15 geriausių nemokamų logotipų kūrėjų ir generatorių

Geriausi logotipų kūrėjai ir generatoriaiVerslo svetainės logotipo sukūrimas gali būti brangus (nuo 500 USD iki 5000 USD).


Ne tik tai – nedidelio biudžeto komanda gali neturėti programinės įrangos programų ar įgūdžių savarankiškai kurti logotipą. Aišku viena: logotipo dizainas yra svarbus. Tai nustato jūsų prekės ženklo vizualinį identitetą ir yra įsimenamas to, kas esate, simbolis.

Kur kreiptis, kai neturite išteklių profesionaliam logotipo dizainui? Laimei devynios geriausios el. Prekybos platformos – internete yra daugybė nemokamų logotipų kūrėjų ir generatorių.

Kai kurie siūlo nemokamą programinę įrangą, o kiti taip pat siūlo nemokamus logotipų atsisiuntimus. Ištyrę spalvas ir logotipo stilių, kurį norite reprezentuoti jūsų versle, kreipkitės į vieną iš šių 15 nemokamų logotipų kūrėjų ir generatorių, nepateiktų tam tikra tvarka.

Kodėl verta naudoti logotipų kūrėjus ir generatorius??

 1. Jūs kuriate naują svetainę, tačiau neturite biudžeto samdyti profesionalų logotipų dizainerį.
 2. Neturite įgūdžių ar programinės įrangos patys kurti logotipą.
 3. Jūs ieškote įkvėpimo ir idėjų logotipo dizainui.

Žemiau yra 15 nemokamų logotipų kūrėjų

Visiškas atskleidimas: „WebsiteSetup“ uždirba komisinį atlyginimą, jei galų gale perkate naudodamiesi mūsų nuorodų nuorodomis šiame sąraše. Tai padeda mums viską atnaujinti. Dėkojame už palaikymą.

# 1. „Wix“ logotipų kūrėjas

„Wix“ logotipų kūrėjo pagrindinis puslapis
www.Wix.com

„Wix“ logotipų kūrėjas teikia geriausius iš abiejų pasaulių: atsakykite į kelis paprastus klausimus ir jis automatiškai sukurs jums logotipo šabloną. Tuomet jūs galite laisvai tinkinti beveik kiekvieną aspektą atsižvelgdami į asmeninius pasirinkimus – nuo spalvų iki šrifto, teksto ir dydžio.

Geriausia dalis? Jūs ne tik nemokamai gausite pagal užsakymą atrodantį logotipą, bet ir gausite visas komercines teises (tai reiškia, kad galite jį naudoti verslui ir pelnui, nesijaudindami, kas turi licenciją). Jūs netgi galite atsisiųsti savo logotipo šaltinio failus (SVG formatu), kad galėtumėte įdėti jį į viską, nuo vizitinių kortelių iki marškinėlių.

Jei norite pasiekti logotipų kūrėją, turėsite sukurti „Wix“ paskyrą. Bet sidabrinis pamušalas yra tas, kad jis taip pat suteiks prieigą prie jų verslo pavadinimų generatoriaus ir visą svetainių kūrimo įrankį. Taigi tai puikus „vieno langelio“ principas visiškai naujam verslui.

# 2. Siuvėjų prekės ženklai

„TailorBrands“ logotipų kūrėjas
www.TailorBrands.com

„Siuvėjų prekių ženklai“ yra galingas viskas viename grafinio dizaino įrankis, kuris padės sukurti individualų ir unikalų jūsų verslo logotipą. Logotipo kūrimo procesas pagrįstas viktorina, kurioje turite atsakyti į klausimus apie savo prekės ženklą, pramonės šaką ir nuostatas. Kai baigsite viktoriną, savo logotipą greitai pagaminsite. „Siuvėjų prekės ženklai“ pateiks jums keletą alternatyvių variantų, kad galėtumėte pasirinkti, kas jums labiausiai patinka, arba tinkinti savo logotipą, kol būsite patenkinti.

Be to, gausite paruoštos naudoti socialinės medijos ir skelbimų grafikos. Galiausiai, atlikę darbą, galite atsisiųsti aukštos kokybės vektorinius, SVG ar EPS failus, kuriuos galite naudoti savo svetainėje, vizitines korteles ar prekes su visomis komercinėmis teisėmis..

