9 geriausios „paprastos“ el. Prekybos platformos ir svetainės (2020 m.)

Apžvelgtos geriausios el. Prekybos platformosIšrinkti geriausią el. Prekybos platformą nėra lengva užduotis.


Rinka yra plati ir yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jūsų pasirinkimas daro didelę įtaką jūsų internetiniam verslui, taigi yra svarbu prieš pasirašant tinkamai pagalvoti.

Norėdami jums tai padėti, mes palyginome 9 populiariausius el. Prekybos svetainių kūrėjus. Galų gale mes tikimės, kad esate pasirengę priimti sprendimą, kuri platforma yra jums tinkamiausia.

Kas yra el. Prekybos platforma ir kodėl turėtumėte ja naudotis??

Pirmas klausimas yra, kas yra „e-komercijos platforma“?

El. Prekybos platforma yra programinės įrangos dalis, leidžianti kurti internetinę parduotuvę ir vykdyti verslą internete. Tai suteikia įrankius kurti ir valdyti svetainę, įskaitant produktus ir kasdienes operacijas. Daugelis, jei ne visi, elektroninės komercijos kūrėjai naudoja nuvilkimo funkcijas.

Štai geros naujienos – norint sukurti gerai atrodančią internetinę parduotuvę, nereikia būti žiniatinklio kūrėju.

Yra daugybė skirtingų priežasčių naudoti elektroninės komercijos platformas, tačiau čia yra svarbiausios:

 • Lengva (pradedantiesiems) – Anksčiau, jei norėjai internetinės parduotuvės, funkcionalumą turėjai susikurti pats. Vėliau atsirado pirkinių krepšeliai, tačiau vis tiek reikėjo turėti kūrėjo įgūdžių, kad galėtumėte juos integruoti į savo svetainę. Dabar turime papildinius. Naudodami el. Prekybos platformas, viską gausite vienoje rankoje ir galėsite pradėti dirbti iš karto.
 • Nebrangus – El. Prekybos platformos nėra ypač brangios, kai kurios iš jų net nieko nekainuoja. Nors dirbdami internetinę parduotuvę tikrai turite išlaidų, tai yra daug mažiau, nei kuriant savo sprendimą nuo nulio. Be to, kuo daugiau mokate, tuo daugiau savo verslo galite paprastai perduoti techniniams sprendimams.
 • Vienas sprendimas tinka visiems – Ypač eidami naudodami priglobtą sprendimą, galite paleisti daugiau kitų svetainės veikimo dalių. Nereikia spręsti interneto prieglobos, saugumo, atnaujinimų ir panašių dalykų. Vietoj to, jūs galite tiesiog susikoncentruoti į savo verslo plėtrą.
 • Galima klientų aptarnavimo tarnyba – Be to, naudodamiesi komerciniu sprendimu, naudosite palaikymo struktūrą. Atvirojo kodo sprendimai, tokie kaip „WordPress“, dažnai grindžiami bendruomenės poreikiais, todėl jūs esate priklausomi nuo tos bendruomenės, kuri teiks palaikymą. Nors tai taip pat gali veikti labai gerai – jei jums labai reikia pagalbos sekmadienį trečią valandą ryto, malonu turėti garantiją, kad ji ten bus.

9 geriausios e-komercijos platformos parinktys

Gerai, kad dabar, kai turite geresnį supratimą, ko ieškoti el. Prekybos platformoje, laikas kalbėti apie tai, kas ten yra. Toliau apžvelgsime kai kurių populiariausių turimų el. Prekybos platformų pranašumus ir trūkumus, jų kainų struktūrą ir tai, kam jos yra tinkamiausios.

Visiškas atskleidimas: Mes uždirbame komisinį atlyginimą, kai galutinai perkate elektroninės komercijos platformą naudodamiesi mūsų apžvalgos nuorodomis. Tai padeda mums paleisti „WebsiteSetup“ kaip verslą. Ačiū už tavo pagalbą.

1. „Wix“ parduotuvės – paprastos, gražios, prieinamos

„Wix“ apžvalga

„Wix“ iš pradžių yra svetainių kūrėja, leidžianti kurti svetaines vilkant. Be to, joje taip pat yra funkcijų, leidžiančių sukurti internetinę parduotuvę.

