WordPressi värskendamise lühijuhend – miks ja kuidas värskendada

WordPressi värskendamise lühijuhend - miks ja kuidas värskendada

Me kõik teame, et WordPress on populaarne sisuhaldussüsteem, mis kasutab avatud lähtekoodiga tarkvara, mis aitab kasutajatel hõlpsalt ajaveebide ja veebisaitide seadistamist. Nagu iga teist tarkvara, uuendatakse seda regulaarselt, et olla kursis kasutajate kasvavate vajadustega. WordPressi meeskond värskendab pidevalt WordPressi põhifunktsioone, parandab regulaarselt vigu ja laseb välja turbevärskendusi. Ja selleks, et oma WordPressi veebisait püsiks tipptasemel, peate ka need muudatused oma WordPressi installimisel tegema.


See postitus on WordPressi värskendamise kiire juhend. Selgitame täpselt, miks ja mida peaksite regulaarselt värskendama. Alustame!

Miks peaksite WordPressi värskendama??

On palju põhjuseid, miks peaksite WordPressi regulaarselt värskendama.

1. Uued omadused: Kui soovite kaasata mõne uue funktsiooni, mis on komplekteeritud muudetud WordPressi versiooniga, peate värskendama. Näiteks tutvustas WordPress 5.0 Gutenbergi sisu ehitajat. Kui soovite vaikimisi kasutada, peate värskendama WordPressi tuuma.

Sama kehtib ka uue vaiketeema kohta, mis vabastatakse iga WordPressi väljalasega. Kui teile meeldivad Twenty Nineteeni pakutavad uued funktsioonid ja soovite selle oma saidile lisada, peate värskendama.

2. Parandab ühilduvust pistikprogrammidega: Sageli juhtub, et paljud pistikprogrammide autorid kontrollivad oma tööd, kas pluginad jäävad pärast suuremahulist värskendust ühilduvaks WordPressi tuumaga. Nad värskendavad pistikprogramme, kui vaja. Nende pistikprogrammide toimimiseks ilma teie saidil konfliktideta võib tekkida vajadus minna üle ühilduvale WordPressi versioonile.

3. Vigade parandamine: Pärast väikest uuendust võivad teada saada paljud väikesed tõrked. Nii et WordPress vabastab nende vigade parandamiseks väiksemaid värskendusi ja peaksite ka need muudatused tegema.

4. Parandab jõudlust: Värskendus võib lisada ka funktsioone, mis toonitavad WordPressi toimivust. See võib lisada võimeid ja funktsioone, mis parandavad üldist jõudlust.

5. Turvalisus: Kuna WordPress töötab enam kui 33% kõigist veebisaitidest, on see häkkerite jaoks ahvatlev eesmärk. WordPressi ja WordPressi kogukonna meeskond on turvaaukude suhtes valvel ja kõrvaldab need kiiresti. Oma veebisaidi turvalisuse tagamiseks peate kindlasti neid värskendusi ka oma saidil tegema.

Mida peaksite värskendama?

Jälgimiseks ja värskendamiseks peate tegema järgmist:

 • WordPressi tuum – suurem ja väiksem
 • Teemad
 • Pluginad

Samal ajal kontrollige ka saadaolevaid värskendusi ka kolmandate osapoolte teemadele ja pistikprogrammidele, kui olete need installinud. Vananenud pistikprogrammide ja teemade jaoks on palju ohte, nii et soovite neid kõiki ka värskendada!

Kuidas värskendada WordPressi: ülevaade

Need lihtsad toimingud aitavad teil oma WordPressi installimist värskendada,

1. Üks oluline ettevaatusabinõu enne WordPressi värskendamist: Enne oluliste muudatuste tegemist varundage alati oma WordPressi sait. Olen värskendanud oma WordPressi installimist mitu korda ilma probleemideta. Kuid minu versioon on tõeline lahja install, millel on vähe teemasid ja pistikprogramme. Mitme teema ja paljude pistikprogrammidega veebisaidi puhul võib värskendamine olla kokkusobimatuse korral riskantne, nii et tehke alati varukoopia.

2. Muutmisloogi otsimiseks saate aru, mida muudetakse: Kui teil pole funktsiooni vaja, võite oma WordPressi mitte värskendada.

3. Testige värskendusi oma saidi järkjärgulises versioonis: Nii saate teada, kas teie WordPressi installimise ja värskenduse, mida proovite rakendada, vahel on ühildumatust. Ja kui juhtub, et midagi puruneb, võite enne muudatustega tutvumist tõrkeotsingule asuda.

WP lavastus plugin saab luua teie veebisaidi järkjärgulise versiooni. See loob teie aktiivse veebisaidi, sealhulgas kogu andmebaasi, duplikaadi teie praeguse WordPressi installimise alamkausta. Enne värskendatud saidil korramist saate siin värskendust testida. Lisaeeliseks on see, et see aitab teil värskendamise ajal seisakuid vältida. Praegu ei ole pistikprogramm siiski võimeline värskendatud versiooni reaalajas veebisaidile tagasi saatma.

4. Installige soovitud värskendused: Pidage meeles, et turvavärskenduste osas pole teil palju valikuvõimalusi ja võib-olla peate need ikkagi installima.

5. Ülevaade:  Vaadake oma veebisait üle, eriti värskendatud funktsioonide üle.

WordPressi värskendamine

Võite seada WordPressi värskenduse väikeste koodibittide abil automaatselt värskendama või võite valida ühe klõpsuga värskendused.

Ühe klõpsuga värskendamine

WordPressil on sisseehitatud süsteem, mis teavitab teid iga kord, kui värskendus on saadaval. Näete seda oma juhtpaneelil, kui logite sisse WordPressi. Siin on ekraanipilt WordPressi versioonist 4.7.

