WordPressi installimine Microsoft Azure’i

 1. 1. Praegu loeb: WordPressi installimine Microsoft Azure’i
 2. 2. Kuidas WordPressi Google’i pilve installida
 3. 3. Installige WordPress AWS-i – Amazon Web Services
 4. 4. Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga
 5. 5. Kuidas installida WordPress programmi DigitalOcean

Microsoft Azure on üks juhtivaid pilvandmetöötluse pakkujaid Google’i ja Amazoni ridades. Varem olime arutanud, mis on pilvandmetöötlus ja kuidas WordPressi seadistada DigitalOcexi tilgas. Täna vaatame, kuidas WordPress pilve kasutada Microsoft Azure’i pilvandmetöötluse teenuste abil.


Sissejuhatus

Pilvandmetöötlus on palju suurem, kui me oma sissejuhatavas postituses spekuleerisime. Kui olete Microsoft Azure’is registreerunud, saate põgusa ülevaate lugematuid võimalusi pilvandmetöötlusel on pakkuda. Microsoft Azure’i juhtpaneelil on järgmine pilk:

taevasinine armatuurlaud-piil

Siin on sündmuste jada:

 1. Registreeruge tasuta Microsofti Azure’i konto jaoks
 2. Juurutage uus WordPressi veebirakendus
 3. Seadistage WordPressi installimine

1. etapp – registreerige Microsoft Azure’i konto

Microsoft Azure pakub 30-päevast proovikonto koos 200 dollarise väärtusega pilvandmetöötlusressurssidega. See on tasuta konto ja selle kasutamiseks on vaja kehtivat krediit- või deebetkaarti. Kaarti kasutatakse ainult kontrollimiseks. Ettemakstud krediitkaarte ja virtuaalseid krediitkaarte ei toetata.

azure-install-wordpress-konto loodud

MÄRGE: Olen isiklikult krediitkaardiga registreerunud Microsofti Azure’i teenuse kasutamiseks. Tasuti üks dollar ja summa tagastati järgmise kahe tööpäeva jooksul.

Üks pilvandmetöötluse põhijooni on tasuline ja lähedane mudel. See tähendab, et peate maksma ainult selle eest, mida kasutate. Mõnele meist meeldib olla väga ettevaatlik oma kaartidel olevate tasude suhtes. Lõppude lõpuks, krediitkaardid teha kaasnevad teatud riskid. Sellegipoolest on võimalik, et kui meie WordPressi saidil on suur liikluskoormus, suurendab Azure täiendava koormuse tasakaalustamiseks automaatselt meie rakendusele (WordPress) eraldatud ressursse. Selle tulemusel suureneks igakuine arve, seega muutuvad arved.

Azure’i kulutamislimiit ja meelerahu

Microsoft Azure’il on selle jaoks nutikas lahendus – nad nimetasid seda Kulutuslimiit. Nagu nimigi ütleb, ei lase Azure kulutatud limiidi korral kulutada rohkem kui fikseeritud summa. Selle limiidi saate seada suvalisele summale – alates null dollarit.

Oletame näiteks, et olete määranud kululimiidiks 20 dollarit kuus. Kui olete tarbinud pilvandmetöötlusressursse 20 dollari väärtuses, peatatakse teie ressursid kuu lõpuni, või kuni suurendate kululimiiti.

Head uudised: Kui registreerute tasuta jälgimiskontole, a kululimiit null dollarit luuakse automaatselt. See annab teile täieliku meelerahu – teie krediitkaardilt ei võeta tasu, kui te konkreetselt limiiti ei suurenda.

2. etapp – WordPress Web-Appi installimine

Kui olete Microsoft Azure’i konto registreerinud, minge Azure’i juhtimise juhtpaneelile. See näeb välja umbes selline:

azure-install-wordpress-azure-management-portal

Päris lahe, ah? See muutub veelgi jahedamaks. Tänu WordPressi populaarsusele arvasid pilveteenuse pakkujad, et kõige parem oleks, kui nad annaksid WordPressile valmis mallid. See samm vabastaks kliendid WordPressi pilvandmetöötluskeskkonda installimise vaevast. Sama nägime ka DigitalOceani ühe klõpsuga WordPressi installimisprogrammis.

Loetakse välja WordPressi installimiseks vajalike toimingute arv. Kas olete valmis? Lähme.

Samm 1
Logi sisse teile Azure Management Armatuurlaud.

2. samm
Liikuge ekraani allosas menüüribale ja vajutage Uus.