Privalumai naudojant „Wix“ parduotuves

Kaip ir „Shopify“, elektroninės komercijos platforma paprasta naudoti ir greitai nustatoma. Kodavimo nereikia, tiesiogine prasme galite vilkti turinį bet kurioje savo svetainės vietoje, naudodami patogų redaktorių.

„Wix“ vartotojo sąsaja - geriausia el. prekybos platforma

Nuostabu tai, kad jie turi daugiau nei 500 šablonų, specialiai sukurtų internetinėms parduotuvėms, ir net pateikia akcijų vaizdus, ​​kuriuos galite naudoti iškart.

Natūralu, kad „Wix“ siūlo pilnai įrengtą pirkinių krepšelį su visomis jums reikalingomis funkcijomis. Oficialioje programų rinkoje yra šimtai programų, leidžiančių dar labiau išplėsti jūsų svetainę.

Be to, paslauga yra visiškai priglobta, todėl nereikia jaudintis dėl šios dalies.

„Wix“ parduotuvių naudojimo trūkumai

Reikia atsiminti, kad „Wix“ nėra gryna elektroninės komercijos platforma. Visų pirma, internetinių svetainių kūrėjas taip pat sugeba parduoti daiktus. Todėl el. Prekybos galimybės gali būti šiek tiek pagrindinės.

Taip pat atminkite, kad paskelbę svetainę negalėsite pakeisti savo svetainės šablono – tai didelis trūkumas.

Kainodara

„Wix“ yra prenumeratos pagrindu ir siūlo skirtingos pakuotės. Jų apmokami el. Prekybos planai yra 23–49 USD / mėn. Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 17 USD / mėn.

„Wix“ kainos ir planai

Galite išbandyti nemokamą jų planą platformos, tačiau ji turi tikrai ribotas galimybes ir neturi el. prekybos galimybių.

2. „SiteBuilder“ – geriausias pradedantiesiems

Svetainių kūrėjų peržiūra

„SiteBuilder“ yra geriausias svetainių kūrėjas, kurį iki šiol peržiūrėjome. Dabar mes ištyrėme jos elektroninės prekybos galimybes, kurios atrodo pakankamai padoriai. Tai panašu į „Wix“ – jūs turite gauti aukščiausią planą pradėti nuo internetinės parduotuvės.

Privalumai naudojant „SiteBuilder“

Tai tikrai lengva naudoti. Kaip ir „aš niekada nemačiau“ tinklalapio sąsajos, dar nesunku.

„Sitebuilder“ el. Prekybos kūrėjas

Jų sąsaja su nuvilkimu yra intuityvi, paprasta ir išsami. „SiteBuilder“ turi viską, ko reikia norint pradėti – domeną, prieglobą, analizės įrankius, SEO ir pakankamus el. Prekybos įrankius. Jis tiekiamas su neribotu pralaidumu ir saugojimo vieta.

Jų palaikymas yra išties draugiškas ir paslaugus. Mes susisiekėme per kelias sekundes, o jų palaikymo agentas užtruko laiko atsakyti į išsamius klausimus apie el. Prekybos įrankius. Todėl net ir iškilę problemų (o tai labai abejotina, atsižvelgiant į tai, koks paprastas yra jų svetainių kūrėjas), bet kada gausite pagalbą (nuo 7 iki 17 val. Arizonos laiku)..

Naudojant „SiteBuilder“ trūkumai

Nors „SiteBuilder“ yra šimtai šablonų, e. Prekybai tinka tik apie 100.

Kaip ir „Wix“, jų e-komercijos galimybės gali būti apribotos pažengusiems vartotojams. Beveik nėra jokių pažangių rinkodaros priemonių, mokėjimo galimybių ir logistinių priedų.

Kainodara

„SiteBuilder“ turi 3 pagrindiniai planai kuriems visiems taikoma 60% bandomoji nuolaida vieneriems metams (atnaujinus įprastą kainą). Norėdami įsigyti internetinę parduotuvę, turite naudotis el. Prekybos planu.

Svetainių kūrėjų kainos ir planai

Dažnai sakoma, kad jūs gaunate tai, už ką mokate. Nors „SiteBuilder“ yra šiek tiek ribotas, jūs tikrai gausite daug daugiau nei už ką mokate – jų parinktys yra tiesiog labai palankios pradedantiesiems, tačiau tuo pat metu yra pakankamai išsamios, kad būtų galima valdyti profesionalios svetainės kokybę.