Värskendamine on lihtsalt ühe klõpsuga protsess. Kui värskendus on lõpule jõudnud, kuvatakse see ekraan.

Kui teil pole kombeks oma saidile regulaarselt sisse logida, ei pruugi te värskendustest isegi teadlik olla. Kui see on nii, võiksite jälgida WordPressit Twitteris või mõjukust kogukonnas (ahem – WPExplorer).

Või tehke oma elu lihtsamaks üleminekuks hallatavale WordPressi hostimisele. On palju põhjuseid, miks meie arvates on see parim WordPressi hostimine. Kuid üks peamisi on see, et kui WordPressi jaoks on oluline turvavärskendus, värskendab teie hallatav host teie saiti teie jaoks. Ehkki see võib põhjustada mõningaid luksumisi, on palju turvalisem, kui teie saidil on uusim WordPressi versioon ja teil on vaja teha mõni näpunäide, kui häkkimisest taastuda.

Automaatsed värskendused

WordPress on vaikimisi värskendamiseks seatud väikesed muudatused automaatselt, nii et te ei saa neist isegi teada. Kuid see pole nii suuremad uuendused.

Kuid mitte kõik ei eelista alati automaatseid värskendusi. Alati on oht, et värskendus ei ühildu teie saidi ühegi pistikprogrammi ega teemaga. Samuti on võimalik, et te ei soovi värskenduse poolt lisatavat funktsiooni aktiveerida või soovite lihtsalt rohkem kontrolli oma installimise üle.

Sel juhul saate automaatsete värskenduste lubamise / keelamise või kohandada seda nii, et see rakendub ainult väiksematele väljaannetele / suurematele värskendustele, tehes muudatusi wp-config.php faili.

Suuremate automaatsete värskenduste lubamiseks lisage järgmine rida,

define ('WP_AUTO_UPDATE_CORE', tõsi);

Kõigi automaatsete värskenduste (sealhulgas väiksemate värskenduste) keelamine,

define ('AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', tõsi);

Kui te mingil põhjusel ei soovi, siis wp-config.php faili, saate värskendusi hallata ka filtrite lisamisega funktsioonid.php oma teema või pistikprogrammi.

Automaatsete värskenduste täielik keelamine,

add_filter ('automatic_updater_disabled', '__return_true');

Automaatsete pisivärskenduste keelamine,

add_filter ('luba_minor_auto_core_updates', '__return_false');

Automaatsete suuremate värskenduste lubamine

add_filter ('luba_major_auto_core_updates', '__return_true');

Teemad ja pistikprogrammid

Nii nagu WordPressi värskendamine, saate värskendada ka teemasid ja pistikprogramme. Kui värskendused on saadaval, teavitatakse teid sellest Juhtpaneel> värskendused. Ja saate neid ühe hiireklõpsu meetodil värskendada.

Teemade ja pistikprogrammide automaatsed värskendused on vaikimisi keelatud. Nende lubamiseks saate lisada filtreid funktsioonid.php teema või pistikprogrammi fail. Teemade ja pistikprogrammide autorid saavad valida ka automaatsete värskenduste tõuke.

Teemade ja pistikprogrammide automaatseks värskendamiseks lisage see kood lihtsalt oma teema teemadele funktsioonid.php faili või pistikprogrammi.

add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Kolmandate osapoolte teemade või pistikprogrammide värskendused pakutakse tõenäoliselt kausta, mille peate alla laadima. Deaktiveerige vana versioon, laadige uus versioon kausta ja taasaktiveerige pistikprogramm.

Kui kasutate aga premium-teemasid või pluginaid saidilt Themeforest või Codecanyon, saate Envato Market plugina kasutada ka premium-kategooria värskenduste automatiseerimiseks. Üksikasju leiate meie Envato Marketi täielikust pistikprogrammist.

Mõned märkused

Lapse teemad: Kui valite teema värskendamise, kaovad kõik vanemteemas tehtud muudatused. See ei kehti juhul, kui kasutate kohandamiseks lapseteemasid. Kui kasutate lapseteemat, peate siiski jälgima teema värskenduste vabastamist ja värskendamist käsitsi.

Pistikprogrammi värskenduse kontrollimiseks tehke järgmist. Kui te pole pistikprogrammi värskenduses kindel, saate seda järgida koos selle täieliku juhendiga Küsi WP tüdrukult.

Automaatvärskendused pistikprogrammi abil: Samuti saate sisselülitamise, teemade ja pistikprogrammide suuremate värskenduste automaatse värskenduse sisse lülitada, kasutades Lihtne värskenduste haldur sisse panema. See on riskantne, eriti kui teie veaotsing pole hea. Kuid kui arvestada pistikprogrammi aktiivsete installimiste arvuga (200 000+), siis paljud WordPressi kasutajad otsustavad kasutada automaatse värskenduse meetodit.

Lihtsate värskenduste haldur

See pistikprogramm alistab kõik värskendamisega seotud sätted. See võimaldab teil hallata kõiki värskendusi – WordPressi tuuma, teemade ja pistikprogrammide suuremaid ja väiksemaid värskendusi, arenguvärskendusi, tõlkevärskendusi ja mõnda kolmanda osapoole pistikprogrammi. Samuti peidab jalusesse teie WordPressi versioon.

Kokkuvõtteks

Järgmine kord, kui näete oma WordPressis värskendusteatist, ärge kindlasti seda ignoreerige. Tutvuge muudatuste logiga, et saada aru, mida muudetakse, ja WordPressi värskendamise abil tagada oma veebisaidi turvalisus ja usaldusväärsus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map