WordPressi installimine Macile lokaalselt koos MAMP-iga

WordPressi installimine Macile koos MAMP-iga
 1. 1. Praegu loeb: WordPressi installimine Macile lokaalselt koos MAMP-iga
 2. 2. WordPressi installimine Windowsis lokaalselt WAMP-iga
 3. 3. Installige WordPress Ubuntu kohapeal koos LAMP-iga

Kuna ma õpin endiselt WordPressi teema arendamise küsimustes, soovisin jagada oma kogemusi teile kõigile. Ma tean, et seal on palju teisi inimesi, kes alles alustavad oma WordPressi teekonda ja arvasin, et teil võivad olla mõned küsimused (või puutuda kokku mõne probleemiga), mis mul on.


See on esimene postituste seerias, mis hõlmab WordPressi teema põhiarendust algusest lõpuni. Loodan, et saate neist postitustest midagi õppida – isegi kui see on midagi väikest.

WordPressi installimine Macile

Avaldasin hiljuti oma päris esimese WordPressi teema, kuid enne, kui kodeerima hakkasin, pidin oma kohaliku host üles ja käima saama.

Allpool on toodud sammud, mida kasutasin WordPressi lokaalseks installimiseks Macile. Miks kirjutan ainult kohalikust installeerimisest Macis? Sest see on see, mis mul on. Kui installin kunagi WordPressi arvutisse, värskendan seda postitust kindlasti. Nii et teie jaoks, kellel on Mac, alustame!!

Laadige alla ja seadistage MAMP

Soovitan kasutada MAMP WordPressi kohalike installide jaoks Macis. Kõigepealt peate alla laadima MAMP (Mac Apache MySQL PHP), mille saate nende veebisaidilt tasuta alla klõpsates allpool asuvat vahvat nuppu..

Kui olete selle alla laadinud, installige MAMP nagu iga teine ​​programm, lohistades kausta rakenduste kausta.

Laadige alla MAMP

MAMP-i sätted

Nüüd, kui olete Mamp arvutisse installitud, peate kohandama MAMP-i vaikesätteid.

 1. Esmalt soovite avada MAMP ja peaksite alustama (vt allpool vasakul olevat pilti)
 2. Klõpsake nuppu “Eelistused”.
 3. See peaks avama teise ekraani (vt pilti allpool – paremal)
 4. Valitud väärtuste värskendamiseks klõpsake nuppu „Pordid”.
 5. Soovitatav on kasutada Apache-pordi jaoks 80 ja MySQL-pordi jaoks 330.

Mampi sätted

Pordi muudatused võimaldavad teil pordi numbri oma localhost URL-ist välja jätta ja kaitsta vastavalt kohalikku masinat. Isegi kui mõelda, kas porti 80 kasutamine nõuab serverite käivitamisel iga kord oma administraatori parooli sisestamist, siis see mind tegelikult ei häiri ja see teeb mind salajase teema loomise suhtes turvalisemaks..

Oma eelistuste ajal soovite ka oma PHP seadistada uusimale versioonile ja valida Apache’i jaoks dokumendi juurkoha (100% teie valik – tegin dokumentidesse uue kausta, et asju lihtsalt korrastada).

Serverid / andmebaas

Nüüd on aeg käivitada oma serverid ja lisada andmebaas.

 1. > Avage Mamp
 2. Klõpsake nuppu „Alusta serverid”
 3. Näete tervitusekraani nagu allpool
 4. Kliki phpMyAdmin
 5. Teid tuleks suunata uuele ekraanile, kus teile antakse võimalus luua uus andmebaas. Mõelge sellele, mida soovite oma andmebaasile nime anda. Test, WordPress, wp, wpdev – mis iganes teile sobib (pidage lihtsalt nime meeles, sest peate hiljem seda veel ühe sammu jaoks kasutama).
 6. Sisestage nimi ja klõpsake nuppu Loo.

Looge andmebaasi Mamp kasutaja

Bam! Nüüd olete kõik seadnud WordPressi kohapeal installima! Vaadake sind – olles kogu tehnoloogia asjatundlik.

Laadige alla WordPress

WordPress on kuulus nende lihtsa paigaldamise poolest. Alustamiseks laadige oma saidilt alla WordPressi uusim versioon, klõpsates allpool asuvat nuppu.

Hankige WordPress

Pärast allalaadimist topeltklõpsake kausta eraldamiseks. Avage kaust WordPress ja lohistage kogu muu sisu kausta Rakendused / MAMP / htdocs.

