Ülim juhend WordPressi pildihalduseks

  1. 1. Praegu loeb: Ülim juhend WordPressi pildihalduseks
  2. 2. 3 vähem tuntud pildihalduse näpunäidet WordPressis
  3. 3. WordPress Image SEO-i vead ja nende parandamine

Visuaalne mõju on mõjuka sisuturundusplaani koostamisel kõige olulisem funktsioon. Tere tulemast uhiuue postitusseeria juurde – ülim juhend pildihalduse kohta WordPressis.


Selle eesmärk on anda teile tööriistad, mis on vajalikud WordPressi piltide vara haldamiseks – alates tehnilistest optimeerimistest, SEOst, CDN-i integreerimisest ja raamatukoguhaldusest. Selles mitmeosalises juhendis soovitame ainult neid meetodeid, õpetusi, pistikprogramme ja teemasid, mida oleme proovinud või valdkonna ekspertide soovitatud.

Samuti väldime pimesi pistikprogrammide soovitamist, mida WordPressi hoidlas on palju kasutatud. Pigem soovitame neid, mis annavad väärtuspakkumiste ja jõudluse optimeerimise vahel ideaalse akordi.

Võite küsida, kuidas me seda teeme. 24 000+ allalaaditud kogu teema – tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema ThemeForestis ei pruugi olla suurepärane indikaator.

Noh, oleme otsinud parimaid blogisid juhtivate WordPressi hostimisettevõtete (nt WPEngine ja Leheline) ja õppinud mida nemad õppinud tuhandete kõrgetasemeliste klientide miljardeid lehevaatamisi pakkudes. Oleme teie kogu teabe kogu teie veebiedu õnnestumiseks kokku pakkinud pisikesteks lõikudeks ja täppideks. Alustame nüüd?

WordPressi piltide tehnilised ja jõudluse optimeerimise näpunäited

WordPressis on saadaval üsna vähe pildi optimeerimise võimalusi mitte pange veebiserverile tarbetu koormus. Vaatame mõnda kõige tavalisemat pildi optimeerimise näpunäidet peaks järgige koos mõne teisega, mis on erilistel puhkudel kasulikud.

JPG või PNG? Õige pildivormingu kasutamine

Kujutise optimeerimise esimene samm on hea algus. Nad ütlevad, et hästi alustatud töö on pool tehtud. Täpselt nii on see WordPressis pildi optimeerimise puhul. Kõik algab õige pildivormingu valimisest. JPG ja PNG on kaks kõige levinumat pildivormingut, mida veebiturunduses veebis kasutatakse.

Trikk on aru saada, millist vormingut valida igat tüüpi piltide jaoks. Vale valimine põhjustab pildi suuruse monumentaalse suurenemise. Siin on reeglid.

Millal PNG-vormingut kasutada??

Lamedate piltide (nt vektorid, illustratsioonid, fondid, logod, ribareklaamid, kujundid, ribareklaamid jne) jaoks kasutage PNG-vormingus kõike, mis on loodud vektorvormingus, näiteks EPS või Adobe Illustrator (.AI). Lõpuks saate optimeeritud pildi, mille kvaliteet on peaaegu null. Kui kasutate sel juhul JPG-d, ei tee te kompromisse suuruse osas, kuid kvaliteet võib otsa saada. Tegelikult oleks kõrgema eraldusvõime korral PNG ilma kvaliteedi languseta kergem. JPG kannataks.

Võtke tema eeskuju. Loome lameda kujutise suurusega 5000 pikslit ja salvestame selle JPG ja PNG-na.

Testimiseks kasutatud näidispilti

Lame pilt
JPG233KB
PNG42KB

Lühidalt – JPG pilt oli 455% kõrgem kui sama eraldusvõime PNG.

Millal JPG-vormingut kasutada??

Kõigi muu jaoks kasutage JPG-d. Kasutage JPG-vormingus muud kui tasast või vektorpilti. Inimeste, kohtade, asjade jne fotod – kasutage JPG-d. Peaaegu kõik selle kategooria fotod kasutavad JPG-d. Kui kasutate JPG asemel PNG-d, võite mõnega kokku puutuda tõsised esinemisprobleemid.

Sel juhul peate olema eriti ettevaatlik. Kui kasutate PNG asemel JPG-d, oleks kahju vähe või poleks seda üldse. Kui aga kasutate JPG korral verist PNG-d, loobite kahjustuste tekitamiseks palju ruumi. Vaadake seda näidet.

