Varundage WordPress pilve koos BackWPupiga – põhjalik juhend

Veebisaidi varundamise olulisusest oleme rääkinud minu hiljutises postitusesarjas – tavalised WordPressi vead, mida tuleb vältida. Tegelikult on küsimus edetabelis! Kuid paljudele meist jääb vale mulje, et WordPressi saidi varundamine on keeruline või isegi aeganõudev. Tänases postituses proovime seda mõtet ümber pöörata.


Täna õpime, kuidas seadistada tasuta pistikprogramm BackWPup kuni automaatselt varundage oma WordPressi sait pilve. Kui olete selle õpetuse lõpetanud, saate automatiseeritud varukoopiaid ajastada suvalisse üleslaadimissihtkohta koos hulga konfiguratsioonivõimalustega. Te ei pea enam varukoopiate konfigureerimiseks või hooldamiseks kulutama – kõik see toimub automaatselt.

Oleme otsustanud kasutada pilveteenuse pakkujana Dropboxi, kuna see on üks parimaid tasuta pilvesalvestuse pakkujaid tööstuses. Kui eelistate kasutada tasulist pilvesalvestuse pakkujat, võite proovida Amazon AWS-i. Kui teil pole Dropboxi konto, Ma soovitaksin teil täna selle hankida. PS: vajame seda ka meie õppematerjalides kasutamiseks.

Kuidas installida pluginat BackWPup WordPress

installige varukoopia plugin WordPressi

Pistikprogrammi installimine on jalutuskäik pargis. Minge lihtsalt aadressile:

 • WordPressi juhtpaneel> Pistikprogrammid> Lisa uus
 • Aastal Otsi pistikprogrammide kasti, kirjuta „BackWPup”. Esimene tulemus peaks olema otsitav pistikprogramm.
 • Klõpsake lihtsalt nuppu Installi ja siis Aktiveeri pistikprogramm.

Valmis? Hea küll. Nüüd avage brauseris uus vahekaart ja logige sisse oma Dropboxi kontole. Kui soovite, saate vahekaardi sulgeda. Lingi meie Dropboxi konto varsti BackWPupi pistikprogrammiga.

Sissejuhatused

backwpup-hero1

Esiteks kontrollime mõne serveripoolset sõltuvust, et varundamine toimuks tõrgeteta.

 • Liikuge jaotise BackWPup administraatori paneeli kohale WP armatuurlaud> BackWPup> Armatuurlaud.
 • Valige punkt # 1 Kontrollige installimist.
 • BackWPup kontrollib teie hostiserveri keskkonda konfliktide või rahuldamata sõltuvuste osas.
 • Kogutud teave kuvatakse Teave vahekaardil Seadistused BackWPupi paneel. (Vaatame seda vahekaarti hiljem, et saaksime lisahäälestada.)
 • Enamikul juhtudest ei teatata probleemidest.
 • Kui aga küsimus on leitud (näiteks cURL-i versiooni ei leitud), peate selle parandamiseks ühendust võtma oma hostiteenuse pakkujaga.
 • Kui olete teinud, lööge peale Salvesta muudatused.

Kuidas luua BackWPupis uus plaanitud varundustöö

backwpup-proc-01

Nüüd loome BackWPupiga uue ajastatud varukoopia. See on lihtne, kõik, mida peate tegema, toimige järgmiselt.

 • Pea üle WP armatuurlaud> BackWPup> Lisage uus töö
 • All Töö nimi, anna tähenduslik nimi, millega saad hiljem suhestuda.
 • Oleme kasutanud Esimene_varundamine_Job_WPElustaja
 • Jätke Tööülesanded ainult vahekaarti, kuna meil pole vaja kontrollimata funktsioone
 • All Varundusfaili loomine, määrake Arhiivi nimi kuni backwpup_trial1_% Y-% m-% d_% H-% i-% s
 • Lõpuks Töö sihtkoht sakk, kontrollige Dropbox.
 • Uus vahekaart nimega Kellele: Dropbox peaks ilmuma ülamenüüsse. Valige see.

Dropboxi ühendamine pistikprogrammiga BackWPup

Nüüd oleme Kellele: Dropbox sakk, nagu on kirjeldatud viimases etapis. Kui te pole seda teinud, avage brauseris uus vahekaart ja logige sisse oma Dropboxi kontole.

connect-dropbpx-backwpup-1

All Kellele: Dropbox vahekaart, millele järgneb Logi sisse> Rakenduse juurdepääs Dropboxile, klõpsake nuppu Hankige Dropbox Appi autentkood nuppu.

connect-dropbpx-backwpup-2

See avab uue vahekaardi ja küsib luba. Kliki Lubama ja Dropbox genereerib a piiratud juurdepääs kood sulle. See tähendab, et BackWPupi pistikprogrammil on juurdepääs ainult sellele Rakendused / BackWPup kausta oma Dropboxis. See on ideaalne kuna pistikprogramm ei vaja juurdepääsu teie täielikule Dropboxi kontole.

connect-dropbpx-backwpup-3

Kopeerige ja kleepige kood jaotisesse Rakenduse juurdepääs Dropboxile põld.

connect-dropbpx-backwpup-4

Kliki Salvesta muudatused integratsiooni testimiseks.

