Geriausias „WordPress“ priegloba

Geriausias „WordPress“ priegloba
Šiame prieglobos palyginime mes palyginame „WordPress“ prieglobos našumą palyginti su savybėmis ir kaina.

Tinkamas „WordPress“ svetainės prieglobos pasirinkimas yra labai svarbu. Jūsų svetainės sveikata priklausys nuo jūsų naudojamo prieglobos paslaugų teikėjo.


Bet kaip žinoti, kuris iš jų yra geriausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris?

Yra tiek daug, iš kurių galima rinktis: „Bluehost“„SiteGround“„HostGator“… ir tt.

Nesvarbu, kurį pagrindinį kompiuterį pasirinksite, atminkite 3 svarbiausius „WordPress“ prieglobos veiksnius:

 • Greitis – dar žinomas kaip „krovimo laikas“
 • Uptime – turi būti bent 99,94 proc.
 • Pagalba klientams – jie turėtų padėti jums atsakyti į klausimus, susijusius su „WordPress“.

Mes negalime garantuoti, kad jūsų svetainės darbo laikas ar greitis bus panašus, nes tai priklauso nuo kelių skirtingų veiksnių, pvz., Jūsų pasirinkto prieglobos plano, svetainės dydžio ir lankytojų, kuriuos jūsų svetainė gauna, skaičiaus.

Išsamus atskleidimas: Mes uždirbame komisinį atlyginimą, jei galų gale perkate bet kurias žiniatinklio prieglobos paslaugas, išvardytas šiame puslapyje, naudodamiesi mūsų nukreipimo nuorodomis. Tai padeda mums atnaujinti savo apžvalgas. Ačiū už tavo pagalbą.

10 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų

Pirmiausia pereikime prie geriausių prieglobos paslaugų teikėjų, tada pereikite prie sąrašo žemyn, kad pamatytumėte, kurių turėtumėte vengti. Be papildomų patarimų, čia yra 10 geriausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos:

1. „Bluehost“ (www.Bluehost.com)


„Bluehost WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,99%
 • Įkrovimo laikas: 390 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: „WordPress“, https (SSL) nemokamo domeno diegimas vienu spustelėjimu 1 metams
 • Interneto svetainė: www.Bluehost.com

„Bluehost“ yra populiari hostingo paslauga tarp daugelio smulkaus verslo savininkų ir tinklaraštininkų, kurie naudojasi „WordPress“. Priežastis paprasta – jų įvadinės kainos yra pigios (2,75 USD / mėn.), Jas paprasta naudoti („WordPress“ įdiegimas vienu paspaudimu) ir paprastai jos neturi jokių našumo problemų.

Tiesą sakant, mes nustatėme, kad „Bluehost“ yra geriausias kainos ir vertės santykis. Mūsų veiksnumo ir greičio stebėjimo įrankis „Pingdom“ parodė vidutinį darbingumo laiką 99,99% tik 24 pertrūkiai (visi mažiau nei valanda laiko) ir vidutinis puslapio įkėlimo greitis 390 ms per pastaruosius 12 mėnesių.

„Bluehost“ 12 mėnesių statistika

Jie taip pat yra vieni iš nedaugelio žiniatinklio prieglobų, kuriuos oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“ bendruomenė. Visi jų planai pateikiami naudojant nemokamą SSL (https: //), „WordPress“ inscenizacijos aplinką ir lengvą „WordPress“ diegimo funkciją. Jie taip pat turi didelę „WordPress“ vadovėlių duomenų bazę, o visi planai yra teikiami tiesiogiai ištisą parą dirbantiems klientams.

Vis dėlto jie nėra pigūs. Kainos prasideda nuo 2,75 USD per mėnesį, tačiau metams įleidžiant nemokamą domeno vardą su SSL.

 • Argumentai “už”: Didelis veikimo laikas ir įkėlimo laikas, nemokamas perkėlimas į svetainę, nemokamas domeno vardas, rekomenduojama WordPress.org
 • MINUSAI: Nėra galimybės mokėti kas mėnesį.

