakeisti tinklaraščio išdėstymą (kur rodomi vaizdai ir pan.)
 • pakeisti tai, kas rodoma šalia įrašų (autoriaus vardas, data ir kt.)

Taip pat galite tvarkyti tinklaraštį ir rašyti naujus pranešimus.

Naujų internetinių dienoraščių rašymas

Spustelėkite pagrindinį tinklaraščio skyrių, tada – Tvarkykite tinklaraštį.

tvarkyti tinklaraštį

Iš čia galite tvarkyti esamus įrašus, taip pat kurti naujus.

dienoraščio brūkšnys

Sąsaja yra labai lengva naudotis, ir ji primena tai, ką pamatytumėte „MS Word“ ar „Google“ dokumentuose.

dienoraščio rašymas ui

Štai ką jūs gaunate:

 • Integruoti SEO įrankiai – kad jūsų įrašai būtų rodomi „Google“
 • Raiškiojo teksto rengyklė
 • Kategorijos ir žymos
 • Galimybė dirbti su keliais rašytojais
 • Puiki mobiliojo ryšio patirtis
 • Individualizuotas HTML palaikymas

8) Pridėti internetinę parduotuvę (neprivaloma)

Greičiausiai tai jums nebus staigmena, tačiau galite gana greitai atidaryti internetinę parduotuvę su „Wix“. Be to, tai bus visiškai funkcionuojanti internetinė parduotuvė, jokiu būdu neapribojanti jūsų.

 • Galite turėti neribotą skaičių produktų.
 • Gaukite pasirinktinį parduotuvių ir krepšelių dizainą.
 • Parduokite fizinius ir skaitmeninius gaminius.
 • Stebėkite užsakymus.
 • Nustatykite gabenimo įkainius.
 • Priimkite mokėjimus internetu.
 • Parduokite per „Facebook“ ir „Instagram“.
 • Tvarkykite savo pardavimus kelyje naudodami „Wix“ programą.

Internetinės parduotuvės su „Wix“ kūrimas

Viršutiniame meniu spustelėkite Puslapis mygtuką ir tada įjunkite + Pridėti puslapį. Iš sąrašo pasirinkite Internetinė parduotuvė ir išsirinkite jums patinkantį parduotuvės išdėstymą.

pasirinkti parduotuvės išdėstymą

Norėdami tvarkyti savo parduotuvę ir pridėti produktų, spustelėkite parduotuvės skyrių ir tada Tvarkyti produktus.

tvarkyti parduotuvę

Matysite atskirą sąsajos įkėlimą, kur galėsite pridėti produktų, pakeisti jų aprašus, nustatyti kainas ir pan.

tvarkyti 2 parduotuvę

Sėkmingos internetinės parduotuvės kūrimas yra atskiro vadovo tema, todėl mes čia nenagrinėsime daugiau informacijos. Svarbiausia, ką čia norėjome jums parodyti, yra tai, kad labai įmanoma atidaryti elektroninės prekybos parduotuvę su „Wix“. Jūs tikrai turite visas funkcijas, kurių jums kada nors prireiks.

9) Susipažink su pagrindine „Wix“ informacijos suvestine

Daugiausia susidūrėme su „Wix ADI“ ir viskuo, ko galima su juo pasiekti!

Tačiau yra visa atskira „Wix“ informacijos suvestinė. Tai skirta suteikti jums platesnį vaizdą apie tai, kas vyksta su jūsų svetaine, ir apie visas su ja susijusias metrikas..

Norėdami pasiekti prietaisų skydelį, tiesiog atsijunkite ir vėl prisijunkite prie „Wix“. Pamatysite kažką panašaus:

Wix brūkšnys

Paaiškinkime, kas yra šiame puslapyje, blokuoti:

 • (a) – Pagrindinė šoninė juosta, kurioje galite greitai pasiekti atskiras savo svetainės sritis. Jei turite tinklaraštį ar internetinę parduotuvę, matysite skyrius, kuriuose galėsite tvarkyti savo produktus, užsakymus, tinklaraščio įrašus ar užsakymus. Taip pat yra nuorodų į kitus įrankius ir programas. Apačioje yra nuoroda jūsų svetainei redaguoti, kuri nukreipia jus į tą patį „Wix“ ADI redaktorių, kurį naudojome anksčiau..
 • (b) – Pagrindinis jūsų svetainės valdymo pultas. Čia galite pasirinkti iš kelių veiksmų, kuriuos norite atlikti savo svetainėje.
 • c) – Pradėjimas pereiti. Atlikite šiuos veiksmus, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra 100% paruošta žmonėms pamatyti.
 • Žemiau puslapio taip pat yra blokų su papildomais patarimais, kaip naudotis svetaine.

Ta sritis, kurioje galbūt norėsite įsigilinti, yra: Nustatymai meniu – pasiekiamas iš pagrindinės šoninės juostos. Čia galite rasti visus pagrindinius savo svetainės nustatymus, tokius kaip pavadinimas, bendra informacija, integracija su kitais įrankiais, mokėjimo parinktys, valiuta ir daug daugiau. Net jei nieko ten nepakeisite, vis tiek yra gera mintis pažvelgti į šias parinktis ir pamatyti, kas yra prieinama.

nustatymai

10) Pridėkite funkcijų per „Wix Apps“

Jei nepakanka funkcijų, kurias gaunate iš „Wix“ dėžutės, galite pasižvalgyti į „Wix App Market“. Čia rasite daugiau nei 200 skirtingų programų, kurios padės kurti ir plėsti svetainę.

