WPTouch: kiire ja lihtne viis oma WordPressi veebisaidi mobiilisõbralikuks muutmiseks

Mobiilikülastajatega hakkama saamiseks on mõned viisid. Üks võimalus on kasutada reageerivat kujundust, mis kasutab sama HTML-i kui teie töölaua kujundus, kuid muudab lehe kuvamisviisi CSS-i abil. Seda meetodit eelistavad sellised otsingumootorid nagu Google, kuna see tagab, et ühel lehel on ainult üks URL.


Teine võimalus on luua külastajatele mobiilirakendus. See võimaldab teil kohandada oma sisu külastajatele kuvamise viisi, kuid see tähendab, et külastajad ei vaata teie sisu sama URL-i kasutades kui töölaudadel.

Täna tahaksin rääkida WordPressi pistikprogrammist WPtouch. Pistikprogramm tuvastab, kui mobiilikülastajad lehte vaatavad, ja kuvab neile stiilse kasutajasõbraliku mobiilteema.

WPtouchi puhul üllatab paljusid inimesi see, et see pakub samasugust liidest, mida võiksite oodata spetsiaalsest mobiilirakendusest; Kuid plugin kuvab lihtsalt mobiilikülastajatele kohandatud teema. Seetõttu pakub see täiustatud kasutajakogemust, mis on rohkem seotud pühendatud mobiilirakendustega, SEO eelised on rohkem seotud tavalise reageeriva kujundusega.

Pistikprogramm annab külastajatele võimaluse ka keelata WPtouch ja vaadata oma nutitelefonis teie veebisaidi töölaua kujundust. See on kasulik funktsioon, kuna paljudel nutitelefonidel on 5 tolli läbimõõduga või suuremad ekraanid, seetõttu võivad külastajad eelistada tavalise kujunduse kuvamist.

WPtouch töötab suurepäraselt kohe karbist väljas, kuid pistikprogramm annab teile tohutu hulga kontrolli selle üle, kuidas teie mobiilne disain toimub. Vaatame põhjalikumalt, mida pistikprogramm saab teha.

Põhisätted

Teie mobiilikujunduse pealkiri on vaikimisi teie veebisaidi pealkiri, kuid see annab teile võimaluse seda muuta. Samuti on administraatoritel eelvaate režiim ning kast Google Analyticsi ja muu kohandatud koodi lisamiseks.

WPtouchi südamiku sätete ühilduvus

Pistikprogramm võimaldab keelata lühikeste koodide kujundamise, kui kasutatakse mobiililahendust. See on kasulik, kui kasutate lühikoode, mis mobiilteema väiksemate mõõtmete korral hästi välja ei näe.

Samuti saate keelata WPtouchi konkreetsete URL-ide jaoks ja määratleda, millistes seadmetes WPtouchit kasutatakse. Valdav enamus kasutajaagente on juba määratletud, sealhulgas iOS-i seadmed, Android, Blackberry ja webOS.

WPtouchi põhiseaded

Teemad ja laiendused

WPtouch on tasuta allalaaditav, kuid premium-versioon on saadaval alates 49 dollarist. Tasuta versioon on pakitud disainiga nimega Bauhaus. WPtouch Proga on kaasas neli täiendavat kujundust.

WPtouchi teemad

WPtouch Pro pakub ka kolme laiendust, mis täiustavad pistikprogrammi funktsionaalsust. See hõlmab vahemälumoodulit, moodulit, mis vähendab mobiilikasutajate piltide suurust, ja moodulit, mis võimaldab teil mobiilikasutajatele konkreetset sisu kuvada.

WPtouchi laiendused

Teema seaded

Teie põhiveebisaidil kasutatavaid seadeid, näiteks kuvatavate ajaveebi postituste arvu, saab muuta ka teie mobiilikujunduse jaoks. Samuti saate valida, kas kuvatakse kategooriaid, autori üksikasju ja kommentaare.

Teemaslaidil kuvatakse teie uusimad ajaveebi postitused, kindla sildiga postitused või kindla kategooria postitused (nt uudised). Samuti saate postituse ja lehe ID abil valida täpsed postitused ja lehed, mida tuleks kuvada.

WPtouchi teema seaded

Teema fonte ja värve saab kaubamärgi jaotise kaudu hõlpsasti muuta. Samuti saate üles laadida oma veebisaidi logo, kuvada sotsiaalmeedia linke ja luua oma kohandatud HTML-jaluse.

WPtouchi kaubamärgi seaded

WPtouch võimaldab teil muuta ka ikoone, mida kuvatakse Androidi ja iOS-i kasutajatele teie veebisaidi järjehoidjate lisamisel.

WPtouchi teema järjehoidjate ikoonid

Menüüd

Pistikprogramm kasutab WordPressi menüüsüsteemi. Seetõttu on ülamenüüd lihtne kohandada. Kõik, mida peate tegema, on luua uus menüü ja seejärel määrata see sätete alale.

WPtouchi menüüd

Ikoone saab seostada iga menüüelemendiga. Teil on vaja vaid lohistada soovitud ikoon vastavale menüüelemendile.

WPtouchi menüü häälestus

Pistikprogrammiga on kaasas kaksteist ikoonikomplekti. Kõik komplektid on kaasas pistikprogrammi tasuta versiooniga, nii et kasutatavate ikoonide muutmiseks ei pea te versiooniuuendusi uuendama. Samuti on võimalus üles laadida oma ikoonid.

WPtouchi menüüikoonid

Mobiilne disain

Kõik maailma konfiguratsioonivõimalused ei tähenda midagi, kui mobiilne disain pole hea. Õnneks pole see nii. Nagu ma alguses mainisin, on disainil selline välimus ja tunne, nagu seostaksite teid tavaliselt spetsiaalsete mobiilirakendustega. Professionaalne disain näeb hea välja ja sisu on hõlpsalt navigeeritav.

WPtouchi mobiilidisain

Külastajad saavad navigeerida muude postituste juurde ja avaldada kommentaare nagu teie töölaua kujunduses.

WPtouchi mobiilidisain

Ülevaade

WPtouch on üks minu lemmik WordPressi pluginaid. See on vaieldamatult lihtsaim ja odavaim viis oma veebisaidi mobiilisõbraliku versiooni loomiseks. See teeb sellest suurepärase valiku neile, kes juba ei kasuta reageerivat teemat.

Isegi need, kellel on reageeriv disain, võivad soovida vahetada. Arendajad väidavad, et nende mobiilne disain laeb kaks kuni kolm korda kiiremini kui kõige tundlikumad kujundused. Ma pole seda ise katsetanud, ehkki on mõistlik, et minimaalset kujundust saaks kiiremini laadida.

Pistikprogrammi tasuta versioon sisaldab kõike, mida vajate, kuid võiksite kaaluda WPtouch Pro kasutamist, et laiendusi kasutada. Eelkõige näeb vahemällu pistikprogramm välja, et see võib laadimisaegu märkimisväärselt parandada, kuna see vormindab lennates olevad pildid erinevate seadmete jaoks optimeerimiseks. Pistikprogrammi esmaklassiline versioon annab teile juurdepääsu ka ühele piletimüügisüsteemile.

Julgustan teid andma tasuta versioon WPtouch proovida kõigepealt. Kui teile meeldib, mida see teeb, saate seejärel üle vaadata, kas see on väärt uuendamist.

Loodan, et teile meeldis see arvustus. Kui jah, julgustan teid tellima WPExplorerit meie uusimate artiklite värskenduste jaoks ��

Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map