Spustelėkite, jei norite sužinoti, ar 2,75 USD per mėnesį nuolaida vis dar galioja

2. „HostGator“ valdoma „WordPress“ (www.HostGator.com)


„HostGator“ valdoma „WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,99%
 • Įkrovimo laikas: 369 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Nemokamas perkėlimas į svetainę ir atsarginės kopijos. „WordPress“ optimizuoti serveriai
 • Interneto svetainė: www.HostGator.com

„HostGator“ talpina daugiau nei 10 milijonų domenų, todėl jie yra vieni iš populiariausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje.

Panašiai kaip „Bluehost“, „HostGator“ taip pat siūlo specializuotus „WordPress“ prieglobos sprendimus, tokius kaip „WordPress priegloba“.

Tai yra geriausias pasirinkimas didelio srauto svetainėms, kurioms reikalingas greitesnis krovimo laikas. „HostGator WordPress“ planas turėtų pagreitinti jūsų svetainę įvairiuose regionuose, ypač mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Jų paskutinis 12 mėnesių vidutinis krovimo laikas yra 369 ms ir veikimo laikas >99,99%. Jų bendras metinis prastovos laikas buvo tik 22 minutės, o tai yra gana puiku.

„HostGator“ 12 mėnesių statistika

Jie taip pat siūlo nemokamą svetainių perkėlimą su visais savo planais. Visuose jų planuose yra neribotas pralaidumas, saugykla ir el. Pašto paskyros.

Nors jų įvadinės kainos yra pigios, pradedant nuo 5,95 USD per mėnesį, jų pratęsimo mokesčiai yra didesni – 9,95 USD per mėnesį. Tačiau jei pritaikysite mūsų kupono kodą (WEBSITESETUP), galėsite jį gauti už 3,99 USD / mėn..

 • Pliusai: Geras įkėlimo laikas, patikimas, „WordPress“ įdiegimas vienu paspaudimu, 1 nemokamas perkėlimas į svetainę
 • MINUSAI: Didesnis atnaujinimo mokestis.

Spustelėkite, jei norite pamatyti, ar jų 3,99 USD / mėn. Nuolaida vis dar galioja su kuponu

3. „Hostinger“ (www.Hostinger.com)


„Hostinger WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,93%
 • Įkrovimo laikas: 339 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Nemokama el. Pašto sąskaita, visą parą veikiantis klientų aptarnavimas, nemokamas SSL (https)
 • Interneto svetainė: www.Hostinger.com

„Hostinger“ yra kilusi iš Europos, tačiau turi duomenų centrus JAV, Azijoje ir Europoje. Jie nesiūlo parinkties pasirinkti duomenų centrą iš karto, tačiau kai esate prisijungę, galite paprašyti jų palaikymo, kad pakeistų jūsų serverio vietą iš JAV į Aziją ar Europą. Labai graži savybė, kurios nesiūlo daugelis kitų interneto prieglobos įmonių.

Juose taip pat yra „WordPress“ svetainių kūrėjas, kuris nėra idealus, tačiau gali labai padėti pradedantiesiems. „Hostinger“ taip pat siūlo tiesioginį pokalbį visą parą ir visą parą, taip pat turi didelę „WordPress“ vadovų ir vadovėlių biblioteką.

Nepaisant to, kad jie yra pigiausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių savininkai, jų veikimas iš tikrųjų yra geras. Pakrovimo laikas (339 ms), juos mušė tik A2 talpinimas. Uptime yra gerai – per pastaruosius 12 mėnesių įplaukė 99,93%.

„Hostinger“ 12 mėnesių statistika

Jų pigiausias „WordPress“ prieglobos planas prasideda nuo 2,15 / mėn. Ir atnaujina 3,49 USD. Šis planas apima 100 GB pralaidumą, kuris yra optimalus mažesnei „WordPress“ svetainei. Be to, į visus jų planus įtraukta 1 el. Pašto paskyra, taip pat SSL sertifikatas. Jei esate nepatenkinti jų paslaugomis, galite gauti visą grąžinamąją išmoką iki 30 dienų nuo registracijos.

 • Argumentai “už”: Pigios kainos, vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas, greitas greitis
 • MINUSAI: Vidutinis veikimo laikas.

Spustelėkite norėdami sužinoti, ar vis dar galioja 2,15 USD per mėnesį nuolaida

4. „SiteGround“ (www.SiteGround.com)


„WordGress“ svetainių talpinimas
 • Uptime: 99,98%
 • Įkrovimo laikas: 629 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: „Google“ debesies serveriai, nemokamas https (SSL), nemokamas el. Paštas
 • Interneto svetainė: www.SiteGround.com

„SiteGround“ yra dar viena populiari ir teisėta „WordPress“ prieglobos paslauga, kurią rekomenduoja „WordPress.org“ bendruomenė. Nuo 2004 m. „SiteGround“ išaugo į didelį tinklą, kuriame yra daugiau nei 800 000 domenų vardų visame pasaulyje.

Jie yra vieni iš nedaugelio kompiuterių, kuriuose taip pat galite pakeisti savo duomenų centrų vietas iš Europos į JAV. Taigi, jei jūsų lankytojai daugiausia iš Europos, tai greičiausiai geras pasirinkimas jums.

Jie taip pat siūlo nemokamus „WordPress“ svetainių perkėlimus, nemokamą CDN (talpykloje kaupimui) ir vaizdo optimizavimą, kurie visi kartu turėtų padaryti jūsų WP svetainę greitesnę nei anksčiau.

Mes taip pat išbandėme klientų palaikymą prisijungę prie jų tiesioginių pokalbių ir uždavėme keletą klausimų, kad įvertintume jų palaikymo komandą. Jie buvo draugiški ir paslaugūs, greitai atsakinėjo į klausimus.

Kalbant apie veikimo laiką, „SiteGround“ išlaikė vidutinį veikimo laiką 99,98% (su 34 pertraukimais), po kurio eina didelis apkrovos laikas 629 ms. Pagal mūsų testą, jis nėra toks greitas kaip „Bluehost“ ar „HostGator“, todėl jie nusileidžia į trečią vietą.

„SiteGround“ 12 mėnesių statistika

„SiteGround“ planai prasideda nuo 3,95 USD / mėn, bet atnaujinti didesniu greičiu (panašiai kaip daugelyje prieglobos paslaugų teikėjų). Visi jų valdomi „WordPress“ planai atnaujinami po 9,95 USD / mėn. (Kai tik pasibaigs jūsų pradinis planas). Domenas neįtrauktas, tačiau jie siūlo nemokamas el. Pašto paskyras.

 • Argumentai “už”: Geras veikimo laikas, stabilus greitis, geriausias „WordPress“ palaikymas, nemokamas svetainių perkėlimas, oficialiai rekomenduojamas „WordPress“, nemokamas SSL.
 • MINUSAI: Didesni pratęsimo mokesčiai

Spustelėkite čia, jei norite pamatyti dabartinę „SiteGround“ kainodarą

5. A2 talpinimas (www.A2Hosting.com)


„A2Hosting WordPress Hosting“
 • Uptime: 99,93%
 • Įkrovimo laikas: 295 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Greiti serveriai, nemokamas SSL, nemokamas CDN, palaikymas visą parą
 • Interneto svetainė: www.A2Hosting.com

A2 priegloba yra dar viena nebrangi „WordPress“ priegloba. Savo pagrindiniame puslapyje jie drąsiai tvirtina, kad yra 20 kartų greitesni nei jūsų dabartinis priegloba. Bet ar tai tiesa??

Visi jų planai pateikiami naudojant SSL („Let’s Encrypt“), nemokamą „Cloudflare CDN“ ir neribotą SSD saugyklą bei pralaidumą. Kaip ir „SiteGround“, taip pat galite pakeisti serverio vietas „A2 Hosting“. Šiuo metu duomenų perdavimo skiediklius siūlo JAV, Nyderlanduose ir Singapūre.

