WordPressi tööriistakomplekt Pleskis – kiire ja põhjalik juhend

WordPressi tööriistakomplekt Pleskis - kiire ja põhjalik juhend

WordPress on hämmastavalt uskumatu ja sellega kaasnevad mitmed eelised, mida sisuhaldussüsteemist (CMS) võite mitte oodata. WordPressis on kõike väga hallata alates uuest ajaveebist kuni uudiste avaldamiseni. Seetõttu on see paljudes erinevates kanalites nii populaarne. Tänu hõlpsasti kasutatavatele pistikprogrammidele ja tööriistadele on igas nišis lisafunktsioone.


Kui soovite oma veebisaidil WordPressit käitada, on teil jäänud mõned võimalused. Hallatud hostimisettevõtted, nagu WP Engine, muudavad asja lihtsaks ja installivad WordPressi teie jaoks. Kuid neil, kes kasutavad ühiskasutust, on teil sageli valida cPanel, Ubuntu või Plesk.

Plesk on veebimajutuse juhtpaneel, mida saab installida nii Linuxi kui ka Windowsi serveritesse. Kui kasutate Media Temple VPS-i, oleksite seda võib-olla juba varem näinud. Kuid saate selle ka ise installida ja kasutada seda WordPressi installide hõlpsamaks haldamiseks oma serverisse.

Plesk 17 WordPressi tööriistakomplekt on Pleski laiendus, et lisada WordPressi funktsioone. See on kasulik (ja lihtne) võimalus oma WordPressi teemade, pistikprogrammide, turvalisuse, värskenduste ja muu lihtsal haldamisel..

WordPressi tööriistakomplekt Pleskis

Plesk on täielik, mitmekülgne ja turvaline WordPressi tööriistakomplekt, mis pakub ühe WordPressi eksemplaride hõlpsaks haldamiseks ühte armatuurlauda. Pleski abil on ülilihtne testida uusi pistikprogramme, funktsioone ja kujundusideid liivakastis enne nende avaldamist veebisaidil. Selleks ei vaja te täiendavaid pistikprogramme ega eraldi serverit – seda haldab Pleski WordPressi tööriistakomplekt.

Võite WordPressi tööriistakomplekti kasutada ka mõne WordPressi veebisaitide haldamise keerukuse kõrvaldamiseks. Asustamine, kloonimine, sünkroonimine, värskendamine, migreerimine ja muud keerulised toimingud – seda on lihtne teha ühe lihtsa klõpsuga.

WordPressi tööriistakomplekt Pleskis

WordPressi tööriistakomplekt pakub ühtset haldusliidest, et WordPressi hõlpsalt installida (ühe klõpsuga installija), konfigureerida ja hallata. Peate installima WordPressi tööriistakomplekti laienduse Pleskis ja saate sellega tööd alustada.

WordPressi tööriistakomplekt nõuab loomulikult nii Pleski kui ka serveri PHP versiooni 5.3 või uuemat versiooni. Kui teie server kasutab endiselt selle all olevat PHP-versiooni, peate lisama a kohandatud PHP-käitleja. Selle lubamiseks peate määrama tee PHP-binaarini ja lülitama tellimuse WordPress-i tööriistakomplektiga kohandatud PHP-käitlejale.

Lisaks on WordPressi tööriistakomplekt Plesk Web Host ja Plesk Web Pro väljaannete omanikele tasuta. Pleski veebiadministraatori kasutajatele pakutakse teistsugust SE-versiooni, milles on vähem funktsioone.

Vaatame nüüd, kuidas saate WordPressi tööriistakomplekti Pleskis kasutada.

WordPressi installimine Pleskiga

Kõigepealt peate sisse logima oma Pleski paneelile. Siit peaksid teil olema järgmised installimisvalikud:

 • Veebisaidid ja domeenid> WordPress> Install
 • Rakendused> WordPress> Install
 • Tellimine> WordPress> Install

Installige WordPress koos Pleskiga

Klõpsake nuppu Veebisaidid ja domeenid ja peaksite oma Pleski armatuurlaua paremas ülanurgas nägema WordPressi ikooni. Klõpsake nuppu WordPressi ikoon ja klõpsake nuppu Installi nuppu, et WordPress oma Pleski paneeli installida.