Galite išbandyti „SiteBuilder“ el. Komercija 14 dienų su pinigų grąžinimo garantija.

3. „BigCommerce“ – geriausia mažam verslui

„BigCommerce“ logotipas„BigCommerce“ teikia priglobtą el. Prekybos sprendimą, kaip pilną „SaaS“ platformą, taip pat kaip pirkinių krepšelį kitų tipų svetainėms. Tai turbūt labiausiai panaši į „Shopify“. Abu jie dažnai minimi tuo pačiu kvėpavimu.

Privalumai naudojant „BigCommerce“

El. Prekybos platforma pasižymi didelėmis parduotuvių valdymo galimybėmis. Tai siūlo daugybę įrankiai ir funkcijos, pvz. akcijos, neriboti produktų variantai, grąžinimo, kuponų ir nuolaidų tvarkymo galimybės. Kitas akcentas yra lanksčios pristatymo parinktys, leidžiančios skaičiuoti tiesiogines citatas ir kainą.

bigcommerce apžvalga

Be to, „BigCommerce“ integruojasi su „Amazon“, „eBay“ ir socialiniais tinklais. Tai suteikia galimybę parduoti daugelyje skirtingų pardavimo kanalų. Tai taip pat turi daug rinkodaros priemonės labai detaliais valdikliais, tokiais kaip visiška URL formato kontrolė.

Kelios API padeda ją pritaikyti ir lanksčią. „BigCommeerce“ taip pat turi didelę programų parduotuvę su plėtiniais, skirtais įvairiems poreikiams, pavyzdžiui, el. Pašto rinkodarai, automatizavimui ir produktų reklamai. Taip pat gausite daugiau nei 40 mokėjimo apdorojimo variantų be jokių operacijų mokesčių!

„bigcommerce“ mokėjimo šliuzai geriausia el. prekybos platforma

Privalumus suapvalina daugybė šablonai galimybė pasirinkti iš jūsų, galimybė susikurti savo svetainę ir didelė palaikymo sistema, padedanti patobulinti jūsų el. prekybos pastangas.

Su „BigCommerce“ naudojimo trūkumai

Tradiciškai „BigCommerce“ savo šablonų pasiūlymuose atsiliko. Kol jie susitvarkė, vartotojai gauna tik septynis nemokamus šablonus. Aukščiausios kokybės temos taip pat gali būti šiek tiek brangios. Deja, dizaino pritaikymas ne visada yra pats patogiausias vartotojui.

„BigCommerce“ neturi natūralių POS funkcijų, kaip ir kiti sprendimai, ir jūsų plane numatytas pardavimo apribojimas. Gana brangu gauti sudėtingesnes funkcijas, pvz., Apleistą krepšelio užsklandą.

Kainodara

„BigCommerce“ planai kainavo nuo 29,95 iki 249,95 USD. Galite sutaupyti šiek tiek pinigų aukštesniems planams mokėdami kasmet. Taip pat yra galimybė įmonei, tačiau apie tai turite pasidomėti. Be to, temos kainuoja nuo 145 iki 235 USD.

didmeninės prekybos kainodara

Nors visi planai suteikia viską, ko reikia norint pradėti, naudodami aukštesnes parinktis, gausite daugiau parinkčių, pavyzdžiui, išplėstinį klientų segmentą ir produktų filtravimą.

Dėl operacijų mokesčių trūkumo „BigCommerce“ tampa patrauklesnė nei kitos šio sąrašo galimybės. Norėdami sužinoti, ar jis jums tinka, naudokite 15 dienų bandomąją versiją.

4. „Shopify“ – geriausias „Boutique“ parduotuvėse

„Shopify“ apžvalga

„Shopify“ tapo vienu iš labiausiai žinomų vardų elektroninės komercijos srityje. Tai pilnai priglobtas sprendimas, turintis šimtus tūkstančių vartotojų. Mes taip pat turime visą straipsnį apie tai, jei žemiau pateiktos informacijos jums nepakanka.

Privalumai naudojant „Shopify“

Komercijos platforma yra labai paprasta naudoti ir greitai nustatoma. Tiesiog užsiregistruokite su savo el. Pašto adresu ir iškart galite pradėti kurti savo parduotuvę bei parduoti. Intuityvi sąsaja taip pat leidžia lengvai kurti produktus ir apima SEO funkcijas, tokias kaip pavadinimų žymas ir meta aprašymus.

pridėti produktus parduotuvėje

„Shopify“ siūlo dešimtis nemokamų, mobiliesiems optimizuotų, elegantiškų temų. Daugiau galima įsigyti. Norint juos tinkinti, kodavimo nereikia, tiesiog naudokite pelę, kad galėtumėte atlikti pakeitimus.

„Shopify“ temų parduotuvė

Be to, platforma teikia aukščiausio lygio palaikymą telefonu, el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais ir „Twitter“, kuriuos galima rasti visą parą. Tai yra šalia išsamios dokumentacijos ir internetiniai forumai kur galite gauti pagalbos iš kitų vartotojų.

„Shopify“ taip pat palaiko daugybę trečiųjų šalių atsiskaitymo šliuzų ir turi didelę programų prekyvietė su daugiau nei tūkstančiu pasiūlymų keliais paspaudimais pridėti savo svetainės funkcionalumą.

Galiausiai jie siūlo papildomus pardavimo kanalus, teikdami jums programinę ir techninę įrangą, skirtą parduoti fizinių parduotuvių vietose, socialinį pardavimą ir integravimąsi į tokias prekyvietes kaip „Amazon“..

Minusai

Vienas didžiausių „Shopify“ trūkumų yra tas, kad išlaidos gali lengvai nukauti sniego gniūžtes. Be bazinio mokesčio, jūs mokate už daugybę papildinių, temų ir funkcijų. Kai kurie mokėjimai yra vienkartiniai, kai kurie – kas mėnesį, kai kurie – kasmet. Plius, jei nenaudojate integruotos mokėjimo sistemos, yra ir operacijų mokesčių. Visa tai gali būti šiek tiek sudėtinga ir sunku planuoti.

Kitas trūkumas, susijęs su jūsų svetainės pritaikymu, yra tas, kad „Shopify“ naudoja savo žymėjimo kalbą, vadinamą „Skystas“. Jis pagrįstas „Ruby on Rails“ ir leidžia sunkiai atlikti pakeitimus naudojant kodavimą.

Kainodara

„Shopify“ siūlo įvairių kainodaros pakopos su papildomomis funkcijomis, atsižvelgiant į tai, kuriame plane esate.

parduotuvėje parduoti geriausias elektroninės prekybos platformos kainas

Taip pat yra „Shopify Lite“. Tai leidžia jums parduoti socialiniuose tinkluose ir įterpti produktus į savo internetinę svetainę, kad galėtumėte naudotis krepšelio galimybėmis. Šis planas kainuoja 9 USD / mėn., O tai yra gana teisinga.

Be to, yra ir „Shopify Plus“, skirtas verslo klientams. Jums tektų pasidomėti kainomis, tačiau gandai sako, kad ji prasideda nuo 1200 USD / mėn.

Kaip minėta, be bazinės kainos mokate ir už programas bei papildomas funkcijas. Tai tikrai apima platų kainų diapazoną, todėl būtinai iš anksto pasidairykite!

Be to, nepamirškite kredito kortelių ir operacijų mokesčių, kai naudojatės trečiųjų šalių mokėjimo teikėjais. Jie skiriasi atsižvelgiant į jūsų planą.

„Shopify“ siūlo 14 dienų bandomąjį periodą pasižvalgyti po gaubtu prieš įsipareigojant.

5. Voliuzija

voliuzijos logotipas

Šis sprendimas yra dar viena debesies pagrindu naudojama priglobta galimybė sukurti internetinę parduotuvę. Jis buvo maždaug nuo 1999 m. Ir per tą laiką pardavė daugiau nei 28 milijardus JAV dolerių.

Privalumai naudojant Volusion

„Volusion“ yra „drag and drop“ svetainių kūrėjas, turintis redaguoti puslapį. Čia siūloma išsami daugelio svetainių paieška reaguojančios temos (11 iš jų nemokama) ir galimybė pritaikyti savo.

Be to, ji turi patikimas elektroninės komercijos ir produktų valdymo priemones, tokias kaip raiškiojo teksto produktų aprašymai, vietinio vykdymo, prenumeratos, lojalumo programos ir dar daugiau. Ji taip pat integruota su daugeliu mokėjimo paslaugų teikėjų ir neapima operacijų mokesčių.