# 3. Drobė

„Canva“ logotipų kūrėjas
www.Canva.com

„Canva“ kurį laiką buvo laisvojo dizaino rinkoje, siūlanti nemokamus ir mokamus socialinės medijos atvaizdų, skrajučių, kvietimų, vizitinių kortelių ir dar daugiau šablonus. Jų įspūdingame šablonų asortimente yra daugybė nemokamų ir mokamų logotipų variantų. Pradėkite nuo vieno iš jų nemokamų šablonų, tada pakeiskite tekstą, spalvas, šriftus ir dar daugiau, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą.

Tau nepatinka tai, ką matai? Įkelkite savo grafiką arba rinkitės iš didžiulės „Canva“ nemokamų elementų bibliotekos, kad pridėtumėte logotipo šabloną su paprasta naudoti vilkimo ir nuleidimo funkcija. Atsisiųskite savo dizainą kaip PNG, JPG arba PDF. Naudokite šią svetainę, naudodami nemokamą logotipą, kurdami firminius blankus, vizitines korteles ir dar daugiau.

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad kiti žmonės gali naudoti tuos pačius šablonus, todėl galite pamatyti panašius dizainus, plūduriuojančius internete. Šiek tiek kūrybiškumo nereikia daug, jei šiems nemokamam logotipų dizainui suteikiate savo unikalų įspūdį ir nemokamai gaunate profesionaliai atrodantį logotipą..

# 4. Nemokamas logotipo dizainas

FreeLogoDesing.com logotipų kūrėjas
www.FreeLogoDesign.com

Nemokamas logotipo dizainas leidžia lengvai sukurti nemokamą logotipą. Tiesiog įveskite savo įmonės pavadinimą ir pasirinkite iš 20 skirtingų kategorijų. Programa peržiūrės tūkstančius nemokamų logotipų šablonų. Atlikite savo pasirinktinius spalvos, formos ir šrifto pakeitimus ir atsisiųskite savo dizainą nemokamai. Jei vėliau nuspręsite šiek tiek investuoti į savo logotipą, galite atsisiųsti aukštos raiškos logotipo versiją už 59 USD.

# 5. Grafinės spyruoklės

„Graphic Springs“ logotipų kūrėjas
www.GraphicSprings.com

Kaip ir kiti sąraše esantys logotipų kūrėjai, „Graphic Springs“ siūlo daugybę šablonų, iš kurių galima rinktis iš kelių kategorijų. Įveskite savo įmonės pavadinimą ir etiketę, pasirinkite savo atvaizdo kategoriją, pažymėkite logotipą ir lengvai redaguokite. Filtruokite savo galimybes per naujus ar populiarius logotipus.

Jei norite šiek tiek daugiau kūrybinės laisvės kurdami savo logotipą, pradėkite nuo formų ir simbolių arba naudokite juos, kad logotipas taptų šiek tiek dekoratyvus. Nors programinė įranga yra nemokama, jos atsisiuntimas kaip PNG, SVG arba JPG kainuoja 19,99 USD. Tačiau tai ateina su neribotu redagavimu ir atsisiuntimu, jei ateityje nuspręsite atlikti patobulinimus.

# 6. „LogoMakr“

„LogoMakr“
www.LogoMakr.com

„LogoMakr“ siūlo lengvai naudojamą programinę įrangą, leidžiančią lengvai vilkti figūras ir tekstą ten, kur norite. Pradėkite nuo formų ir piktogramų paieškos, tada redaguokite spalvas, dydį ir dar daugiau. Pridėkite teksto ir sutvarkykite jį taip, kaip norite, tuo pačiu tinkindami šrifto tipą, dydį ir spalvą. Išmanusis apkarpymo mygtukas lengvai supjaustys jūsų logotipą.

Kai būsite pasiruošę, tiesiog išsaugokite dizainą kompiuteryje. Galima atsisiųsti nemokamą versiją, tačiau joje yra apribojimų, pvz., Žemos kokybės failai ir susitarimas suteikti jūsų svetainės logotipą. Už vos 19 USD galite atsisiųsti aukštos kokybės savo svetainės versiją, vizitines korteles, marškinėlius ir dar daugiau be kreditų.

# 7. „UCraft“

„Ucraft“ logotipų kūrėjas
www.uCraft.com/free-logo-maker

Jei jau pasiekėte šį sąrašą sąraše ir vis dar neradote svetainės, kuri atitiktų jūsų logotipo dizaino poreikius, pabandykite „UCraft“. „UCraft“ yra svetainių kūrėjas, siūlantis žiniatinklio šablonus, nemokamą debesų prieglobą ir dar daugiau. Kaip premiją jie taip pat siūlo nemokamą logotipų kūrėją. Kaip ir kitus sąraše esančius nemokamus įrankius, nemokamą „UCraft“ logotipų kūrėją taip lengva pasirinkti, kaip pasirinkti piktogramą, pridėti įmonės pavadinimą ir tinkinti šriftus bei spalvas..

„UCraft“ yra su daugiau nei 220 000 piktogramų, kurias galite naudoti kurdami savo dizainą. Eksportuokite savo skaidrų aukštos skiriamosios gebos PNG failą visiškai nemokamai!

# 8. Internetinis logotipų kūrėjas

Internetinis logotipų kūrėjas
www.OnlineLogoMaker.com

„Online Logo Maker“ turi panašią sąsają su nemokamu „Graphic Spring“ logotipų generatoriumi. Greita ir lengva pradėti savo logotipo dizaino kelionę su daugybe šablonų ir šriftų pasirinkimų. Pasirinkite iš jų iš anksto sukurtų simbolių šimtuose kategorijų arba įkelkite savo atvaizdą.

Turėdami nemokamą sąskaitą, galite išsaugoti savo dizainą ir prie jo grįžti vėliau. Mėgaukitės neribotais atsisiuntimais, kad galėtumėte patobulinti savo logotipą bet kuriuo metu. Internetinis logotipų kūrėjas siūlo ir nemokamą, ir papildomą paslaugą. „Premium“ paketas siūlo didesnės raiškos atsisiuntimus ir leidžia eksportuoti savo dizainą kaip skaidrų (.PNG) arba kaip vektorinį (.SVG), kad būtų lengviau naudoti logotipą bet kur..

# 9. Designmantic

„DesignMatic“ logotipų kūrėjas
www.DesignMatic.com

Pradėkite nuo nemokamo „Designmantic“ logotipų generatoriaus pasirinkdami pageidaujamą logotipo stilių, šrifto tipą ir spalvas. Tada įveskite savo įmonės pavadinimą ir pasirinkite iš daugiau nei 30 pramonės kategorijų. Suradę jums patinkantį logotipą, galite tinkinti spalvas ir šriftą.

Nors įrankis yra nemokamas, jūsų dizaino atsisiuntimas yra mokamas. Tai reiškia, kad gausite didelės skiriamosios gebos ir vektorinius failus, skirtus spausdinti dideliais masteliais. Deja, šioje svetainėje nesiūloma neribotų atsisiuntimų. Jei nenorite mokėti atsisiuntimo mokesčio, tai gali būti puikus įrankis įkvėpimui rinkti.

# 10. Shopify

parduotuvių prekių ženklų gamintojas
www.Shopify.com/tools/logo-maker

„Shopify“ siūlo visą spektrą įrankių, skirtų internetinėms įmonėms, įskaitant įrankius, reikalingus norint įkurti savo internetinę parduotuvę. Nors kai kurios iš šių paslaugų yra apmokestinamos mėnesiniu mokesčiu, „Shopify“ taip pat siūlo platų nemokamų įrankių asortimentą, pavyzdžiui, verslo pavadinimų generatorių, QR kodų generatorių ir, žinoma, nemokamą logotipų kūrėją..

Įveskite savo įmonės pavadinimą, tada pasirinkite piktogramą ir redaguokite spalvas ir dydžius. Pasirinkite iš keturių skirtingų teksto ir piktogramų išdėstymų, tada gaukite logotipą tiesiai į el. Paštą.