Halda WordPressi installatsioone

Pärast WordPressi installimist koos Pleskiga (või saidi importimist saidil Veebisaidid ja domeenid> WordPress> Import), on teie järgmine samm minna WordPressi tööriistakomplekti armatuurlauale, et saada serveris töötavate WordPressi veebisaitide kohta põhjalik ülevaade. Sellelt lehelt saate vaadata kõiki oma installatsioone lühidalt.

Oma visuaalsete eelistuste järgi saate kaartide, loendite või paanide vahel hõlpsalt vahetada.

Halda WordPressi installeerimist Pleskis

Alates Teave ja tööriistad kaardi vahekaardil on teil juurdepääs oma saidi juhtelementidele ja tööriistadele. Kasutage lülitusklahve otsingumootori indekseerimise kiireks keelamiseks, hooldusrežiimi ja silumise lubamiseks, vahemälu sisselülitamiseks või avaliku juurdepääsu piiramiseks paroolikaitse sisselülitamise kaudu.

Samuti leiate kiireid linke sünkroonimiseks, kloonimiseks, failide haldamiseks ja failide varundamiseks / taastamiseks.

Vihje: kasutage nuppu Kloon nuppu, et kiirendada testimisotstarbelist lavastuskohta.

Halda WordPressi pistikprogramme

Pleski WordPressi tööriistakomplekti abil on pistikprogrammide haldamine ka lihtsaks tehtud. Pistikprogramme saate installida, aktiveerida ja eemaldada kõik oma juhtpaneelilt.

Halda WordPressi pistikprogramme Pleskis

Installige pistikprogrammid

pistikprogrammide installimiseks on kaks võimalust. Lisage pistikprogramm kindlale saidile, minge aadressile: WordPress> saidi vahekaart Pluginad> Install

Või kui soovite installida uue pistikprogrammi kõigile oma WordPressi saitidele, siis liikuge üldisemale lehele: WordPress> Pistikprogrammid> Installi

Mõlemal juhul klõpsake otsinguikooni ja otsige pistikprogrammi. Vaikimisi aktiveeritakse plugina installimisel WordPressi tööriistakomplektiga see automaatselt.

Saate üles laadida ka kolmanda osapoole pistikprogrammi (näiteks ühe, mille olete ostnud CodeCanyonis, või uue laienduse WooCommerce’ilt). Minge lihtsalt aadressile: WordPress> Pistikprogrammid> Laadige pistikprogramm üles

Seejärel valige oma pistikprogrammi ZIP-fail ja klõpsake nuppu Laadi üles. Pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks minge aadressile WordPress> Pluginad

Uue pistikprogrammi installimiseks klõpsake nuppu ja valige siis WordPressi saidid, kuhu soovite selle lisada.

Eemaldage pistikprogrammid

Kuid võite valida WordPressist eemaldamiseks vajalikud pluginad, valides ja klõpsates kustutusikooni, et see valitud installist eemaldada.

Nüüd valige WordPressi install, mida soovite aktiveerida, ja desaktiveerige installitud pistikprogramm.

Minge lehele Serverihaldus> WordPress> Pistikprogrammid ja valige pistikprogramm, mille soovite aktiveerida või desaktiveerida.

Halda WordPressi teemasid

Pleski abil on WordPressi teemasid väga lihtne lisada, eemaldada, aktiveerida või desaktiveerida.

Halda WordPressi teemasid Pleskis

Installige teemad

Minema WordPress> sakk Teemad> Installi uue teema lisamiseks. Teema leidmiseks kasutage otsingut ja märkige lisatava teema ruut.