Nors jų klientų palaikymo pokalbiai nėra idealūs (susisiekti su jais užtruko ~ 8 minutes), jie galimi visą parą. Be to, galite susisiekti su jais ir telefonu.

Pagal našumo testus, „A2 Hosting“ iš tiesų buvo greičiausias bendro naudojimo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas 295 ms. Nors buvo daug gerų aspektų, susijusių su „A2“ priegloba, jų paskutinis 12 mėnesių darbo laikas mums nebuvo idealus. Ateiname 99,94 proc. iš viso per 5 valandas prastovos.

A2 talpinimas 12 mėnesių statistika

Pigiausias „WordPress“ planas prasideda nuo 3,92 USD / mėn ne mažiau kaip 36 mėnesius, o po to atsinaujina po 7,99 USD / mėn. Taip pat gausite 25 el. Pašto abonementus ir neribotą perkėlimą į svetainę. A2 gali būti patogus pagrindinis kompiuteris tam, kuriam priklauso daug „WordPress“ svetainių. Galiausiai A2 priegloba suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

 • Pliusai: Greičiausias „WordPress“ priegloba, „WordPress“ optimizuoti serveriai
 • MINUSAI: Vidutinis veikimo laikas – tik 99,94%.

Spustelėkite čia, norėdami pamatyti „A2Hosting“ dabartinę kainą

6. „GreenGeeks“ (www.GreenGeeks.com)


„GreenGeeks WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,99%
 • Įkrovimo laikas: 375 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Neribotas saugojimas ir pralaidumas, automatiniai atnaujinimai, nemokamas SSL
 • Interneto svetainė: www.GreenGeeks.com

„GreenGeeks“ yra greitas, saugus ir keičiamas „WordPress“ vartotojų priegloba. Jų vardas kilęs iš to, kad jie įgyvendina ekologišką požiūrį į svetainių prieglobą.

Visuose jų „WordPress“ planuose yra nemokamas SSL, vidinis / nemokamas CDN, neribotos el. Pašto paskyros, neribotas pralaidumas ir neribota SSD saugykla. Kai prisiregistruojate, turite galimybę pasirinkti iš skirtingų serverių vietų tarp JAV, Kanados ir Europos. „WordPress“ svetainių perkėlimas yra nemokamas.

Iš palaikymo pusės jie turi visą parą veikiantį tiesioginį pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu, taip pat daugybę su „WordPress“ susijusių mokymų ir vadovų. Jų palaikymas paprastai yra greitas ir tikslus.

„GreenGeek“ našumas, ypač greitis (375 ms) yra gerai, o veikimo laikas atrodo labai patikimas (99,99%) taip pat – tik 36 prastovos, iš viso tik 1 valanda prastovų per metus.

„GreenGeeks“ 12 mėnesių statistika

Vienintelis neigiamas aspektas yra didesni jų pratęsimo mokesčiai. Pigiausias 2,95 USD / mėn. Planas atnaujinamas 9,95 USD / mėn. Jų pinigų grąžinimo garantija yra 30 dienų, tačiau jei pasirinksite „nemokamo“ domeno vardo pasiūlymą, jūsų grąžinta suma bus atimta 13,95 USD už domeno vardo registracijos mokestį..

 • Pliusai: Spartus veikimo laikas, ekologiškas prieglobos paslaugų teikėjas, nemokamas perkėlimas į svetainę
 • MINUSAI: Didesni pratęsimo mokesčiai

Spustelėkite, jei norite pamatyti, ar 2,95 USD per mėnesį nuolaida vis dar galioja

7. „DreamHost“ (www.DreamHost.com)


„DreamHost WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,92%
 • Įkrovimo laikas: 569 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Iš anksto įdiegta „WordPress“, „drag and drop“ kūrimo priemonė, neribotas pralaidumas / saugykla
 • Interneto svetainė: www.DreamHost.com

„DreamHost“ yra populiari, nusistovėjusi prieglobos paslauga iš JAV, turinti daugiau nei 340 000 klientų. Kaip ir „Bluehost“ bei „SiteGround“, jie taip pat yra išvardyti kaip „WordPress.org“ rekomenduojami „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai.

„DreamHost“ tikslas yra paprastas – būti greitam, patikimam ir optimizuotam „WordPress“ vartotojams.

Visi jų „WordPress“ planai (bendrinami, valdomi ir VPS) siūlo „WordPress“ svetainių kūrėją, nemokamą SSL ir SSD saugyklą su neribotu pralaidumu..

Vietų perkėlimas nėra nemokamas (kainuoja 99 USD, tačiau nemokamas naudojant „DreamPress“ planą, kuris yra 16,95 USD / mėn.) Ir nėra 24/7 palaikymo parinkties. Jie palaiko tiesioginį palaikymo pokalbį, tačiau jis galimas tik 17:30 – 9: 30 PM Ramiojo vandenyno laiku, bet bent jau 7 dienas per savaitę.

Jie neatrodo kaip idealus svetainės, teikiančios paslaugas lankytojams už JAV ar Azijos ribų, priegloba, tačiau ji tikrai užtikrina stabilų puslapio greitį (569 ms) ir „Gerai“ 99,92%. Taip pat nėra galimybės pasirinkti serverio vietas už JAV ribų.

„DreamHost“ 12 mėnesių statistika

Pigiausias jų planas prasideda nuo 2,59 USD / mėn. Arba 4,95 USD / mėn. „DreamHost“ turi „aukšto efektyvumo“ valdomus „WordPress“ planus, kurie yra brangesni ir kainuoja 16,95 USD / mėn. Skirtingai nuo kitų, „DreamHost“ suteikia 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją. El. Pašto sąskaitos papildomai kainuoja 19,99 USD per metus, o nemokamas domenas metams atnaujina 15,99 USD per metus.

 • Pliusai: Galite mokėti kas mėnesį, už gerą palaikymą, galimybę padidinti mastelį
 • MINUSAI: Uptime galėtų būti geriau

Spustelėkite, jei norite sužinoti, ar 2,59 USD per mėnesį vis dar galioja

8. „InMotion“ (www.InMotionHosting.com)


„InMotion WordPress“ talpinimas
 • Uptime: 99,95 proc.
 • Įkrovimo laikas: 767 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Iš anksto įdiegta „WordPress“, neribotas pralaidumas / saugykla, neribotos el. Pašto paskyros
 • Interneto svetainė: www.InMotionHosting.com

„InMotion“ yra dar vienas JAV „WordPress“ kompiuteris, turintis daugiau nei 350 000 domenų vardų.

Dėl daugelio priežasčių „InMotion“ yra tinkamos naudoti „WordPress“ vartotojams. Kiekviename plane yra nemokama SSL, CDN (nemokama), neribotos el. Pašto paskyros ir 200 nemokamų „WordPress“ temų. Vienintelis dalykas, kurį jie riboja, yra svetainių skaičius, kurias galite turėti, vietos diske ir pralaidumo.

Jie palaiko tiesioginį pokalbį visą parą ir palaiko JAV telefoną. Be to, svetainių perkėlimas yra nemokamas (malonus perkėlimas), ir jūs galite išbandyti jų iš anksto įdiegtą „BoldGrid“ svetainių kūrėją..

Vienas iš „InMotion Hosting“ trūkumų yra tas, kad nėra tiesioginės prieigos prie paskyros. Tai reiškia, kad jei esate tarptautinis klientas, pavyzdžiui, už Šiaurės Amerikos ribų, bandant patvirtinti jūsų naują sąskaitą gali būti atidėtas ir vargo..

Jų veikimo laikas ir greičio skaičiai yra vidutiniai, tačiau pakankamai patikimi. Ateiname į 99,95 proc. veikimo laikas ir vidutinis greitis 767 ms per pastaruosius 12 mėnesių.