Norėdami pasiekti programas, spustelėkite Programos pagrindinėje „Wix“ prietaisų skydelio šoninėje juostoje.

programos

Ten yra programų, skirtų įvairiausiems dalykams. Nuo rinkodaros pagalbininkų iki SEO, tiesioginių pokalbių, informacinių biuletenių, socialinės žiniasklaidos integracijų, iššokančiųjų langų, A / B testavimo, krepšelio atsisakymo įrankių, kontaktų vadybininkų ir daugybės kitų daug daugiau.

Programas galima pridėti keliais paspaudimais. Tiesiog iš sąrašo išsirinkite jums patinkančią programą ir spustelėkite Pridėti programą.

pridėti programą

Atsižvelgiant į jūsų pasirinktą programą, gali reikėti papildomos sąrankos.

11) Pasirinkite kainų planą ir paleiskite savo svetainę

Šiame proceso etape jūsų svetainė yra beveik paruošta. Dabar galite tai paskelbti viešai. Yra tik keli dar reikalingi dalykai …

Norėdami paskelbti savo svetainę, grįžkite į „Wix ADI“ rengyklę (spustelėkite Redaguoti svetainę mygtuką, esantį apatiniame kairiajame „Wix“ informacijos suvestinės kampe), tada spustelėkite pagrindinį Paskelbti mygtukas:

paskelbti svetainę

Turėsite pasirinkti, ar norite naudoti nemokamą „Wix“ padomenį (paprastai tai atrodo kaip „Wix“) YOURUSERNAME.wixsite.com/svetainė) arba prijunkite tinkintą domeno vardą.

padomenis

Dabar, prieš atlikdami šį pasirinkimą, pakalbėkime apie skirtingų „Wix“ planų kainodarą, nes pasirinkus tam tikrą planą taip pat bus nurodomas domeno pasirinkimas.

Pirmiausia, yra visiškai nemokamas „Wix“ planas. Kaip jos dalis:

 • jums leidžiama naudoti tik nemokamą „Wix“ padomenį ir negalite prijungti tinkinto domeno vardo,
 • „Wix“ skelbimai bus rodomi kiekviename jūsų svetainės puslapyje,
 • gausite iki 500 MB saugyklos ir 500 MB pralaidumo, o tai nėra daug,
 • negalite atidaryti internetinės parduotuvės,
 • negalite prisijungti prie „Google Analytics“.

Jei jums gerai tinka šie apribojimai, galite eiti į priekį ir pasirinkti tą nemokamą padomenio parinktį iš aukščiau pateiktos ekrano kopijos. Šiame etape jūsų svetainė bus prisijungusi ir pasirengusi priimti lankytojus. ��

Kita vertus, jei šių apribojimų yra per daug, turėsite pereiti prie vieno iš „premium“ planų. Tiesiog spustelėkite vieną iš Patobulinti mygtukai, matomi prietaisų skydelyje.

patobulinti

Pasirinkite jums tinkamiausią kainų planą. Galimi dviejų tipų planai:

 • Čia yra kainos, jei norite atidaryti klasikinę svetainę su „Wix“ (nėra jokios internetinės parduotuvės ar nieko, kas apimtų jūsų lankytojus, mokančius už bet ką svetainėje):

„Wix“ kainodara 1

 • Čia yra kainos, jei norite ką nors parduoti iš svetainės:

„Wix“ kainodara 2

Kaip matote, čia yra daug, tačiau jums nereikia per daug laiko praleisti priimant sprendimą. Apsvarstykite šį supaprastintą šabloną, kaip pasirinkti geriausią „Wix“ planą savo svetainei:

 • �� Norite ką nors parduoti svetainėje? Pasirinkite Verslo pagrindai planuoti 23 USD / mėn. Gaunate visas elektroninės komercijos funkcijas, kurių jums kada nors prireiks.
 • �� Tiesiog norite optimizuotos asmeninės, verslo informacijos ar tinklaraščio tinklalapio? Pasirinkite Neribota planuoti 17 USD / mėn.

Kodėl mes rekomenduojame, kokie iš esmės yra pigiausi planai? Paprasta; visada galite atnaujinti brangesnį planą, jei susiduriate su kokiais nors reikšmingais apribojimais.

Vykdydami bet kurį iš rekomenduojamų planų, pirmaisiais metais taip pat gausite prieigą prie nemokamo domeno vardo. Rinkdamiesi domeno vardą, atkreipkite dėmesį į tai, kas lengvai įsimenama ir atitinka jūsų verslą / prekės ženklą.

Kai atnaujinsite vieną iš šių „premium“ planų ir užbaigsite pirkimo procesą, jūsų svetainė bus oficialiai prisijungusi internete ir paruošta verslui! ����

padaryta!

Sveikinimai! Jūs ką tik išmokote sukurti funkcionalią „Wix“ svetainę ir viską padarėte patys.

Kaip matote, „Wix“ yra neįtikėtinai galinga ir gebanti pasidaryk pats „pasidaryk pats“ svetainių srityje. Labai neįtikėtina, kaip šiomis dienomis jūs galite patys susikurti profesionalią svetainę!

Jei turite klausimų, nedvejodami pateikite juos komentaruose.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip reklamuoti ir plėsti savo naująją svetainę, skaitykite mūsų kituose vadovuose:

 • 5 paprasti būdai padidinti svetainės lankomumą
 • 33 būdai užsidirbti iš interneto
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector