Veebiportfelli loomine WordPressiga (ja kogu teema)

Portfelli veebisait on ideaalne platvorm kõige soovitud tutvustamiseks. See võib olla toode, mida müüte, projekt, mille olete lõpetanud, saadud auhinnad, inspireerivad fotod või kunstiteos, mille üle olete uhke. Portfelli sait turustab teie tooteid, teenuseid ja oskusi teie sihtrühmale. Lisaks võib see olla abiks müügivihjete loomisel. Kui olete loominguline professionaal (veebidisainer, kunstnik, maalikunstnik, kirjanik, graafiline illustraator), on hästi kavandatud veebisait eriti oluline klientide ligimeelitamiseks ja teie ettevõtte kasvatamiseks.


Selles postituses tutvume WordPressiga portfelli veebisaidi loomise sammuga, kasutades teemat Total. Alguses peaksite teadma, et teema Total sisaldab portfelli sisseehitatud kohandatud postitustüüpi. Nii on oma portfelli loomine ja portfelli üksuste lisamine lihtsam. Ja kui teate, kuidas töötada tavaliste postitustega, on portfelli loomine teie jaoks palju lihtsam.

Alustame!

1. samm: valige veebimajutaja

Mis puutub majutamisse, siis on tohutul hulgal hostimisvõimalusi, mis sobivad iga taskuga. Kui teil pole selle valimisega siiski probleeme, vaadake WordPressi hostimislahendusi, mida WPExplorer soovitab.

Parim WordPressi hostimine

Bluehost on suurepärane võimalus, kui te alles alustate, kuna see pakub palju ressursse madala hinnaga – mis on veelgi madalam, kui kasutate meie linki. Bluehostit saate esimesel aastal saada vaid 2,95 dollari eest!

Kuid kui soovite, et selle majutamine oleks imelihtne, on Flywheel ja WP Engine kaks kõige paremini hallatavat WordPressi hostimisettevõtet. Mõlemad pakuvad suurepäraseid funktsioone mõistliku hinnaga ja mis kõige parem – te ei pea kunagi oma serverile mõtlema, kuna nad hoolitsevad kõige eest teie eest.

2. samm: valige domeeninimi

Serveriruumi hostiga registreerumisel peate oma domeeninime käepäraseks saama. Teie domeeninimi on teie veebisaidil ainulaadne ja saate neid nimesid registripidajatelt, näiteks NameCheap ja GoDaddy. Valige nimi hoolikalt, kuna selle muutmine hiljem võib olla üsna segane.

3. samm: installige WordPress

WordPressi installimine on lihtne! Hallatud hostide korral on teie WordPressi install juba teie jaoks seadistatud. Kui valite Bluehost, järgige lihtsalt ühe klõpsuga installiprotsessi ja peaksite WordPressi valmis saama mõne minuti pärast.

Kui sisenete sisselogimiskuvale, sisestage WordPressi installimisel loodud kasutajanimi ja parool ning sisestage oma veebisait. Seal saate luua oma tegeliku portfelli veebisaidi.

4. samm: Valige ja aktiveerige teema

See samm on meile lihtne, kuna valime kokku. Meie arvates on see üks parimaid teemasid, mida võite ükskõik millise projekti jaoks valida, kuna see teema sisaldab palju funktsioone ja võimalusi, mida saate kasutada ettevõtete, heategevusorganisatsioonide, portfellide ja muu jaoks. Ja lihtsa demoimpordi abil saate luua paari hiireklõpsuga kauneid portfelliveebisaite, nagu näiteks allpool:

Pärast teema Total installimist aktiveerige see juhtpaneelil, klõpsates Välimus> Kujundused> Lisa uus.

Selles etapis saate teha valiku – saate lihtsalt importida kogu demosaidi veebisaidilt Totali abil Demoimportija.  Kokku on üle 40 eelloetud veebisaidi, sealhulgas portfoolio demosid. Saate valida suvalise demo, selle importida ja sellele oma sisu lisada.

Valige lihtsalt meelepärane demo ja järgige installimisel ekraanil kuvatavaid juhiseid ning aktiveerige vajalikud pistikprogrammid ja proovi sisu (postitused, postitustüübid, vidinad, menüüd jne)..

5. samm: looge ja muutke portfelliobjekte ning looge portfelliobjektide loend

Muidugi ei pea te alustamiseks demo importima, saate alati luua oma veebisaidi juba algusest peale. Teema Kokku kasutamisel on lihtne oma portfoolio luua.

Kuid enne kui saame luua oma portfellilehe, peame looma portfelliüksused, mis sellele lähevad. Rakenduse Total abil on teil portfelliobjektide loomiseks kaks võimalust.

1. võimalus: kogu portfelli kohandatud postituse tüübi kasutamine praegusel kujul

Esimene võimalus on kasutada portfelli postituse tüüpi, nagu see on teie portfelli loomiseks. Klõpsake WordPressi juhtpaneelil nuppu Portfolio> Lisa uus.

Portfelli postitüübi üksuste koguarv

Lisage oma portfelliüksuse pealkiri, sildid, kategooriad ja mis tahes teksti sisu. Kokku toetab erinevaid sisutüüpe – lisage a Esiletõstetud pilt kui soovite kuvada ühte pilti, lisage sellele mitu pilti Pildigalerii jaotise liuguri loomiseks või heli- või videofaili lingi lisamiseks jaotisesse Portfelli kirje sektsiooni. Kuid kõigil neil juhtudel peate tõenäoliselt valima ka põhiseadete alt lehe küljenduse (vasak, parem või puudub külgriba) ja määrama postituse esiletõstetud pildi, mida saaks kasutada portfellivõrkudes, karussellides ja seotud postitustes. Kui olete lõpetanud, salvestage postitus.

Portfelli postituse tüübi üldsätted

Järgmine samm on minna Välimus> Kohanda> Portfoolio oma portfelli arhiivilehtede (peamised, sildid ja kategooriad), aga ka üksikute portfellielementide lehtede kohandamiseks. Siit saate valida külgriba paigutuse, seotud postituste arvu ja lubada erinevaid leheelemente, seejärel lohistada need soovitud järjekorda.

See selleks! Portfelli täitmiseks lisage lihtsalt rohkem üksusi.

2. võimalus: looge visuaalse helilooja abil oma portfelli mall

Kui soovite olla rohkem käsi, võite olla oma disainer, kasutades Totali funktsioone ja Visual Composeri lehe koostajat. Visual Composer on visuaalne lehtede koostaja, mis aitab teil lohistamise meetodil ilusaid paigutusi luua. Kasutajana tähendab see, et te ei pea tundma mingit kodeerimist ja saate tegelikult veebi loomise protsessist rõõmu tunda. See on koos Totaliga tasuta ja teema aktiveerimisel peaksite nägema viipet pistikprogrammi installimiseks oma veebisaidile. Ärge unustage ka seda aktiveerida.

Pistikprogrammi seadistamiseks külastage juhtpaneeli Visual Composeri sätteid. Kliki Visuaalne helilooja> Rollijuht ja muutke seadeid. Kõige tähtsam on lubada heliloojal postitustüüpide jaoks, kus soovite seda kasutada. Vaikimisi on Visual Composer lubatud ainult lehtedel. Luba see ka portfelli postitustüüpide jaoks, et saaksite Visual Composeri abiga portfellielemente luua.

Nii nagu viimane võimalus, peate ka klõpsates looma uue postituse Portfolio> Lisa uus. Pange oma postitusele nimi, valige kategooriad või sildid, valige põhiseadete alt külgriba paigutus ja määrake esiletõstetud pilt. Salvestage postituse mustand. Nüüd saate ehitama hakata!

Teil on võimalus kasutada portfelli üksuse redigeerimiseks rakenduse Visual Composer alustamist (visuaalset) või taustaprogrammi (plokki). Eelistame esipaneeli redigeerijat, kuna näete oma lehe elemente, kohandatud värve, polsterdusi / veeriseid ja palju muud. Kuid ükskõik, mida soovite kasutada, valige lihtsalt visuaalne helilooja Lisage element nuppu alustamiseks.

Portfelli kogu koostaja

Näete kõiki elementide teegis saadaolevaid elemente. Totalil on lisaks tavalistele Visual Composeri elementidele ka raamatukogus mitmeid spetsiaalselt loodud elemente. Näete, et ülaltoodud pilt kasutab Kujutise liugur ja a Tekstikast portfelliüksuse loomiseks. Kuid teegist saate kasutada peaaegu kõiki muid elemente.

Kui olete redigeerimise lõpetanud, salvestage portfellipostitus ja klõpsake nuppu Avalda. Kui loote palju sarnaseid esemeid, saate seda isegi teha salvestage mall korduvaks kasutamiseks. Paigutuse salvestamiseks mallina naasege taustaredaktorisse.

Portfelli lehe malli koostaja kokku

Klõpsake nuppu Mall (see näeb välja nagu väike hall paigutuse ikoon).

Portfelli lehe mall kokku

Seejärel pange mallile nimi ja salvestage see. Oma malli kasutamiseks uuel postitusel klõpsake salvestatud küljenduse lisamiseks lihtsalt mallikooni. Teise võimalusena võite malli seada kõigi antud postitüübi uute postituste vaikeseadeks.

Portfelli lehe malli vaikeväärtused kokku

Selleks liikuge lehele Visuaalne helilooja> Üldised seaded ja määrake iga postitustüübi jaoks eelistatud mall. Kui plaanite oma portfooliosse, personali jne lisada palju üksusi, säästab see tõesti natuke aega, kuna kõik teie tavalised lehe elemendid sisestatakse teie jaoks automaatselt ja vormindatakse.

6. samm: portfelli lehe loomine

Nüüd, kui meil on nimekiri portfelliobjektidest, mida tahame oma portfellis kuvada, on aeg luua leht, kus neid portfelliobjekte hoitakse. Looge leht tavalisel viisil WordPressiga. Minema Lehed> Lisa uus. Pange uuele lehele pealkiri ja salvestage see.

Järgmisena klõpsake suvandil Visual Composer, millega soovite töötada – jällegi on teil võimalus kasutada kasutajaliidese redigeerijat või taustaredaktorit. See avab reaalajas pukseerimisredaktori. Klõpsake sinist Lisage element nuppu. Portfellilehe ehitamiseks kasutame portfelli ruudustiku elementi. Valige Portfelli ruudustik. Kui see on teie portfoolio lehel soovitud karussell, valige element Portfolio karussell.

Portfolio lehe kuvamise viimistlemiseks saate reguleerida sätteid Portfelli ruudustikus. Saate valida piltide suuruse, lisada ääriseid, nende pealkirjad ja sPealistage kategooriad, valige järjekord, veerud ja postitused ühel lehel, lubage leheküljed, valige ruudustiku stiilid, lisage katkendeid ja palju muud. Salvesta Portfolio lehel pärast tekstiredaktori all olevate sätete valimist.

Muudatusi on võimalik vaadata ka siis, kui neid teete. Nii näeb mu portfellileht ette, kui olen salvestanud muudatused portfelli ruudustikus.

7. samm: kohandage oma portfelli

Reaalajas WordPress Customizeris olevaid sätteid saate kasutada riivsaiade, arhiivide paigutuse, ühe postituse stiili, piltide kärpimise ja muu jaoks..

Kui soovite administraatori ikooni muuta, kasutage postituse tüübi nime, nälkjat ja taksonoomiat Portfelli postituse tüübi redigeerija.

8. samm: oma portfelli lisamine menüüsse

Portfelli veebisaidil on mõistlik, et portfelli leht ilmub peamenüüsse, et külastajad saaksid kohe juurde pääseda portfelli ja vaadata portfelli lehti. Oma uue portfelli lehe lisamiseks minge Välimus> menüü, valige leht Portfolio ja klõpsake nuppu Lisa menüüsse.

Nüüd kuvatakse portfell avalehel hõlpsasti juurdepääsetava menüüüksusena (ja muudel lehtedel, kus peamenüü on lubatud).

Kui soovite, et teie portfelli leht oleks teie avaleht, liikuge lihtsalt saidile Seadistused> Lugemine, määrake esilehe kuva staatiliseks ja valige siis oma portfell. Lihtne!

Lõpetamine üles

Kui teie veebisaidi jaotis Portfolio on paigas, võiksite minna edasi ja lisada oma veebisaidile rohkem lehti. Vaatlege kontaktlehte, teavet või teenuseid, mis on uskumatult kasulikud ja on portfelli veebisaidi vajalik osa. Looge nii palju lehti kui soovite või vajate, pidades meeles, et kui soovite täisväärtusliku portfelli veebisaidi lisada menüüsse olulised,.

Kui olete oma portfoolio valmis teinud, saate liikuda oma portfelli liikluse genereerimisele, piltide optimeerimisele või oma veebisaidi raha teenimisele. Millised muud näpunäited teil on oma portfelli veebis loomiseks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map