„InMotion“ 12 mėnesių statistika

„InMotion“ turi kelis „WordPress“, „WordPress VPS“ ir „Dedicated WordPress“ planus nuo 4,99 USD (atnaujina 8,99 USD) iki 248,99 USD, kurie skiriasi nuo maksimalių svetainių, saugyklos dydžio ir pralaidumo (maks. Lankytojų). Jie taip pat yra vieni iš nedaugelio kompiuterių, siūlančių specialius „WordPress“ sprendimus.

 • Pliusai: Patikimas, greitas, geras klientų aptarnavimas
 • MINUSAI: Žmonėms už JAV ribų neaktyvus aktyvinimas. Greitis galėtų būti geresnis

9. 5 svetainė (www.Site5.com)

Svetainės5 „WordPress“ talpinimas

 • Uptime: 99,99%
 • Įkrovimo laikas: 575 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: nemokama „Tranfser“ svetainė, „WordPress“ įdiegimas vienu paspaudimu, „WordPress“ ekspertų palaikymas
 • Interneto svetainė: www.Site5.com

„Site5“ nėra pigiausias bendro naudojimo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Atsižvelgiant į tai, jie teigia, kad yra geriausias pasirinkimas dizaineriams ir kūrėjams, nes jie turi lankstų valdymo pultą, gerą klientų aptarnavimą ir stabilų prieglobą..

Kaip ir kiti prieglobos paslaugų teikėjai, „Site5“ siūlo nemokamą „Cloudflare CDN“, tiesioginį pokalbį visą parą ir visą parą. Jie taip pat teikia 99,9% neveiklumo garantiją. Taip pat verta paminėti, kad pigiausiame „Site5“ WP prieglobos plane nėra galimybės pasirinkti iš duomenų centrų. Numatytoji vieta nustatyta į JAV (centrinę).

Jų „tikrasis“ vidutinis veikimo laikas per praėjusius metus buvo 99,99% o vidutinis greitis 575 ms. Tai nėra taip greita kaip „Bluehost“ ar „A2“ priegloba, tačiau daugelį kitų įveikia ne laiku.

Svetainės5 12 mėnesių statistika

Svetainė5 yra brangi. Pigiausias jų planas kainuoja 6,95 USD / mėn. Per 24 mėnesius; vėliau atsinaujina šiek tiek brangiau – 8,95 USD / mėn. Mums nepatinka jų atsiskaitymo procesas, nes nors jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimą, jūsų priegloba automatiškai atnaujinama likus penkiolikai (15) dienų iki dabartinės kadencijos pabaigos..

 • Pliusai: Geras veikimo laikas, geras greitis
 • MINUSAI: Aukšta kaina

10. „iPage“ (www.iPage.com)


„iPage WordPress“ priegloba
 • Uptime: 99,94 proc.
 • Įkrovimo laikas: 709 ms
 • Palaikymas: 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Funkcijos: Nemokamas domenas, neribota saugykla ir pralaidumas
 • Interneto svetainė: www.iPage.com

„iPage“ taip pat siūlo „WordPress“ prieglobą. Jie turi 2 „WordPress“ planus, kurie kainuoja 3,75 USD / mėn. Ir 6,95 USD / mėn. (Atnaujinkite atitinkamai 7,49 USD ir 10,49 USD / mėn.), Abu planai pateikiami su nemokamu domeno pavadinimu 1 metams. Pagrindinis „iPage“ tikslas yra užtikrinti geriausią įmanomą patirtį nuo registracijos iki klientų aptarnavimo.

„iPage“ teikia palaikymą per visą parą veikiantį tiesioginį pokalbį ir telefoną. Abu planai pateikiami su vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimu ir nemokamu SSL sertifikatu. Pralaidumas ir saugykla yra neriboti.