ühenda-dropbpx-backwpup-5-edukalt

Kui see on valmis, peaksite saama kinnitusteate, milles öeldakse „Autentitud”. See lõpetab meie Dropboxi integreerimise.

Varundamise esmakordne käitamine

Jätkame nüüd varutöö käitamisega. Varundustööd saate käivitada ühel neljal viisil:

 1. Töö käsitsi käivitamine WordPressi juhtpaneelilt
 2. Töö alustamine määratud URL-ist
 3. WordPressi CLI kaudu
 4. Ajastades töö WordPress Croni kaudu

Kaks esimest varianti sobivad kõige paremini kogu publikule. Kasutame esmakordselt varundustöö tegemiseks käsitsimeetodit.

Siin on varukoopia protsessi ekraanipilt –

varukoopia varundamise käik cmd

Ja see, millel on täielik varukoopia –

varundamine-töö-esimene jooks

Kui see on valmis, peaksite nägema oma Dropboxi kontole üles laaditud arhiivi. Kui olete selle installinud nagu mina, leiate ka töölaua teatise.

WordPressi varunduse ajastamine

Varundamise ajastamine peab toimuma ettevaatlikult. Kui kasutate jagatud serveri serverit ja plaanite ühe kuni mitme varundamise, siis on tõenäoline, et lõpuks märgistatakse teid ressursside ülekasutamise eest. Meil on ette valmistatud väike tabel, kus arutatakse, kui sageli peaksite varundamist kavandama. Jätkame järgmiste sammudega:

 • Minema WP armatuurlaud> BackWPup> Töö
 • Avage viimati loodud varundustöö, mis meie puhul see oli Esimene_varundamine_Job_WPElustaja
 • Valige Ajakava sakk
 • Liikuge lehele Töögraafik> Alusta tööd ja valige koos WordPress croniga valik

Konfigureerime nüüd ajastaja. Me kasutame põhiplaneerija tüüp ja valige a Iga päev varusagedus alates südaööst.

varundusplaani taimer

Tulemus Salvesta muudatused ajakava edukaks värskendamiseks. Kui see on valmis, siis see on meie oma Töökohad paneel peaks välja nägema –

varundatud plaanipärane töö

Olete teinud seda amigo! Palju õnne!!

Sellega lõpetame meie põhilise õpetuse. Kui teil on mingeid kahtlusi või küsimusi või soovitusi, kuidas seda õpetust parendada, palun hüüdke mind @Souravify juures või küsige allpool olevate kommentaaride osas.

Nüüd, kui oleme õppinud, kuidas konfigureerida ja ajastada pilve automaatseid WordPressi varukoopiaid, tahaksin jagada teiega mõnda varundamisega seotud näpunäidet.

Mängimine BackWPupi sätetega

Selles jaotises külastan kiiresti BackWPupi pistikprogrammi täpsemaid sätteid. Need on suurepärased võimalused, mille sisseehitatud pistikprogrammi loojad aitavad teil varundamist paremini hallata.

Töökaart

Alustuseks tahaksin arutada jaotises Töökohad vahekaart all BackWPup> Seaded.

varundatud seade-02

Pistikprogrammist maksimaalse kasu saamiseks kohandage seda seadet siin.

 • Vähendage serveri koormust See variant sobib suurepäraselt ressursikasutuse modereerimiseks jagatud hostimise keskkondades. Selle abil saate ajastada igapäevaseid varukoopiaid ilma ressursside liigkasutuse liputa.
 • Maksimaalne skripti täitmise aeg suvand peaks olema 0, kuna see sõltub serveri töötlemisvõimsusest. Kui aga leiate, et varundamine ei õnnestu, võiksite selle silumiseks piirata.

Vahekaart Võrk

varukoopia seadistamine-04

Võrgustik vahekaart on veel üks seade, mida tahan arutada. Kui teie ajaveebi administratiivne piirkond, st. wp-admin kaust on kaitstud HTTP-autentimine .htaccess-i kaudu, siis peaksite sellel vahekaardil sisselogimismandaadi sisestama. Näiteks DigitalOceani pilve WordPressi tilkadel on see funktsioon vaikimisi lubatud. Seetõttu tuleb pistikprogrammi korrektseks toimimiseks sisestada sisselogimisandmed.

Mis on diferentseeritud varundamine ja miks ma peaksin seda kasutama?

Kui teete sama saidi varundamist ikka ja jälle, a enamus faile ei muudeta. Tegelikult osutuvad need failid suurteks – need, mis annavad suurema osa varukoopia suurusest. Mõelge meediumifailidele, näiteks piltidele ja dokumentidele. Pärast üleslaadimist neid ei muudeta. Neid nimetatakse staatiliseks sisuks.

