Veebikursuse loomine WordPressiga

Veebikursuse loomine WordPressiga

Nii et soovite luua veebikursuse, kuid ei tea, kust alustada? Kui soovite lihtsalt õpetada inimesi veebis, võib olla keeruline midagi professionaalset üles seada; võib-olla lisana teie pakutavale reaalainete koolitusele või teie metsikult eduka veebisaidi laiendusena.


Õnneks on WordPress hõlpsasti veebikursuse seadistamine, et jagada oma teadmisi ja teadmisi kogu maailmale. Saadaval on mitmesuguseid teemasid ja pistikprogramme, mis on loodud võimaldama kasutajatel luua ja pakkuda kursusi oma WordPressi veebisaidil.

See artikkel tutvustab teile, mida peate tegema WordPressiga veebikursuse loomiseks, seejärel tutvustatakse mõnda saadaolevat pistikprogrammi ja teema valikut.

Veebikursuste näited

Veebikursused on laialdaselt saadaval ja paljud neist on üles ehitatud WordPressi abil. Paljud kursused on peidetud müügilehtede taha, kuid leidsime paar, mida saate eelvaate abil üles seada, kuidas neid üles seada. Näiteks WP101 jääb oma missioonile truuks, kasutades WordPressi abil oma WordPressi algajatele suunatud koolituskursusi:

WP101

Nende sissejuhatav kursus kõigist WordPressi põhitõdedest on tasuta. Või võite vaadata ka meie WordPressi kursuste täielikku loendit, et näha rohkem näiteid.

Veebisaidi seadistamine

Alustame nüüd lühendatud versiooniga oma veebisaidi seadistamiseks WordPressi abil. Esiteks peate saama WordPressi eksemplari käitada lokaalselt (st teie arvutis) või võrgus. Kui olete WordPressi hostimiseks valmis, soovitame seda teha hallatud hostimine mis tegeleb teie installimiste, varundamise ja värskendustega. Paar suurepärast võimalust on:

 1. WP mootor: Alustatakse 35 dollarist kuus.
 2. Hooratas: Algab $ 23 kuus.
WP mootor

WP Engine on juhitud WordPressi hostimise valdkonna liider.

Bluehosti regulaarne hostimine on odavam variant, alates 2,95 dollarist kuus. Vaatamata sellele, et soodushind on nende ühise plaani eest, on Bluehost WordPressi jaoks kiire installimisvõimalus, mis aitab teil WordPressi mõne minutiga valmis saada.

Kui soovite selle asemel alustada kohaliku installimisega, saate WordPressi oma OS X, Windows või Ubuntu käitavas arvutis üsna hõlpsalt seadistada. Kui olete oma saidiga rahul, saate oma WordPressi saidi localhostist teisaldada veebiserverisse. Mis saab edasi WordPressi seadistamise järel? Vaatame oma kursuse kavandamist.

Kursuse kavandamine

Nüüd, kui teie veebisait on valmis, põnevus kasvab, kuid peate oma järgmist sammu aeglustama ja hoolikalt läbi mõtlema. Enne veebipõhise kursuse seadistamiseks pistikprogrammi või teema valimist peate teadma, millist kursust soovite luua.

Palju läheb veebikursuse kavandamisse, kuid siin on mõned peamised kaalutlused parima lähenemisviisi määramiseks:

 • Kursuse ülevaade. See on võib-olla kõige olulisem samm oma kursuse kavandamisel. Kui te ei tea, kuidas soovite oma kursuse materjali (lõigud ja tunnid, alamteemad jms) struktureerida, on keeruline kursust õigesti üles seada vastavalt teie vajadustele ja võite valida vale lahenduse.
 • Sisu tüüp. Ainult tekstikursust saab multimeediumikursusega võrreldes erinevalt käsitleda. Peate läbi mõtlema sisutüübid, mida soovite oma kursusele lisada (nt tekst, video või viktoriinid).
 • Kursuse piirangud. Tasuta kursuse loomine võib olla tunduvalt lihtsam kui keerukate liikmelisuse reeglite järgimine. Peate määrama, kuidas soovite oma kursuse üles seada ja milline sisu on sellele vaatajaskonnale saadaval.
 • Jaotusmeetod. Võib olla mugavam, kui tudengi registreerumisel on kogu teie kursuse sisu saadaval, kuid eelistate siiski teha materjalid ajakava alusel kättesaadavaks (st „tilgutatud sisu”)..

Nüüd, kui teate, mida loote, vaatleme abistavaid lahendusi.

Online-kursuse pistikprogrammid

Valisime allpool teie jaoks kaalumiseks mõned saadaolevad pistikprogrammid – mõned parimatest pistikprogrammidest veebikursuste haldamiseks.

1. Sensei (alates 129 dollarist)

Sensei pistikprogramm
WooThemes’ist (WooCommerce’i meeskond taga) tuleb Sensei (alates ühe saidi 129 dollarist). Täiuslik integreerimine WooCommerce’iga ja kõigi WooThemes’i teemadega, lisaks lai valik pikendused kursuse pakkumise kohandamiseks saadaval, tehke sellest kindel valik.

2. WP õppematerjalid (alates 99 dollarist)

WP õppevara pistikprogramm
Lohistage oma kursus kursuse loomisel WP õppematerjalid (algab kahe saidi litsentsi eest 99 dollarist). See täisfunktsionaalne veebikursuse lahendus integreerub kõigi peamiste e-kaubanduse pistikprogrammidega.

3. LearnPress (tasuta)

Pistikprogramm LearnPress
Põhjalik WordPress Õppehaldussüsteem (LMS) sisse panema, LearnPress on teie veebikursuste jaoks tasuta võimalus. Mitmed tasuta lisandmoodulid on saadaval funktsioonide laiendamiseks, aga ka mõned esmaklassilised (alates 19,99 dollarist), et veelgi kaugemale jõuda.

4. Zippy kursused (199 dollarit)

Zippy kursuste pistikprogramm

Zippy Courses on hõlpsasti kasutatav kõik-ühes kursuste platvorm.

Social Triggersi asutaja Derek Halperni ajulaps, Zippy kursused on esmaklassiline kõik-ühes veebikursuste platvorm (saadaval 199 dollari eest), mis sisaldab sisseehitatud integreerimist e-posti turunduse, maksete lüüside ja üksikasjaliku analüüsiga.

5. LearnDash (alates 199 dollarist)

Pistikprogramm LearnDash
LearnDash on funktsioonipakett, premium LMS (alates ühe saidi hinnast 199 USD), millel on tegelikult tööstusstandardi LMS-integratsioonid, näiteks Tin Can API. Kui vajate tõelist LMS-i integreerimist, on see ilmne valik.

6. LifterLMS (tasuta)

LifterLMS-i pistikprogramm
LifterLMS on uus täiendus veebikursuste ruumis. See on tasuta pistikprogramm, kuid premium-versioon ($ 99 aastas) pakub täiendavat tuge, lisatud graafikat ja premium-teemasid. Kvaliteetsed laiendused laiendavad funktsionaalsust veelgi.

Online kursuse teemad

Veebikursuste pakkumiseks on loodud palju teemasid, nii et see on vaid võimalus meie valikutest, et näidata, mis on võimalik. Võite vaadata mõnda muud meie parimate hariduse WordPressi teemade loendist.

1. WPLMS

WPLMS-i teema
WPLMS on sotsiaalne õppe juhtimissüsteem, mis põhineb BuddyPressil, muidugi juhendaja ja õpilaste juhtimisel. See on kõik-ühes lahendus veebipõhise õppeplatvormi loomiseks.

2. BuddyBoss

BuddyBoss ja LearnDash

BuddyBoss for LearnDash on midagi enamat kui lihtsalt lihtne teema – see sarnaneb rohkem platvormiga. Sisseehitatud valikute ja funktsioonidega paigutustele, kohandatavale päisele ja jaole, brändingule, lehe loomisele ja muidugi LearnDashile (täpsemad viktoriinid, õppetundide taimerid, kasutajaaruanded jne) pakub BuddyBoss kõike, mida võiksite vaja minna. Lisaks uuele LearnDash-Gutenbergi liidesele on kohandatud sisu loomine veelgi kiirem ja lihtsam.

3. Akadeemia

Akadeemia teema
Akadeemia õppekorralduse teema hõlmab sisseehitatud kursuste ja kasutajate haldamist ning WooCommerce’i integreerimist. See teema võimaldab teil oma teadmisi hõlpsalt jagada ja müüa.

4. Kursuse kassid

Kursuse kassid teema
Kursuse kassid on kõik-ühes WordPressi teema, mis on loodud veebikursuse loomisel, integreerimisel vajalike pistikprogrammidega ja kursuste müügisaidi loomisel.

5. LMS

LMS-i teema
LMS-teema on võimas õppehalduse teema, mis on loodud Senseiga töötamiseks. See lisab teie veebikursuse veebisaidile täpsema kujunduse ja paigutuse võimalused.

6. Nutikas kursus

Nutika kursuse teema
Nutikas kursus on saadaval premium LMS WordPressi teema. Mõeldud nii veebipõhiste kui ka kohapeal pakutavate kursuste loomiseks ja müümiseks, sisaldab see täielikku valikut autonoomses pakendis.


Veebikursuse loomine WordPressis pole keeruline ja seda saab kiiresti teha teema või pistikprogrammi abil. Kursuse kavandamisel ja materjali loomisel peate tegema rasket tööd, kuid WordPressi abil saate kursuse ise veebis ja oma õpilastele kättesaadavaks aja jooksul.

Oleme andnud teile ülevaate, kuidas WordPressi abil veebikursust üles seada, et saaksite oma saidi üles seada, kursust kavandada, teema või pistikprogrammi valida ja juba täna alustada.

Oleme just veebikursuse loomise pinna ära lõiganud, nii et kui teil on küsimusi või ettepanekuid, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride osas! Meile meeldiks kuulda teie näpunäiteid ja näpunäiteid veebikursuste loomiseks WordPressi abil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map