# 11. Logotipo tipo gamintojas

„LogoTypeMaker“ logotipų kūrėjas
www.LogoTypeMaker.com

Logotipo kūrimo priemonėje yra daugiau nei 200 šriftų, daugiau nei 1 000 profesionalių šablonų ir daugiau nei 600 000 vektorinių formų, kad jūsų logotipo dizainas taptų vėjas, net jei nesate profesionalus dizaineris. Juose yra SVG parsisiuntimų, kurių pagrindą sudaro vektoriai, ir neribotų modifikacijų, kad bet kada galėtumėte pakeisti savo spalvas ir šriftus. Pagal nemokamą modelį galėsite sukurti nemokamą nepritaikomą šiuolaikinį logotipą. Skirtingai nuo kitų nemokamų logotipų kūrėjų, galėsite eksportuoti savo dizainą į 300DPI kaip JPG arba PNG failus. Vienkartinė 24,99 arba 39,99 USD įmoka suteikia daugiau funkcijų ir logotipo pasirinkimo galimybių.

# 12. Zyro

„Zyro“ logotipų kūrėjas
zyro.com/logo-maker

„Zyro“ yra nemokama logotipų kūrėja, į kurios paprastumą žiūrima rimtai. Jums nereikės susikurti paskyros ar atlikti jokių papildomų veiksmų, kad galėtumėte pradėti.

Pirmiausia įveskite savo prekės pavadinimą ir etiketę. Antra, pasirinkite formą, kurią norėtumėte sudaryti kaip logotipo pagrindą. Galite pasirinkti iš tūkstančių variantų; tiesiog įveskite raktinį žodį ir pradėkite. Galiausiai galite pakoreguoti savo logotipą. Padėkite savo vardą ir etiketę, kad ir kaip norėtumėte, atsižvelgiant į formą, pakeiskite žodžių šriftą, spalvą ir dydį. Baigę atsisiųskite PNG ir naudokitės juo bet kurioje vietoje, iš savo svetainės, į savo vizitinę kortelę.

# 13. Dizaino kalva

„Design Hill“ logotipų kūrėjas
www.DesignHill.com/tools/logo-maker

„Design Hill“ siūlo daugybę paslaugų, viena iš jų yra nemokamas logotipų generatorius. Naršykite tūkstančius piktogramų, tinkinkite tekstą ir spalvas ir atsisiųskite nemokamą dizainą. Būtinai patikrinkite ir kitus nemokamus įrankius, įskaitant „Facebook“ ir „Twitter“ viršelių kūrėjus, QR kodo generatorių ir dar daugiau.

# 14. Logotipų kūrėjas

„LogoMaker.com“
www.LogoMaker.com

„Logo Maker“ pramonėje dirba daugiau nei dešimtmetį ir per nemokamą logotipų generatorių pasitarnavo daugiau nei 3 milijonams verslininkų ir smulkaus verslo savininkų. Pasirinkite iš daugiau nei 10 000 piktogramų, tada nemokamai sukurkite ir išsaugokite savo sąskaitoje neribotus logotipus.

Mokestis imamas tada, kai baigiate dizainą ir atsisiunčiate aukštos skyros failą. Tuo tarpu galite naudoti įrankį eksperimentuoti ir semtis įkvėpimo. Jei ieškote nemokamos parinkties, galite sugeneruoti HTML kodo fragmentą savo svetainei, o ne atsisiųsti visą vaizdo failą.

# 15. „SquareSpace“

„SquareSpace“ logotipų kūrėjas
www.logo.squarespace.com

„Squarespace“ siūlo įvairias paslaugas internetinėms įmonėms, įskaitant viską, ko reikia norint sukurti savo svetainę. Naudodamiesi nemokamu internetinių logotipų kūrėju, galite naršyti piktogramas ir tinkinti savo dizainą, nesvarbu, ar ieškote įkvėpimo, ar visiškai pritaikyto logotipo. Atsisiųskite savo dizainą mažos skiriamosios gebos elementais nemokamai arba nusipirkite aukštos raiškos versiją už 10 USD. „Squarespace“ klientai gali nemokamai atsisiųsti aukštos skiriamosios gebos failą, kai yra jų narystė.


Naudodami šį platų įrankių spektrą, kurį galite lengvai pasiekti, galite eksperimentuoti su logotipo dizainu, nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas.

Viskas, ko mes praleidome? Palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map