Installige WordPress

1. samm: muutke oma hostide faili

terminaliSee on oluline samm et olla kindel, et saate hiljem mitme saidi lubada. Mutlisiit toimimiseks peate eemaldama postituse numbri localhost URL-ist. Niisiis, kaardistame uhiuue URL-i meie kohalikule serverile. Kõigepealt avage terminal ja tippige järgmine tekst:

sudo nano / privaatne / etc / host

Redigeerige terminalis Hosts FIle

Teilt võidakse küsida oma administraatori parooli, nii et kirjutage lihtsalt see ja klõpsake sisestusklahvi. Siis suunatakse teid allolevale ekraanile. Kasutage allanoolt, et minna loendi alumisse ossa ja lisada (vahekaardi vahel ja kus „test” on nimi, mille andsite oma MAMP-andmebaasile):

127.0.0.1 test

Lisage andmebaas terminali hosts FIle

Menüüst väljumiseks vajutage juhtnuppu + x. Kui muudatuste salvestamine palutakse, sisestage kindlasti „Y”.

2. samm: muutke wp-config-sample.php

Minge lehele MAMP / htdocs ja nimetage fail “wp-config-sample.php” ümber “wp-config.php” ja avage see. Muutke faile, kasutades nii loodud andmebaasi nime kui ka juurkataloogi.

Redigeeri WP-Config-faili

Salvestage fail. Nüüd minge oma kodukataloogi (mis peaks olema http: // ükskõik, mida-teie-andmebaas-nimi-on) ja järgige installimise lõpetamiseks juhiseid.

3. samm: viige lõpule WordPressi installimine

Kohaliku hostiaadressi URL-i nähes peaksite nägema allolevat ekraani, kuhu sisestate WordPressi installimiseks oma peamise teabe. Täitke vorm ja klõpsake nuppu „Installi WordPress”.

WordPressi installimine Tere tulemast

Nüüd peaks teil olema WordPress kohapeal installitud!

WordPressi installimise õnnestumine

Häälestage mitme saidi WordPressi installimine

Multisait on suurepärane funktsioon, mida soovite kasutada WordPressi teemade arendamisel koos oma kohaliku mastiga. Nii saate luua palju testimiskeskkonna keskkondi, kus näete kohe oma teemades tehtud muudatusi, ilma et peaksite kasutama reaalajas saiti. Mitme saidi installimiseks pole praegu sellist aega nagu praegu ja kuna teil on ülaltoodud toimingutest installitud värske WordPress, pole varundamiseks midagi (aga kui otsustate mitme saidi lubada hiljem, peaksite enne selle sammu alustamist oma saidi varundama. ).

Kuva peidetud failid – oluline!

Osa Multisite sisaldab ka .htaccess-faili redigeerimist, mis juhtub olema varjatud fail. Veetsin mõnda aega seda otsides, tundsin end täieliku nooblikuna, kui lõpuks taipasin, et see on varjatud. Kõigi peidetud failide kuvamiseks avage uuesti terminal ja sisestage järgmine kood:

vaikeväärtused kirjuta com.apple.Finder AppleShowAllFiles true

killall Finder

See lähtestab Finderi kõigi teie tühiste peidetud failide kuvamiseks ja tekitab teile hilisematele sammudele minnes vähem peavalu..

Redigeerimine wp-config.php

Avage oma wp-config.php fail uuesti. Nüüd lisame järgmise koodi, et sisse lülitada WordPressi üksikasjalikud juhised mitme saidi lisamiseks:

WordPress Luba multisait

WP Installige võrgusätted

Veenduge, et teie MAMP-serverid töötaksid. Nüüd logige sisse oma hosthost saidile. Tööriistade all peaks olema võrguvõimalus. Siin saate valida, kas kasutada alamkatalooge või alamdomeene (kasutasin alamkatalooge, kuid see on lihtsalt minu eelistus) ja jätkata võrgu seadistamisega. Järgmisel lehel tuleks teil paluda lisada saidi nimi ja administraatori e-posti aadress.

Looge võrk

Seejärel klõpsake installimisel ja laske WordPressil võluväel töötada.

Redigeerige .htaccess ja wp-config.php faile

Järgmisena tuleks teile kuvada ekraanile sarnane ekraan:

Looge WordPressi võrgukood

Järgige lihtsalt juhiseid. Kunagi pidite looma oma wp-sisendkausta faili /blogs.dir, kuid tundub, et WordPress 3.5-ga ei pea te enam seda toimingut tegema (ma ei teinud seda ega ole teil probleeme tekkinud) veel ;-). Avage fail wp-config.php ja kleepige seotud kood:

Redigeerimine WP-Config mitme saidi jaoks

Ja tehke sama ka .htaccess-failiga (mille tegite nähtavaks juba varasemas etapis):

Redigeerimine .htaccess multisite jaoks

Lisage saidid oma mitmele saidile

Nüüd peate vaid logima tagasi oma WordPressi juhtpaneeli ja minema jaotisse „Minu saidid”, võrguadministraator ja seejärel saidid uute lisamiseks..

Lisage uus võrgu SIte

Siit saate lisada soovitud saidi nime, pealkirja ja administraatori e-posti aadressi.

Lisage uus võrgusait

Edu! Nüüd saate oma uude (desse) saiti (de) le installida mis tahes võrguühendusega teemasid. Looge nii palju või nii vähe saite, kui soovite, ja asuge arendama!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map