Rinkodaros galimybės apima SEO funkcijas, socialinį pardavimą, „Amazon“ ir „eBay“ integraciją rinkoje. Atminkite, kad kai kurie iš jų galimi tik aukštesniuose planuose.

Vartotojai taip pat gauna palaikymą ištisą parą per tiesioginius pokalbius ir telefoną (pastarasis yra su aukštesniu planu). Tai papildo išsamią žinių bazę, kurioje yra straipsnių, vadovų ir dar daugiau.

Privalumai naudojant Volusion

Deja, „Volusion’s“ kainodaros struktūra yra šiek tiek painu, nes jie turi nustatytą pralaidumo ribą. Jei pritrūksta, turite mokėti už papildomą srautą. Tai gali šiek tiek apsunkinti planavimą, ypač kadangi jų numatytasis pralaidumas yra palyginti mažas.

Jūs turite papildomai sumokėti už SSL, o tai būtina bet kurioje internetinėje parduotuvėje. Kiti konkurentai teikia tai nemokamai. Aukščiausios kokybės „Volusion“ šablonai yra šiek tiek brangesni.

Be to, platforma neturi jokių tinklaraščių rašymo galimybių. Meniu galite įtraukti tik nuorodas į kitas tinklaraščių svetaines. Tai tikrai trūkumas skaitmeniniame pasaulyje, kuriame vykdoma turinio rinkodara.

Kainodara

Parduotuvės „Volusion“ lankymas jums kainuos nuo 29 USD iki 299 USD per mėnesį. Gaudami 10% nuolaidą mokėdami kasmet. Norėdami pakeisti metinį planą, turite paskambinti tarnybai. Dėl brangesnių planų gausite daugiau produktų, pralaidumo, geresnį palaikymą ir papildomų funkcijų.

voliucijos kaina

Kaip minėta, kiekviename plane yra pralaidumo riba (1, 3, 10 arba 35 GB). Bet koks srautas, viršijantis tai, kainuos 7 USD / GB. Tai gali gana greitai sukaupti. Taip pat neturėtumėte pamiršti apie savo mokėjimo tvarkytojo operacijų mokesčius.

Taip pat investuojama į SSL sertifikatą. Tie, kuriuos tiesiogiai siūlo „Volusion“, yra nuo 149 iki 995 USD. Žinoma, jūs taip pat galite nemokamai įsigyti savo. Be to, jei jūs ketinate pasirinkti „premium“ temą, už tai turite skirti 180 USD.

Norėdami sužinoti „Volusion“, naudokite 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

6. Kvadratas

Erdvės logotipas

Panašiai kaip „Wix“, „Squarespace“ taip pat yra svetainių kūrėjas, dirbantis su vilkimu. Jie pradėjo kurti vizualiai patrauklias svetaines. Jau vėlai svetainė įdeda daugiau energijos į elektroninę prekybą ir leidžia savo vartotojams parduoti medžiagą internete. Iki šiol jie pradeda tapti visaverte e. Prekybos platforma.

Privalumai naudojant kvadratinę erdvę

Paslauga turi paprastą ir intuityvią vartotojo sąsają ir yra labai patogi pradedantiesiems.

Lauko kvadrato turinio redagavimas

Jų siūlomi svetainių šablonai yra elegantiški, gražūs, šlifuoti ir visi turi mobiliųjų telefonų reagavimo galimybes. Dėmesys dizainui taip pat daro „Squarespace“ ypač tinkamą parduodant produktus, kuriems reikia aukštos kokybės vaizdų.

Erdvės šablonai

Be to, jūs turite visas standartines parinktis, tokias kaip produktų variantai, atsargų valdymas, neribotas kiekis produktų, kuponų, pristatymas, darbai. Platforma taip pat integruota su Shipstation.com, kad ją įvykdytų, ir turi puikų klientų aptarnavimą.

Jie pateikia daugybę duomenų taškų, kad optimizuotų jūsų svetainę ir konversijas, įskaitant pardavimus, pajamas, srauto šaltinius ir dar daugiau. Marketingo priemonės įtraukti SEO nustatymus, socialinę žiniasklaidą, tinklaraščių kūrimą ir apleistų kasų atkūrimą. SSL yra įmontuotas tiesiai į platformą.