3. samm
Valige Arvuta > Veebirakendus > Galeriist. Avaneb uus aken.

azure-install-wordpress-azure-step-1

4. samm
Galeriis kuvatakse kõik saadaolevad rakendused ühe klõpsuga installimiseks. Neid on katsetatud sujuvalt töötama Azure’i pilvandmetöötluskeskkonnaga. Valige vasakpoolsest menüüst CMS. Paremal paremale kerige WordPressi leidmiseks allapoole. Valige WordPress ja klõpsake nuppu järgmine nool.

azure-install-wordpress-azure-step-2-1-select-wp

5. samm
All Saidi seaded, lihtsalt sisestage oma saidi nimi. Jätke ülejäänud seaded koos Juurutusseaded nagu on. Võite valida mõne muu Piirkond lähtudes siiski teie sihtrühmast. Jätkake järgmise sammuna, klõpsates nuppu järgmine nool.

azure-install-wordpress-azure-step-2-2-config-region

6. samm
Nüüd nagu me teame, WordPress vajab andmebaasi saidi sisu talletamiseks. Selles etapis anname oma andmebaasile nime, mida meie WordPressi sait kasutab. Klõpsake linnuke nuppu ja Azure alustab teie jaoks veebirakenduse loomist.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-add-db

7. samm
Kui see on loodud, leiate veebirakenduste alt uue kirje nimega, mille valisite 4. etapis. WordPress on loodud ja töötab. Oma pilvetoega WordPressi saidi avamiseks klõpsake URL-il. Azure annab teile domeeni jaoks tasuta alamdomeeni kõik teie hostitud rakendused.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-success-app-loodud

8. samm
Nüüdsest on see kuulus 5-minutiline install. Valige soovitud keel ja klõpsake nuppu Jätkake.

azure-install-wordpress-azure-step-3-1

9. samm
Täitke vajalik teave ja pidage meeles ei kasuta Administraator kasutajanimi. Olen keelanud Privaatsus seade, kuna see on testimiskoht. Kliki Installige WordPress jätkama.

azure-install-wordpress-azure-step-3-2

10. samm
Jah, WordPress on installitud. Nüüd saate jätkata WordPressi juhtpaneelile sisselogimist.

azure-install-wordpress-azure-step-3-3

11. samm
Sisestage 9. sammus määratud sisselogimisandmed ja klõpsake nuppu Logi sisse.

azure-install-wordpress-azure-step-3-4

Boom – teie WordPressi juhtpaneel on valmis. Nüüd saate installida oma lemmik mitmeotstarbelise WordPressi teema, lisada mõned pistikprogrammid (võib-olla Symple Shortcodes 2.0.0?) Ja lisada oma sisu.

azure-install-wordpress-azure-step-3-5-success

Ja siin on teie eesliide. Töötab suurepäraselt!

azure-install-wordpress-azure-step-3-6-front-2

Microsoft Azure’i täpsemad sätted

Olen teiega aus – Azure Management’i juhtpaneeli all on nii palju funktsioone, et tean neist vaevalt 30%. Neist vähestest, millest ma aru saan, leidsin need olevat üsna huvitavad ja jagan neid teiega.

Nendele seadetele juurde pääsemiseks peate klõpsama oma WordPressi veebirakenduse sisendil. See käivitab programmi Armatuurlaud. All Seadistamine vahekaardilt leiate hulga tarkvara – .NET, PHP, Java, Python jne -, mida kõike saate lülitiga lubada / keelata! Nüüd on see mugav! Java installimise pärast pole vaja muretseda (need, kes on selle juba varem teinud, saavad sellest teada). Lülitage lüliti sisse ja Java on tööks valmis.

azure-wordpress-Advanced-3-config-1

Kahjuks pole domeeninime kaardistamine tasuta jälgimisel lubatud. Ma soovitan teil minna üle versioonile Makske kohe, kui lähete liikmelisus, et lubada kohandatud domeeninimesid.

azure-wordpress-Advanced-3-config-2

Saate linnulennult vaadata WordPressi kulutatud ressursse kindla ajaühiku suhtes. Vaikimisi on tund ja saate seda vastavalt oma vajadustele muuta.

azure-wordpress-Advanced-1-ressursside jälgimine

Kasutuse ülevaade kuvab WordPressi tarbitud ressursside kogust. Kõigil neil ressurssidel on lähtestatud aeg. Näiteks on CPU aeg piiratud 1 tunniga iga 24 tunni järel. Andmete väljund (või väljuv liiklus) on piiratud 165 MB päevas ja RAM on piiratud 1 GB tunnis.

azure-wordpress-Advanced-2-ressursi-kasutamise ülevaade

Järeldus

WordPressi installimine Microsofti Azure pilvandmetöötluse platvormile annab meile pilgu hämmastavatest asjadest, mida pilvandmetöötlus meie jaoks on. Lisaks WordPressile saate katsetada kõigi galeriis olevate veebirakenduste mitme eksemplariga. Kui teile meeldib see, mida näete, proovige Microsoft Azure’i ja andke meile teada, mida arvate!

Lisateave Microsoft Azure’i kohta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map