Mis siis, kui saaksite varundada ainult need failid teha muuta? Sellised failid sisaldavad uusi või värskendatud teemasid ja pistikprogramme ning muidugi WordPressi andmebaasi. Õnneks on arendajatel nutikas lahendus – seda nimetatakse erinev varukoopia.

Lühidalt – see säästab ruumi

See tähendab varundamist ainult need failid, mida on muudetud, moodustavad viimase varundamise aja. Peamine eelis on see, et varukoopia suurus on märkimisväärselt vähendatud. Olgem ausad – ruumi pole piiramatult, nii et miks mitte optimeerida oma salvestusvajadusi??

Diferentsiaalse varundamise funktsioon on saadaval pistikprogrammi premium-versioonis – BackWPup Pro, mis algab ühe saidi litsentsi eest 75 dollarist. Saate MarketPressis tutvuda pistikprogrammi huvitava tasuta versiooni pro võrdlusega, et näha, kas teil on tõesti vaja uuendada (kuid ärge muretsege – enamiku ajaveebide jaoks peaks tasuta versioon teid suurepäraselt viima)..

Proovige BackWPupi täna

Kui WordPressi hoidlas on alla 1,6 miljoni tasuta versiooni alla laaditud ja 60 000 lisatasu tellijat, on BackWPup üks parimatest WordPressi varunduse pistikprogrammidest turul. Proovi!

Hankige BackWPup

Kui tihti peaksin oma WordPressi saiti varundama?

Küsimus, mida paljud meist esitavad, või pigem, peaks küsige. Ideaalis peaks teie varundamise sagedus sõltuma kolmest tegurist:

 • Avaldamise sagedus
 • Teie saidi jälgitava liikluse hulk
 • Postitatud kommentaaride arv
 • Hostimiskeskkond

Kui te ei soovi järgmisi kolme lõiku lugeda, sirvige kiiresti tabelit, mille teile valmistasin.

Igapäevane varundamine

Kui avaldate vähemalt 3 postitust nädalas, jälgite igakuist 10 000+ külastajaga liiklust ja saate pidevalt kommentaare, peaksite kavandama iga päev varukoopia. Kõigil muudel kui sellel peaks olema sama. Ruumi kokkuhoiuks võiksite planeerida ka igapäevase erineva varundamise ja iganädalase täieliku varukoopia.

Iganädalane ja kahenädalane varundamine

Kui avaldate nädalas 1-2 postitust ja jälgite umbes 5000 külastajaga igakuist liiklust, peaksite arvestama a nädalas varukoopia. Kui ruum seda võimaldab, tehke täielik varukoopia või võite proovida iga kahe nädala tagant teha diferentsiaalse varukoopia. Kui avaldate umbes 1–2 postitust kuus, siis võiksite valida kahenädalase varukoopia,

Kuu varundamine

See varunduskava sobib ideaalselt portfelli / toote veebisaidile, kus loodud uue sisu hulk on üsna väike, st sisu on enamasti staatiline. Võib kindlalt eeldada, et te ei luba oma toote sihtlehel kommentaare lubada. Miks võtta varukoopia iga päev? Selliste juhtumite jaoks sobivad kõige paremini igakuised varukoopiad. Samuti soovitaksin diferentsiaali asemel võtta täielik varukoopia.

 Postitusi nädalasKuu liiklusKommentaaridHostimiskeskkondVarundamise sagedus
3 või enam10 000 või suurem10+ päevasCloud, VPS või Haldaja WordPress HostingIga päev (diferentseeritud varundamine) ja iga nädal (täielik varundamine)
1-2Kuni 500010 nädalasPilv või VPS või jagatud hostimineIganädalane või kahenädalane (vastavalt diferentsiaal- ja täielik varundus)
1-2 kuusAlla 10001-2 kuusVirtuaalserverIgakuine

Pange tähele, et see tabel on üksnes viitamise eesmärgil. Soovitan tungivalt leida varuplaan, mis vastab teie vajadustele kõige paremini. Kui teil on ruumi otsa, lugege järgmist rida! ��

PS: võite turvaliselt kustutada varukoopiaid, mis on vanemad kui kolm kuud.

Sinu kord…

publiku osalus

Publikus osalemine on suurepärane asi ja ma tahaksin tänada igaüks teist, kes võtavad aega ja vaeva kommentaari postitamiseks. Arutelu veebisaidi varundamise üle on midagi kõik veebimeistrid saavad suhelda. Ja paljudel neist on oma lugu. Meile meeldiks kuulda oma lugu!

Kui teil seda veel pole, siis siin on mõned küsimused, mille abil meelt tõsta – kas olete proovinud BackWPupi? Milline on teie eelistatud varuteenus? Kas kasutate tasulist? Kui sageli sina varukoopia? Andke meile oma mõtetest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map