Nii nagu pistikprogrammide puhul, saate lisada sama teema kõigi WP-eksemplaride jaoks või lisada konkreetse teema vaid ühele (või enamale) eksemplarile. Selleks peate klõpsama rippmenüüd ja seejärel valima juhtumid, mida soovite teema lisada või eemaldada.

Lisage WordPressi teemad Pleskis

Lisaks saate hõlpsalt mis tahes teemat ka värskendada WordPress> Teemad sakk. Valige installi jaoks lihtsalt teema, mida soovite värskendada (kuigi turvalisuse huvides soovitame alati värskendada – kui kasutate kohandamiseks WordPressi lapseteemat, ei peaks te muretsema).

WordPressi turvalisus

Pleski WordPressi tööriistakomplekti abil saate oma veebisaidi turvakontrolli teha. Näete, kas kõik / readme.html / failid on tühjad. Turvaseadeid saate hõlpsalt muuta ja oma turbeolekut vaadata. Selleks peate minema jaotise S veergu Veebisaidid ja domeen> WordPress.

Plesk WordPressi turvalisus

Kõigi oma WordPressi installide oleku nägemiseks klõpsake lingil „Kontrolli turvalisust”. Valige märkeruudud turvalisuse parandamisega, mida soovite teostada, ja klõpsake siis turvalist nuppu.

Plesk WordPressi turvakontroll

Nii saate WordPressi veebisaidi kõrgeima turvalisuse tagamisega dramaatiliselt vähendada kellegi sattumist teie saidile..

Varundamine ja taastamine

Lisaks üldisele WordPressi saidi turvalisusele saab WordPressi tööriistakomplekti Pleskis kasutada ka teie saidi varundamiseks.

Pleski tööriistakomplekt WordPressi jaoks on teie veebisaidile plaanitud varukoopiate loomise hõlbus. Järgige samme ja veenduge, et teil on värsked andmed taastamiseks, kust saate vajadusel varundada:

 • Esmalt logige sisse Pleski armatuurlauale
 • Klõpsake Domains
 • Seejärel klõpsake käsul Halda domeeni või Halda hostimist
 • Nüüd klõpsake saidil Veebisaidid ja domeenid
 • Klõpsake varundushalduril
 • Klõpsake nuppu Planeeritud varundamise sätted

Pleski varundusjuht

Siin saate varukoopia sätetes valida oma valikud, mis hõlmavad eesliite lisamist varunimele, mitmerealise varukoopia valimist, varundamise salvestuskoha asukohta ja varukoopia limiidi seadmist (teie varukoopiate arv) teie serveris. Saate isegi teatise märguande seada.

Kui lähete Ajakava jaotises saate ka varundusülesande aktiveerida ja automatiseerida. Valige oma veebisaidi jaoks varundamise sagedus, kuna teie jaoks tehakse regulaarselt saidi varukoopiaid. Valige lihtsalt varukoopia käivitamise ja salvestamise aeg.

Redigeeri globaalseid sätteid

Lõpuks Globaalne seadistus ala, mille abil saate konfigureerida oma hoolduslehte, ja kloonimise vaikimisi alamdomeeni prefiksi, mis võimaldab teil muuta lavastava saidi URL-i.

Pleski globaalsed seaded

Järeldus

WordPressi saitide käsitsi haldamine võib olla üsna keeruline. Võimas juhtpaneel, nagu Plesk, teeb selle lihtsamaks ja Pleskis oleva WordPressi tööriistakomplekti abil saate kõiki oma saite hallata ühe juhtpaneeli abil.

Kui olete agentuur, mis majutab mitut kliendisaiti, või innukas kirjanik, kellel on blogi igas nišis, on WordPressi tööriistakomplekt Pleskis üks teie parimatest võimalustest kõigi oma saitide haldamiseks. Töötage nutikamalt, mitte raskemalt, ja hallake oma WordPressi saite tõhusalt, ilma probleemideta.

Mis on teie mõtted WordPressi tööriistakomplekti kohta Pleskis? Või on teil selle alustamiseks küsimusi? Jäta meile kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map