WordPressi pildi kärpimissuuruste juhend

WordPress 3.9 on kapoti all välja tulnud suure hulga lisajõuga. Paljude seas vinge uus funktsioon on lisatud võimalus kontrollida WordPressi üles laaditud piltide kärpimisasendit – see on tõesti libe!!


Enne jätkamist suur tänu Brad Touesnard kes on teinud selle vinge panuse, mis on nüüd lisatud WordPressi tuuma! Arvasin, et see on suurepärane võimalus mitte ainult töötada välja, kuidas seda uut funktsiooni ära kasutada, vaid ka läbi käia ja saada selle funktsiooni kogu haardeulatuses hea haardega..

Kõige algus – pildisuuruste lisamine või kohandamine

Vaikimisi genereerib WordPress teie pildist 3x lisaversioone. „Pisipilt”, „Keskmine” ja „Suur”. Algset üleslaaditud pildi suurust nimetatakse täielikuks versiooniks.

Vaikesätete kohandamine

Mõlema kärpimissuuruse vaikeväärtused saate üsna hõlpsalt üle kirjutada. Võite minna oma juurde WordPressi juhtpaneel, Seaded >> Meediumid ja muutke seal olevaid väärtusi. Saate seda teha näiteks teema või pistikprogrammi funktsioonide faili kaudu:

update_option ('thumbnail_size_w', 250);
update_option ('thumbnail_size_h', 250);
update_option ('thumbnail_crop', 1);

Lisasuuruste lisamine

Selle funktsiooni saate kiiresti ja hõlpsalt oma teema- või pistikprogrammi funktsioonide faili paigutada:

add_image_size ($ nimi, $ laius, $ kõrgus, $ saak);

See otsiks lõpuks midagi sellist:

add_image_size ('koduleht-pöial', 250, 250, tõsi);

Tavaline kõva saak

Näpunäide: Ärge unustage, et andke igale täiendavale pildisuurusele oma kordumatu nimi ;-).

Kõik, mida peate teadma, leiate veebisaidilt WordPressi koodeks.

Mõni WordPress 3.9+ maagia – kärpimiskoha juhtimine

Parameeter $ crop oli varem lihtsalt tõeväärtus, tõene või vale. Nii et kas pehme proportsionaalne saak või kõva saak, kui see on tõene (jätkake lugemist madalamal, et näha erinevust kõva ja pehme saagi vahel). Nüüd saate kärpimisala asukoha määramiseks kasutada massiivi (x_crop_position, y_crop_position). Mulle meeldivad keskelt kärbitud pildid, nii et näiteks võiks teie funktsioon praegu välja näha järgmine:

add_image_size ('koduleht-pöial', 250, 250, massiiv ('keskel', 'keskel'));

Kasutaja valitud kõva kärpimine

Parameeter $ crop aktsepteerib endiselt õigeid / valesid väärtusi ja on Bradi sõnul ühilduv täielikult. Süntaks on identne CSS-i taustaasendi omadusega, nii et see on tuttav nii kujundajatele kui ka arendajatele, kuid siin on need igal juhul selguse huvides.

vasak ülaosa
vasak kese
vasakpoolne põhi
paremal ülaosas
parempoolne kese
parem alt
keskel ülaosas
kesklinnas
keskosas

Nii et ma olen selle kärbinud, kuidas ma seda kasutada saan?

Suurepärane uudis … see on täpselt sama! Jaotise täielikuks vaatamiseks vaadake alati jaotist WordPressi koodeks. Siin on meeldetuletus igal juhul. Selle teema või plugina kohandatud pildi kutsumiseks. Meie kasutatud näites näete järgmist:

the_post_thumbnail ('koduleht-pöial');

või…

wp_get_attachment_url (get_post_thumbnail_id ($ post-> ID, 'homepage-thumb'));

Mis saab aga kõigist minu olemasolevatest piltidest?

Nagu olete tõenäoliselt teadlik, toimub kärpimissuurus tsükli kaupa ja genereeritakse üleslaadimise ajal. See tähendab nüüd, et pärast selle uue funktsiooni kasutamist, lisades oma kohandatud kärpimispositsiooni või muutes / lisades uue kärpimissuuruse, jääme nüüd üleslaadimise ajal genereeritavale ja ükski neist uutest pildiversioonidest pole meile saadaval, pole lahe!

Aaah, aga oodake .. Õnneks on nende seas WordPressi kogukonnas palju nutikaid ja vingeid inimesi, et päeva päästa, siin on siin pisipiltide plugina taastamine. See pistikprogramm on olnud pikka aega olemas, see on fantastiline! See liigub läbi kõigi olemasolevate üleslaaditud piltide ja taastab kõik uued lisatud või kohandatud pildisuurused. Woohooo probleem lahendatud ��

Kõva vs. Pehme kärpimine – otsustasite

Kõva saak

Tavaline kõva saak
Kujutis vähendatakse ja kärbitakse teie täpsustatud mõõtmete järgi. Sõltuvalt pildi proportsioonist kärpimise suurusega lõigatakse pilt alati välja.

Pehme kärpimine

Pehme kärpimine
Pehme kärpimine ei katkesta kunagi ühtegi pilti, see vähendab pilti allapoole, kuni see sobib täpsustatud mõõtmetega, säilitades algses kuvasuhte.

Midagi, mida tasub teada …

Kui mõni üleslaaditud pildi mõõde (laius või kõrgus) on väiksem kui määratud kärpimissuurus, jäetakse see vahele ja selle suuruse versiooni ei tehta! WordPress läbib kõik seatud pildisuurused ja loob ainult nende piltide versioonid, mis on suuremad kui selle versiooni, mida ta proovib luua. Sellisel juhul, kui pilti laaditakse teie teema või pistikprogrammi alt ja seda ei eksisteeri, vaikepositsioonina valitakse see algse pildi (täielik) asemel.

Nautige selle suurepärase uue funktsiooni rakendamist oma teemades ja pistikprogrammides. Aeg minna natuke perset lööma ja pilte kärpima ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map