Seadistamine: Laadisin selle pildi alla Shutterstockist, mis kaalub umbes 10,3 MB resolutsiooniga 6149 × 4562 – sisuliselt 28MP stock fotot. Kui me ei valmista midagi trükitud brošüüri sarnast, ei kasuta me oma ajaveebides foto täielikku eraldusvõimet. Ütleme nii, et meil on ajaveebi ajaveeb fikseeritud maksimaalne suurus 1600 pikslit.

Katse: Muutame lähtekujutise suurust 1600 pikslit ja loome neli versiooni – kaks PNG-vormingus ja kaks JPG-vormingus. Iga vormingu (JPG / PNG) puhul kasutame (a) soovitatud pakkimisseadeid ja (b) pakkimise maksimaalseid sätteid.

JEPG-eksperimendi näidispilt

Tulemused: Siit leiate tulemused kena diagrammi järgi, mida peate järgima:

Algne pilt (KB)

10870
Sihi lahendamine1600 pikslit
VormingSeadistusedSuurus (KB)% Vähendus
JPGProgressiivne, kvaliteet = 8523198%
Mitte-progressiivne, kvaliteet = 8523998%
PNGTihendamine = 0557549%
Tihendamine = 6185283%
Tihendamine = 9175084%

Esmapilgul võib arvata, et PNG tihendamine on 84% piisavalt hea võrreldes JPG-s saavutatud 98% -ga. See pole päris tõsi. Kujutise suurust lähemalt uurides näeksite, et PNG kaalub pisut üle 1,7 MB, samas kui JPG on 0,22 MB. Mis tähendab, et PNG on 8 korda raskem kui JPG sama pildi versioon sama eraldusvõimega. Teisisõnu, sama pildi ja eraldusvõime korral on JPG versioon PNG-st 700% kergem!

Sama pildi ja eraldusvõime korral on JPG versioon PNG-st 700% kergem!

Rusikareeglina kasutage lamedate piltide jaoks PNG-d ja kõige muu puhul JPG-vormingut.

Kontrollnimekiri fotode üleslaadimiseks ajaveebidesse

Seal on palju blogisid, kus toimetajad laadivad pildi täisresolutsiooniga versiooni otse oma blogipostitustesse. Siin on mõned näpunäited stock-fotode üleslaadimiseks ajaveebidesse. Kasutan tasuta tarkvara nimega IrfanView, millel on palju vingeid funktsioone. Ma illustreerin teile kõiki.

1. Muutke oma pildi suurust

Esiteks peate otsustama kõigi oma WordPressi saidil olevate piltide maksimaalse eraldusvõime. Selle mõõtme kohal asuva pildi suurust muudetakse, kui muidugi see pole väiksem.

IrfanView on Partii teisendus funktsiooni (vajutage pärast rakenduse käivitamist nuppu B), mis saab funktsioonide loendi rakendada korraga mitmele pildile. Meie jaoks hõlmavad funktsioonid suuruse muutmist, kärpimist, vesimärgi lisamist jne.

2. Eemaldage EXIF-andmed

Tavalisel kaameral klõpsatud fotodel on palju manustatud metaandmed – mis on kõike muud kui pildi kohta väike (kuid kasulik) teave. Sellise teabe näideteks on GPS-i koha koordinaadid pildi klõpsamise ajal, ISO-sätted, kaamera mudel jne.

EXIF-i teave juhusliku foto kohta, mille klõpsasin minu iPhone’is

Kui meil pole fotoblogimist, ei soovi me sellist teavet ajaveebipostituse pildil. Piltide salvestamisel või pakkide teisendamisel jaotises IrfanView eemaldatakse EXIF-andmed tavaliselt. See aitab säilitada teie privaatsust – eriti teie füüsilist asukohta. Enamiku fotode suuruse erinevus on umbes 200-300 KB pildi kohta.

3. Salvestage progressiivse JPG-na

IrfanView salvestas JEPG-d vaikimisi järk-järgult

Progressiivne JPG-pilt laadib pildi kihi kihi kaupa – kiirendades sellega laadimisaega. Sisu edastamise võrgud nagu KeyCDN on käivitunud automaatselt teisendamine JPG-d progressiivsete JPG-dena, et kiirendada piltide edastamist ja optimeerida salvestamist.

4. Valige DPI väärtuseks 72

DPI või punktid tolli kohta on pildi kvaliteedi mõõt. Prindimaterjalide jaoks kasutatakse kõrget DPI-väärtust. Veebi jaoks on väärtus 72 täiuslik.

Olgu, nii et kokkuvõtlikult ülaltoodud, on järgmised minu seaded. Käitan seda funktsiooni, kui olen kõik pildid oma ajaveebi postituse jaoks kokku pannud – enne piltide üles laadimist WordPressi.