Trūkumai naudojant kvadratinę erdvę

Trūkumų atžvilgiu „Squarespace“ funkcijos yra šiek tiek apribotos. Pvz., Joje yra ribotos mokėjimo galimybės (tik „Apple Pay“ ir „PayPal“) ir trūksta svarbių parinkčių sudėtingesnėms parduotuvėms bei daugybės produktų ar variantų.

Be to, nėra rinkos, kurioje programos galėtų pridėti daugiau funkcijų ir funkcijų. Taip pat labai ribotos jūsų galimybės tinkinti svetainę naudojant kodą ir žymėjimą. Platforma integruota tik su keliais trečiųjų šalių įrankiais ir paslaugomis.

Kainodara

kvadratinio ploto kaina

Jūs mokate už „Squarespace“ kas mėnesį. Norėdami pradėti pardavinėti, turite būti bent verslo plane, kuris yra 18 USD / mėn., Jei mokama kasmet, kitaip – 26 USD / mėn. Atminkite, kad už kiekvieną pardavimą yra 3% operacijos mokesčio.

Atminkite, kad galite atsisakyti pastarojo, jei naudojatės vienu iš el. Prekybos planų (26–46 USD / mėn.). Taip pat gausite papildomų internetinės parduotuvės veikimo funkcijų, tokių kaip etikečių spausdinimas, apskaita ir automatinis apleistų vežimėlių atkūrimas.

7. Magento

Magento logotipas

„Magento“ yra tarsi el. Prekybos platformų „WordPress“. Tai atvirojo kodo programinės įrangos dalis, kurią galite atsisiųsti ir įdiegti savo serveriuose. Tuo pačiu metu jis taip pat siūlo priglobtą debesies versiją, tokią kaip „WordPress.com“ ir „WordPress.org“.

Magento naudojimo pranašumai

Kaip „Magento“ sprendimas, jis suteikia jums daug kontrolės. Turėdami techninių žinių, galite pakeisti beveik viską, ko norite, funkcionalumo ir dizaino atžvilgiu, taip pat pasirinkti savo serverio aplinką.

Jei pastarasis nėra jūsų arbatos puodelis, „debesų“ leidimas gali būti labiau skirtas jums. Norėdami tai gauti, turite susisiekti su pardavimo skyriumi.

Kad ir kur eitumėte, turite naudos iš ilgo „Magento“ funkcijų ir parinkčių sąrašo. Narystės prenumeratos, periodiniai mokėjimai, nuolaidos, galimybė koreguoti turinį vienam vartotojui yra tik ledkalnio viršūnė.

Galite išplėsti savo svetainę naudodami turgavietėje. Yra įskiepių ir temų, skirtų įvairiems tikslams, pradedant klientų palaikymu ir baigiant rinkodara, baigiant pristatymu ir svetainės optimizavimu.

Magento prekyvietė

Platforma yra stipri ir daugiakalbių svetainių atžvilgiu. Galite sukurti atskiras svetaines įvairioms kalboms. Už jos ribų taip pat yra stipri bendruomenė, kuri nuolat tobulina platformą ir kuria naujas temas bei papildinius. Tai taip pat reiškia labai daug palaikymas ir turimas ekspertų konsultacijas.

Su Magento naudojimo trūkumai

Bendruomenės leidimui taikomi visi savavaldžių platformų pranašumai. Būkite pasirengę pasirūpinti atnaujinimais, saugumu ir visa kita, kad įsitikintumėte, jog jūsų parduotuvė veikia tinkamai.

Nors Magento turi daug funkcijų, todėl jis gali būti šiek tiek išalkęs. Tam reikės investuoti laiką ir pinigus į optimizavimą.

Be to, platforma parašyta PHP, taigi, jei norite atlikti reikšmingus pakeitimus, turite turėti reikiamus rinkinius arba ką nors pasamdyti. Bet kuriuo atveju tikėkitės investuoti į plėtrą.

Jei pasirenkate „Cloud“ versiją, atminkite, kad ji sukurta „Enterprise“ klientams ir atitinkamai įkainota. Plačiau apie tai žemiau.

Kainodara

„Magento Community Edition“ yra pirmoji nemokama elektroninės prekybos platforma šiame sąraše. Teisingai, galite ją atsisiųsti ir naudoti nemokėdami nė cento.

Kaip ir daugelis kitų savarankiškai priimamų sprendimų, ji patiria išlaidas, nepriklausomai nuo jų prieglobos. Aukščiausi papildiniai ar šablonai ir atsitiktinis kūrimas taip pat gali būti veiksniai.

Jei nenorite spręsti visų aukščiau išvardytų dalykų, yra ir priglobtoji versija. Kaip jau minėta, tai nėra pigu. Mes nustatėme 18 000 USD per metus licencijavimui.

8. „OpenCart“

„opencart“ logotipas

Tęsiame atvirojo kodo el. Prekybos platformų temą. „OpenCart“ galima atsisiųsti ir įdiegti į savo serverį. Paslauga taip pat siūlo savo sprendimo debesinę versiją.

Privalumai naudojant „OpenCart“

Šioje elektroninės prekybos platformoje yra viskas, ko reikia norint sukurti ir valdyti parduotuvę. Galite nustatyti neribotas produktų ir produktų kategorijas tiek skaitmeninėms, tiek fizinėms prekėms. Kartu pateikiamos produktų apžvalgos ir įvertinimai, esantys ne pagal galimybes, ir palaikomos kelios valiutos.

Prietaisų skydelis pateikia visų svarbių jūsų parduotuvės duomenų taškų apžvalgą ir netgi galite sukurti ir valdyti kelias parduotuves iš vienos sąsajos.

administratoriaus sąsajos informacijos suvestinė

Be to, platformą galima lengvai pritaikyti tūkstančiai temų ir papildinių plėtinių. Jis taip pat integruojamas su šimtais mokėjimo šliuzų.

Kaip savarankiškas sprendimas, jis turi visus privalumus, kuriuos teikia jūsų svetainės administravimas savo serveryje. Didelis paramos tinklas per tam skirtą bendruomenė ir dokumentacija jums padeda.

Jei pasirinksite „debesies“ versiją, galite pradėti naudotis vos per kelias minutes. Taip pat galite pasiekti atskirą temų ir papildinių parduotuvę ir pasirūpinti visais prieglobos, saugos ir atsarginių kopijų poreikiais.

„OpenCart“ naudojimo trūkumai

Kai turite pranašumų priegloba savo svetainę patys, jūs taip pat turite susidurti su trūkumais. „OpenCart“ ne visada lengva pritaikyti, o naujų modulių pridėjimas gali būti brangus.

Be to, jos vietinės rinkodaros funkcijos yra gana ribotos. Pavyzdžiui, numatytosios SEO galimybės nėra labai geros.

Platforma ne visada žinoma kaip greičiausias sprendimas, todėl savarankiškas sprendimas gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, norint išplėsti didelius matmenis..

Kainodara

Pati saugyklos programinė įranga yra nemokama. Atminkite, kad tai yra įprastos periferinės išlaidos. Be to, gali reikėti išlaidų plėtiniams ir temoms, kurios vidutiniškai prideda apie 100 USD į jūsų biudžetą.

Taip pat galite pasirinkti „debesies“ priglobtą versiją, kuri kainuoja nuo 30 iki 200 USD per mėnesį – pusė, jei mokate už metus iš anksto. Tai taip pat apima nemokamą SSL sertifikatą.

9. „Zen Cart“

„zen cart“ logotipas

Kitas mūsų varžovas yra toje pačioje kategorijoje kaip ir du paskutiniai. Tai yra atvirojo kodo ir priglobta nuosavybė.

„Zen Cart“ naudojimo pranašumai

Kadangi ji turi GPL licenciją ir gyvena jūsų paties serveryje, „Zen Cart“ taip pat yra visiškai pritaikoma. Kaip ir kiti sprendimai, jūs galite atlikti bet kokius norimus pakeitimus, net ir už jos ribų galimi plėtiniai. Sprendimas taip pat turi gerą reputaciją, kalbant apie saugumą ir mastelį.

Be to, jis siūlo daugybę produktų konfigūravimo parinkčių, įskaitant kuponus, dovanų kuponus ir kelis gaminio atvaizdus. Rinkodaros skyriuje galite pasinaudoti įmontuotomis SEO funkcijomis ir galimybe siųsti HTML el. Laiškus iš platformos vidaus.

A stipri vartotojų bendruomenė suapvalina „Zen Cart“ pranašumus.

„Zen Cart“ naudojimo trūkumai

Rimtas šio el. Prekybos sprendimo trūkumas yra pasenusi vartotojo sąsaja priekinėje ir galinėje dalyse. Jūs turite galimybę pakeisti bent savo svetainės šriftą. Dėl mažiau nei intuityvios vartotojo sąsajos šiek tiek nustos rūpintis savo svetaine.

„Zen Cart“ gali būti sunku įdiegti ir atnaujinti. Taip pat nėra specialios paramos, todėl vartotojams reikia patiems apsiginti. Jos ekosistema yra gana maža, todėl sunku sukurti plėtinius ir šablonus. El. Prekybos platforma pateikiama tik su keliomis mokėjimo galimybėmis.

Kainodara

Kaip ir kituose šio sąrašo pavyzdžiuose, pati programinė įranga yra nemokama, tačiau reikia turėti biudžetą, kad architektūra būtų paleista ir prižiūrima, įskaitant SSL sertifikatą. Ypač jei neturite žiniatinklio kūrimo įgūdžių, galite tikėtis samdyti pagalbą ir turėsite skirti tam lėšų. Plėtiniai ir temos taip pat gali būti sąskaitos dalis.

Galimos el. Prekybos platformų rūšys

Ieškodami sau geriausios el. Prekybos platformos, galite pasirinkti iš įvairių tipų. Nors platformas galima atskirti keliais būdais, vienas iš pagrindinių skirtumų yra jų prieglobos tipas.

 • Savarankiškas – Tai reiškia, kad atsisiųsite programinės įrangos dalį ir įdėsite ją į savo serverį. Tai suteikia daug galimybių valdyti savo svetainę. Tai taip pat prisiima visą atsakomybę už tai, kad saugotumėte, atnaujintumėte ir atliktumėte pakeitimus rankiniu būdu. Šis modelis dažnai naudojamas atvirojo kodo e-komercijos sprendimuose.
 • Patalpinta – Alternatyva yra naudoti programinę įrangą, kurią prižiūri kažkas kitas. „SaaS“ (programinė įranga kaip paslauga) sprendimai yra tipiškiausi pavyzdžiai. Nauda: mažiau techninių išlaidų, greitas paleidimas, daugiau pradedančiųjų draugiškumo. Dažniausiai taip pat ir didesnės išlaidos.
 • Mišrus – Kelios iš žemiau pateiktų parinkčių siūlo galimybę įtraukti savo pirkinių krepšelius į kitas platformas (pvz., „WordPress“). Tai taip pat vadinama komercija kaip paslauga (CaaS) ir gali būti perspektyvus ir pigesnis pasirinkimas.

Žinoma, yra ir kitų būdų, kaip atskirti elektroninės prekybos platformas. Daugelis jų priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Galite apsvarstyti:

 • Išlaidos
 • Mastelio keitimas
 • Lengvas naudojimas
 • Pritaikymai
 • Priežiūra
 • Komercijos parinktys
 • Mobiliosios galimybės
 • Rinkodara
 • Palaikymas

Tai gera idėja, kad jūs iš tikrųjų išsiaiškinsite, kas jums yra svarbiausia. Tai leis daug lengviau pašalinti tas parinktis, kurios neatitinka bilieto.

Kas yra geriausia e-komercijos platforma jums?

Autonominės elektroninės komercijos platformos gali būti puikus sprendimas pradedant internetinę parduotuvę. Jie siūlo visas būtinas funkcijas ir specializuotas funkcijas, kad internetinis pardavimas būtų sėkmingas.

Tačiau išsirinkti geriausią el. Prekybos platformą nėra lengva. Tiesiog yra per daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir daugybė pasiūlymų rinkoje. Iš anksto žinodami, kokie yra jūsų poreikiai ir reikalavimai, padidinsite tikimybę, kad gerai atrodysite aukščiau esančiame 3 aukščiau. Mes rekomenduojame Wix, „SiteBuilder“„BigCommerce“, ir „Shopify“.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums apsispręsti. Jei jis turi, kaip su nuolaidos kodu jūsų naujai atidarytoje parduotuvėje? Jokio spaudimo.

Koks yra jūsų asmeninis pasirinkimas dėl geriausios el. Prekybos platformos ir kodėl? Prašome mums pranešti žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map