Blogiau, kad „iPage“ nesiūlo jokio turinio pateikimo tinklo (CDN), negalite pakeisti duomenų centrų (tik JAV) ir nėra jokių nemokamų svetainių perkėlimų (papildomai kainuoja 150 USD). Kol jų veiksnumas (99,94 proc.) ir krovimo laikas (709 ms) nėra blogi, našumas apskritai nėra toks geras kaip kitų „WordPress“ žiniatinklio prieglobos.

„iPage“ 12 mėnesių statistika

Pigiausias planas kainuoja 3,75 USD už 24/12/36 mėnesius. Mėnesio ir metų paketai atnaujinami 9,49 USD per mėnesį, 24 mėnesių planas atnaujinamas 8,49 USD, o 36 mėnesių planas atnaujinamas 7,49 USD. Į visus planus įtraukta 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Atsarginių kopijų kūrimas kainuoja 1,00 USD / mėn., O el. Pašto adresai per „Google Suite“ yra 6 USD per mėnesį.

 • Pliusai: Geros savybės
 • MINUSAI: Nelabai žinomas klientų aptarnavimas, didelė atnaujinimo kaina.

„WordPress“ prieglobos suvestinė:

Išsami 10 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų apžvalga.

Kiekviena peržiūra buvo pagrįsta mūsų bandomosios svetainės greičiu, veikimo laiku ir kaina. Trečiųjų šalių šaltiniai, tokie kaip „Pingdom“, buvo naudojami stebint ir analizuojant našumą.

Trumpai tariant, mes rekomenduojame naudoti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, užtikrinantį tinkamą 99,94% ir didesnį veikimo laiką, išlaikant mažiau nei 700 ms jų įkėlimo laiką..

 ŽINIŲ ŽENKLINIMAS PRADĖJIMO KAINA PINIGAI GRĮŽTI ĮKROVIMO LAIKAS LAIKAS MŪSŲ ĮVERTINIMAS
 1. „Bluehost WordPress“ 2,75 USD / mėn30 dienų390 ms >99,99%★★★★★
2. „HostGator“ valdoma „WordPress“ 3,99 USD / mėn45 dienos369 ms > 99,99%★★★★★
3. „Hostinger WordPress Hostingas“ 2,15 USD / mėn30 dienų339 ms > 99,93%★★★★★
 4. „WordGress“ svetainių talpinimas 3,95 USD / mėn30 dienų629 ms > 99,98% ★★★★
 5. A2 priegloba 3,92 USD / mėnBet kada295 ms > 99,94%★★★★
 6. „GreenGeeks WordPress“ priegloba 2,95 USD / mėn30 dienų375 ms > 99,99%★★★★
 7. „DreamHost WordPress“ priegloba 2,59 USD / mėn97 dienos569 ms > 99,92%★★★★
 8. „InMotion WordPress“ talpinimas 4,99 USD / mėn90 dienų767 ms > 99,95%★★★
 9. Svetainės5 „WordPress“ talpinimas 6,95 USD / mėn45 dienos575 ms > 99,99%★★★
 10. „iPage WordPress“ priegloba 3,75 USD / mėn30 dienų709 ms > 99,94%★★★

Priėjome prie išvados, kad jūs negalite suklysti naudodamiesi „HostGator WP Managed“, „Hostinger“ ar „Bluehost“. Jie visi siūlo gerą darbo laiką, greitą puslapio įkėlimo laiką, puikų klientų aptarnavimą ir žemas įvadines kainas.

Jei jau turite žiniatinklio prieglobą, bet perskaitę šį įrašą norite pakeisti kompiuterius, skaitykite šį vadovą čia. Tačiau įsitikinkite, kad kai kurie iš išvardytų žiniatinklio prieglobų siūlo nemokamą svetainių perkėlimą.

Jei norite palyginti valdomą „WordPress“ prieglobą, apsilankykite HostFacts.com.

Atsiliepimai ir atsiliepimai apie įvairius („WordPress“) prieglobos paslaugų teikėjus yra laukiami toliau pateiktuose komentarų skyreliuose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map