Tavalise WordPressi ajaveebi jaoks IrfanView-vormingus pakendikonversiooniseaded

5. Optimeerige oma pilte

Pole vahet, kas olete JPG-d või PNG-d kasutanud, peate oma pildi optimeerima. Seal on palju tõsiselt vingeid veebitööriistu, mis aitavad pilte optimeerida ja a-faili salvestada palju ruumi.

Ma räägin sellistest teenustest nagu TinyPNG või TinyJPG, mis lihtsalt täiustatud algoritmidega optimeerib teie PNG / JPG pilte.

TinyPNG-s optimeeritud pildid

Ausalt öeldes ma ei tea, kuidas algoritmid töötavad, kuid need töötavad ja mul on alati õnnestunud saada 50–70% -line vähendus, hoolimata sellest, kuidas ma neid kõige paremini salvestan..

Võite ka osta profiversioon teenuse Photoshopi pistikprogrammina hinnaga 50 USD. Saadaval on nii Windowsi kui ka Maci versioonid. Minu jaoks on veebiversioon (koos Salvestage Dropboxi funktsioon) töötab kõige paremini.

Kujutise optimeerimise pluginad WordPressis

Siiani oleme omandamise samme õppinud algas eks. Mis siis, kui olete nüüd selle postituse otsa komistanud ja teil on juba üles laaditud 100 pilti? Noh, siin on mõned pluginad, mis aitavad teid selles:

EWWW pilvekujutise optimeerija

See pistikprogramm on originaalse ja metsikult populaarse kahvel EWWW pildi optimeerija sisse panema. Selle pildi optimeerimise pistikprogrammid, mis koguvad üle 500 000 allalaadimise, võimaldavad teil pilte WordPressi üleslaadimisel optimeerida.

Mis eristab seda võistlusest, on võime optimeerida oma andmebaasis olemasolevaid pilte, mille tulemuseks on tohutu jõudlus. See hoiab kokku ka märkimisväärsed ribalaiusega seotud kulud, kuna suurem osa teie liiklusest pärineb vanadest artiklitest. Samuti võite soovi korral lubada kahjutu pildi tihendamise (mis on palja silmaga vaevalt nähtav), kuid see võib säästa palju ruumi ja ribalaiust. Optimeerimise tehnoloogia osas saab see uute ja olemasolevate piltide optimeerimiseks kasutada TinyPNG või TinyJPG API-t.

Kuid siin on probleem. Paljud hostid (sealhulgas WPEngine) ei luba EWWW Image Optimization pluginat, kuna see paneb serverile palju lisakoormust. Kui teil õnnestub serveripiirangutest kuidagi mööda minna, võite riskida oma konto peatamisega.

See on koht, kus EWWW pilve optimeerija plugin tuleb mängu. See laadib kõik piltide optimeerimiseks vajaliku arvutuse ja asendab optimeerimata pildid optimeeritud piltidega. Kuna kompressiooniks kasutatakse protsessori praktiliselt nulli toitepinget, ei ole severil lisakoormust. See kehtib kõigi teie WordPressi saidi kõigi uute ja olemasolevate pildikonversioonide kohta.

Plaanid ja hinnad: Nagu arvata võiks, pole pistikprogramm tasuta, kuna arendaja peab tasuma pilvandmetöötluse arved. Siiski hinnakujundus on eriti mõistlik, makstes ettemakstud tellimuse 3000 pildi optimeerimise eest 9 dollarit.

EWWW pilve optimeerija pistikprogramm on kaunilt kujundatud. Meediumiskanner annab teile teada, mitu pilti peate enne ostu sooritamist optimeerima. Oma serveri piltide põhjal saate osta asjakohase ettemakstud paketi.

TinyPNG WordPressi pistikprogramm

See on veel üks suurepärane pildi optimeerimise pistikprogramm, mis integreerub otse TinyPNG / JPG teenusega. See laadib WordPressi meediumiteeki automaatselt uued ja olemasolevad pildid. See pistikprogramm pakub tasuta plaani – 100 pildi optimeerimist kuus.

Freddy oli juba mõnda aega tagasi koostanud pildi optimeerimise pistikprogrammide loendi – lugege see läbi, kui soovite selle teema kohta rohkem teada saada.

Järeldus

See viib meid selle sarja esimese postituse lõppu. Järgmises artiklis saate teada, kuidas saab kasutada vähem tuntud pildi optimeerimise näpunäiteid ja nõuandeid, näiteks kuuma linkimise tõkestamine, piltide kaugserveritest toomine jms. Kas teil on mõne näpunäite all? õigesti alustama kategooriasse? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector